بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
اول از همه شبه هانک رو برطرف کنیم.این صحنه ای هست که جیمز مارکوس کشته میشه
http://rapidshare.com/files/414983298/Resident_Evil_Zero-Dr_James_Marcus_Die.wmv
تا جاییکه من میدونم هانک با سرگی ولادیمیره ارتباط داشته و ربطی به وسکر و بیرکین نداره البته در اون زمان الان چیزی معلوم نیست و فقط میشه حدس زد .

کراش جان بعد از اون تیکه تله کابین اون نور مربوط به آتیشی هست که همیشه کنار اون فروشنده اسلحه هست.
آره من اخبار رو دیدم داشت درباره بازیهایی که رو انسان اثرات بد مثل خشونت و دیوانگی و... بود میگفت ولشون کنید اینا هر چند وقت یکبار یه چیزی میپرونن. توش صحنه هایی از رزیدنت اویل 5 بود .
g-virus جان شما منظورت Gold Edition بود ؟ اگه بود آره من دارمش و بازی کردم.
کلا بازیهایی که با شبیه ساز اجرا میشن بصورت خوب و دلچسب مثل کنسول خودشون اجرا نمیشن دیگه باید با همین ساخت.

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
آقای ویروس جی شما اولا خجالت بکش هنوز پروفشنال تموم نکردی من همون اول اول وترن رفتم بعد پرو اونجا که چیزی نیست اون تیکه که باید اول با وسکر بجنگی بعدش جیل رو نجات بدی(اون یاروشو بکنی)(آقا کندن + ی بد برداشت نشه) چون با یه تیر می ری تو اون حالته که اسمش یادم نیست وباید سریع درمان بشی دایینگ همچین چیزی بود چون از شوا جدایی اصلا نمیشه s گرفت اون هی میره دنبال جیل بهش تیر می زنه همش تو اون حالته من که a گرفتم شما می تونی همش گی دنبالت بیاد که یازم آدم ازیت میشه مگه اینکه وسکر تو در دیواری جایی گیر کنه یا جیل الببت وسکر بیشتر کرم می ریزه برایه اون تیکه می دونم مشکلت چیه شما میری روی یه کامپیوتر قوی تر و با dx10 وجزئیات بالا مثلا 1280*1024 با حد اکثر جزئیات مهم ترین قضیه همون dx10 به راحتی اون تیکه رو رد می کنی وثلا اون سنگه که میندازه هرچی تیر می زنی نمیشکنه (dx9)ولی با dx10 هنوز زیاد نزدیک نشده میشکنه شما فعلا مرسناریس اویل5 رو بی خیال توی همه ی مراحل s بگیر بعد همه ی اسلحه هارو بی نهایت کن بعد هرچی داره از این مجسمه ها بخر در آخر با خیال راحت قشنگ دو سه ماه بیشتر وقتت رو بذار روی مرسناریس من به مرز زخم شدن انگشتام هم رسیدم دیگه عمرا از این قلطا بکنم چهارصد رحمت به اویل 4 حالا مثلا من این امتیاز هامو دیدم رفتم دیدم یکی یه سیو از اینترنت دانلود کرده همه ی امتیاز هاش میلیاردیه من که آخرش با وسکر دومیه تونستم 501هزارتا این حدودا بگیرم به جایی رسیده بودم که رو در و دیوار می دیدم وسکر داره می دو(می دود) خلاصه بگم خودتو فقط نکش من اگه این وقت رو رو تمرینات دوچرخه سواریم می ذاشتم الان توی تیم ملی جوانان دوچرخه کوهستان تو فرانسه مسابقه می دادم:( اون اویل چهارم آره خیلی زحمت کشیدم درضمن با کیبوردم بازی کی کردم که حال بده اصلا چه خاطراتی بود ولی این برادر ما گند زد به همه ورداشته با ترینر بازی کرده سیوم کرده توی منوی سیو همه ی عددا شده 1 زمان ها هم شده صفر می خواستم به اون اره برقی داره بگم بیاد حالشو بگیره :d
همش من میگم نور آتیش یارو نیست شما بگو هست می ترسم بذارم بگید با ترینر رفتیو از این بحث بابا به جون مادرم من توی پلی استیشن دو هم این بازی رو بیست بار تموم کردم

خداحافظ
یاعلی

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سلام دوستان.درسته.مرسناریس رزیدنت اویل 5 خیلی سخت تر از 4 است.مال 4 خیلی آسونه.البته چون من رزیدنت اویل رو بیشتر به خاطر شخصیت پردازیش دوست دارم،خیلی حوصله ی بازی کردن رو ندارم.برای همین هم مرسناریس رزیدنت اویل 5 رو با رمزهایی که از اینترنت دانلود کرده بودم رفتم.مثل:ضدضربه-تیر بینهایت-آخرین امتیاز ممکن و کشتن هر دشمن با یک ضربه! :d البته شخصیت هاش رو خودم باز کردم.اون رمزها رو بعدش برای جمع آوری امتیاز زدم.در ضمن می دونستید که اگه توی مرسناریس رزیدنت اویل 5 همه ی دشمنان رو بکشید بهتون درجه ی SS میده؟برای رزیدنت اویل 4 هم خودم همه ی شخصیت هاش رو باز کردم.ولی اون اسلحه ی ویژه رو با یک سیو آماده استفاده کردم.چون زیاد اهل بازی نیستم.
در ضمن اگه به قول شما هانک توی قسمت بعدی باشه عالی میشه.البته بدون ماسک.چون با وجود اینکه نقشش خیلی کم بود،توی دل ها نشست.بیلی هم اگه توی قسمت بعدی باشه یک اسم مستعار داره.چون تحت تعقیب بود و استفاده از اسم بیلی کوئن براش خطرناک بود.
حالا واقعا اخبار گفته که رزیدنت اویل 5 ترسناکه؟پس اگه رزیدنت اویل 1 یا سایلنت هیل 5 رو می دید چی می گفت؟:(
در ضمن کراش جان تو ما رو گرفتی؟اون نور زیر پل چیز مهمی نیست.اگه بود حتما تا حالا یکی فهمیده بود.اون فقط بخشی از پس زمینه ی بازیه.اصلا اگه چیزیه چطوری میشه رفت اونجا؟اگه اینجوریه پس من هم میگم که روی اون کوه هایی که در کنار پل هستند کلیر زندگی می کنه و رئیس مخوف سازمان و خود وسکر هم کلیره که خودش رو به موش مردگی زده! اصلا به فرض که یک کاری کنه که تمام اسلحه هایت بینهایت بشه یا حتی لیون تبدیل به کلیر بشه! آخرش که چی؟
راستی توی رزیدنت اویل 4 نسخه ی PC ترفندی هست که میشه به جای لیون و ایدا با کریس-کلیر-جیل-بری-ربکا و نمسیس بازی کرد.تازگی ها هم وسکر و جیل (با لباس رزیدنت اویل 5) به رزیدنت اویل 4 اضافه شدن.کسی نمی دونه چطوری؟

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
بابا تو اون عکسهایی که تو پست قبلیم برای دانلود گذاشتم کاملا واضحه که اون نور مال آتیش کنار اون اسلحه فروشس.خودشو,جاشو,آتیششم هست.
بله میشه بجای لیون و ایدا با کریس و کلیر و وسکر رفت البته نمسیس رو من جایی دیدم که بجای سدلر داشت با ایدا تو آزمایشگاه میجنگید یعنی نمسیس جای سدلر بود.با ترینر میشه اینکارو کرد من یه ترینر داشتم که وسکر رو جای لیون قرار میداد.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
رمز مگه رمزم داره شایدم منظورت ترینره آره بابا من توی همه ی مرحله هاش ss گرفتم بهتر که دنبالش نرفتی بابا فقط الافیه فجیه(فجیح) دهنت آسفالته آخرشم هیچی ولی خدا وکلی قیافه ی اون وسکر دومیه خیلی ردیفه آدم فقط باید بشینه اون عکس رو که وقتی می ری روش با عینکه نشون میده رو ببینه خیلی خفنه
این ااتید کپ کام انگار در خلق کاراکتر های خوش تیپ و خوش قیافه مهارت دارند و ببینید مثلا وسکر رو با ابهت طراحی کردن لیان رو آروم کلیر رو یه حالتی دوست داشتنی اولا کلیر یه حالت جوون جاهلی بود یعنی آخرایه جوونی مثلا ته اویل5 یه آدم آب دیده بود و پر تجربه و.. دیگه بقیشو حال ندارم بنویسم ولی شما هم نظرتون رو بگید البته میگم این ها تقریبا به صورت منطقی تو قسمت هایه مختلف فرق کرده ولی اگه اون خشم وسکر رو ازش می گرفتن منظورم حالتیه که دندونارو داده بیرون مثل وسکر اولیه مرسناریس اویل5 اصلا یه چیز خیلی خفنی میشد وسکر چه مخیه ها با اون نمونه هایه قلابی اینارو ساخت اگه اصل بودن که واویلا
در مورد ترس اویل5 که بره بقل بوق بزنه حالا شاید یهو یکی اومد تو دهنت یهو یه حالی ازت گرفته شد وگرنه که هیچی چون همراه داریب و اونم حواسش به پشت سر هست مثلا اویل 4 بازم کمی چاشنی ترس داشت آدم واقعا بعضی مواقع که نه حالا بیشتر یه خورده کمتر مواقع از پشت سر حتی کنارش می ترسید آقای اره برقی دارهم که وقتی صدای ارش میومد اصلا دیگه قاطی میکردی کجا برم بدوم الان کجاستیهو جلوت سبز میشه اما نمیشه ازبقلش پیچید رفت پشت سرتم پر آدم و چاره بیاب وو..........
در مورد هانک کاملا موافقم واقعا آدم خفنی بود حیفه که نباشه ودر موردش اطلاعات بهت نده بیلی هم فکر کنم از ارتش و دولت ناراحت و عصبانیه فکر کنم تویه نقش یکم خشن و درگیر ببینیمش هرچی باشه همش مجبوره مخفی باشه یه دوربین ببینتش تمام شایدم الان دستگیر شده راستی مگه ربکا پلاکشو نبرد که بگه بیلی مرده؟/
گفتیم شاید easter eggی چیز ی بود که بعد با گرفتن پچی چیزی رو هوا راه بری بری اونجا ببینی چیه
ببابا من حتی هنیگانم دیدم که باهاش بازی بشه سازنده ها که مرض ندارن بیان این کاراکتر هارو بذارن البته هانک ووسکر منطقیه در مورد بقیه فکر کنم با mod و اینجور چیزا باید کار کنی

دوستان ببخشید اویل 4 توی داستان ایدا آیا ایدا رو میشه با لیاس مرسناریس باهاش بازی کرد یعنی custom دومی اره؟؟ من هر کاری کردم آزاد نشد

من بهتون میگم رو دوتا کامپیوتر دیدم البته روی هردو یه نسخه رو نصب کردم اصلا فردا شاید یه کلیپ گذاشتم نرم افزار کم حجم که به ویندوز 7 بخوره و این کارو بکنه سراغ ندارید یکی داشتم به درد نخورد

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
wesker

سلام دوستان
نیما جان خسته نباشی واقعا با رمز و دوپینگ زدی اینا رو .این که کاری نداره این مرسناریس اویل 5 یه چیزی فراتر از دهن سرویسیه راستی عاقبت با حدود 65 بار باختن تونستم این یارو رو بکشم ولی بازم میگم لیون اس کندی توی اویل 4 استاد کشتن این جور غولها بود با اون هیکل مسخرشون .
ایکاش یه رزیدنت اویل با همین کیفیت الان میساختن تا بشه ازش لذت برد من عاشق بازیهای باکیفیتم چه از لحاظ گرافیکی و چه از لحاظ داستانی اگر چه فقط با داستان رزیدنت اویل اونم با کمک دوستانم توی همین فروم اشنا شدم ولی کیفیت گیم پلی بازی توی اویل 4 و 5 عالی بودمتاسفانه نتونستم سری های قبلی اویل رو بازی کنم ولی کمو بیش با داستانشون اشنا شدم ولی هنوز یه قسمت هاییش رو متوجه نشدم.
دوستان این سوال من هنوز سرجاشه چرا کراوزر به وسکر میپونده یه حرفهایی زیر لب در پایان اون سناریوی خودش میزد با اون نگاه مرموزش چرا وسکر دنبال این قضیه بود؟و تعقیب میکردشون؟
یه سوال دیگه ویروس تی ورونیکا به هر انسانی قدرت فرابشری میده یا فقط بعضیا رو به اون قدرت میرسونه؟چرا وسکر بعد از تزریق ویروس تبدیل به یه زامبی معمولی نشد ؟ چه تفاوتی توی این قضیه بین اون و بقیه بود؟(البته به غیر از تصمیم سناریو نویس)

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
دوست عزیزم ویروس جی پس خیلی با استعدادی که توی این مدت کم این همه از داستان رو یاد گرفتی.البته من هم تاریخچه ی کامل رزیدنت اویل رو در 90 صفحه تایپ کرذم و الآن هم دارم بیوگرافی همه ی شخصیت هاش رو می نویسم.تا حالا بیوگرافی کامل نزدیک به 50 شخصیت رو تایپیدم.چند تای دیگه مونده.کامل که شد می ذارم برو حالشو ببر.اینجوری اطلاعاتت در مورد رزیدنت اویل 100 برابر میشه.در ضمن اون ویروسی که وسکر به خودش تزریق کرد ویروس تی ورونیکا نبود.بلکه یک نمونه ی کنترل شده از ویروس جی بود که ویلیام بیرکن سازنده ی ویروس جی بهش داده بود.ویروس تی ورونیکا هم خاصیتی داره که اگه به کسی تزریق بشه اون فرد باید 15 سال به خواب مصنوعی بره تا قدرت های مافوق بشری ویروس آزاد بشه.در ضمن حافظه ی شخص هم از بین نمیره.مثل الکسیا آشفورد که از آخر توسط کریس و کلیر کشته شد.البته مانوالا هیدالگو پس از تزریق ویروس 15 سال نخوابید.برای همین هم ویروس فقط به یک دستش اثر کرد.
کراش جان و جان کوچولو اگه دارید این Mod های اویل 4 رو بذارید.ممنونم.
ددر ضمن کراش جان کلیر کجای رزیدنت اویل 5 جاهل بود،ما که توی رزیدنت اویل 5 اثری از کلیر ندیدیم.
راستی چقدر جالب.در حال حاضر عکس آواتور دو تا از کاربران چهره ی بانو ردفیلد است.تازه قبلا عکس آواتور LeonK13 هم چهره ی کلیر بود.
ویروس جی جان به خاطر ارادتی که نسبت به سرکار خانم ردفیلد داری واقعا ازت متشکرم.

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
بیا اینو دانلود کن بعد قبل از بازی اجراش کن.روش راست کلیک کن و توضیحاتشو بخون.
http://www.cheathappens.com/download_file.asp?id=22440
قبل از New Game اف9 رو بزن تا وسکر بیاد جای لیان.

یکی میتونه اون 15 تا مدال رزیدنت اویل 4 رو با عکس برام نشون بده من همیشه 14 تا رو پیدا کردم گیر اون یدونشم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام ىه مدت نبودم مىبىنم کاراى بى تربىتى مثل رمز و ترىنر و اىنکارا...
واقعا بعىده راستى من احتمال مىدم شماره بعدى re رو آمرىکاىى ها بسازن البته اگه اىن dead rising 2 موفق بشه

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام دوستان
اون منظورم کریس بود از بس آواتار کلیر می ذارید همین میشه دیگه اول ها کریس (اویل یک و اون موقع ها)
در مورد کیفیت هم واقعا کا کنان کپ کام توب بخش گرافیکیه اویل 5 ترکوندن به طوریکه با یه کامپیوتر با cpu:intel p4 2.4 oc to 2.74و vga:nvidia geforce 7600gs(agpهمچنین 1.5 گیگ رم ddr اونمخ تو فرکانس 380-390 من خودم تونستم اجراش کنم باورتون میشه ولی همین کامپیوتر تویه بازی مثلا tomb raider underworld کم میاره وخیلی با زی هایه دیگه مثلا همین sniper جدیده ghost warrior همچین چیزی بود این یعنی رووی برنامه نویسی خیلی کار شده
اون مداال هام نیازی نیست ولی من فکر کنم شما یا اونیکه زیر پله نزدی یا اونیکه کنار کلیسا اون جا که یه چند تا میله گذاشتن رو نزدی فکر کنم 10 -11 تاشو می زدی عدد دقیق یادم نیست بهت یه اسلحه ی panisher مفت می داد همون کلته که تیراش رو رد میکنه راستی اساتید تو اویل 4 اون گونوم (مگنوم ) broken buttefly رو توی اون جعبه هه همون اتاقه که یه در داره قفله بالاشم یه پنجرس آدم فکر میکنه فقط ایدا باید اینجا باشه ولی جلوتر که دو باره اشلی رو گیر میارید میشه برگشت و کلی چیز که تو این اتاق هست رو گرفت

اون مادم من خودم کار نکردم با همین ترینر یک بار اومدم بکنم نتیجه یه خوبی نداد همین کلمه یه mod اویل4 رو به فارسی یا انگلیسی تو گوگل بزنی جواب گیرت میاد انقدرم زیاده حتی مثلا اسلحه ی drognov هم من یادمه بود با بری بازی کنی و...
در مورد کراوزر هم واقعا معلوم نیست قضیه چیه شاید اصلا هم نمرده باشه یعنی مرده باشه ولی باز برگشته باشه اصلا شاید سازمان در کنار ایدا برایه محکم کاری یک سریه دیگه رو توی دهکده که نه اون یارو جزیره ی اویل4 فرستاده بود و یکی از ماموریتاشونم جمع کردن این جنازه ها بوده
آقا اینقدر کلیر کلیر نکن ممکن به چشم بد به دختر مردم نگاه بشه
دوستان جایی اسمی از اسم پدر یا مادر این کاراکتر ها به زبان نمیاد از زیر بوته که به عمل نیومدن بعید نیست ها یهو میگن کریس وکلیر مال پروژه ی فلان اسپنسر بوده اند و لیان مال اون یکی و...
یه سوال دیگه لیان و کلیر وقطی دیدن اوضاع شهر اینه چرا نرفتن مثلا می خواست کریس رو نجات بدن؟؟؟
دوستان یه لینک کامل و در صورت امکان مستقیم اگه از بازی اویل 2 دارید بذارید متشکر میشم رو اینتر نت چیزی گیر نیاوردم

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
دوست عزیزم بابت ترینر ممنون.
در مورد اویل 2 باید بگم که کلیر و لیون بعد ازاینکه به اداره ی پلیس می رن و می فهمن که کریس توی پاریسه،تصمیم می گیرن که اول بازمانده هایی که در ساختمان هستند رو نجات بدن و بعدش از شهر فرار کنند.ولی مشکلشون همین فرار از شهر بود که از آخر از طریق فاضلاب ها آزمایشگاه بیرکن رو پیدا می کنند و بعدش هم از شهر فرار می کنند.
در مورد پدر و مادرشون هم باید بگم که اینها از زیر بته به عمل نیومدن.والدین کریس و کلیر وقتی که اونها بچه بودند توی یک تصادف کشته می شن و از اون به بعد کریس خودش آبجیش رو بزرگ می کنه.(شاید هم برعکس بوده.:d)
پدر جیل رو هم که می شناسید دیگه.یکی از سارقان معروف راکون سیتی به نام دیک والنتاین که از جیل هم به عنوان دستیار توی دزدی هاش استفاده می کرده.برای همین هم جیل اینقدر توی باز کردن قفل با سنجاق کلید مهارت داره.
وسکر هم که در کودکی توسط افراد اسپنسر از پدر و مادرش که احتمالا دانشمند بودند دزدیده می شه و وارد پروژهی بچه های وسکر میشه.اگه اسپنسر وسکر رو نمی دزدید احتمالا هیچ وقت آدم بدی نمی شد.البته وسکر نامی است که خود اسپنسر روش گذاشته.فامیل واقعیش معلوم نیست.ولی در مورد ایدا به نظر میرسه که واقعا از زیر بته دراومده.چون ایدا لباسهاش هم عاریه اند.چه برسه به اسمش و خانوادش!
در ضمن وسکر در طول عمرش خیلی جنایت کرد.تا جایی که ازآخر خواست دنیا رو نابود کنه.ولی به نظر من بدترین کاری که در طول عمرش انجام داد،وقتی بود که در سال 1998 و در جزیره ی راکفورت (در کد ورونیکا) کلیر رو مثل سگ کتک می زنه.(که کاش بجاش من رو زده بود.) البته سازندگان بازی خودشون دیدند که این قسمت خیلی تابلویه.چون:
اولا هواداران کلیر ردفیلد رو به خون وسکر تشته می کنه.
و دوما وسکر زورش به کلیر نمی رسه.
برای همین هم اومدن توی دارک ساید این صحنه رو حذف کردند.ولی اگه بجاش یک دمویی می ساختند که توش کلیر،وسکر رو کتک می زد خیلی عالی می شد.
در ضمن مدتیه که بحث ها روی کلیر متمرکز شده و این خیلی خوبه.به نظر می رسه که تاپیک داره به روزهای اوجش بر می گرده.
راستی اگه همه ی بچه ها عکسی از کلیر رو برای آواتورشون بذارند چقدر عالی میشه ها!

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
wesker

البته نیما جان من اولش میخواستم عکس جیل رو بذارم دیدم همه این عکسا یه جورایی مشکل داره و ترسیدم احد ببینه خوشش نیاد گفتم خداییش کلیر پوشیده تر و نجیبتره اونو گذاشتم :d
جالب میشه اگه داستان بعدی توی تهران اتفاق بیفته وکلر برای نجات اقا نیما بیاد با دوسه تا از نمسیس ها رو در رو بشه بعدشم وسکر برگرده تا یه تصفیه حسابی هم شما دوتا باهاش بکنید(نیما و کلیر در مورد کتک خوردنش از وسکر):d
راستی در مورد توضیحت برای تی ورونیکا ممنون.
راستی نیما جان در مورد شرکت ترایسل هم مطلبی داری یا نه اگه باشه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر