بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
جدا از فاکتور ترس re 5 کلا بزن بکش برو جلو بود و حتی یه بار هم به محیط قبلی بر نمی گشتی حتی یه معما هم نداشت!! خوب این شد killzone 2 سوم شخص! الان دارم re2 رو روی psp بازی می کنم واقعا حال میده وقتی اویل های کلاسیک رو بازی می کردی با شخصیت اصلی ارتباط عمیق برقرار می کردی ولی واقعا چند نفر از شما ها re5 رو به اندازه re های کلاسیک دوباره تموم کردید؟

• Like
Reactions: hosein_fisher

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
173
نام
آرین
منم خیلی دوست دارم شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6 کلیر ردفیلد باشه دوست دارم بدونم این چندوقته که نبوده چیکار میکرده و کجا بوده اصلا ( جدای از اینکه با وسکر هم ......... نیما هم به روی خودش نمیاره و غیرتی هم نمیشه :d ;) ) من تا الان سری های کلاسیکو نزدیک 20-30 باری تموم کردم اما بازم خسته نمیشم حال میکنم بازی کنم اما با سری های بعدی به زور شاید 2-3 باری برم و بذارم کنار .....

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من رزیدنت اویل 5 رو 13 مارچ بود یا 3 مارچ یادم نیس درست :d رفتم خریدم یادمه 5شنبه بود
جمعه صبح شروع کردم تا غروب تموم کردم ولی تا الان اصلا دلم نخواسته دوباره طرفش برم چون اصلا اون حال و هوای سری کلاسیک رو نداشت
ولی در عوض سری کلاسیک رو خیلی رفتم
تو رزیدنت اویل 2 دیسک Leon هم یه رکورد زده بودم اون موقع همه زامبی هارو جا خالی مدادم تو 1 ساعت و 16 دقیقه تموم کرده بودم b-)

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
وسکر مردی که هدف داشت

بچه ها پس کوشین چرا کسی مطلبی نمیذاره
کراش جان چی شده داداش چرا نمیای من همه شخصیت های مرسناریس رو ازاد کردم اااااااااااایییییییییی نفس کش نبود وسکر استارز ازاد میکنیم.
نیما جان میشه داستان اویل 3 رو تعریف کنی اینکه نمسیس رو چرا میفرستن دنبال گروه استارز در ضمن چرا این نمسیس دنبال وسکر نیفتاداون که فرمانده ارشد هردو گروه الفا و براوو بود هرچند که خائن بود در مورد شخصیت حاظر در اویل 3 و نقششون توضیح بدین اگه میشه در ضمن اون یارو که عکسش روی شیشه کلاه اون پلیسه تو دموی بازی می افته نمیدونین کیه>؟

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
173
نام
آرین
من همچنان منتظرم این نیما بیاد به سوالات بی شمار ماها جواب بده ..... :d
معلوم نیست کجا رفته این نیما ...... مثل اینکه به دست داداشش شهید شده رفته ..... :p
عکس اون بنده خدا هم معلومه دیگه یک عدد زامبی محترم بود دیگه .....

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
دوستان last escape توی اویل3 چیه و چجوری باز میشه؟؟ من حتی توی مرسناریس اویل3 هم باهر سه تا کاراکتر aگرفتم ولی خبری نشد. دوستان اویل 2.5 داشتیم؟؟؟ چون من یک سری آیتم توی اویل3 یافتم که تو بازی کاربرد ندارن اینم سیو(فرمتش رو به sav تغییر بدید)

http://up.iranblog.com/Files/6da5fdf8075b40d0a9c8.rar
البته مطمعن نیستم همه ی آیتم ها توشون باشه حالا بعدا شاید دوباره یه سیو کامل گذاشتم

چهل بار اینقدر به استاد وسکر(رفقیمه بهش میگم وس هی میگه بابا اسم دارم میگم بینیم بابا) اهانت نفر مایید بیا میگه ول کن گناه دارن اینقدر بچه نجیبیه تا الانم اون جلومو گرفته وگرنه یوزر نیمارو هک میکردم آواتارش رو می ذاشتم وسکر
من به اینترنت have not access :d دیگه نبودیم الانم با carringable phone اومدم(موبایل) البته این تعویض ترمز هایه دوچرخه از نوع v-brake به نوع disk brake هم کلی وقتمو گرفت حالا خوبه خودم پره بندی نکردم
درمورد نیماکامپیوترش مگه درست شد ؟؟ شاید الاف اونه
آواتار rockit هم فکر کنم که 95درصد مطمئنم که فتو شاپیه درهر صورت اون صورت مال اون آدم نیست

من هم کلاسیک (فعلا3 چون 2م که خرابه 1هم باید بشینم ریمیک رو برم که اصلا حال نمیده زامبیاش نمیمیرن باید کلاسیکش رو گیر بیارم) هم جدیدا رو 30-40بار تموم کردم وهنوز موندم اون یارو چیه تو اویل4
ببخشید شیشه ی شراب کجای اویل4 هست قضیش چیه؟؟
بر اساس چیزی که من توی اپیلو گو های اویل 3 دیدم(معتبر ترین صورت هانک توی این اپیلوگو هاست) لیان شری رو به دولت تحویل میده یا بهتر بگم زوری ازش میگیرن دوستان ولی از نظر جذابیت قیافه ای شما نیکلای رو تو اویل 3 ببینید لامصب عجب چیز خفنیه پس چطور مثل لیان ووسکر یا حتی کراوزر طرفدار پیدا نکرد دیگه همه چیز که به تیپ و قیافه نیست

در ضمن دیگه با این کلیر گندشو در اوردید بس نیست حالا مثلا برید تو کار یکی دیگه مثلا بیلی=)) دیگه هر چیز هم حدی یو از این حرفا آواتار بنده هم جای خود باقیه بااین که از بانو کلیر و همچنین بردادر محترم کریس خوشم میاد اما اصلا زیاد با جیل صفا نمیکنم به خصوص تو اویل3 ولی خب آواتارم خیلی بخواد حال بده میشه وسکر که فعلا بی خیال در ضمن وسکر بانور مشمکل داشت درسته پس این فرارشو توجیح میکنه (نور عملا نور خورشید نیست همون طوری که توی برج ساعت به نمیسیس نور میزنید و می اندازیدش پایین.

دوستان نمیسیس کی بوده کسی اطلاع داره یعنی اون آدمی که شده نمیسیس اسمی نشونی چیزی ازش هست
راستی تو اویل 3 با ور رفتن به سیو بازی میشه از ابتدا توی مو جودی یا توی آیتم باکس جیل یا کارلوس آیتم هایه مختلف رو بذاری من lock pick رو برای جیل گذاشتم و توی اداره ی پلیس نرفتم!!! وقتی اون درو باز می کنی به جایی که باید بری نمیری وارد یه لباس فروشی میشی که نمیشه توش کار خاصی کرد و یا بیرون اومد یا حداقل من نکردم از این دیگه نمیدونم کجای بازی میتونه باشه چون حال امتحان نداشتم

ویروس جی جان شما تو فکر مرسناریس اویل 3 باش سخته ولی میشه رد کرد از همه سخت تر نیکلایه

انقدر کاراکتر هارو زیر سوال نبرید آقا ییهو (yeyho) دیدی تاپیک قلف دش ببخشید شد سعی کنید زیر 16 کار کنید باب 12-13 هم توی این سایت هست
دوستان اطلاعات خاصی از این الکس ندارید این مشتاق دیدن برادرشه میگم اصلا شاید برادرت نباشه نا راحت میشه به روحیات لطیفش لطمه وارد شد

راستی مطمئنید اون یارو زامبی بود کت و شلوار داشت؟؟!!!؟؟چون اکثرا لیاساشون پاره پئرست راستی توی اویل 3 میشه دختر اون یارو رو نجات داد یا اون مرده؟؟؟
دیگه چیزی یادم نمیاد

خداحافظ
یاعلی

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
lastescape پسوند biohazard 3 هستش در ضمن می گم آواتارهارو دوره ای عوض کنیم! مثلا یه بار leon یه بار wesker یا ... بزاریم!

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
lastescape پسوند biohazard 3 هستش در ضمن می گم آواتارهارو دوره ای عوض کنیم! مثلا یه بار leon یه بار wesker یا ... بزاریم!

نه بابا اصلا شما برو توی فایل دمو ها zmovie دوتا دمو داره یکی معموله که آخرش مینویسه nemesis یکی دیگه هم که آخر دمو می نویسه last escape

ویرایش:بله این بازی در ژاپن last escape نام داره
با عرض معضرت

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
وسکر مبارز تنها

:((:((:(( اویل 3 رو کامپیوتر من اجرا نمیشه کسی علتشو میدونه ویندوزمم ایکس پیه نمیدونم چرا یه جایی بعداز حرفای اول بازی جیل که میرسه قفل میکنه و دیگه جلو نمیره.:((:((:((

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
173
نام
آرین
اگر مخصوص کامپیوتر هستش تنظیمات گرافیکشو درست کن یا اگر با شبیه ساز بازی میکنی باید دستی به گرافیکش بکشی اینطور که به ذهن من خطور میکنه ..... غصه نخور واسه ی من کلا صداش درنمیاد ... :d
در مورد تعویض آواتار منم موافقم اگه این نیما اینکارو بکنه که بعیده از نیما کلیر جونشو برداره مثلا جیل جونمو بذاره ..... یکی باید یوزرشو هک کنه اینکارو بکنه اذیتش کنیم ..... :d ;)
کرش جان چه عجب اینطرفا اومدی تو ؟ :d باز خوبه مرسناریسو رفتی و با درجه a کامل کردی من همش به اون قسمتی که یهویی 2 تا نمسیس میاد اونجا فاتحم خونده میشه اینقدر زامبی زیاد میشه بدبختی نمیدونم دیگه از کجا جاخال بزنم در برم .... :-s
من فکر نکنم این نمسیس کسی باشه ها ... :-/ اینجوری که معلومه از ابتدای خلقتش همینجوری بوده بازم نمیا باید بجوابه من کی باشم اما مشتاقم منم بدونم اون تایرنت که یه ژاکت یا ردای سبز داشت و توی رزیدنت اویل 2 از هلیکوپتر پرت شد پایین اون چی بود اونم شخصیتی بوده یا همینطوری ذاتش بوده ....
آواتار Rockit هم که تابلوئه فتوشاپیه بابا عوضش کن کلیر واقعی خودمونو بذار این چیه ..... :d

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
وسکر مردی در مقابل یک دنیا

سلام
من دیگه به کراش نمیگم کراش میگم استاد کراش تا ما میایم بگیم فلان بازی رو مرسناریسشو تموم کردیم میگه من یکی دیگه رو تموم کردم برو ببینم چیکاره ای .
بابا جون بذار از خستگی کشتن اون اره برقی توی کشتی بیام بیرون بعد بگو اویل 3 مرسناریسش هنوز مونده پدرم در اومد وقتی دیدم اولی رو کشتم دو تا دیگه ریختن سرم چشام داشت از حدقه میزد بیرون کی گفته اویل 5 ترس نداره من با امتیاز 50000 داشتم از دست دو تا اره برقی فرار میکردم و یه ملت ادم افتاده بودن دنبالم فقط کافی بود وایسی یا برگردی یه تیر بندازی تا اره بیاد رو گردنت:-o

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سلام دوستان.شرمنده.کامپیوترم هنوز خرابه.دادمش درستش کنند.
راستی این چیزا چیه که می شنوم؟تمام دلخوشی من در دنیا همین آواتورهای کلیر بود.همون رو هم می خواید عوض کنید؟=(( کراش که خیلی بی معرفته.نمی دونم چرا اینقدر با من و کلیر سر لج افتاده.
در ضمن آرین گفته بود که اگه قراره فقط به داستان بچسبیم و به گیم پلی توجه نکنین که فقط باید بیوگرافی شخصیت ها رو بخونیم.بله.نظر من هم دقیقا همینه!من رزیدنت اویل رو یک داستان بزرگ می دونم که واقعا برای یک بازی رایانه ای حیفه و اگر این داستان رو در قالب یک فیلم یا حتی کتاب بیرون می دادن،خیلی معروف تر از الآن می شد.تنها دلیلی هم که من رزیدنت اویل رو بازی می کنم،پی بردن به جزئیات داستانه.وگرنه اگه منبعی باشه که توش قدم به قدم داستان رزیدنت اویل 6 رو نوشته باشه،من اصلا رزیدنت اویل 6 رو باز نمی کنم!
در مورد نمسیس هم باید بگم که نمسیس،تایرنت 103 در رزیدنت اویل 2 و سایر تایرنت ها همگی توسط آمبرلا ساخته شده اند و هیچ کدوم قبلا انسان نبودند.اگه به خاطر فیلم هاش می گید باید بگم که اون فیلم ها به جز ریختن آبروی رزیدنت اویل کار دیگه ای نکردند و من اونها رو اصلا به عنوان رزیدنت اویل به رسمیت نمی شناسم.چون اصلا داستانش یک چیز دیگه است.در باب افتضاح بودن این 3 فیلم (که چهارمیش هم تو راهه) همین بس که تایرنت و نمسیس در این فیلم ها قبلا انسان بودند و نمسیس که نماد رغب و وحشت در مجموعه ی رزیدنت اویله،در آخر فیلم رزیدنت اویل 2 باهاشون دوست میشه و از آخر هم به مقام بلند شهادت نائل می شه!
در ضمن کی گفته که الکس برادر آلبرت وسکر بوده؟اونها همه بخشی از پروژه ی بچه های وسکر بودند که توسط اسپنسر راه اندازی شده بود.در واقع اسپنسر تعداد زیادی کودک که والدینشون باهوش بودند رو از سرتاسر دنیا می دزده و روی همشون هم نام خانوادگی وسکر رو می ذاره.بعدش هم ویروس پروجنیتور رو به همشون تزریق می کنه.ولی همه ی بچه ها می میرند و فقط 2 نفر زنده می مونند:آلبرت و الکس.الکس هم که هوش بیشتری داشت،سرمحقق پروژه های آمبرلا می شه.ولی پس از گذشت مدت کوتاهی و درست در زمانی که اسپنسر نسبت بهش اعتماد زیادی پیدا کرده بود،تمام نتایج تحقیقات و آزمایشات رو می دزده و جیم می شه.به نظر من بعد از این ماجرا الکس با استفاده از اون تحقیقات سازمان رو راه اندازی می کنه.یعنی در تمام طول این مدت الکس رئیس سازمانی بوده که ایدا و آلبرت در اون کار می کردند.در ضمن جالبه بدونید که در زمانی که الکس سرمحقق آمبرلا بوده،بیشتر از 90 درصد از آزمایشات آمبرلا موفقیت آمیز بودند.ولی پس از رفتن الکس این آمار به 18 درصد می رسه!فکرش رو بکنید.
راستی شرکت های کاپکوم و سونی دوباره با هم برای ساختن ادامه ی انیمیشن دیجنریشن با عنوان رزیدنت اویل:دامناشن قرار داد بسته اند.لیون هم توش هست!دیگه برید حالش رو ببرید.شاید ایدا هم باشه.من فکر می کنم که به سازمان هم ربط داشته باشه.با این توصیفات به نظر من دیگه لیون دیگه توی رزیدنت اویل 6 نیست.شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6 همون کلیره.
یعنی در حال حاضر 4 قسمت از رزیدنت اویل در حال ساخته شدنه:
1-رزیدنت اویل Protable-
2-رزیدنت اویل:افشاگری-
3-رزیدنت اویل:دامناشن-
4-و مهم تر از همه:رزیدنت اویل 6-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
البرت کسی که به بینهایت نزدیک بود

سلام دوستان.شرمنده.کامپیوترم هنوز خرابه.دادمش درستش کنند.
راستی این چیزا چیه که می شنوم؟تمام دلخوشی من در دنیا همین آواتورهای کلیر بود.همون رو هم می خواید عوض کنید؟=(( کراش که خیلی بی معرفته.نمی دونم چرا اینقدر با من و کلیر سر لج افتاده.
در ضمن آرین گفته بود که اگه قراره فقط به داستان بچسبیم و به گیم پلی توجه نکنین که فقط باید بیوگرافی شخصیت ها رو بخونیم.بله.نظر من هم دقیقا همینه!من رزیدنت اویل رو یک داستان بزرگ می دونم که واقعا برای یک بازی رایانه ای حیفه و اگر این داستان رو در قالب یک فیلم یا حتی کتاب بیرون می دادن،خیلی معروف تر از الآن می شد.تنها دلیلی هم که من رزیدنت اویل رو بازی می کنم،پی بردن به جزئیات داستانه.وگرنه اگه منبعی باشه که توش قدم به قدم داستان رزیدنت اویل 6 رو نوشته باشه،من اصلا رزیدنت اویل 6 رو باز نمی کنم!
در مورد نمسیس هم باید بگم که نمسیس،تایرنت 103 در رزیدنت اویل 2 و سایر تایرنت ها همگی توسط آمبرلا ساخته شده اند و هیچ کدوم قبلا انسان نبودند.اگه به خاطر فیلم هاش می گید باید بگم که اون فیلم ها به جز ریختن آبروی رزیدنت اویل کار دیگه ای نکردند و من اونها رو اصلا به عنوان رزیدنت اویل به رسمیت نمی شناسم.چون اصلا داستانش یک چیز دیگه است.در باب افتضاح بودن این 3 فیلم (که چهارمیش هم تو راهه) همین بس که تایرنت و نمسیس در این فیلم ها قبلا انسان بودند و نمسیس که نماد رغب و وحشت در مجموعه ی رزیدنت اویله،در آخر فیلم رزیدنت اویل 2 باهاشون دوست میشه و از آخر هم به مقام بلند شهادت نائل می شه!
در ضمن کی گفته که الکس برادر آلبرت وسکر بوده؟اونها همه بخشی از پروژه ی بچه های وسکر بودند که توسط اسپنسر راه اندازی شده بود.در واقع اسپنسر تعداد زیادی کودک که والدینشون باهوش بودند رو از سرتاسر دنیا می دزده و روی همشون هم نام خانوادگی وسکر رو می ذاره.بعدش هم ویروس پروجنیتور رو به همشون تزریق می کنه.ولی همه ی بچه ها می میرند و فقط 2 نفر زنده می مونند:آلبرت و الکس.الکس هم که هوش بیشتری داشت،سرمحقق پروژه های آمبرلا می شه.ولی پس از گذشت مدت کوتاهی و درست در زمانی که اسپنسر نسبت بهش اعتماد زیادی پیدا کرده بود،تمام نتایج تحقیقات و آزمایشات رو می دزده و جیم می شه.به نظر من بعد از این ماجرا الکس با استفاده از اون تحقیقات سازمان رو راه اندازی می کنه.یعنی در تمام طول این مدت الکس رئیس سازمانی بوده که ایدا و آلبرت در اون کار می کردند.در ضمن جالبه بدونید که در زمانی که الکس سرمحقق آمبرلا بوده،بیشتر از 90 درصد از آزمایشات آمبرلا موفقیت آمیز بودند.ولی پس از رفتن الکس این آمار به 18 درصد می رسه!فکرش رو بکنید.
راستی شرکت های کاپکوم و سونی دوباره با هم برای ساختن ادامه ی انیمیشن دیجنریشن با عنوان رزیدنت اویل:دامناشن قرار داد بسته اند.لیون هم توش هست!دیگه برید حالش رو ببرید.شاید ایدا هم باشه.من فکر می کنم که به سازمان هم ربط داشته باشه.با این توصیفات به نظر من دیگه لیون دیگه توی رزیدنت اویل 6 نیست.شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6 همون کلیره.
یعنی در حال حاضر 4 قسمت از رزیدنت اویل در حال ساخته شدنه:
1-رزیدنت اویل Protable-
2-رزیدنت اویل:افشاگری-
3-رزیدنت اویل:دامناشن-
4-و مهم تر از همه:رزیدنت اویل 6-

سلام
بی معرفت من کجا بی معرفت بودم تازه خیلی بچه باحالی هم هستم در ضمن ترمز هایه دوچرخمم دیسکیه(نه از این 8 تومنیا کلا برام 160 آب خورد)

دیگه نمیشه که به همه تحمیل کرد آواتار کلیر بزارید حالا من توی اون پست این همه چیز گفتم شما همینو دیدید کسی در مورد سیو ها نظری نداشت
من که این اویلارو قاطی کردم افشاگری رو فارسی نوشتی خب دامناشن رو هم فارسی می نوشتی حالا یه عکسی لینکی چیزی می دادی
یه سوال داشتم مثلا این آمار 90به 18 رو شما از فایل های بازی در اوردید ماکه نفهمیدیم شما(تو و احد) چیکار می کنید
در مورد اویل 6 تا حالا عکسی چیزی ازش بیرون داده شده؟؟ اصلا گفتن می سازیم؟؟؟:d

آقایون الکس اگر رده ی یک سازمان باشه مثلا چرا وسکر رو ول کرد یعنی فکر نمی کرد که شاید اطلا عاتی داشته باشه یا مثلا وسکر نفهمید رده ی یک سازمان الکس تا مثلا بکشتش یه کاریش کنه
در مورد اون هویت غولاخر ها زمینم فیلمه ها بود تا حدودی چون ببینید ساختن یک موجود زنده واقعا دیگه خیلی نا جوره خب اگه اینطوره چرا آمبرلا یه ارتش سرباز خفن یه کمی مافوق انسان یا یه ارتش نمیسیس برای خودش نساخت تا اونا رو حتی بفروشه به عنوان صلاح جنگی سودش فکر کنم از ویروس هم بیشتر بود چونه ویروس در انحصار آمبلا می موند و با یه سیستم خود نا بودی برایه سربازا ویروس هم از بین می رفت حتی آمبرلا می تونست یه سیستم هم توی بدنشون بذاره تا هم بتونه کنترلشون کنه و هم محلشونو پیدا کنه
اینجوری به دو طرف اسلحه می فروشه بعد از یکی پول می گیری محل اسکان و کلا جیک و پیک اون یکی رو بهش میگه این چیزی بود که آمبرلا دنبالش بود
الکس قبل از تمام ماجراها از آمبرلا جدا شده بود؟؟؟
در مورد وسکر هنوز توجیحی توی اینکه جیل رو ول کرد به امون خدا نمیفهمم؟؟(جیل شوا رو میشناخت؟؟)
در مورد مرسناریس اویل 3 اگه مشکلی دارید بگید تا یه روش بهتون بگم تا
هر اسلحه ای رو برای کاراکتر ها بذارید
زمان بینهایت
سلامتی بینهایت
مهمات بی نهایت

اون جاهم فقط باید راهتو بکشی بری و با دکمه ی جاخالی به موشک ها و ضرباتشون جاخالی بدی تا حداقل ببینی تهش چه شکلیه وللی واقعا aگرفتی توش یه چیز تقریبا محالیه

من یه سری اوجا که جیل ویروسی میشه و باید با کارلوس بری برای کارلوس یه lock pick وتملام کلید هایه پارک رو گذاشتم یهو دیدم بازی تموم شد کاراکتر من کارلوسه !!!!
کلا خیلی حال میده باهاش ور بری

ببینید آلبرت که کم هوشه بود چه کرد با انگل قلا بی چی ساخت حالا دیگه الکس چیه(جایی اشاره نشده که کدوم قیافش باحال تره)
الکس احیانا قدرت فرا بشری نداره ولی فکرکنم قدرت هایه متا فیزیکی و خارق العاده داشته باشه

یه چیز بی ربط:دوستان شراب ببخشید ماء الشعیر خور با کدوم بیشتر حال میکنید(توی ایران باشه در ضمن غیر الکلی) ما که فجیح هولست بازیم ولی لا مصب گیر نمیاد بهنوشم که یه مدت فقط شیشه ایشو می زنه در مقام دوم هم دلستر وبس

خداحافظ
یاعلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر