بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جان کوچولو دیگه بسه من میگم بسه میبینی یکی پرید وسط دوباره بحث را تازه کرد !!!
جالبه.واقعا جالبه! شما یک ایول ِ اساسی داری!!:laughing: اینقدر که تو اینجا ضایع شدیا اگه من ضایع شده بودم دُمَم رو میزاشتم رو کولم و تا عمر داشتم دیگه تو این فروم کامنت نمیذاشتم!!:laughing:ولی شما خیلی کارت درسته! ماشالله!!!یوقت چشم نخوری...
+++++++++++++++++++++
احد یه مقاله ای بود چند وقت پیش داشتی روش کار میکردی وقتی پرسیدم چیه گفتی Secretـه!!:biggrin1:هنوزم Secretـه!!!؟:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
عمو احد چه شود :D
مثلا این ترجمه ای که از فایل مخفی کردم چه ایرادی داشت که تو میای ایراد میگیری ؟؟؟ حالا برو خودت ترجمه ی صحیح را بنویس تا ما حال کنیم !!!

اون قسمت های قرمز نقاط اشتباه ترجمت هست :D
یک مترجم باید متنی رو که ترجمه میکنه با دقت و خوصله ترجمه کنه. حذف کردن بخشی یا عدم رعایت نقاط دستوری ممکنه به ترجمه لطمه بزنه. بعضی ها هم ممکنه که این متن رو با ترجه ی فارسی تطبیق بدن و چه بسا موجب یادگیری اشتباه بشه.

نیما تو هم هشر شدی ؟؟؟

تو که به حرف خودت شک دار پس چرا میگی ؟؟؟ مگه نمیگی تو به فرضیه زنده بودن و... فکر میکردی ولی من نمیدونستم اویل چیه ؟؟؟
خوب منم به حرفت اطمینان دارم گفتم افرین من نیاز ندارم کسی بیاد ازم طرفداری کنه و من هی میگم دیگه بسه کم گذشته ها را بکشید وسط شما هی میکشید من میگم خودتون به داستان میرسید شما بازم حرف خودتونو میزنید اینو که قبول دارید شری دست الکسه ؟؟؟؟

این یک فرضیه هست. این یک احتمال هست که توسط فن بوی های بازی ارائه شده. مثلا من خودم میگم که آلبرت نمرده. این یک فرضیه هست. جایی اثبات نشده. تو فایلی گفته نشده که آلبرت هنوز زندست یا شری و الکس رابطه دارن. تا برای اینها منبعی تحت فایل یا دیالوگ های بازی ارائه نشه نمیشه بهشون استناد کرد.

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
خوب عمو احد همین دیگه اگه تو فروم های زیادی بگن دایی البرت زندست کپکام هم میدونه که طرفدارا بیشتر به زنده موندن دایی علاقه دارند اونو تو شماره های بعدی زنده میکنند !! ترجمه ی من هم به جا بود اگه راست میگی خودت ترجمه کن !!

جالبه.واقعا جالبه! شما یک ایول ِ اساسی داری!!:laughing: اینقدر که تو اینجا ضایع شدیا اگه من ضایع شده بودم دُمَم رو میزاشتم رو کولم و تا عمر داشتم دیگه تو این فروم کامنت نمیذاشتم!!:laughing:ولی شما خیلی کارت درسته! ماشالله!!!یوقت چشم نخوری...
شما خدایی نکرده روباه یا گربه که نیستید چون ادم دم نداره که بزاره رو کولش :D
خواهش میکنم چشم بدم کور :D راستی من ضایع نشدم شما نمیفهمید :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب عمو احد همین دیگه اگه تو فروم های زیادی بگن دایی البرت زندست کپکام هم میدونه که طرفدارا بیشتر به زنده موندن دایی علاقه دارند اونو تو شماره های بعدی زنده میکنند

خوب ببینین خیلی از چیز ها از قبل تعیین شده هست. مثلا همین قضیه ی الکس !
اون موقع که قضیه ی Project W مطرح شد, بدون شک اهداف دیگه ای هم پشت اون علاوه بر گذشته ی آلبرت مطرخ بود. یکی از همین اهداف هم الکس بود که زمزمه هایی از حضورش در خود Resident Evil 5 بود که بعد عا در Lost in Nightmare تثبیت شد.

و اما در مورد رابطه ی الکس و شری. البته این یک فرضیه هست و من هم این رو به عنوان یک فرضیه قبول میکنم و نظر خودم رو در موردش میگم.

با استناد به Wesker's Report خود آلبرت میگه که شری پیش ماست. این پیش ما یعنی اینکه یا پیش خود آلبرت بوده و یا اینکه پیش کسی بوده که آلبرت اون رو میشناخته و بهش اعتماد داشته. تا اینجا درست؟ این شحص نمیتونه الکس باشه. چون با این حساب الکس و آلبرت باید با هم رابطه ای در گذشته داشته بودن.

از طرفی الکس مدت ها هست که دیگه دیده نشده. ( شما میگی مرده!!) اگه حرفم رو قبول نداری مدرک بیارم؟

راستی اون قسمت های قرمز رنگ میشه ترجمه ی من :D در ضمن من همه ی فایل ها رو در زمان خودش ترجمه کردم :D

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
بابا عمو احد من میگم 400 تا نمونه وجود داشته من یکی دیگه را گفتم !! الکس اول همین البرت بود اسپنسر به خاطر اینکه البرت از همه بهتر بود اسمشو البرت گذاشت !! همشون فامیلی هاشون وسکر بوده !! این الکسی که شما میگی من منظورم این بود یعنی همون ماجرای اکسل که منبعی نداشت و شما ردش میکنید !! منظورم از اکسل همین الکس هست که شما میگید و از جایی که من تصمیم گرفتم اینجا فن بوی نشم همین الکس میگم !!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بابا عمو احد من میگم 400 تا نمونه وجود داشته من یکی دیگه را گفتم !! الکس اول همین البرت بود اسپنسر به خاطر اینکه البرت از همه بهتر بود اسمشو البرت گذاشت !! همشون فامیلی هاشون وسکر بوده !! این الکسی که شما میگی من منظورم این بود یعنی همون ماجرای اکسل که منبعی نداشت و شما ردش میکنید !! منظورم از اکسل همین الکس هست که شما میگید و از جایی که من تصمیم گرفتم اینجا فن بوی نشم همین الکس میگم !!

خوب همین دیگه :D مشکل اینجاست :D
اون 400 تایی که شما میگی الکس نبودن. اونها بچه های وسکر (Wesker Children) بودن اما نه با اسم الکس.
نه این جور نیست. آلبرت نفر 13 از Project W بود. یعنی بعد از الکس بود. نه اتفاقا این الکس گویا از همشون بهتر بوده. چون اسپنسر روش خیلی حساب میکرده و مدیر پژوهشات Project W میکندش.

هر کدوم از حرف هام رو قبول نداشتی بگو منبعش رو هم بیارم.

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
من حالم از هر چی منبع هست به هم میخوره :D

اشتباه نکن الکس هوشش از البرت کمتر بود !!! برای همین بود البرت خودشو به کشتن داد :D

همون Wesker Children شمارشون خیلی بیشتر از 400 تا بوده !! من منظورم الکس وسکر ها بود که شبیه سازی شده بودند ولی همشون ناقص موندند تو ازمایشگاهی از امبرلا تو راکون منهدم شدند !!

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
امیر جان اینجوری خیلی خوب شد.بحث داره گرم میشه.ولی برخلاف قبل بدون دعوا و خونریزی.:cheesygri اینکه شما گفتی بچه های ناقص در آزمایشگاهی در راکون سیتی نابود شدند یا اینکه گفتی الکس اسم خودش رو گذاشته اکسل رو شما از کجا میگی؟(جسارت نشه.منظورم این نیست که از خودت میگی.) یعنی از کسی شنیدی یا در سایتی خوندی یا اینکه ایده هایی بوده که خود فن ها در تاپیک های مختلف از خودشون درآوردند؟چون ماجرای بچه های وسکر اصلا مربوط به سال ها پیش از واقعهی راکون سیتی بوده.مال زمانی که وسکر بچه بوده.ولی در زمان حادثه ی راکون سیتی وسکر 38 سالش بود! اشتباه میگم بگو اشتباه میگی.در ضمن من این حرف احد که در مورد رابطه ی الکس و شریگفت رو هم 100 درصد قبول دارم.چون وسکر تا سال 2006 خودش هم نمی دونست که جزو یک پروژه ی آزمایشگاهی به نام بچه های وسکر بوده و اصلا کسی به نام الکس رو نمیشناخته.چه برسه به اینکه 10 سال قبلش بخواد شری رو به الکس بسپره.
در ضمن اون سایت ویکی که شما میگی به درد نمی خوره بهترین و کامل ترین سایت در مورد رزیدنت اویل است.شما فقط به صفحه ی مربوط به یکی از شخصیت هایش مراجعه کنید.خودتون متوجه میشید.در ضمن خیلی زود به زود هم آپدیت میشه.چون من هر روز قبل از اینکه بیام اینجا اول به ویکی مراجعه میکنم تا ببینم که خبر جدید چی آورده.و هر روز هم میبینم که نسبت به روز قبل حداقل یک ویرایش کوچولو (حتی در حد یک کلمه) توش ایجاد شده و در ضمن اگه کوچک ترین خبری هم بشه اول ازهمه اونجا می نویسند و اگه چیزی راجع به یکی از شخصیتها مثلا همین الکس رو اونجا ننوشته بودند و شما در 100 جای دیگه دیدی بدون که دروغه!توی این سایت حتی راجع به شباهت ظاهری لوئیس با کورتیس میلر یا خال کوبی روی بازوی بیلی و شوا هم مطلب نوشته شده،چه برسه به مسئله ی به این مهمی.
در ضمن اینکه شما میگی از هر چی منبعه بدم میاد نشون میده که شما اصلا منطق رو قبول نداره و فقط به ایده های افراد معمولی کفایت می کنی.یعنی در واقع نقد رو ول کردی و نسیه رو گرفتی.
در ضمن من این تاریخچه ی به این کاملی رو در 60 صفحه برای شما تایپکردم.اگه نمی خونید بگید که من دیگه بقیش رو نذارم.

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
بفرمایید.این هم صفحه ی رسمی پروژه ی بچه هایوسکر در سایت ویکی.هر چیزی که تا به حال در مورد بچه های وسکر ساخته شده اینجا هست.و جالبه که در پایین این صفحه تعداد زیادی از این بچه ها ذکر شده اند که جلوی اسم همشون نوشته شده:مرده.و از بین همه ی اونها فقط جلوی اسم الکس نوشته شده سرنوشت:نامعلوم.و جالب تر اینکه اسمی از اکسل هم برده نشده! :cheesygri
سایتی که میاد اسم این همه از سیاهی لشکرهای ماجرا رو می نویسی،آیا ممکنه که شخصیت اکسل که به قول امیر اینقدر مهمه رو نادیده بگیره؟مطمئن باشید که این اسم ساخته ی تخیلات یکی از فن بوهاست.
(البته آقا امیر که دیگه از فن بویی خارج شدند.) در ضمن توی این صفحه نوشته شده که کل بچه های وسکر 13نفر بودن که الکس دوازدهمین نفرشون بوده.فکر می کنم که با این منبع موثق دیگه جایی برای بحث کردن در این مورد نباشه.(الآن امیر دوباره میاد و میگه این سایت همش دروغه و حرف من درسته و بچه هایوسکر هم بالای 400 نفرند!)
در ضمن lord inubis دمت گرم.عجب تیکه ای انداختی ها! :cheesygri

اینم اینکش:(هر چیزی در مورد پروژه ی بچه های وسکر که خارج از این صفحه و لینکهای زیرش باشه دروغه.باور نکنید.)

http://residentevil.wikia.com/Wesker_children

آخرین ویرایش:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
اگه همین تخیلات فن بوی ها نبود شاید اویل به اینجا نمیرسید و توی شماره ی اول تموم میشد !! شاید اگر تخیلات فن بوی ها نبود به جای اویل 2 همون اویل یک و نیم بود پس به تخیلات لطیف فن بوی ها توهین نکنید :D
شما برو همین ویکی ببین از کجا کپی میکنه !! به منبع هاش دقت کن ! www.residentevilfan.com این فروم در مورد اکسل و بچه های شبیه سازی شده حرف میزدند !! شما متوجه نمیشی نیما جون !!
1- در ابتدا الکس وسکر مانند دیگر بچه ها ساخته شد !!
2- الکس وسکر بزرگ شد و سن بلوغ را گذراند و به شهر راکون راه یافت و از اسپنسر دستور میگرفت !!
3-اسپنسر تصمیم گرفت که از روی الکس چند تا شبیه سازی انجام بده توی راکون سیتی !!
4- پروژه های اول موفقیت امیز بودند اما پروژه های بعدی با شکست مواجه شدند !
5- به جز تعداد بسیار محدودی از ازمایشات بقیه مردند !
6- الکس وسکر واقعی زنده موند و شبیه سازی شده ی الکس وسکر واقعی توسط همکاران امبرلا به دستور خود اسپنسر کشته شد !
7- اسپنسر همه ی این کار ها را مخفیانه انجام میداد !

تموم !! شما فکر میکردید من میگم از روی بچه گی الکس شبیه سازی کردند !
راستی باز هم میگم این ها منبع موثقی ندارند و شاید کپکام اجراشون کنه شاید نکنه !!

استاد امیر شما صحیح میفرمایید. ماست بنفش با خال‌های سیاهه. ول می‌کنید مارو؟
نه :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
اول بازی میاد بعد که همه تمومش کردن تخیلاتشون شروع میشه چی چی تو شماره اول تموم میشد:eek:شما فکر کنم رزیدنت اویل 1 رو تموم نکردی داستان ادامه داشت .سازندگان بازی از کجا میدونستن که فن بوی ها چی میخوان بگن!!!
سری رزیدنت اویل هم قرار بود تو شماره 4 توسط بنیانگذار خود بازی یعنی شینجی میکامی تموم بشه که به علت پول پرستی کپکام نشد.
کسی هم به تخیلات فن بوی ها توهین نکرد فقط ما میگیم که نمیشه به اونها استناد کرد.

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
اره من داستانو نمیدونم :D
بابا برادر تو یک وسکر مرد و اونا با هلیکپتر فرار کردن میتونستند ادامش ندند ولی دادند ! کپکام فروم های اختصاصی به زبان های مختلفو میگرده والگو میگیره !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
=)) دوست من،‌ الان کپکام الگو میگیره یا نمیگیره صنمش به من و تو و بحثمون چیه... چون کپکام الگو میگیره هر شعری شما بگی درسته؟ من از سری قبل هم منتظر منبعت هستم... راستی اینکه آبروت تو اون فروم رفت بخاطر سوالی بود که پرسیدی یا بخاطر نحوه پرسیدن سوالت بود؟ :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر