بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به به باز ملت رفتن سر کار اصن تاریخ داره برای بار سوم تکرار میشه اولین بار سر re 3.5 یه تریلر نشون دادن 4 سال بعد اومدن یه بازی دادن بیرون که اصن ترسناک نبود دوباره سر شماره 5 هم همین طور یه تریلر نشون دادن باز وقتی اومد دیدیم چقد چرت بود و ترسناک که هیچی خنده دارم بودحالا سر این شمارم همین طور حاضرم با تک تکتون شرط ببندم کپکام بازم بازی رو ترسناک نمی کنه چون اگه این طور بود نمیومد بعد از این همه دس دس کردن یه تریلر این جوری نشون بده حداقل یه صحنه ای یه چیزی یه داستان مشخصی ازش نشون میداد فکرم نمی کنم اون طوری که می گفتین بازی تو سال 2012 عرضه بشه حالا باز منتظریم مثه همیشه شاید یه فرجی شد یه چیزی نشون دادن ازش نظرم برگشتفقط یه سوال پلتفرم چیه ؟؟؟؟

افشین هنوز TGS تموم نشده .

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین هنوز TGS تموم نشده .
درسته ولی فک نکنم بخوان چیز به خصوصی نشون بدن واقعا اگه این تریلرو نشون نمی دادن سنگین تر بودن
کپکام دیگه حال همه رو داره بهم میزنه این همه گند بالا آورده بازم داره ادا در میاره
در ضمن حمید امضاتو نمی خوای درس کنی؟!!!!!!!!

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام دوستان عزیز
خب بالاخره این اویل 6 هم رونمایی شد امیدوارم یه بازی ترسناک با معماهای زیاد و دوربین سوم شخص و سلاح های خوب وجود داشته باشه توش .امیدوارم کلیر ردفیلد هم حتی اگر به یه فایل هم شده باشه تو بازی:d ولی من میگم کمبود یه نفر توی داستان بازی رنگ و بوی این بازی رو مثل اویل های سابق نمیکنه اگر گفتین کیو میگم؟ حتما همه میدونن کیه حالا به هر ترتیب اگر شری یه شخصیت منفی باشه و کلی اتیش بسوزونه باحاله فکرشو بکنید مثل وسکر از گلوله ها جاخالی بده و و یه قدرتی مثل وسکر داشته باشه یه مدیر لایق و یه سرباز قدرتمند باشه حالاااا به هر ترتیب من هم از جیل خوشم میاد هم از لیان البرت رو هم که خدا بیامرزدش نیما جان امیدوارم داستان بازی چیز دندون گیری باشه همون چیزی که تو میخوای حالا کلیر نبود مهم نیست از کجا معلوم که از طرف تراسیو یه ماموریت هم بدن به کلیر بره چهار تا زامبی بکشه دلش خنک شه:d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
تیزر رو همین الان دیدم.
ممنون حمید بابت Up !
بعد این همه انتظار فقط همین؟؟!!:( ولی از هیچی بهتر بود ...
واقعا عجیبه چرا از کلیر خبری نیست! اینکه بجای کلیر تو این شماره باز هم جیل باشه خیلی عجیبه! حالا شاید نظرشون عوض بشه!:d از این تیزری که اینا نشون دادن مشخصه حالا حالاها خبری از RE6 نیست! پس تا زمان عرضش 100 تا چیز دیگه بهش اضافه میکنن! شاید هم مثل RE5 که مثلا سورپرایز کردن با حضور جیل با کلیر هم همین کار رو بکنن! (LOL !):d
ولی از تیزرش خوشم اومد!:d صدای دلنشین تایپ واقعا عالی بود!:x:d کلا با اینکه چیز خاصی معلوم نبود ولی از حال و هواش بدم نیومد ...!

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
با توجه به مکانی که بازی اتفاق میوفته و با توجه به اینکه الکس وسکر هم اونجا فرستاده شده بوده پس صد در صد شخصیت منفی بازی الکس خواهد بود.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تیزر رو همین الان دیدم.
ممنون حمید بابت Up !
بعد این همه انتظار فقط همین؟؟!!:( ولی از هیچی بهتر بود ...
واقعا عجیبه چرا از کلیر خبری نیست! اینکه بجای کلیر تو این شماره باز هم جیل باشه خیلی عجیبه! حالا شاید نظرشون عوض بشه!:d از این تیزری که اینا نشون دادن مشخصه حالا حالاها خبری از RE6 نیست! پس تا زمان عرضش 100 تا چیز دیگه بهش اضافه میکنن! شاید هم مثل RE5 که مثلا سورپرایز کردن با حضور جیل با کلیر هم همین کار رو بکنن! (LOL !):d

ولی از تیزرش خوشم اومد!:d صدای دلنشین تایپ واقعا عالی بود!:x:d کلا با اینکه چیز خاصی معلوم نبود ولی از حال و هواش بدم نیومد ...!

من دیشب با ناراحتی خوابیدم چون خبری ازش نشد صبح که پاشدم تا این خبرها رو خوندم خیلی خوشحال شدم ! حمید جان ممنون که زحمتشون رو کشیدی .

خواهش میکنم .اقا تایید شد. مبارک باشه.خب سینا خان حالا دیدی که حدس من درست بوده و پشت درهای بسته نشون دادن تیزرو !

آخرین ویرایش:

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
افشین جان تو رو خدا ضد حال نباشین !
من دیشب با ناراحتی خوابیدم چون خبری ازش نشد صبح که پاشدم تا این خبرها رو خوندم خیلی خوشحال شدم ! حمید جان ممنون که زحمتشون رو کشیدی . یعنی واقعا ترسناکترین سری RE ! ترسناکتر از RE 2 ?! خدا کنه همین طور باشه . اصلا فکرش رو هم نمیکردم جیل شخصیت اصلی بازی باشه ولی باز هم این خبر خیلی خوشحالم کرد .
البته منم مثل نیما جان از بس گفته بود کلر شخصیت اصلی بازی میشه یقین پیدا کرده بودم شخصیت اصلی بازی ایشونه :d! جیل رو عشقه ! حرف نیما منطقی هست ولی چه میشه کرد وقتی قراره اینطور باشه .
نیما جان شما میگی فقط پول برای کپکام مهمه تازه متوجه این موضوع شدی ؟ فقط کپکام که اینطور نیست .. تازه خودت که هی میگفتی سرنوشت سازمان مخفی و ادا باید معلوم بشه خوب توی خبر بازی بهشون اشاره شده حالا چون کلر حضور نداره به بازی امیدوار نشدی! چقدر عجولی ! , شاید کلر اواسط بازی حضور داشته باشه (شایدم اون عکسی که سینا جان گذاشتن رو توی فایل های بازی ببنیم : مرحومه کلر ردفیلد !!:d شوخی کردم)
دقیقا همین انتظارات رو از بازی داشتم یعنی همون داشتیم و امیدوارم هیمنطور که گفتند باشه . (از خوشحالی در پوست خود نمی گنجم که جیل و لیان شخصیت های بازی هستند!)

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
خواهش میکنم .اقا تایید شد. مبارک باشه.خب سینا خان حالا دیدی که حدس من درست بوده و پشت درهای بسته نشون دادن تیزرو !
الان چی شد حمید؟؟؟
یعنی اینی که نشون دادن سره کاری بوده؟؟ ممکنه یک تریلر CG نشون بدن؟؟
یا کلا باید باز تو خماری بمونیم؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633
من تو قسمت شایعات خوندم.تو غرفه رونمایی شده(وقتی تو غرفه رونمایی میشه برای مردم هست دیگه , غرفه هم تو سالن هست , تو سالن هم کلی آدم)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=49061

حالا که چی ؟؟؟ اصل موضوع که فرقی نمیکنه!!!
من که فعلا دارم Resident Evil Remake رو بازی میکنم , کلی هم باهاش حال میکنم.کو تا این بیاد.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عنی اینی که نشون دادن سره کاری بوده؟؟ ممکنه یک تریلر CG نشون بدن؟؟
یا کلا باید باز تو خماری بمونیم؟؟
به احتمال زیاد گزینه دوم هست.
خودتون رو برای یازی های قدیمی و خماری و درد اماده کنین

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان عزیز من میگم که لوگو فیک بوده اما تیزر فیک نیست.
منظورم اينه كه تو خماري بمونيم تا اطلاعات بعدي بياد بيرون.
من غلط بكنم رو حرف تو حرف بزنم حميد جان.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
واقعا نمی دونم چی باید بگم.فقط می تونم بگم متاسفم.شما فقط ظاهر رو می بینید.باید هم خوشحال باشید.لیون در رزیدنت اویل 4 حضور داشته.بعدش هم در عملیات:جاوییر و بعدش هم در دامناشن.تازه توی رزیدنت اویل 6 هم هست.یعنی توی دو نسخه ی هم زمان!در حالی که کلیر 12 ساله که در هیچ بازی اصلی حضور نداشته.حالا باز لیون یک چیزی.ولی در مورد جیل دیگه هیچ منطقی وجود نداره!تا حالا در رزیدنت اویل سابقه نداشته که یک شخصیت در 2 نسخه ی اصلی پشت سر هم حضور داشته باشه.جیل در رزیدنت اویل 5 حضور داشته و اونجا کلا سرگذشت کریس و جیل تموم شد.تازه همون رولیشن هم اضافی بود.چه برسه به رزیدنت اویل 6!یعنی 3 نسخه ی اصلی پشت سر هم!ماجرای کلیر و شری مبهمه.اونوقت اینا میان یک داستان تموم شده رو ادامه میدن!بدتر از همه اینکه جیل و لیون هیچ ربطی به هم ندارن.حداقل به جای جیل که در رزیدنت اویل 5 هم حضور داشته کلیر رو میاوردن تا هم اولویت داستانی رعایت بشه و هم به لیون مربوط باشه.مگه چی می شد؟حداقل از اینی که الآن هست خیلی بهتر بود.نکته ی جالب اینجاست که لیون و جیل محبوب ترین و پول سازترین شخصیت هلی رزیدنت اویل هستند.بنابراین خیلی راحت میشه هدف کپکام رو حدس زد.اون هدف چیزی جز فروش و پول نیست!هدفی که برای کپکام تازگی نداره.در واقع دیگه داستان و اولویت برای کپکام هیچ مفهومی نداره.البته شما باید هم خوشحال باشید.کپکام هم دقیقا همین رو می خواد!ولی من یک درصد هم به این بازی امیدوار نیتم.بازی ای که بر پایه ی فروش ساخته شده باشه اصلا بازی نیست.بذارید کپکام هر چقدر می خواد فروش کنه.ببینم به کجا می رسه!
من رزیدنت اویل رو به خاطر ترسناکیش یا موزیک هاش دوست ندارم.کپکام می خواد سر ما رو به این چیزا گرم کنه تا از اصل مطلب غافل بشیم!من رزیدنت اویل رو به خاطر چیزهایی دوست دارم که ظاهرا به فراموشی سپرده شدن.به هر حال برای من رزیدنت اویل مرده.خداییش به خاطر کلیر نمیگم.این پول پرستی کپکامه که منو عصبی می کنه!
بله.خب من هم می خرمش.ولی فقط چون رزیدنت اویله.خیلی بامزه است.سرگذشت یک شخصیت رو بعد از 12 سال ادامه نمیدن.اونوقت در طی 4 سال 500 تا بازی و انیمیشن برای دو تا شخصیت درست می کنند! :d
با اینکه واقعا خنده دار و شرم آوره،ولی شاید اخبار بعدی کمی خوشحالم کنه.ولی فعلا تا زمان اومدن خبرهای بعدی خدمت همه تسلیت عرض می کنم!در ضمن معلومه که چرا جیل رو انتخاب کردند.چون محبوب ترین شخصیت زن رزیدنت اویله.گرچه چه از لحاظ نوبت و چه از لحاظ داستان و ارتباط با لیون هیچ معنا و مفهومی نداره و کاملا غیر منطقیه!فکر می کنم این رو حتی خود طرفداران جیل هم قبول داشته باشند.من انتظار حضور لیون رو داشتم.ولی جیل رو اصلااون هم در کنار لیون!3 تا بازی از جیل در عرض 2 سال! =))

---------- نوشته در 11:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن رزیدنت اویل 6 آخرین نسخه از رزیدنت اویله و از رزیدنت اویل 7 از لحاظ داستان و شخصیت ها به طور کامل ریبوت میشه.یعنی کلا حضور کلیر در رزیدنت اویل 7 منتفیه.یعنی دیگه کلیر رو نمی بینیم.اگر هم رزیدنت اویل 7 ریبوت نشه،احتمالا دوباره جیل و لیون رو میارن! =))حالا ببینید من کی گفتم!
سینا جان!نوبت رو من تعیین نمی کنم.خود کپکام در نسخه های قبلی نوبت ها رو تعیین کرده.اگه اینجوری که من میگم نیست،پس چرا تا رزیدنت اویل 5 داستان براساس نوبت و اولویت پیش رفت و هر شخصیت سر جای خودش بود؟اگه درست فکر کنید،متوجه میشید که اگه می خواستن داستان رو مثل قبلا منطقی ادامه بدن،رزیدنت اویل 6 دیگه 100درصد نوبت سرگذشت کلیر،شری و استیو بود.خداییش خودت قضاوت کن.جیل در رزیدنت اویل 5 حضور داشت و تازه همون جا نقشش به طور کامل تموم شد.بعدش هم در رولیشن که هنوز نیومده.رزیدنت اویل 6 دیگه واقعا زوره.آخه 3 تا بازی از جیل در عرض 2 سال؟اونوقت کد ورونیکا چند سال پیش بود؟از یک دهه رد شده!مسلما تنها منطقی که این وسط وجود داره فروشه!تو چون جیل رو دوست داری اینجوری میگی و من هم کاملا بهت حق میدم.ولی من حتی اگه طرفدار جیل هم بودم،باز هم می گفتم که نوبت کلیره.حمید هم طرفدار جیله.ولی حرف من رو قبول داره.
آخه از کجا معلوم شاید کلیر تو damnation مرده باشه؟ من نمیخوام ناراحتت کنم ها ولی شاید کپکام تو اون انیمیشن خواسته کلیر رو نشون بده شاید برای نسخه 7 که قراره ریبوت بشه یه داستان سنگین براش گزاشته؟:|
این همه اومدی گفتی یه نیم خط درمورد کتابت به ما نگفتی حیف حیف
فقط یه سوال پلتفرم چیه ؟؟؟؟
از یه طرف معنی سکو میده بازی هایی مثل قارچ خور مثل سونیک که از روی یه سکویی باید بپری رو یه سکوی دیگه رو بازی های پلتفرمی میگن
از یه طرفی هم به دستگاه هایی که بازی رو اونا انجام میشه پلتفرم میگن مثل پلتفرمpc پلتفرمps3 و....
=======
حمید جون من فیک بود؟ خیلی نامردن حتما اون زیر ژاپنی نوشته ببینید میخواییم ملتو سرکار بزاریم اینو با دوربیناتون ضبط کنین و بزارید رو اینترنت تا همه دانلود کنن بمونن تو خماری بعد ما بهشون بخندیم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر