بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
اول از خانم evil girt تشکر می کنم.چون برخلاف خیلی ها واقعا منطقی و واقع بین هستند و دلایل منطقی رو قبول می کنند.در ضمن من به لیون توهین نکردم.نمیگم هم که اصلا مهم نیست.اتفاقا لیون یکی از روایتگران اصلی داستانه.فقط میگم که به اندازه ی کریس،جیل و کلیر در دل داستان نیست.در ضمن کاملا با شما موافقم که گفتید رزیدنت اویل 5 بیخود بود.ولی فقط از لحاظ گیم پلی و سبکش بیخود بود.وگرنه داستانش یکی از مهم ترین و بنیادی ترین داستان های سری محسوب میشه.چون میاد ماجرای واقعه ی عمارت که از رزیدنت اویل 1 شروع شد رو تموم می کنه.تازه مهم ترین شخصیت داستان یعنی آلبرت وسکر هم در این بازی کشته شد!در ضمن بهت پیشنهاد می کنم که حتما رزیدنت اویل ریمیک و زیرو رو بازی کنی.کلا درکت نسبت به داستان عوض میشه!چون اصل داستان با این دو نسخه شروع میشه.

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 PM ارسال شده بود ----------

من دارم روی یک مقاله ی توپ کار می کنم که حتما در طی چند روز آینده می ذارمش.(نترسید.درباره ی مقایسه ی شخصیت ها نیست! :d)

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
بچه ها دیگه شخصیت ها رو ول کنید. بیشتر روی مسائل بنیادی حرف بزنید.
چشم>:d<
یک سوال بنیادی: بچه کسی این کتاب رزیدنت اویل دسیسه رو خونده؟
من الان تا فصل 5 خوندمش و خیلی خیلی بنیادی نوشته توش. وقتی میخونمش انگار دارم واقعا رزیدنت اویل1 بازی میکنم.
این اطلاعاتی که توش راجع به شخصیت ها نوشته درسته؟ مثلا اینکه پایگاه مرکزی استارز تو نیویورک هست و اونی که تو راکون سیتی هست(یعنی بود) یکی از شعبه هاش بود.یا اینکه بابای جیل یک دزد حرفه ای بوده.....

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چشم>:d<
یک سوال بنیادی: بچه کسی این کتاب رزیدنت اویل دسیسه رو خونده؟
من الان تا فصل 5 خوندمش و خیلی خیلی بنیادی نوشته توش. وقتی میخونمش انگار دارم واقعا رزیدنت اویل1 بازی میکنم.
این اطلاعاتی که توش راجع به شخصیت ها نوشته درسته؟ مثلا اینکه پایگاه مرکزی استارز تو نیویورک هست و اونی که تو راکون سیتی هست(یعنی بود) یکی از شعبه هاش بود.یا اینکه بابای جیل یک دزد حرفه ای بوده.....
اون کتاب رو من معرفی کردم به این تاپیک تا الان هم تقریبا همه خوندنش
نویسنده این کتاب اومده داستان بازی رو با یک مقدار جزئی تغییر تو قالب یک novel آورده تغییرات جزئی ای که میگم کلا مربوط میشه به یک مقدار جذابتر کردن داستان وگرنه به اصل مطلب صدمه ای نزده
بله اون چیزایی هم که درمورد بابای جیل و نیویورک گفته دقیقا از داستان بازی آورده شده
این همه از دوستان psp دارن اونوقت اصلا از اون آموزش من استقبال نمیشه جریان چیه؟ نکنه اینقدر سخته که هیچ کس حرفی در موردش نزده؟

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
اون کتاب رو من معرفی کردم به این تاپیک تا الان هم تقریبا همه خوندنش
نویسنده این کتاب اومده داستان بازی رو با یک مقدار جزئی تغییر تو قالب یک novel آورده تغییرات جزئی ای که میگم کلا مربوط میشه به یک مقدار جذابتر کردن داستان وگرنه به اصل مطلب صدمه ای نزده
بله اون چیزایی هم که درمورد بابای جیل و نیویورک گفته دقیقا از داستان بازی آورده شده
این همه از دوستان psp دارن اونوقت اصلا از اون آموزش من استقبال نمیشه جریان چیه؟ نکنه اینقدر سخته که هیچ کس حرفی در موردش نزده؟
ممنون حامد.
والا راجع به psp باید بگم که هنوز وقت نکردم ازش استفاده کنم. ولی امروز حتما دست به کار میشم و خبرش رو بهت میدم. ولی در کل تشکر:x

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام بر یاران
نیما جون اصولا اینو میذارم خودت تا ته خط برو;);)
اقا بوق نزنید البرت مرده باید یکی دیگه رو پیدا کنیم که ملت بیان جلو بوق بزنن فکر کنم باید الان لیان رو بیارم جلو ملت بیان بوق بزنن جلوش حال میده
بحث خوب بگید ما پایه ایم

Hunk..Dead

کاربر سایت
Dec 8, 2010
24
سلام به فن های عزیز RE خوب عزیزان من کاربر پردیس هستم اما گفتم اینجا هم در مورد RE باهم بحث کنیم
میرم سره اصل مطلب همه میدونیم که از RE 3 یک بازی اظافه به نام the mercenaries اظافه شد. خوب امروز یک رکورد دارم برای شما از resident evil 5 the mercenaries البته یک رکورد خیلی عالی هم تو RE4 دارم
خواستین عکس میزارم اگه کسی رکورد بالاتری داره رو کنه ممنون
92092269222357074956.jpg

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام به فن های عزیز RE خوب عزیزان من کاربر پردیس هستم اما گفتم اینجا هم در مورد RE باهم بحث کنیم
میرم سره اصل مطلب همه میدونیم که از RE 3 یک بازی اظافه به نام the mercenaries اظافه شد. خوب امروز یک رکورد دارم برای شما از resident evil 5 the mercenaries البته یک رکورد خیلی عالی هم تو RE4 دارم
92092269222357074956.jpg
بابا کل کل
بابااا دمت گرم ماموریت کامل انجام بده مطمئنی خودت این همه کشتار کردی؟ با کدوم کاراکتر؟ من اصولا دوست دارم ویدئو های مرسناریس اویل 5 رو بعضی وقتا میشینم بازی مرسناریس البرت یا ربکا یا اکسلا رو میبینم خیلی قشنگن البته اگر کسی از این بازی لذت برده باشه به لذتش پی میبره من اصولا کم اوردم هیچ وقت فکر نمیکنم بتونم به این امتیاز ها برسم البته چند وقتیه با البرت سعی میکنم به این نتایج برسم که نتونستم تا حالا

Hunk..Dead

کاربر سایت
Dec 8, 2010
24
بابا کل کل
بابااا دمت گرم ماموریت کامل انجام بده مطمئنی خودت این همه کشتار کردی؟ با کدوم کاراکتر؟ من اصولا دوست دارم ویدئو های مرسناریس اویل 5 رو بعضی وقتا میشینم بازی مرسناریس البرت یا ربکا یا اکسلا رو میبینم خیلی قشنگن البته اگر کسی از این بازی لذت برده باشه به لذتش پی میبره من اصولا کم اوردم هیچ وقت فکر نمیکنم بتونم به این امتیاز ها برسم البته چند وقتیه با البرت سعی میکنم به این نتایج برسم که نتونستم تا حالا

اره همرو خودم کشتم با وسکر البته خوب فکنم بیش از 50 ساعت بازی کردم تا تونستم به این رکورد برسم.;)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
92092269222357074956.jpg
به من گفت بودی50/000 . این5000 هست که.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر