بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
خوب الآن که نگاه میکنم یه سری نکات تو حرفای بچه ها وجود داره.

اول اینکه اکثرا برای مقایسه شخصیت انتخابیشون با بقیه نظرات؛ در حقیقت دارن حرفایی رو میزنن که کلیشه شده. گویا استدلال ها برای هر نظرسنجی ثابته. خوب اگه با همون ملاک های قدیمی بیایم همون شخصیت های انتخابیمون تو نظرسنجی های قبلی رو دوباره مطرح کنیم پس چه طوری میشه فهمید که این نظرسنجی با بقیه متفاوت بوده؟ البته نمیشه زیاد خرده گرفت چون ماهیت و اصول نظرسنجی مشابه نظرسنجی های قبلیه. :D

دوم اینکه به نظرم بهتره کلا توی نظرسنجی ها این لیان رو حذف کرد. :D

من یه پیشنهاد دارم. چه طوره از این به بعد تو تمام نظرسنجی ها عنوانش (( دومین شخصیت .... به نظر شما کیه؟ )) باشه. :D چون شخصیت اول از همون اول مشخصه. :D ذکر نشه بهتره. :D

سوم اینکه بیایم دموکراسی رو برقرار کنیم. :D
چه طوره بیایم یه شخصیت رو بریزیم رو دایره :D بعد از مخالف و موافق از هرکدومشون یکی بیاد نظر بگه بعد رای اعتماد بدیم به شخصیت مطرح شده. این طوری دیگه دعوا نمیشه. :D

فعلن
شما به هر کی دوست داری رای بده.حتما نباید کاراکتر من یا شما بیشترین رای رو بیاره!!!هر کسی یک رای داره و میتونه انتخاب کنه چرا نظرتو تحمیل میکنی؟؟؟
تو نظر سنجی قبل وسکر اول شد و لیان هم خوب رای آورد(البته اصلا حقش نبود) اونم بخاطر اینکه یه سری که تعدادشون هم کم نبود یا کاراکترها رو نمیشناختن یا از شماره 4 وارد بازی شدن یا اصلا داستانو نمیدونستن.
دلیل نمیشه این دفعه هم همینطور بشه.تو پست قبلم هم گفتم به لیان رای دادم چون بازی باهاش برام لذت بخش تر بود.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین

اول اینکه اکثرا برای مقایسه شخصیت انتخابیشون با بقیه نظرات؛ در حقیقت دارن حرفایی رو میزنن که کلیشه شده. گویا استدلال ها برای هر نظرسنجی ثابته. خوب اگه با همون ملاک های قدیمی بیایم همون شخصیت های انتخابیمون تو نظرسنجی های قبلی رو دوباره مطرح کنیم پس چه طوری میشه فهمید که این نظرسنجی با بقیه متفاوت بوده؟ البته نمیشه زیاد خرده گرفت چون ماهیت و اصول نظرسنجی مشابه نظرسنجی های قبلیه. :D

دوم اینکه به نظرم بهتره کلا توی نظرسنجی ها این لیان رو حذف کرد. :D

من یه پیشنهاد دارم. چه طوره از این به بعد تو تمام نظرسنجی ها عنوانش (( دومین شخصیت .... به نظر شما کیه؟ )) باشه. :D چون شخصیت اول از همون اول مشخصه. :D ذکر نشه بهتره. :D

سوم اینکه بیایم دموکراسی رو برقرار کنیم. :D
چه طوره بیایم یه شخصیت رو بریزیم رو دایره :D بعد از مخالف و موافق از هرکدومشون یکی بیاد نظر بگه بعد رای اعتماد بدیم به شخصیت مطرح شده. این طوری دیگه دعوا نمیشه. :D

فعلن

ماوین من واقعا نمی دونم مشکلت چیه ؟
الان مثلا کریس داره پا به پای لیان میاد
انقدر هم دیگه ملت رو سطح پایین حساب نکنید هر کس واسه حرفی که میزنه یه دلیلی داره بعدم من اگر میومدم نظرسنجی رو میزاشتم
آیا الکس وسکر رییس سازمان است؟
یا
آیا شری بریکین شخصیت منفی شماره بعد است؟
فکر می کنی چند نفر رای میدادن اصلا کسی براش فرقی نمی کرد

در ضمن این تحلیل شخصیت ها چی شد؟
یعنی همه با نظر من در مورد وسکر موافقن؟؟؟؟

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
شما به هر کی دوست داری رای بده.حتما نباید کاراکتر من یا شما بیشترین رای رو بیاره!!!هر کسی یک رای داره و میتونه انتخاب کنه چرا نظرتو تحمیل میکنی؟؟؟
تو نظر سنجی قبل وسکر اول شد و لیان هم خوب رای آورد(البته اصلا حقش نبود) اونم بخاطر اینکه یه سری که تعدادشون هم کم نبود یا کاراکترها رو نمیشناختن یا از شماره 4 وارد بازی شدن یا اصلا داستانو نمیدونستن.
دلیل نمیشه این دفعه هم همینطور بشه.تو پست قبلم هم گفتم به لیان رای دادم چون بازی باهاش برام لذت بخش تر بود.

خوب عزیز من شما اصلا محتوای صحبت رو خوندی ؟

مگه من گفتم بیاین به کریس رای بدین که نظرمو تحمیل کردم؟ :d
از اون گذشته من گفتم که استدلال اکثریت مثل استدلالهای نظرسنجی های قبله.

1. نگفتم همه
2. گفتم استدلال ؛ نگفتم انتخاب که برادر :D

در نهایت باید بگم که به جای اینکه همینطوری الکی پست بدی یکم سکوت کن بعد فکر کن بعد جواب بده. :D

ماوین من واقعا نمی دونم مشکلت چیه ؟
الان مثلا کریس داره پا به پای لیان میاد
انقدر هم دیگه ملت رو سطح پایین حساب نکنید هر کس واسه حرفی که میزنه یه دلیلی داره بعدم من اگر میومدم نظرسنجی رو میزاشتم
آیا الکس وسکر رییس سازمان است؟
یا
آیا شری بریکین شخصیت منفی شماره بعد است؟
فکر می کنی چند نفر رای میدادن اصلا کسی براش فرقی نمی کرد

در ضمن این تحلیل شخصیت ها چی شد؟

هیچی افشین جان. نظرسنجی خوبه میخواستم یکم اذیتت کنم :D

سطح پایین نیست کسی که اینجا پست میده. منظورم این بود که یکم استدلال هامون رو قوی کنیم. متناسب با هر نظرسنجی استدلال کنیم.

خوب اینایی که برای موارد نظرسنجی اسم بردی شاید کم رای تر باشه اما بحث ساز تره.
البته موارد بهتر از اینها هم هستش. :D

من نظرم رو در مورد تحلیل وسکر آخر از همه میگم. چون یکم طولانیه. :D

فعلن

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
البته بچه ها منظور حرف بدی نمیزنه و شاید نتونست منظورش رو برسونه :D
منظور ماوین این هست که بهتره همون دلایل قبلی رو تکرار نکنیم و دلایل جدیدتری از نظراتمون دفاع کنیم. حالا من نمیدنم چرا این طوری جمله بندی کرد این ماوین :D

ولی بهتر بود اسن نظر سنجی این باشه.

"دوست دارید با کدام شخصیت Resident Evil پیشروی کنید" اگه موافقید به این اسم تغییرش بدیم.

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
منظور ماوین این هست که بهتره همون دلایل قبلی رو تکرار نکنیم و دلایل جدیدتری از نظراتمون دفاع کنیم. حالا من نمیدنم چرا این طوری جمله بندی کرد این ماوین :D

"دوست دارید با کدام شخصیت Resident Evil پیشروی کنید" اگه موافقید به این اسم تغییرش بدیم.
من از این به بعد جمله هام رو میدم به خودت که ترجمه ش کنی :D

واقعا یعنی چی کریس خوب به وسکر لگد میزنه :D

استدلال درسته اما چه بحثی ازش درمیاد؟
خوب یکم استدلال قوی باشه بهتر نیستش افشین خان؟
چه طوره هر کسی که کسی رو انتخاب کرد بیاد اونو تحلیل کنه. این طوری هم حرف افشین جلو میره هم استدلال قوی تر میشه.

احد درست گفتم؟ :D

• Like
Reactions: Mr.Death

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من با این نظر کاملا مخالفم که کسانی که به Leon رای دادن کسانی هستند که رزیدنت اویل را با RE4 شروع کردن
دیروز هم داشتم با احد حرف میزدم

توی رزیدنت اویل 1 ما دو شخصیت داشتیم کریس و جیل، اونها جزء تیم STARS بودن بعنی افراد تیم Special Tactics And Rescue Service و مسلما باید آدمای حرفه ای بوده باشن تا به این تیم راه پیدا کنن، با این وجود حرکاتی که داشتن خیلی معمولی بود و مخصوصا جیل توی نسخه اول با 2 الی 3 بار ضربه خوردن میمرد ( بگذریم وقتی که اون گوریل ها میومدن با یه حرکت سر آدم به باد میرفت )
اما لیان توی شماره دو تازه اومد توی راکون سیتی و روز اول کارش بود توی این شهر و یک عضو معمولی پلیس این شهر بود ( اگه یادتون باشه روی لباسش هم بزرگ نوشته بود R.P.D) اما حرکاتش خیلی نرمتر بود نسبت به دو شخصیت قبلی ...
نکته ای را هم که این وسط باید قبول کرد که درسته سبک RE4 از کلاسیک به اکشن - ادونچر کشیده شد ( تا حدی هم شوتر ) اما بازبوی رزیدنت اویل میداد و خیلی از کلاسیک بازها هم این بازی را تایید کردن و نامردیه اگه بگیم بازی با لیان توی این قسمت بد بود

به نظر من بهتره این باشه:
" دوست دارید کنترل کدام یک از شخصیت های زیر را در دست بگیرید؟ "

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mr.Death

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من با این نظر کاملا مخالفم که کسانی که به Leon رای دادن کسانی هستند که رزیدنت اویل را با RE4 شروع کردن

خوب همون طور که خودت هم اشاره کردی این طرز تفکر کلا غلطه :D لیان از همون اول دارای محبوبیتی بود. اما عمده ی محبوبیتش رو مدیون RE4 هست. چون خیلی ها رو به جمع RE بازها اورد.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

فکر کنم دوست دارید با کدام شخصیت در 6 Resident Evil پیشروی کنید" بهتره .:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
در مورد وسکر هم بدون اغراق عمیق ترین و پیچیده ترین شخصیت پردازی رو داشت.مخصوصا در رزیدنت اویل 5 که محشر بود.شخصیتی که تک تک کلماتش رو با فکر به زبون می آورد و تمام نگاه هایش هم بامعنی بودند.حتی بهترین و فلسفی ترین جملات کل مجموعه ی رزیدنت اویل هم مال وسکر هستند.وسکر تشنه ی قدرت بود.ولی برخلاف شخصیت های منفی دیگر مثل آیروینگ و سالازار پست و فرومایه نبود.بلکه با ابهت و باوقار بود و برای هر کاری که می کرد هدف داشت.واقعا وسکر لیاقت بیشتر از اینها رو داشت.
با این حرفت حال کردم
راستی نیما دق کردیم ترتیبی اتخاذ کنید که ما قبل از عید تاریخچه به دستمون برسه
در مورد کلیر هم بگم قبول کن که توش اغراق زیادی شده و قابل باور نست
راست میگی افشین جان واقعا آدم باور نمیتونه بکنه یه نفر به صورت اتفاقی اون همه ماجرا رو پشت سر گذاشته باشه

اول اینکه اکثرا برای مقایسه شخصیت انتخابیشون با بقیه نظرات؛ در حقیقت دارن حرفایی رو میزنن که کلیشه شده. گویا استدلال ها برای هر نظرسنجی ثابته. خوب اگه با همون ملاک های قدیمی بیایم همون شخصیت های انتخابیمون تو نظرسنجی های قبلی رو دوباره مطرح کنیم پس چه طوری میشه فهمید که این نظرسنجی با بقیه متفاوت بوده؟ البته نمیشه زیاد خرده گرفت چون ماهیت و اصول نظرسنجی مشابه نظرسنجی های قبلیه. :biggrin1:

دوم اینکه به نظرم بهتره کلا توی نظرسنجی ها این لیان رو حذف کرد. :biggrin1:

من یه پیشنهاد دارم. چه طوره از این به بعد تو تمام نظرسنجی ها عنوانش (( دومین شخصیت .... به نظر شما کیه؟ )) باشه. :biggrin1: چون شخصیت اول از همون اول مشخصه. :biggrin1: ذکر نشه بهتره. :biggrin1:

سوم اینکه بیایم دموکراسی رو برقرار کنیم. :biggrin1:
چه طوره بیایم یه شخصیت رو بریزیم رو دایره :biggrin1: بعد از مخالف و موافق از هرکدومشون یکی بیاد نظر بگه بعد رای اعتماد بدیم به شخصیت مطرح شده. این طوری دیگه دعوا نمیشه. :biggrin1:
میگم ماوین جان نمیخوای مجلس سنا هم براش بزاری؟ یا........:d
ولی این حرفتم خوبه که کلیشه ای شده استدلال ها به نظر من رو نظرسنجی ها بیشتر فکر بشه بهتره
احد خان تو که اینقدر سوال های سخت تو مسابقه MK طرح میکنی با برهان خب بیا یه سوال خفن هم در مورد این طرح کن بعد جواب ها رو به صورت نظرسنجی بزار :d
افشین من که نظرمو گفتم در مورد وسکر کبیر
چه طوره هر کسی که کسی رو انتخاب کرد بیاد اونو تحلیل کنه. این طوری هم حرف افشین جلو میره هم استدلال قوی تر میشه.
این خوبه منم موافقم
من کف کردم 1 سوال میپرسم اصلا محل نمیزارین خب اگه ناراحتین نپرسم :-/:(
زبونم مو در آورد گفتم کیا دانلود کردن از psn ولی مثل اینکه کسی دانلود نکرده
من با اینکه طرفدار وسکر هستم ولی به کریس رای دادم تو این نظرسنجی چون به قول افشین ماوین و احد کلا با کنترل شخصیتش تو بازی راحت تر بودم و با حرکاتش حال کردم کلا کریس از دید من شخصیت سفتی داره یعنی تو تصمیم گیری قوی هستش ولی وقتی احساسشو وسط قرار میده خوب نمیتونه تصمیم بگیره و این نقطه ضعفشه که وسکر هم تو اویل 5 ازش سو استفاده کرد (با رو کردن جیل) ولی با این تفاسیر خودم و دوستان در مورد کاراکتر ها نظرم اینی بود که گفتم البته ابینم بگم ها اگه کنترل وسکر خوب طراحی شده بود تو بازی 5 من 100% به اون رای میدادم ولی کنترلش خوب نبود و اگه تو نسخه های بعدی هم زنده باشه خوشم نمیاد با این طرز کنترل کردن باهاش برم جلو
ولی یه نظر درمورد نظرسنجی چرا هی میگین "بهترین.......... بهترین..........."؟ به نظرم چون سوال ها جنبه کلی داره به خاطر همین این بحث ها پیش میاد اگه سوال ها رو ریز و نکته بندی طرح کنید مطمئنم نتیجه بهتری میده

• Like
Reactions: movyn

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من که به جیل رای دادم :D گرچه میخواستم به هانک هم رای بدم ولی هانک مثل یه شخصیت ارزش داره واسم مثل وسکر.

ولی جیل کسیه که وقتی باهاش بازی میکنم کاملا باهاش راحت هستم و احساس میکنم تکُ تنها میون هزاران زامبی هستم.

ضمنا جیل کسی هم هست که باهاش وارد دنیای رزیدنت اویل شدم :D

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
منم به جيل عزيز راي دادم:dكلا باهاش حال ميكنم:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
خوب عزیز من شما اصلا محتوای صحبت رو خوندی ؟

مگه من گفتم بیاین به کریس رای بدین که نظرمو تحمیل کردم؟ :d
از اون گذشته من گفتم که استدلال اکثریت مثل استدلالهای نظرسنجی های قبله.

1. نگفتم همه
2. گفتم استدلال ؛ نگفتم انتخاب که برادر :D

در نهایت باید بگم که به جای اینکه همینطوری الکی پست بدی یکم سکوت کن بعد فکر کن بعد جواب بده. :D
اتفاقا تمام پستهاتو هم تو این سایت هم تو اون سایت خوندم.کلا با هر پستی که میدی چند نفر مخالفن(رجوع کن به پستهای قبلی).پس فکر نکنم اون چند نفر همه اشتباه بگن و شما علامه دهر باشی؟؟؟!!!
درسته شما نگفتی به کی رای بدیم ولی چکار داری کی به کی رای میده.شما بگو به کی رای دادی و اگه دوست داشتی دلیلتو بگو,همینو بس.
کلا مگه چندتا نظر سنجی داشتیم که میگی نظر سنجیها ؟؟؟ خب برادر من شما به بقیه چکار داری؟؟؟
فکر کنم تعداد اسپمهای شما خیلی بیشتر از منه (بازم رجوع کنید به صفحات قبل)
در ضمن من هیچ مشکلی هم با شما ندارم.
Lost in Nightmare داستان ورود کریس و جیل به مخفیگاه اسپنسر و دیدن وسکر و مبارزه با اون تا جاییکه جیل و وسکر هر دو پرت میشن پایین

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
من کف کردم 1 سوال میپرسم اصلا محل نمیزارین خب اگه ناراحتین نپرسم
زبونم مو در آورد گفتم کیا دانلود کردن از psn ولی مثل اینکه کسی دانلود نکرده

من دانلود نکردم :D
دوستان حتا اگه دانلود هم نکردین جواب حامدو بدین دیگه.

اتفاقا تمام پستهاتو هم تو این سایت هم تو اون سایت خوندم.کلا با هر پستی که میدی چند نفر مخالفن(رجوع کن به پستهای قبلی).پس فکر نکنم اون چند نفر همه اشتباه بگن و شما علامه دهر باشی؟؟؟!!!
درسته شما نگفتی به کی رای بدیم ولی چکار داری کی به کی رای میده.شما بگو به کی رای دادی و اگه دوست داشتی دلیلتو بگو,همینو بس.
کلا مگه چندتا نظر سنجی داشتیم که میگی نظر سنجیها ؟؟؟ خب برادر من شما به بقیه چکار داری؟؟؟
فکر کنم تعداد اسپمهای شما خیلی بیشتر از منه (بازم رجوع کنید به صفحات قبل)
در ضمن من هیچ مشکلی هم با شما ندارم.
Lost in Nightmare داستان ورود کریس و جیل به مخفیگاه اسپنسر و دیدن وسکر و مبارزه با اون تا جاییکه جیل و وسکر هر دو پرت میشن پایین

مگه من گفتم پست های من رو نخوندی؟ :D
گفتم محتوای پستی رو که نقل قول کردی رو یه بار دیگه بخون. تفسیر اون پست هم در پستی هست که احد فرستاد.

من کاری ندارم کی به کی رای میده . میگم هرکی به هرکی رای میده اونو تحلیل کنه تا مورد بحث قرار بگیره. مفهومه؟

خوب شما هم هر وقت بهت چیزی گفتم به خودت بگیر. اصلا طرف صحبت من مگه تو بودی؟
هر وقت به تو چیزی گفتم بیا از خودت دفاع کن . مگه وکیل مردمی؟ جناب علامه حلی :D

خواهش میکنم/ هر وقت پرسیدم که با من مشکلی داری بیا جواب بده.

اول سکوت کن. فکر کن. بعد پستی رو بفرست.
دیگران بلدن از خودشون دفاع کنن.

فعلن

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
من به دیگران کاری ندارم و میدونم بلدن از خودشون دفاع کنن ولی وقتی میگی اکثریت من هم جز اون هستم.وقتی پست منو نقل کردی یعنی طرفت منم اینو یه آدم ........ هم میدونه.
اون جمله آخرت قشنگه.فقط خودت یکبار انجامش بده تا بفهمی من چی میگم.
انتقاد چیز بدیه؟؟؟؟(برای این بهت گفتم باهات مشکلی ندارم)
من هم اشتباه کردم که اینجا بحث کردم تو چرا اینکارو کردی؟؟؟
لااقل میزاشتی یه خورده از نظر سنجی بگذره بعد پیشنهاد میدادی هنوز که چیزی معلوم نیست.
راستی نگفتی چندتا نظر سنجی داشتیم که اونجوری نتیجه گرفتی؟ مال این سایت نه جای دیگه اینجا با اونجا فرق داره.ما داریم اینجا بحث میکنیم.
نه آقا به به چه چه چرا بحث کن هیچ اشکالی نداره,بحث خیلی هم خوبه .
استدلالمون رو قوی و کامل کنیم ولی به هم تحمیل نکنیم.
شما چی فکر کردی یا فقط میخوای جواب منو بدی.
به هر حال من دیگه هیچ پستی راجع به این موضوع نیمدم و هر جور هم شما و دوستان مایلن فکر کنن و این پستم هم برای آخرین بار ویرایش کردم.اگه باز بحثی بود(بازم میگم بحث نه......)پروفایل من پذیرای شماست

آخرین ویرایش:

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
من به دیگران کاری ندارم و میدونم بلدن از خودشون دفاع کنن ولی وقتی میگی اکثریت من هم جز اون هستم.وقتی پست منو نقل کردی یعنی طرفت منم اینو یه آدم ........ هم میدونه.
اون جمله آخرت قشنگه.فقط خودت یکبار انجامش بده تا بفهمی من چی میگم.
از این به یعد هم اگه بحثی داشتی پروفایل من پذیرای شماست.راستی نگفتی چندتا نظر سنجی داشتیم که اونجوری نتیجه گرفتی؟؟؟؟

پست شما رو وقتی نقل کردم که از من انتقاد کردی. :D
اون موقعی که گفتم اکثریت پست کسی رو نقل نکردم که عزیز من. چه برسه به پست شما.

اینجا جای بحث نیست.

من پیشنهاداتی دادم در مورد RE. / شما چه طور؟ در مورد RE بود صحبت هات یا در مورد من بود؟
بهتر نیست مسئله ای که با کسی داری رو در پروفایلش مطرح کنی؟

خوشم میاد سکوت کردی / فکر کردی بعد اومدی وسط بحث تاپیک ؛ قضیه پروفایل مطرح میکنی که بعدش خودت بحث شخصی وسط تاپیک ایجاد کنی.

تعدادش رو خاطرم نیست. یک مورد همینجا در مورد مهمترین شخصیت بود و بک مورد هم در مورد همین موضوع در اون یکی سایت.

خوب که چی؟ / باید همیشه به به و چه چه کرد؟ باید همیشه نظرات خودمون رو بیان نکنیم؟
خوب این طبیعیه که موافق و مخالف به وجود میاد. حالا به خاطر ظهور مخالفان نباید نظرمون رو بگیم؟

من گفتم که بیایم استدلالمون رو قوی کنیم. تکراری نباشه / کامل باشه و ...

در موردش سکوت و فکر کردی که با این ایده مخالفت کردی؟ / خیلی جالبه.

فعلن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر