بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
یعنی چی؟ مگه تنها ابهام داستانی RE اون شخصیته؟
ماوین نظر تو جیه؟ میتونه کسی جز الکس باشه. به حرف های ولادمیر اگه دقت کنی بویی از خیانت به مشام نمیرسه. الکس رییس سازمان باشه نمیتونه با ولادمیر همکاری کنه. ولادمیر به شدت متعصب هست و روی آمبرلا خیلی حساسه.

به به !
میبینم فعالیت میکنین. :D
والا چی بگم احدجان. قبلا در مورد آلکس گفته بودم. بعیده آلکس رئیس سازمان باشه. سرگئی به شدت به اسپنسر وفادار بود. قبلا هم گفتم رئیس سازمان محاله که با یه همچین شخصیتی دوست باشه.
اما چیزی که خیلی اهمیت داره اینه که سازمان هنوز پابرجاست. این معنی رو میده که نسخه بعدی حتما ادامه داستان هست نه یک ریبوت. ممکنه یک ریبوت ساخته بشه اما اسمش RE6 نمیشه. RE6 یقینا یک نسخه هست که ادامه داستان رو نشون میده. داستانی که هنوز تموم نشده. کسایی که با سازمان مخفی آشنا هستن. میدونن که چه قدر در طول داستان مهم و موثر بوده.

والا افشین جان من تریلر رو ندیدم. در موردش هم کلا نظری نمیدم.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به به !
میبینم فعالیت میکنین. :D
والا چی بگم احدجان. قبلا در مورد آلکس گفته بودم. بعیده آلکس رئیس سازمان باشه. سرگئی به شدت به اسپنسر وفادار بود. قبلا هم گفتم رئیس سازمان محاله که با یه همچین شخصیتی دوست باشه.
اما چیزی که خیلی اهمیت داره اینه که سازمان هنوز پابرجاست. این معنی رو میده که نسخه بعدی حتما ادامه داستان هست نه یک ریبوت. ممکنه یک ریبوت ساخته بشه اما اسمش RE6 نمیشه. RE6 یقینا یک نسخه هست که ادامه داستان رو نشون میده. داستانی که هنوز تموم نشده. کسایی که با سازمان مخفی آشنا هستن. میدونن که چه قدر در طول داستان مهم و موثر بوده.

والا افشین جان من تریلر رو ندیدم. در موردش هم کلا نظری نمیدم.

خوب من یه فرضیه ای دارم. ببین اگه بخوایم منطقی به قضیه نگاه کنیم اولش به نظر نمیرسه که این شخصیت هر کی که هست به آمبرلا وابسته نیست. چون به ولادمیر میگه که داری اطلاعات شرکت خودت رو میدزدی (نمیگه شرکت ما) پس این شخصیت ممکنه الکس باشه , اما دلایل

اگه دقت کرده باشی برخورد ولادمیر با شخصیت مجهول مثل یک خدمتکار و کارفرما نبود. این نشون میده که شخصیت مجهول آدم مهمی بوده. اط طرفی وسکر میگه که اون افسر آمبرلا هست !!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ببینم RE2 سناریو های اصلیش کدومه؟
من برا PS3 رو شروع به رفتن کردم سناریو LEON-A رو شروع کرده خودش احتمالا هم CLAIR-B رو بعدش بره؟ میخوام بدونم این روشی که خودش داره میره درسته؟ یا مشکل داره؟ یا من برم SAVE دانلود کنم؟
کلا من یا از داستان شوتم یا یه جای کار من میلنگه از نظر داستانی
راستی این نیما کجاس؟ قرار بود دوشنبه تاریخچه کامل رو بفرسته برامون کسی خبر نداره ازش؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
یه مدت نبودم گفتم بگم زندم فکرای بد نکنید :d
فقط یک نکته کپ کام داره زیاد گ-اد بازی در میاره نمی دونم چشه ولی چپ راست داره میره سمت غربی شدن

در مورد دامنشن نمی دونم بحث به کجا کشیده ولی
1-اگر طرف بیلی باشه که باید با اسم دیگه ای خودشو معرفی کنه بعد مثلا با یه فلش بک داستان زیرو رو بگه
2-اگر فرض را بر مردن آلبرت بگیرم احتمال زیاد بحثی که پیش میاد سازمانه که شاید گفته بشه شرکت هایی مثل تریسل و ویل فارما هم زیر مجموعه هاش بودن
اگر چرت بود ببخشید

where are you wake up dont let them control you or change you
dont be their doll
be yourself you cant be a god
know it
خداحافظ
یا علی

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
خوب من یه فرضیه ای دارم. ببین اگه بخوایم منطقی به قضیه نگاه کنیم اولش به نظر نمیرسه که این شخصیت هر کی که هست به آمبرلا وابسته نیست. چون به ولادمیر میگه که داری اطلاعات شرکت خودت رو میدزدی (نمیگه شرکت ما) پس این شخصیت ممکنه الکس باشه , اما دلایل

اگه دقت کرده باشی برخورد ولادمیر با شخصیت مجهول مثل یک خدمتکار و کارفرما نبود. این نشون میده که شخصیت مجهول آدم مهمی بوده. اط طرفی وسکر میگه که اون افسر آمبرلا هست !!

درسته. من قبلا هم گفته بودم. این مامور آمبرلا از بلندپایه های آمبرلاست. درست مثل سرگئی. پس بعیده که رئیس سازمان کسی باشه در آمبرلا رتبه بالایی داشته باشه. سازمان همیشه درحال صدمه زدن به آمبرلا بود. اما این مرد و سرگئی به شدت داشتن برای بقای آمبرلا تلاش میکردن. مضاف بر این، در اون زمان ( نابودی شهر ) آمبرلا ، وسکر رو مرده فرض میکرد. با وجود اینکه رئیس سازمان حتما در جریان استخدام وسکر توسط سازمان بوده پس چه طور آمبرلا از زنده بودن وسکر با خبر نبود؟
این نشون میده که رئیس سازمان در آمبرلا حداقل سمت بالایی نداشته. کاملا بعیده که مامور آمبرلا رئیس سازمان باشه.

من هنوز روی گزینه جدید برای ریاست این نهاد ( :D ) مهم تاکید دارم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام
فک کنم دیگه چیزی از زمان نظرسنجی نمونده
اگر همتون فکر می کنید بهترین موسیقی خوبه همون رو بزاریم
فقط اگه موافقید حتما همین جا بگین
ماوین بخون!
ماوین دلم می خواد حتما رای بدی;)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
درسته. من قبلا هم گفته بودم. این مامور آمبرلا از بلندپایه های آمبرلاست. درست مثل سرگئی. پس بعیده که رئیس سازمان کسی باشه در آمبرلا رتبه بالایی داشته باشه. سازمان همیشه درحال صدمه زدن به آمبرلا بود. اما این مرد و سرگئی به شدت داشتن برای بقای آمبرلا تلاش میکردن. مضاف بر این، در اون زمان ( نابودی شهر ) آمبرلا ، وسکر رو مرده فرض میکرد. با وجود اینکه رئیس سازمان حتما در جریان استخدام وسکر توسط سازمان بوده پس چه طور آمبرلا از زنده بودن وسکر با خبر نبود؟
این نشون میده که رئیس سازمان در آمبرلا حداقل سمت بالایی نداشته. کاملا بعیده که مامور آمبرلا رئیس سازمان باشه.

من هنوز روی گزینه جدید برای ریاست این نهاد ( :D ) مهم تاکید دارم.

یکی از دوستام که اتفاقا از بچه های تحریریه هم هست میگه که نباید واسه ی همچنین شخصیتی جایگاهی در نظر گرفت. از نظر اون کپکام در نافرجام گذاشتن داستان تخصص داره :D

سلام
ماوین بخون!
ماوین دلم می خواد حتما رای بدی;)

افشین جان اگه اینطوری باشه باید هر موسیقی که من میگم رو تشریح کنی واسمون :D]

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
سلام
ماوین بخون!
ماوین دلم می خواد حتما رای بدی

سلام

افشین جان اگه به خاطر من میخوای در مورد موسیقی نظرسنجی بذاری؛ مخالفم.

یکی از دوستام که اتفاقا از بچه های تحریریه هم هست میگه که نباید واسه ی همچنین شخصیتی جایگاهی در نظر گرفت. از نظر اون کپکام در نافرجام گذاشتن داستان تخصص داره :D

وقتی infune میگه که قراره DR جایگزین RE بشه مفهوم اینه که قراره سر و ته RE هم بیاد. اتفاقات عجیب و تا حدودی چرت تو تاریخچه زیاد بوده.
من یه مثال میزنم ! به نظر شما چه دلیلی وجود داره که در تاریخچه ذکر بشه که " نیکولای گینووائف " از شهر راکون فرار کرد؟
اصلا چه اهمیتی داره زنده بودن یا نبودن این شخصیت؟
در خیلی از واکنش ها در گیم پلی RE3 این شخصیت می مرد. شخصیت منفی هم بود. پس چه دلیلی داره که ذکر بشه این شخصیت با آخرین هلی کوپتر از شهر فرار کرده؟

مامور آمبرلا شخصیتی هست که برای تکمیل داستان وارد جریان بازی شد. خوب این داستان رو هم تا حدودی تکمیل کرد. مثلا مشخص شد که آمبرلا در جریان طغیان شهر فقط نیرو نفرستاده. یا اینکه مشخص کرد که چه طور ایدا زنده فرار کرده. اما یه چیزایی هم مجددا سوال برانگیز شد!

مهم ترینش اینه که چرا این قدر مرموز بود در حالی که بی اندازه در آمبرلا مهم بود؟ چرا در تاریخچه ذکر نشده که مرده هست یا زنده؟ و اینکه همه میدونیم که وسکر قصد انتقام از آمبرلا رو داشت. اون سرگئی و اسپنسر و اشخاص مهمی از آمبرلا رو کشت. چرا وسکر برای کشتن مامور آمبرلا اقدام نکرد؟

میبینین که ناگفته ها خیلی بیشتر از چیزهایی هست که در داستان روشن شده.
این احتمال هم وجود داره که مامور آمبرلا دچار سرخوردگی از جانب آمبرلا شده باشه و به سازمان ملحق شده باشه.
هرچی که هست من مطمئن هستم که در نسخه یا نسخه های بعدی از این مامور آمبرلا بیشتر می شنویم.

• Like
Reactions: g-virus

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام

افشین جان اگه به خاطر من میخوای در مورد موسیقی نظرسنجی بذاری؛ مخالفم.

وقتی infune میگه که قراره DR جایگزین RE بشه مفهوم اینه که قراره سر و ته RE هم بیاد. اتفاقات عجیب و تا حدودی چرت تو تاریخچه زیاد بوده.
من یه مثال میزنم ! به نظر شما چه دلیلی وجود داره که در تاریخچه ذکر بشه که " نیکولای گینووائف " از شهر راکون فرار کرد؟
اصلا چه اهمیتی داره زنده بودن یا نبودن این شخصیت؟
در خیلی از واکنش ها در گیم پلی RE3 این شخصیت می مرد. شخصیت منفی هم بود. پس چه دلیلی داره که ذکر بشه این شخصیت با آخرین هلی کوپتر از شهر فرار کرده؟

مامور آمبرلا شخصیتی هست که برای تکمیل داستان وارد جریان بازی شد. خوب این داستان رو هم تا حدودی تکمیل کرد. مثلا مشخص شد که آمبرلا در جریان طغیان شهر فقط نیرو نفرستاده. یا اینکه مشخص کرد که چه طور ایدا زنده فرار کرده. اما یه چیزایی هم مجددا سوال برانگیز شد!

مهم ترینش اینه که چرا این قدر مرموز بود در حالی که بی اندازه در آمبرلا مهم بود؟ چرا در تاریخچه ذکر نشده که مرده هست یا زنده؟ و اینکه همه میدونیم که وسکر قصد انتقام از آمبرلا رو داشت. اون سرگئی و اسپنسر و اشخاص مهمی از آمبرلا رو کشت. چرا وسکر برای کشتن مامور آمبرلا اقدام نکرد؟

میبینین که ناگفته ها خیلی بیشتر از چیزهایی هست که در داستان روشن شده.
این احتمال هم وجود داره که مامور آمبرلا دچار سرخوردگی از جانب آمبرلا شده باشه و به سازمان ملحق شده باشه.
هرچی که هست من مطمئن هستم که در نسخه یا نسخه های بعدی از این مامور آمبرلا بیشتر می شنویم.

کلا یکی از دلایلی که فکر میکنم داستان همچنان ادامه داره همین تاریخچه ی RE5 هستو اط طرفی شخصیت های زیادی هستن که ممکنه برگردهو مهمترینش استیو و شری هست.

وسکر خودش شخصا میگه که ممکنه استیو رو زنده کنه تا کلیر دوباره بیندش :D

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
کلا یکی از دلایلی که فکر میکنم داستان همچنان ادامه داره همین تاریخچه ی RE5 هستو اط طرفی شخصیت های زیادی هستن که ممکنه برگردهو مهمترینش استیو و شری هست.

وسکر خودش شخصا میگه که ممکنه استیو رو زنده کنه تا کلیر دوباره بیندش :D
سلام بر دوستان قدیمی و جدید
من داشتم یه دوره تکامل ویروس جی رو میگذروندم نمیتونستم بیام الان اومدم ویروس جی نوع 3 شدم
راستی احد توی اون دفترچه که توی اویل 5 در اواخر بازی قبل رفتن به جنگ اکسلا که تبدیل به اوروبرس شده اسم چندین نفر هست من فکر میکنم علاوه بر داستانی که خود اویل5 روایت میکنه چیزای زیادی توی این دفترچه ها باشه میدونی اون دفترچه مربوط به اسپنسر بوده من که زیاد زبانم خوب نیست ولی فکر کنم چیز مهمی باشه
راستی مگه استیو کشته نشد توی کدورونیکا چطوری میشه کسی رو به زندگی بازگردوند اگر بشه ممکنه که البرت هم به زندگی برگرده هر چیزی توی این داستانهای بیولوژیک ممکنه
به نظرم بهتره نظر سنجی در مورد بهترین گیم پلی باشه ولی ایندفعه اسم لیون اس کندی رو نذاریم خودمون میدونیم که گیم پلی قویی نداشت بهتره بین هانک- کراوزر- وسکر -کریس-جیل و...... نظر سنجی فکر کنم درست ترین نتیجه به دست بیاد

• Like
Reactions: movyn

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام بر دوستان قدیمی و جدید
من داشتم یه دوره تکامل ویروس جی رو میگذروندم نمیتونستم بیام الان اومدم ویروس جی نوع 3 شدم
راستی احد توی اون دفترچه که توی اویل 5 در اواخر بازی قبل رفتن به جنگ اکسلا که تبدیل به اوروبرس شده اسم چندین نفر هست من فکر میکنم علاوه بر داستانی که خود اویل5 روایت میکنه چیزای زیادی توی این دفترچه ها باشه میدونی اون دفترچه مربوط به اسپنسر بوده من که زیاد زبانم خوب نیست ولی فکر کنم چیز مهمی باشه
راستی مگه استیو کشته نشد توی کدورونیکا چطوری میشه کسی رو به زندگی بازگردوند اگر بشه ممکنه که البرت هم به زندگی برگرده هر چیزی توی این داستانهای بیولوژیک ممکنه
به نظرم بهتره نظر سنجی در مورد بهترین گیم پلی باشه ولی ایندفعه اسم لیون اس کندی رو نذاریم خودمون میدونیم که گیم پلی قویی نداشت بهتره بین هانک- کراوزر- وسکر -کریس-جیل و...... نظر سنجی فکر کنم درست ترین نتیجه به دست بیاد

کلا مبحث الکس از همون به قول تو دفترچه ها شروع میشه.
استیو هم هنز زندست :D وسکر به کریس میکه که "من استیو رو برمیگردونم, این طوری شاید خواهرت دوباره ببینتش" :D

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
کلا مبحث الکس از همون به قول تو دفترچه ها شروع میشه.
استیو هم هنز زندست وسکر به کریس میکه که "من استیو رو برمیگردونم, این طوری شاید خواهرت دوباره ببینتش"

زنده کردن استیو موند برای "سازمان". البته اگه تو اولویتهاش باشه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر