بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حرفت درست حمید ولی از خدامه بازی کلاسیک هم باشه خاطرات اونو نمیشه با این مدل دوربین تکرار کرد

اون که 100%

خب resident evil : dead aim رو تازه چند دقیقه پیش تموم کردم بازیش بد نبود ولی عالی هم نبود جالب بود .مخصوصا وقتی هد شات میکردی مخشون میپاشید رو دیوار خیلی حال میداد. حالا تازه میخوام برم سراغ اوتبریک ها اول اوتبریک 1

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
اون که 100%

خب resident evil : dead aim رو تازه چند دقیقه پیش تموم کردم بازیش بد نبود ولی عالی هم نبود جالب بود .مخصوصا وقتی هد شات میکردی مخشون میپاشید رو دیوار خیلی حال میداد. حالا تازه میخوام برم سراغ اوتبریک ها اول اوتبریک 1
من اصلا درکتون نمیکنم
چرا نمیشه با دوربین جدید بازی خاطرات رو تجدید کرد اخه اگر شما با این دوربین بازی رو ادامه بدید و با انواع تایرنت اونم با کیفیت گرافیکی بالاتر و با حرکت کاملا مشخص و معلوم تازه با قدرت هدف گیری که دست خودتونه و مربوط به سبک بازی خودتون میشه رو بازی کنید اخه من فکر میکنم اگر بشه با همون دوربین اویل چهار و پنج ولی با داستان اویل یک و دو و سه رو بازی کرد بهترین و خاطره انگیز تیرن بازی میشه به شرط اینکه اولا همه اون پازل ها رو توی بازی بذارن و بعدشم ترس رو قاطیش کنن که دیگه بهانه دست کسی نمونه اگر بشه میترکونه و همه کسایی که اینجا میگن این دوربین رو دوست ندارن عاشقش میشن دوربین مزخرف و کلا به درد نخور همون دوربین و بازی رولیشنه که وقت هدف گیری اول شخص میشه
راستی یه سوال دوستان امیدوارم بهتون بر نخوره
شما بازی کنید یا اینکه دنبال اینید که خاطراتتون زنده بشه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ببین خودت جواب خودتو دادی اگه اونجور که گفتی باشه آره منم از خدامه اویل 3 رو با دوربین اویل 4 یا 5 برم میخوام بدونم نمسیس چه شکلی میشه تو اون حالت
ولی
اگه تغییر حالت دوربین منوط بر حفظ استایل قبلی بازی بشه ارزش داره به قول خودت همه پازل ها و جو ترسناک بازی و .... حفظ بشه آره من اینو میخوام ولی اگه قرار بر حذف اونا و از بین بردن تمام اون چیزی که در گذشته بوده و تبدیل بازی به اکشن بشه نه اونو نمیخوام

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من اصلا درکتون نمیکنم
چرا نمیشه با دوربین جدید بازی خاطرات رو تجدید کرد اخه اگر شما با این دوربین بازی رو ادامه بدید و با انواع تایرنت اونم با کیفیت گرافیکی بالاتر و با حرکت کاملا مشخص و معلوم تازه با قدرت هدف گیری که دست خودتونه و مربوط به سبک بازی خودتون میشه رو بازی کنید اخه من فکر میکنم اگر بشه با همون دوربین اویل چهار و پنج ولی با داستان اویل یک و دو و سه رو بازی کرد بهترین و خاطره انگیز تیرن بازی میشه به شرط اینکه اولا همه اون پازل ها رو توی بازی بذارن و بعدشم ترس رو قاطیش کنن که دیگه بهانه دست کسی نمونه اگر بشه میترکونه و همه کسایی که اینجا میگن این دوربین رو دوست ندارن عاشقش میشن دوربین مزخرف و کلا به درد نخور همون دوربین و بازی رولیشنه که وقت هدف گیری اول شخص میشه
راستی یه سوال دوستان امیدوارم بهتون بر نخوره
شما بازی کنید یا اینکه دنبال اینید که خاطراتتون زنده بشه؟

هادی جان دوربین رولیشنز فقط تنها اشکالش این هست که موقع هدف گیری اول شخص میشه.ضمنا من برام خیلی مهم نیست که هدفتو رو کجای دشمن میخوای تنظیم کنی سر یا پا مثل شما .هدشات تو رزیدنت ایول های قدیمی هم بود .البته همونطور که گفتم دوست دارم هدشات کنم مغز زامبی ها بپاشه رو دیوار اما من دوربین کلاسیک و هدف گیری اتوماتیک رو ترجیح میدم.خب نظر من اینه دیگه . من دنبال اینم که با بازی کردن خاطراتم زنده شه چون اصلا به اندازه ای که از بازی کردن رزیدنت اویل های 123 لذت بردم از 4 5 نبردم.

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
خب مرسی از اینکه جواب دادید ولی یه سوال جدید به وجود میاد
ایا وجود پازل ویا عدم وجود پازل و یا گزینه ترس و عدم وجودش به دوربین مربوطه ؟ ایا به نظر شما نمیشه با همین دوربین بازی رو جوری طراحی کرد که بشه از ترس توش سکته کرد ایا بازی مثل تامب رایدر اندر ورد نمونه خوبی برای این دوربین و داشتن معما های زیاد نیست؟
من کلا میگم میشه بازی رو یه جوری ساخت که هم ملت از ترس سکته کنن و هم معما های نه زیاد سخت هم داشته باشه که نظر همه اویل باز ها رو به خودش جلب کنه این مربوط به دوربین نیست این مربوط به ساخت بازیه که توش حوصله خرج نکردن و نتونستن یه بازی ترسناک با پازل های خوب بذارن این نظر منه اگر اشتباه میکنم خواهش میکنم بهم بگید درستش چیه
البته مسخره کردن فرق میکنه اگر چیزی رو نمیدونم واشتباه میکنم بهم بگید دارم اشتباه میکنم نه من هر کسی که چیزی رو نمیدونه ممنونم از توجه شما

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب مرسی از اینکه جواب دادید ولی یه سوال جدید به وجود میاد
ایا وجود پازل ویا عدم وجود پازل و یا گزینه ترس و عدم وجودش به دوربین مربوطه ؟ ایا به نظر شما نمیشه با همین دوربین بازی رو جوری طراحی کرد که بشه از ترس توش سکته کرد ایا بازی مثل تامب رایدر اندر ورد نمونه خوبی برای این دوربین و داشتن معما های زیاد نیست؟
من کلا میگم میشه بازی رو یه جوری ساخت که هم ملت از ترس سکته کنن و هم معما های نه زیاد سخت هم داشته باشه که نظر همه اویل باز ها رو به خودش جلب کنه این مربوط به دوربین نیست این مربوط به ساخت بازیه که توش حوصله خرج نکردن و نتونستن یه بازی ترسناک با پازل های خوب بذارن این نظر منه اگر اشتباه میکنم خواهش میکنم بهم بگید درستش چیه
البته مسخره کردن فرق میکنه اگر چیزی رو نمیدونم واشتباه میکنم بهم بگید دارم اشتباه میکنم نه من هر کسی که چیزی رو نمیدونه ممنونم از توجه شما
چرا نمیشه خوبم میشه ولی این بازی ساز ها هستن که میان خراب در میارن و یک سری واجبات رو از همچین بازی ای حذف میکنن تا به سوددهی بیشتر بیوفته بازی، همین کارشون هم عناوین ضعیفی مثل اویل 4 و اویل 5 رو میسازه البته اینجا یه چیزایی هستن که نمیزارن بازی سقوط کنه و اونم داستان قوی ای هستش که تو اویل 5 شاهدش هستیم یا شخصیت پردازی قوی که اونم شاهدش بودیم، من خودم میدونم هیچ بازی ای 100% نیست ولی میشه نزدیک به 100%ش کرد با برنامه ریزی دقیق و حساب شده این کار شدنیه، اما متاسفانه شرکت بازی سازی میاد و تصمیم میگیره راحتی کار رو اولویت قرار بده تا به قول خودشون از هزینه ها کم کنن و به اصل ماجرا که خراب کردن یه عنوان شاخه بپردازن اما میمونیم ماها این وسط که با 1000 تا خیال چشممون به این میمونه که آیا بازی بعدی اینجوری میشه که من میخوام ؟ من نظرم اینه که خوشبین نباشیم و حداقل اینجوری الکی انتظاراتمون بالا نمیره
من خودم حاظرم یه اویل 1-2-3 با رزولوشن HD به همون سبک کلاسیک بدن بیرون یعنی فقط تصویر های ثابت رو HD کنن و کاراکتر رو یه دستی به سر و روش بکشن. البته چشم به این چیزا آب نمیخوره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اقایون من چند تا سوال داشتم از اولیش شروع میکنم اون ویروسی که مورفیس به خودش زد چی بود که باعث شد برق دار بشه و قدرت های الکتریکی پیدا کنه کرد تو رزیدنت اویل دد ایم قبل از سوال دومم اینو به هادی عزیز دوست خوبم بگم که هادی جان اون رزیدنت اویل ترسناکی که معما هم داره و دوربینش هم سبک جدید لاست این نایتمر هست دیگه .اونو میپسندی؟ حالا یه سوال مگه این بازی مربوط به امارت نمیشه ؟ مگه تو امارت زامبی نداشت من تعجب میکنم آخه چه مشکلی داشت که اینا به جای اون جونور های لنگری زامبی میزاشتند تو بازی ؟ کسی میدونه چرا کپکام این کارو نکرد ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اقایون من چند تا سوال داشتم از اولیش شروع میکنم اون ویروسی که مورفیس به خودش زد چی بود که باعث شد برق دار بشه و قدرت های الکتریکی پیدا کنه کرد تو رزیدنت اویل دد ایم قبل از سوال دومم اینو به هادی عزیز دوست خوبم بگم که هادی جان اون رزیدنت اویل ترسناکی که معما هم داره و دوربینش هم سبک جدید لاست این نایتمر هست دیگه .اونو میپسندی؟ حالا یه سوال مگه این بازی مربوط به امارت نمیشه ؟ مگه تو امارت زامبی نداشت من تعجب میکنم آخه چه مشکلی داشت که اینا به جای اون جونور های لنگری زامبی میزاشتند تو بازی ؟ کسی میدونه چرا کپکام این کارو نکرد ؟
من فکر کنم حوصله نداشتن وقت بزارن برای طراحی زامبی ها به خاطر همین اومدن اون لنگری ها رو ساختن وقتی بخوان یه کاری رو عجله ای پیش ببرن از سر و ته اون میزنن تا به تاریخ تعیین شده برسه همین سروته زدنا باعث افت کیفیت بازی میشه
کپکام هم چند سالی هستش که داره این روش رو پیش میگیره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اگه کپکام به حرف فناش گوش میداد من یه ایده هایی میدادم که تو هیچ بازی ترسناکی تا حالا دیده نشده. مثلا چرا وقتی به دشمن تیر میزنی فقط یه خونی میاد و دیکه قطع میشه باید کامل خونریز داشته باشه یا کرکتر رو وقتی زامبی ها گاز میگیرن اولش یکم خون میاد بعد دیگه هیچ اثری از زخم و خونریزی نیست اینا هسا که بازی رو طبیعی تر میکنه فکر میکنم با این پیشرفت گرافیکی و اینا الان دیگه وقتشه که یکم به این جزیات توجه کنن تقریبا مثل کاری که تو تنها در تاریکی انجام شد و زخماشو پانسمان میزد ولی ردش بود. من به این چیزا خیلی اهمیت میدم.ایده ای بعدیمو بعدا میگم.

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
خب پس به این نتیجه رسیدیم که با این دوربین سوم شخص هم میشه یه بازی ترسناک و خوب داشت و ایراد ها مربوط به کمکاری کاپکامه تا دوربین بازی ولی بازم به نظرو بهترین دوربین برای رزیدنت اویل همین سوم شخصه اگر میشد توی این بازی ها با همون گرافیک اویل 5 توی راکون سیتی کنترل کلیر و جیل رو به دست میگرفتیم خیلی خوب میشد
ولی همه امید من به داستان و نقش کاراکتر های بازی رولیشن و فیلم دامنیشنه امیدوارم اینا رو دیگه خرابش نکنن

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب پس به این نتیجه رسیدیم که با این دوربین سوم شخص هم میشه یه بازی ترسناک و خوب داشت و ایراد ها مربوط به کمکاری کاپکامه تا دوربین بازی ولی بازم به نظرو بهترین دوربین برای رزیدنت اویل همین سوم شخصه اگر میشد توی این بازی ها با همون گرافیک اویل 5 توی راکون سیتی کنترل کلیر و جیل رو به دست میگرفتیم خیلی خوب میشد
ولی همه امید من به داستان و نقش کاراکتر های بازی رولیشن و فیلم دامنیشنه امیدوارم اینا رو دیگه خرابش نکنن

دوربین که همون اول هم سوم شخص بود بهتره بگیم دوربین از پشت .چون تو رزیدنت اویل 4 و 5 دوربین از پشت نشون میداد.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
مگه تو امارت زامبی نداشت من تعجب میکنم آخه چه مشکلی داشت که اینا به جای اون جونور های لنگری زامبی میزاشتند تو بازی ؟ کسی میدونه چرا کپکام این کارو نکرد ؟
سلام بربچ فردا میام و نظرم رو در رابطه با بحث می گم:D
در ضمن حمید عزیز این اون امارت کوه های آرکلی نیست و اصلا اون سال نیست این یه امارت تو اروپا که اسپنسر بعد از سقوط آمبرلا به صورت مخفیانه توش زندگی می کرده

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام بربچ فردا میام و نظرم رو در رابطه با بحث می گم:D
در ضمن حمید عزیز این اون امارت کوه های آرکلی نیست و اصلا اون سال نیست این یه امارت تو اروپا که اسپنسر بعد از سقوط آمبرلا به صورت مخفیانه توش زندگی می کرده

عجب ! ولی خیلی شبیهش هست که! باز شما اینو بازی کردی افشین جان و بهتر میدونی داستانشو ولی متاسفانه من ps3 ندارم که بازی کنم .

یه والپیپر زیبا از بازی رزیدنت اویل رولیشنز برای دسکتاپ شما :x

dnr9nq5vk3a8m6t31o.jpg

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
الان رزیدنت اویل اوتبریک فایل 2 رو بازی کردم یعنی آشغال ترین رزیدنت اویلی که تو عمرم بازی کردم هستش. واقعا مسخره هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر