بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
سلام. خواهش میکنم اقا اختیار دارین.راستش من اول اوتبریک 2 رو تموم کردم بعد رفتم سراغ اوتبریک 1 و چون اون معمایی که شما میگی شبیهش تو اوتبریک 2 بود اون معما تو اوتبریک 1 رو راحتتر حل کردم .چون قلقش دستم اومده بود. البته اگه منظور شما همون معمای ساعت باشه تو آخرین سناریو اوتبریک 1.به نظر من معمای رزیدنت اویل اکثرشون خلاقانه و جالب هستند معمای پازل تصاویر تو رزیدنت اویل 1 و ریمیک و معمای تنظیم درجه تو رزیدنت اویل 2 و معمای آلودگی اب تو رزیدنت اویل 3 معمای مکعب ها تو رزیدنت اویل کد ورونیکا معمای اون حیوانات تو رزیدنت اویل زیرو و معماهای اوتبریک ها هم که همشون جالب بودن اما اگه بخوام خلاقانه ترین معما رو انتخاب کنم همون معمای تو اوتبریک 1 و2 هست . و سخترینشم مکعب ها تو کد ورونیکا البته برای من.امیدوارم تو رزیدنت اویل 6 معماهای خلاقانه تر و بهتری رو ببینیم.
وای نگو آقا حمید. قند تو دلم آب شد اسم این معما ها رو آوردی. میبینم که خیلی هم عقیده هستیم:d
راستی عید فطر همه بچه های تاپیک رزیدنت اویل مبارک باشهo:-)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
وای نگو آقا حمید. قند تو دلم آب شد اسم این معما ها رو آوردی. میبینم که خیلی هم عقیده هستیم:d
راستی عید فطر همه بچه های تاپیک رزیدنت اویل مبارک باشهo:-)

عید فطر شما هم مبارک همینطور بقیه دوستانم تو تاپیک.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خوشبختانه تاپیک از مسیری که منحرف شده بود نجات پیدا کرد. بچه ها نظراتتون رو خوندم و بعضا نکات خوبی توش اشاره شده بود. اما نظرات خودم.

ببینید وقتی یکی داره داستان بازی رو مینویسه همیشه به نقاطی میرسه که فکر میکنه اگه در گذشته کاراکتر این فرمی بود میشد بهتر به شخصیت پردازیش پرداخته بشه. احتمال زیاد تو ریبوت یا کل شخصیت ها عوض میشن یا اگه عوض نشن یه نوع پس و پیش خواهیم داشت. مثلا ممکنه یه آدم معمولی رنگ و بوی جدیدتری به خودش بگیره. به عبارتی شخصیت ها از نظر شخصیت پردازی تغییر خواهند کرد.
اما در مورد محیط بازی.... بهاحتمال زیاد محیط بازی به دوران مخوف و یا به عبارتی به اصالتش برمیگرده. این محیط شاید صرفا وجود زامبی نباشه اما اتمسفر بازی تا حد زیادی به سری کلاسیک نزدیک خواهد بود.

خوب باز اگه نظری دارین رو بگین تا یه نتیجه گیری داشته باشیم.
یعنی به نظرت ممکنه که کپکام از محبوبیتی که الان لیان داره و کریس داره بگذره؟
و بیاد مثلا یه آدم معمولی مثل کارلوس رو محبوب کنه؟؟؟؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سایت CAPCOM برای TGS 2011

vellxt5owyjt555qnfr.jpg

http://www.capcom.co.jp/tgs2011/

البته فعلا هنوز خبری چیزی توش نیست.

آخرین ویرایش:

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
خوب دوستان تو TGS فقط Revelations رو نمایش میدن و متاسفانه خبری از سری جدید بازی شماره 6 و operation raccoon city نیست ...

بابا مردیم از بس منتظر خبری از شماره جدید بازی هستیم !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
:| ممنون بابت راهنمایی
راستی دوستان اونایی که میخواستن آنلاین با من بازی کنن با عرض شرمندگی میگم که پینگم خیلی بالا رفته و نمیشه آنلاین بازی کنم :|

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید همین عکس رو انگلیسی نداری؟ جریان اون تاریخ ها چی به چیه؟

سلام.نه ندارم متاسفانه فقط همینه . احتمالا تاریخ برنامه هاشونه. اگه رزیدنت اویل6 در کار نباشه پس اون عکس لوگو فیک بوده .من که دیکه دارم میمیرم.شما رو نمیدونم. نه اقا من 100 % به همتون قول میدم که رزیدنت اویل 6 معرفی میشه.

چند تا عکس جدید از رولیشنز

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
re6 بخوره تو سرشون نمی خوان از این دمنیشن یه چیزی نشون بدن
تاریخ اکران رسمی شو اعلام کنن

-------------------------------------------------------
دوستان داشتم دوباره به عکساش آنریل انجین 4 یه نگاهی مینداختم این عکس خیلی توجهمو جلب کرد
با توجه به اینکه نتیجه نظرسنجی تمایل بیشتر و به دوربین کلاسیک نشون میده به نظرتون این صحنه ها نمی تونه برای بازسازی رزیدنت ایول 2 یا رزیدنت ایول های نسل بعد مناسب باشه
به نظرتون حس رزیدنت ایول رو منتقل می کنه
0410be149e67.jpg

ویا این عکس

4f7e69969dea.jpg

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خفن تایید میشه برای بازسازی ها خیلی مناسب هستن به این شکل مخصوصا برای اویل 3 چون بیشتر اویل 2 تو مناطق بسته انجام میشه تا اویل 3

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
re6 بخوره تو سرشون نمی خوان از این دمنیشن یه چیزی نشون بدن
تاریخ اکران رسمی شو اعلام کنن

-------------------------------------------------------
دوستان داشتم دوباره به عکساش آنریل انجین 4 یه نگاهی مینداختم این عکس خیلی توجهمو جلب کرد
با توجه به اینکه نتیجه نظرسنجی تمایل بیشتر و به دوربین کلاسیک نشون میده به نظرتون این صحنه ها نمی تونه برای بازسازی رزیدنت ایول 2 یا رزیدنت ایول های نسل بعد مناسب باشه
به نظرتون حس رزیدنت ایول رو منتقل می کنه
0410be149e67.jpg

ویا این عکس

4f7e69969dea.jpg

مرسی افشین جان .عالیه اگه یه رزیدنت اویل تو همچنین محیطی بخواد بیاد یا ریمیک رزیدنت اویل 2 یا 3 من از خوشحالی بال در میارم فکرشو بکن بجای اون نوشته رو تابلو نوشته شده باشه Raccoon city. دوستان هیچکس در مورد عکس ها نظر نداد یعنی اون کرکتر زن جدید که با اون موجوده درگیر شده نظرتون رو اصلا جلب نکرد ؟ ! اگه دمنیشن رو اینجا نخوان نشون بدن پس کجا میخوان من فکر میکنم که اونا میخوان مارو یعنی طرفداراشونو سورپرایز کنن که تو line-up شون اسمی از رزیدنت اویل 6 یا دمنیشن نیاوردن.

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
هیچ وقت تو لیستی که واسه نمایش تو نمایشگاه میدن،بازی که هنوز رونمایی نشده رو قرار نمیدن.دلیل عدم حضور RE6 تو لیست کپکام هم همینه.
از اونجایی که E3(یا GC دقیق یادم نیست.)یه لوگو از RE6 پشت درای بسته تو غرفه ی کپکام نشون دادن که تاریخ رونماییش زمان برگذاری TGS بود،مطمئنم تو این نمایشگاه یه چیزایی نشون میدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر