بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
Tot Ziens

چیز خاصی نبود پرسش از افکار عمومی بود ولی مثل اینکه افکار عمومی اینو برنمیتابن بابا یه تایپک درست حسابی توی این سایت به این درندشتی نیست که برم سراغش:d:d
در مورد ماوین و واکاوی موضوع
برادر ماوین خدمتت که عارضم این ویروس اوروبرس که ساخته شد و وبار همواپیما شد تا توی هوا رها بشه بعد از فوران اتشفشان حتما چیزی ازش نمیمونه ایا به نظر شما این ویروس در بازی های بعدی خواهد بود؟ ایا این اطلاعات در ارشیو شرکت ترایسل مونده و این شرکت ازش استفاده میکنه یا این که البرت همه چیزو با خودش به گور برده؟
ایا دو اوروبرس میتونن به هم بپیوندند و یه موجود یکپارچه و قوی تر بسازن؟

البته تو تاریخچه به نوعی یاد شده که به ما الغا میشه که ترایسل نابود شده. اینجا رو مطالعه کن ... / حتا با نابودی هم نمیشه گفت که روند متوقف بشه. برای نمونه ردپای ویروس تی و جی بعد نابودی آمبرلا هنوز وجود داشت. این غیرممکن نیست که اوروبوروس هم بعد نابودی ترایسل و وسکر باز هم توی نسخه بعدی (منظورم نسخه 6 هست) وجود داشته باشه. اما مسلمن باید نسخه بهبود یافته تری باشه. دلیلش لزوم ایجاد نوآوری توی نسخه جدیده.

دو اوروبوروس رو اگه منظورت خود ویروس هست که باید بگم که نه / اوروبوروس با به تنهایی نمیتونه کاری از پیش ببره / زمانی موثر میشه که وارد طعمه بشه. خود اوروبوروس یک ویروس هست و ویروس هم نیاز به منبع داره. / البته همیشه ممکنه که نسخه تکاملی هم این حرف ها رو رد کنه ...

=======================================================

دوشینه شکستیم به یک توبه دو صد جام *** امروز به یک جام دو صد توبه شکستیم​

روزی که تصمیم به نوشتن به سرم زد، مطالب این تاپیک رو میخوندم. اون موقع به حداکثر مسئله‌ای که از نوشتن نصیبم می‌شد، مسائلی مثل کسب سرشناسی و شهرت بود. اما این خیلی تفکر مبتدیانه‌ای بود. ارزش هایی بزرگتر و قشنگ تر از سرشناسی و شهرت نصیب من شد. مهم ترین این ارزش ها، آشنا شدن با دوستانی بود که خوندن مطالبشون با هر برداشت و هر سطح درستی یا نادرستی هم برای من مایه افتخار بود. صمیمانه از همتون ممنونم که وقت خودتون رو با خوندن پست‌های من هدر دادین.

امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین خان یه سوال مهم پرسیدم تو پست قبلیم جوابی نگرفتم
اقا چطوری میشه تایرنت رو کنترل کرد ؟ چطوری میشه ازش به عنوان سلاح استفاده کرد باید هوش داشته باشه که بفهمه کیو باید بکشه کیو نباید بکشه به کی حمله کنه به کی نه چه جوری کنترل میشه کرد این نمسیس و تایرنت 103رو؟
همه تایرانت ها قابل کنترل نبودن مثل t-001 و از بین اون ها نمیسیس و تی آلوس قابل کنترل بودن که نمیسیس از طریق عضو زنده انگلی توی بدنش (همون طور که میدونید نمیسیس یک موجود مرده بود و انگل ان ای آلفا که مغزش رو احاطه کرده بود کنترل می شد) و تی آلوس هم کامل تر از همه توسط سیستم دفاعی کامپوتری کنترل میشد البته این کار از طریق چیپ مصنوعی که تو مغزش بود انجام میشد همین طور هوش مصنوعی بالای اون باعث میشد توی تقریبا همه زمینه ها قدرت تصمیم گیری داشته باشه

روزی که تصمیم به نوشتن به سرم زد، مطالب این تاپیک رو میخوندم. اون موقع به حداکثر مسئله‌ای که از نوشتن نصیبم می‌شد، مسائلی مثل کسب سرشناسی و شهرت بود. اما این خیلی تفکر مبتدیانه‌ای بود. ارزش هایی بزرگتر و قشنگ تر از سرشناسی و شهرت نصیب من شد. مهم ترین این ارزش ها، آشنا شدن با دوستانی بود که خوندن مطالبشون با هر برداشت و هر سطح درستی یا نادرستی هم برای من مایه افتخار بود. صمیمانه از همتون ممنونم که وقت خودتون رو با خوندن پست‌های من هدر دادین.

ماوین جان بزرگترین افتخار برای من حداقل این بود که اولین کسی بودم که تو فضای اینترنت ایران با تو ارتباط بر قرار کردم و اینکه مطالب فوق العاده و کامل و سراسر علمی تو رو خوندم و واقعا خیلی چیز ها از مطالبت یا گرفتم
یه جوری حرف میزنی انگار داری میمیری :D
ولی جدای از شوخی امیدوارم همیشه همین طور کارات کامل و نمونه باشه

سلام.افشین امروز یه دمو جدید ازRE:Revelations دیدم حتما اینجوری نیست که تو تیر انداری اول شخص بشه. دست خودته نگاه کن ببین خودت .البته اولاش Resident Evil: The Mercenaries 3D هست یکم.
حمید جون اشتباه می کنی اولش مرسناریس بود بعد رفت تو ریولیشن که اونجا موقع نشونه گیری اول شخص بود موجداتشم که کپی ds بود بعد دوباره رفت توی مرسناریس که موقع نشونه گیری سوم شخص میموند

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
همه تایرانت ها قابل کنترل نبودن مثل t-001 و از بین اون ها نمیسیس و تی آلوس قابل کنترل بودن که نمیسیس از طریق عضو زنده انگلی توی بدنش (همون طور که میدونید نمیسیس یک موجود مرده بود و انگل ان ای آلفا که مغزش رو احاطه کرده بود کنترل می شد) و تی آلوس هم کامل تر از همه توسط سیستم دفاعی کامپوتری کنترل میشد البته این کار از طریق چیپ مصنوعی که تو مغزش بود انجام میشد همین طور هوش مصنوعی بالای اون باعث میشد توی تقریبا همه زمینه ها قدرت تصمیم گیری داشته باشه

ماوین جان بزرگترین افتخار برای من حداقل این بود که اولین کسی بودم که تو فضای اینترنت ایران با تو ارتباط بر قرار کردم و اینکه مطالب فوق العاده و کامل و سراسر علمی تو رو خوندم و واقعا خیلی چیز ها از مطالبت یا گرفتم
یه جوری حرف میزنی انگار داری میمیری :D
ولی جدای از شوخی امیدوارم همیشه همین طور کارات کامل و نمونه باشه

حمید جون اشتباه می کنی اولش مرسناریس بود بعد رفت تو ریولیشن که اونجا موقع نشونه گیری اول شخص بود موجداتشم که کپی ds بود بعد دوباره رفت توی مرسناریس که موقع نشونه گیری سوم شخص میموند

میدونم اولش مرسناریس بود ولی بعد که ریولیشن شروع شد بعد از چند دقیقه به یه زامبی شلیک کرد بدون این که اول شخص بشه با دقت نگاه کن ! افشین جون یعنی من مرسناریس و از ریولیشن تشخیص نمیدم ! ؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
میدونم اولش مرسناریس بود ولی بعد که ریولیشن شروع شد بعد از چند دقیقه به یه زامبی شلیک کرد بدون این که اول شخص بشه با دقت نگاه کن ! افشین جون یعنی من مرسناریس و از ریولیشن تشخیص نمیدم ! ؟
من متوجه نشدم اگر میتونی عکس اون صحنه رو بزار

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی

لایک هزارتا
منم از اشناییتون خیلی خوشحال شدم و امیدوارم با خوبی و خوشی و صفاو صمیمیت به کارتون ادامه بدید ممنون از زحماتتون
خب اقا محمد نظر شما تقربیا درست بود که توی مغز این یارو نمسیس یه چیپ ست قرار داره که میتونه کاراشو انجام بده تی الوس هم که به وسیله رد کویین کنترل میشد من فکر کنم این یارو تایرنت 103 هم همچین خنگ و نفهم هم نیست حتما به یه طریقی کنترل میشه و یه جوری میفهمه که چیکار باید بکنه
راستی من یادم رفت ماموریت تایرنت 103 پیدا کردن ویروس جی بود نه؟ مگه هانک قبلش ماموریت رو کامل نکرده بود چه دلیلی داره که امبرلا دوباره به فکر به دست اوردن ویروس جی باشه؟

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
خوب ميبينم كه فيس بوك بازي:-D
ماوين ويروس جي يه چيزثابت نبود،انواع واقسام داشت.ايني كه هانك دزديد نوع جديدوخاصي بودكه ويليام بهش رسيده بود.
چيزي كه من هيچ رقمه نميتونم خودموتوجيح كنم اينه كه آمبرلاچراازتشكيلات خودش دزدي ميكنه؟
مثل اينكه من ازاتاق خودم دزدي كنم!
وقتي همه چيزتودستاي توئه چرابايدبه زورمتوسل بشي؟!
راستي من ايناروزيادبه اسم نميشناسم.تايرانت103همون بودكه ازهلي كوپترانداختنش تو آرپي دي؟اون پالتوسبزه روميگم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بالاخره این عکس به صورت کامل منتشر شد همونطور که می بینید لیان توی این عکس تیر خورده و پرت شده
0d454f09b771.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دیگه از این واضح تر چی می خوای از یه طرف با زامبی ها روبرو شدن از یه طرف با لیان که لیان بنده خدا تیر خورده

نامردا لیون و نکشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید :(

اینا artbook های جدید رزیدنت اویل 5 هستند واسه دیدنشون حتما از همون که میدونید استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر