بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
اولا خیلی خوشحالم که اعضای دیگه ای هم وارد تایپیک شدن .
دوما نظر سنجی درباره این بود که کدوم کاراکتر بیشتر داستانساز بود نه مورد علاقه البته نظر شما هم محترمه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
داستان هم كه مخصوصا شاهكار بود و صحنه هاي سينمايي بازي كه واقعا ادم رو حيرت زده ميكرد
اتفاقا ضعفش توی داستانش بود :D

نوشته شده توسط crash000
برو برادر اگه این لیان نبود کپ کامی نبود اگه کپ کام نبود رزیدنتی نبود من نمی فهمم چرا شما دو استاد این دوتا اویل 1.5و3.5تو کتتون نمیره
لول !!!

مگه RE با لیان شروع شده که وابسته به اون باشه. این که کپکام از لیان به عنوان عمال فروش استفاده میکنه درسته اما دیگه به علل بقای کپکام مربوط نمیشه. راستی مگه کپکام بازی هاش سریRE هست ؟!:))

نمی دونم چرا تو کتشون نمیره نیما احد چرا تو کتتون نمیره؟؟؟ با دلیل و سندا!
منم نمیدونم با کدوم استدلالی حرف بالایی کرش 000 رو تایید کردی؟! دلایل من که همگی واقعیتن بهش میگی سفسطه. خدا میدونه اسم دلایل شما رو چی باید گذاشت!

نوشته شده توسط crash000
-نیما ایدا جای بحث داره چون چجوری بگم 1هدفش معلوم نیست(اگه بگی پیشرفت سازمانه نمیشه چون به قیافه و حرکاتش نمی خوره که شستشوی ذهنی شده باشه چون توی اپیلوگو های اویل3هم ببینید اصلا با خودش دررگیره نمی دونه کیه مثل نیکیتا nikita همون فیلمه
البته این دلایل محکم نیست شما مطمئن باش ایدا فقط برایه سازمان کار میکنه آخرش هم تایزنتی چیزی میشه می میره(از این ژاپنی ها بعید نیست ها دیدی رئیس سازمان بود اونوقت لیانه که باید با اصلی ترین قضیه یعنی سازمان به جنگه بره
ایدا همین مرموزیش و ایجاد شدن 1000 تا سوال در مورذش باعث شده که خیلی ها دوباره منتظر حضورش باشن.

نوشته شده توسط crash000
ولی خداییش لیان پتانسیل بالایی برای یه داستان خفن داره
لیان همیشه یه فرستاده بوده. 1000 بار هم گفتم که داستان ناتمومی نداره که پتانسیل بالایی داشته باشه. یه جایی اغتشاشی میشه زور لیان رو میفزستن اونجا تا سرکوبش کنه. شما به این میگی پتانسیل؟

منم به وسکر رای دادم راستی کیا به لیون رای دادن؟
احتمالا اونایی که میگن لیان پتانسیل بالایی داره!

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,041
بنظره من اویل کد ورونیکاx بهترین بود تو این سری چون هم گرافیکه عالی داشت تو زمانه خودش هم این که اون گیم پلی اصلی سری اویل رو تو خودش داشت بعدشم واقعا قسمتایه فکریش زیاد بود الان شما شمارهایه 4 و 5 رو ببینین عملا شده یه بازیه شوتر رو به جلو مخصوصا شماره 5 یاده اویلایه قدیم بخیر :x

واقعا گل گفتی و حرف دل ما رو زدی!
شماره 4 اصلا یه جورایی از حال و هوای رزیدنتنهای قبلی فاصله گرفت (با این همه بازیش کردم تا آخر) و 5 هم که یه شوتر مسخره بدون تفکر شد!!!! این یکی رو بعد از یه مقدار کوتاه بازی کردن از رو کامپیوترم محوش کردم!!!
اون قبلیا کجا (مخصوصا 2 و 3) و این جدیدیا کجا! دلشون خوشه دارن رزیدنتها رو ادامه میدن!!!!!!

=((

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام برادران خوب و عزیز
راک ایت جان نقشه عملیات به خاطر استاد لو رفته بهتره عملیات رو متوقف کنیم من قصد دارم دو سه تا از تایرنتها مثل تایرنت 104 و نمسیس 2 و اگه تونستی خودشو پیدا کنی یه نمونه تکامل یافته از انگل لاپلاگا ساخت خودم رو به استان خراسان و اذربایجان شرقی برای نابود کردن شخصی به نام نیما ردفیلد و احد بانام مستعار مستر دد روانه کنم و شما رهبریشو بر عهده داشته باش:d:d:d منم از دور مراقبتم اگر نیاز شد یه نمونه از ویروس جی رو هم برای کمک بهت میفرستم.
نیما جون اگه در برابر کلیر کوتاه اومدیم به خاطر حرفها و نصایح پند اموز احد بود کلیر داستان غنی تری نسبت به لیون داره ولی این ایدا خانوم نه اون هیچ هدف شخصی نداره برای کسی کار میکنه خودش نمیخواد که ویروس رو از بین ببره و نه میخواد که باشه اصلا بود نبودش براش فرقی نمیکنه اون برای پول کار میکنه اون یه نفر دوم همیشه بوده و هست بعدم لیون رفت که دختر رییس جمهور رو نجات بده اصلا کار نداشت که انگلی هست یا نیست ماموریتش مبارزه و نابودی انگل نبود که ایدا بخواد بازیش بده یه سری حوادث پیش اومد که لیون مجبور شد واکنش نشون بده تازه لیون هدف داره تو بازی مبارزش با امبرلا و و امثال امبرلا یه هدفه ارمان لیون نابودی ویروس های اینچنینیه کجا ایدا یه همچین هدفی داره خدا پدر هزار تومنی رو بیامرزه که ایدا رو به هر کاری وا میداره از رفیق شدن با اون جان سر محقق امبرلا تا هزار تا رفیق و نارفیق فاب و غیر فاب این زنیکه کجا میتونه جای نابودگر بزرگ رزیدنت اویل رو بگیره حالا به قول احد یه سرکوبگر ایدا یه شخصیت دوومه همیشه بوده و هست. حالا اگر از لیون متنفری این یه چیز دیگس ولی به نظر من توی مرسناریس اویل 5 جای خیلی ها خالی بود من جمله لیون اس کندی و همین دختره جاهل کلیر ردفیلد
میترسم بعد که لیون رو قبول کردیم که بعد از ایداست بگی حالا که فکر میکنم میبینم ربکا نقشش از لیون بالاتر بود که این دفعه قاطی میکنم میگم کی گفته وسکر بالاتر از همس لیون از همه مهمتره

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
لول !!!!!!!

اتفاقا ضعفش توی داستانش بود :D

لول !!!

مگه RE با لیان شروع شده که وابسته به اون باشه. این که کپکام از لیان به عنوان عمال فروش استفاده میکنه درسته اما دیگه به علل بقای کپکام مربوط نمیشه. راستی مگه کپکام بازی هاش سریRE هست ؟!:))

منم نمیدونم با کدوم استدلالی حرف بالایی کرش 000 رو تایید کردی؟! دلایل من که همگی واقعیتن بهش میگی سفسطه. خدا میدونه اسم دلایل شما رو چی باید گذاشت!

ایدا همین مرموزیش و ایجاد شدن 1000 تا سوال در مورذش باعث شده که خیلی ها دوباره منتظر حضورش باشن.

لیان همیشه یه فرستاده بوده. 1000 بار هم گفتم که داستان ناتمومی نداره که پتانسیل بالایی داشته باشه. یه جایی اغتشاشی میشه زور لیان رو میفزستن اونجا تا سرکوبش کنه. شما به این میگی پتانسیل؟

احتمالا اونایی که میگن لیان پتانسیل بالایی داره!
به دلایل من میگن قوانین(احد جون این تایید رو شوخی کردم):shrewd:
من میگم لیون پتانسیل بالایی داره حرفیه ! تازه به آلبرت الدوله رای دادم کافیه جی ویروس جان اشاره کنه با کاجینی ها(یعنی ماجینی های کرج) بریزم اونجا!:sniper::twisted:
در ضمن جوجه رو آخر پاییز میشمرن ببین تو این انیمیشن جدید لیون چیکار میکنه اگه مهم ترین خود نیما و شما اعتراف به مهمترین بودن لیون نکردین(هرکی بگه لول);;)

سلام برادران خوب و عزیز
راک ایت جان نقشه عملیات به خاطر استاد لو رفته بهتره عملیات رو متوقف کنیم من قصد دارم دو سه تا از تایرنتها مثل تایرنت 104 و نمسیس 2 و اگه تونستی خودشو پیدا کنی یه نمونه تکامل یافته از انگل لاپلاگا ساخت خودم رو به استان خراسان و اذربایجان شرقی برای نابود کردن شخصی به نام نیما ردفیلد و احد بانام مستعار مستر دد روانه کنم و شما رهبریشو بر عهده داشته باش:d:d:d منم از دور مراقبتم اگر نیاز شد یه نمونه از ویروس جی رو هم برای کمک بهت میفرستم.
نیما جون اگه در برابر کلیر کوتاه اومدیم به خاطر حرفها و نصایح پند اموز احد بود کلیر داستان غنی تری نسبت به لیون داره ولی این ایدا خانوم نه اون هیچ هدف شخصی نداره برای کسی کار میکنه خودش نمیخواد که ویروس رو از بین ببره و نه میخواد که باشه اصلا بود نبودش براش فرقی نمیکنه اون برای پول کار میکنه اون یه نفر دوم همیشه بوده و هست بعدم لیون رفت که دختر رییس جمهور رو نجات بده اصلا کار نداشت که انگلی هست یا نیست ماموریتش مبارزه و نابودی انگل نبود که ایدا بخواد بازیش بده یه سری حوادث پیش اومد که لیون مجبور شد واکنش نشون بده تازه لیون هدف داره تو بازی مبارزش با امبرلا و و امثال امبرلا یه هدفه ارمان لیون نابودی ویروس های اینچنینیه کجا ایدا یه همچین هدفی داره خدا پدر هزار تومنی رو بیامرزه که ایدا رو به هر کاری وا میداره از رفیق شدن با اون جان سر محقق امبرلا تا هزار تا رفیق و نارفیق فاب و غیر فاب این زنیکه کجا میتونه جای نابودگر بزرگ رزیدنت اویل رو بگیره حالا به قول احد یه سرکوبگر ایدا یه شخصیت دوومه همیشه بوده و هست. حالا اگر از لیون متنفری این یه چیز دیگس ولی به نظر من توی مرسناریس اویل 5 جای خیلی ها خالی بود من جمله لیون اس کندی و همین دختره جاهل کلیر ردفیلد
میترسم بعد که لیون رو قبول کردیم که بعد از ایداست بگی حالا که فکر میکنم میبینم ربکا نقشش از لیون بالاتر بود که این دفعه قاطی میکنم میگم کی گفته وسکر بالاتر از همس لیون از همه مهمتره
اونی که این حرف رو زده می خواسته مثلا بگه لیون خیلی پست بدرد نخوره ولی دیگه این کلک ها کار نمیکنه :smoke:
امید وارم حضور افراد جدید تو این تاپییک دائمی باشه!!:>

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
ببین برادر
پتانسیل از نظر من انرژی ذخیره شدس(این مدته با فیزیک خودمو سرویس کردم) تاحالا تو همین تاپیک من و بقیه چند تا داستان برای لیان گفتیم که به همه ربط پیدا کنه؟؟بالغ بر زیاد
احد باز بر میگرده به 1.5و3.5
پتانسیل چه دخلی به داستان الان داره؟؟
1.5و3.5 اصل قضیه بوده (مخصوصا 1.5 که کلیر توش نبوده الکی اومدن یه دختره که آموزش ندیده رو اوردن وسط تازه شاتگان هم میدن دستش البت که لیان حرفه ای تره و با یه کلت و چاقو کارش راه میوفته)

آهان راستی اون پیام خطا همون برادری که گفته بود انگل هنوز توی بدن اشلیه
ببخشید نام آن دستگاه آخر اویل4؟؟
یه اسکرین شات از کدورونیکه ایکس بذارید اونی که من بازی کردم گرافیکش در حد ps1بود

یه چیز مهم اونجا منظور من از جاهل کریس تو اویل 1 بود ها حالا باید مجدادا پست رو ببینم

من ایمیلم رو ماهی یک بار چک می کنم ولی جواب دادن ایمیل اصلا حوصله ندارم باورکم شما زحمت فایل رو بکش و حجمشو این جا بگو من برو بدانم

دیگه حال ندارم
خداحافظ
یاعلی

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
پتانسیل چه دخلی به داستان الان داره؟؟

نوشته شده توسط crash000
ولی خداییش لیان پتانسیل بالایی برای یه داستان خفن داره

با حرف خودت حرفتو نقض میکنم :D حتما دلیل میاری که منظور من فلان چیز بود !

در ضمن جوجه رو آخر پاییز میشمرن ببین تو این انیمیشن جدید لیون چیکار میکنه اگه مهم ترین خود نیما و شما اعتراف به مهمترین بودن لیون نکردین(هرکی بگه لول);;)

بله

شاید همین پاییز باشه که به داد لیان برسه و خودش رو قاطی داستان اصلی کنه :D
والا من از خدامه یه جوری لیان رو به داستان اصلی ربط بدم ولی نمیشه. اگه توی RE:D این کار انجام بشه که عالی میشه :D

:D

مثل اینکه فراموش کردی که Red Queen اینجاست :D یهو دیدین تایرنت ها رو بر علیه خودتون شوروندیم ها :D :))

ولی این ایدا خانوم نه اون هیچ هدف شخصی نداره برای کسی کار میکنه خودش نمیخواد که ویروس رو از بین ببره و نه میخواد که باشه اصلا بود نبودش براش فرقی نمیکنه اون برای پول کار میکنه اون یه نفر دوم همیشه بوده و هست بعدم لیون رفت که دختر رییس جمهور رو نجات بده اصلا کار نداشت که انگلی هست یا نیست ماموریتش مبارزه و نابودی انگل نبود که ایدا بخواد بازیش بده یه سری حوادث پیش اومد که لیون مجبور شد واکنش نشون بده

در مورد ایدا که بگیم هدفی نداره اشتباهه. چون از ایدا هیچی نمیدونیم.

اتفاقا توی RE4 لیان بعد از ملاقات با ایدا کاملا تحت کنترل ایدا بود :D البته تحت کنترل بودن با بازیچه بودن فرق داره :D لیان دقیقا اون کارهایی رو میکرد که ایدا میخواست. (رجوع شود به گزارش ایدا و بخش لیان :D)

این زنیکه کجا میتونه جای نابودگر بزرگ رزیدنت اویل رو بگیره

احتمالا منظور نیما از لحاظ داستانی بوده :D

ولی به نظر من توی مرسناریس اویل 5 جای خیلی ها خالی بود من جمله لیون اس کندی و همین دختره جاهل کلیر ردفیلد

اصلا جای این 2 بزرگوار نبود :D بری و ربکا هم به خاطر این به مرسیناری اضافه شدن چون عضو استارز بودن :D جمله ی ئسکر رو به یاد بیاری منظورم رو بهتر متوجه میشی :D

ایدا فقط از لحاظ داستانی از لیان جلوتره. چون بخش داستانی لیان رو ایدا دنبال میکنه. بهترین دلیلی هم که میتونم بگم اینه. لیان توی RE2 داستانش به کشتن بیرکین ختم میشه و کار خاصی انجام نمیدهو فقط بین راه چند تا B.O.W رو میکشه. ولی ایدا اومده بود تا نمونه ی ویورس G رو پیدا کنه. قضیه ی بن و آنت بیرکین هم به ایدا مربوط میشده. توی RE4 هم که فاقد داستان خاصی یود (نسخه ی گیم کیوب) لیان اومد و با آزاد کردن اشلی و کشتن سدلر قضیه رو تموم کرد. لیان زیاد با داستان اصلی بازی در ارتباط نبود. اما وقتی نسخه ی PS2 منتشر شد در کنار اون یک سناریوی جدیدی به بازی تحت عنوان (Separate Ways) به بازی اضافه شد که بخش داستانی رو به بازی اضافه کرد. این بخش داستانی هم باز در کنترل ایدا بود. خواستین بیشتر توضیح بدم !!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
احد جان یه سوال داشتم شما واسه در نظر گرفتن داستان اصلی اونی رو در نظر می گیری که کارگردان اصلی گفته یا اون نسخه هایی که برای فروش ساخته شدن مثل دارک ساید یا همون سپریت وی تو re4 ps2 ؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد جان یه سوال داشتم شما واسه در نظر گرفتن داستان اصلی اونی رو در نظر می گیری که کارگردان اصلی گفته یا اون نسخه هایی که برای فروش ساخته شدن مثل دارک ساید یا همون سپریت وی تو re4 ps2 ؟

داستان اصلی بازی تا آخر شماره ی 5 همون تشکیل آمبرلا و بعد کنترل اون توسط وسکر بود. در این بین لیان همیشه انجام ماموریت کرده. یعنی بدون اینکه بدونه چه اتفاقی میوفته وارد داستان شده. نه از ویروس جی خبر داشت نه از لاس پلاگاس. اما جیل توی RE3 قشنگ میدونه چی قراره اتفاق بیوفته. توی RE:UC کریسو جیل هر دوتاشون میدونن چه کاری باید بکنن.
توی RE5 هم همون تو Chapter دوم کریس ماموریت اصلیش رو ول میکنه و میره دنبال جیل. بعدشم میره تا وسکر رو از بین ببره. یعنی جیل و کریس همیشه توی قلب داستان بودن. وقتی من میگم از نظر داستانی یعنی اون افرادی که در خط اصلی داستان بودن. خط اصلی هم آمبرلا هست که از اول تا آخر RE بوده. حال آمبرلای اسپنسر و چه آمبرلای وسکر.

یک توضیح پایانی هم بدم و یه سوالی هم ازت دارم.

توضیح : کریس و جیل همیشه در قسمت های حیاتی RE بودن. خادثه ی عمارت. حادثه ی راکون سیتی. انهدام آمبران. نجات کره ی زمین از اروبوروس.

اما لیان دکتر بیرکین رو کشته و سدلر رو. عملیات ژاویر هم بوده.

سوال من : به نظر خودت جیل و کریس مهمن از نظر داستانی یا لیان؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من اومدم یه سوال کنم بحث عوضشه بدتر شد !
منظورم این بود که شما دارک ساید رو مثلا مستند تر میدونی یا Re2 رو؟؟؟
در جواب سوالتم باید بگم رزیدنت اویل دو داستان داره که در پایان باید به هم وصل بشه و تکلیف هر شخصیت معلوم بشه داستان اول که بیشتر مردم از جمله خود من اونو اصلی میدونن داستان کریس جیل و وسکر و داستان دوم داستان لیون ایدا کلیر و شری و اشلی که رابط این دو باید کلیر یا ایدا باشه که اگه هر دو باشن خیلی قشنگ میشه مثلا فک کن بگن دیگه اویل تموم شد بعد همه صداشون در پس داستان لیون چی شد؟؟؟
در کل نقش کریس و جیل زیاد بود تا الان اگه وسکر رو مرده در نظر بگیریم چون دشمنشون رو نابود کردن وضعیتشون مثل لیون!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من اومدم یه سوال کنم بحث عوضشه بدتر شد !
منظورم این بود که شما دارک ساید رو مثلا مستند تر میدونی یا Re2 رو؟؟؟
در جواب سوالتم باید بگم رزیدنت اویل دو داستان داره که در پایان باید به هم وصل بشه و تکلیف هر شخصیت معلوم بشه داستان اول که بیشتر مردم از جمله خود من اونو اصلی میدونن داستان کریس جیل و وسکر و داستان دوم داستان لیون ایدا کلیر و شری و اشلی که رابط این دو باید کلیر یا ایدا باشه که اگه هر دو باشن خیلی قشنگ میشه مثلا فک کن بگن دیگه اویل تموم شد بعد همه صداشون در پس داستان لیون چی شد؟؟؟
در کل نقش کریس و جیل زیاد بود تا الان اگه وسکر رو مرده در نظر بگیریم چون دشمنشون رو نابود کردن وضعیتشون مثل لیون!

خوب من RE2 و وسکر ریپورت رو مستند تر از بقیه ی منبع ها میدونم. اتفاقا این سوال رو در فروم های خارجی مطرخ کردمو اون ها متفق القول گفتن که از احاظ منبع باید این 2 تا رو در نظر بگیریم.

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
خشم .سکوت .نفرت .اندیشه. وسکر

سلام بر دوستان
اقای کراش من دیگه بهت نمیگم استاد چون امروز رفتم توی یو تیوب امتحانی و به صورت تصادفی یکی از فایل های ویدئویی از مرسناریس اویل 5 رو دیدم بابا اینا فوق حرفه ای هستن تفنگاشونم اصلا بی نهایت نبود خودشونم ضد ضربه نبودن معمولی معمولی ولی انگار کسی نمیتونه بهشون ضربه بزنه کشتاردرحد در هر 5 ثانیه 4 نفر رو مینداخت یارو اونم با مشت و لغت و 5 ثانیه اظافه هم بهشون میداد من اینا رو دیدم با بازی کردن خودم مقایسه کردم دیدم من در حد صفر هستم و اساتید بالا تر از استاد کراش هم هستند. این از شما
احد اقا من هنوز به قسمت رد کویین از پی دی اف نیما نرسیدم یه توضیح میشه بدین خواهشا. چه جوریاست انگار تایرنت ها ازش حرفشنوی دارن؟
در ضمن دلیل شما در مورد اینکه جای لیون و کلیر توی مرسناریس اویل 5 خالی نیست چیه چطور جای اکسلا هست و این هم شخصیت تکراری از شوا و کریس ولی جای لیون نابودگر نیست و این دختره جاهل کلیر ردفیلد
راستی دیدین خود کلیر ردفیلد بهترین دوست لیونه ولی طرفداراش دشمنای خونی لیون هستن
در ضمن بهتره یه نظر سنجی در مورد محبوب ترینها بزاریم ببینیم کی به کیه بعد از 5 سال کسی تونسته جای لیون رو در صدر جدول بگیره یا نه فکر کنم 5 سال تنها در صدر جدول بودن سخت باشه برای هر کسی امکان پذیر نیست مخصوصا با وجود این همه شخصیت تاثیر گذار درسته؟b-)b-)
در ضمن اون جمله ای که به صورت انگلیسی نوشتی چی بود اخر حرفات در مورد شری معنیش چی بود؟ و از کی بود؟ و برداشت شما از این جرف چیه؟ (احد اقا)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد اقا من هنوز به قسمت رد کویین از پی دی اف نیما نرسیدم یه توضیح میشه بدین خواهشا. چه جوریاست انگار تایرنت ها ازش حرفشنوی دارن؟

Red Queen همون کامپیوتر مرکزی آمبرلا هست که همون شبی که عمارت اسپنسر منفجر شد, فعال شد.
Red Queen کنترل کننده ی T.A.L.O.S بود و جز اون از کسی دستور نمیگرفت.

در ضمن دلیل شما در مورد اینکه جای لیون و کلیر توی مرسناریس اویل 5 خالی نیست چیه چطور جای اکسلا هست و این هم شخصیت تکراری از شوا و کریس ولی جای لیون نابودگر نیست و این دختره جاهل کلیر ردفیلد

خوب اکسلا که توی بازی بود. بدون اون دور از انتظار نبود. فقط دو نفر بودن که یکم حضورشون عجیب بود. ربکا و بری. البته حضور اون ها هم بی دلیل نبود چون اون ها باقی مانده های استارز بودن. یادت نمیاد اون جمله ای که وسکر گفت؟ (این یه گردهمایی بزرگه؟) اونجا منظورش گروه استارز (وسکر , کریس و جیل) بود.
اگه منطقی حساب کنیم لیان و کلیر اصلا جاشون اونجا نبود.

در ضمن بهتره یه نظر سنجی در مورد محبوب ترینها بزاریم ببینیم کی به کیه بعد از 5 سال کسی تونسته جای لیون رو در صدر جدول بگیره یا نه فکر کنم 5 سال تنها در صدر جدول بودن سخت باشه برای هر کسی امکان پذیر نیست مخصوصا با وجود این همه شخصیت تاثیر گذار درسته؟b-)b-)

تاپیک میزنیم با عنوان قدرتمندترین شخصیت RE اونجا همه عوض اینکه به وسکر رای بدن میرن به لیان رای میدن. اینجا نوشتم مهمترین شخصیت داستانی کیه؟ 7 نفر از عزیزان به لیان رای دادن. شما میخوای محبوبترین شخصیت کسی بجز لیان باشه؟ :D

در ضمن اون جمله ای که به صورت انگلیسی نوشتی چی بود اخر حرفات در مورد شری معنیش چی بود؟ و از کی بود؟ و برداشت شما از این جرف چیه؟ (احد اقا)

اونجا وسکر میگه که شری دست منه. این یعنی شاید سری بیرکین در بزرگسالی (زمان حال) یک شخصیت منفی محسوب بشه.

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام
خب درسته در صورتی که این امار گیری صورت بگیره فکر نکنم وسکر تعدادش به انگشتای یه دست برسه که لیون اونوقت به عدد 20 رسیده این که از این
تازه کلیر ردفیلد یه رای هم بیشتر نمیاره:d;) در صورتی که الان من به وسکر رای دادم توی این نظر سنجی تازه کسایی که اومدن رای دادن و به بقیه رای دادن بازی کن اویل خیلی حرفه ای نیستن و از داستان بازی زیاد اطلاع ندارن این جوریاس که لیون به مهمترین رقیب وسکر تبدیل شده از نظر ارا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر