بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
[FONT=&amp]اسماعیل جان،نظر تو کاملا محترمه.ولی اتفاقا من بیشتر از الکس زن خوشم میاد تا مرد.احتمالا تو منظورت جذابیت ظاهریه.برای همین میگی اگه مرد باشه بهتره.نمیگم ملاکت ظاهره.چون میشناسمت.ولی شاید فکر میکنی اگه مرد بود،روی جذابیتش تاثیر بیشتری میذاشت.ولی برای من یکی،ظاهر اصلا مهم نیست.برای همین هم هلنا به نظرم یکی از جالب ترین شخصیت هاست یا پیرز برام جذابیت چندانی نداره یا الآن دوست دارم الکس زن باشه![/FONT]​
[FONT=&amp]این همه شخصیت منفی مرد داشتیم.چی شد؟وسکر،اسپنسر،بیرکن،مارکوس،آلفرد،سدلر،سیمونز،ولادیمیر،نیکلای و....واقعا بس نیست؟بعدشم مرد بودن الکس چیزیه که همه احتمالش رو میدادن.آوردن همچین چیزی که همه احتمالش رو میدن که هنر نیست.چیزی جالبه که همه یا حداقل اکثر مردم فکرش رو نمیکنن.بعدشم تا حالا شخصیت منفی ثابت داستان یعنی وسکر مرد بوده.خب این یکی زن باشه که خیلی جالب تره.در واقع شاید به قول تو،در کل یک شخصیت منفی مرد جذابتر باشه.ولی در شرایط فعلی و با توجه به داستانی که تا الآن پیش اومده،به نظر من زن بودن الکس میتونه خیلی داستان رو جذابتر کنه.مخصوصا اگه قرار باشه که به عنوان شخصیت منفی ثابت سری و جایگزین وسکر کبیر قرار بگیره.علاوه بر اینکه دو تا قهرمان زن (کلیر و مویرا) در مقابل یک شخصیت منفی زن هم قرار میگیرن.از طرف دیگه اینکه توی داستان،دو تا وسکر داشته باشیم که یکی مرد هست و یکی زن خیلی جالبه.تازه ظاهرش هم به نظر من خیلی جذاب و مرموزه.شباهتش به الکسیا هم بازی رو خیلی شبیه به کد ورونیکا میکنه.دیگه چی میخوای از خدا؟:d[/FONT]

خب حالا یکم احتمالات در مورد الکس وسکر بگید.:d
مثلا بعد از فرارش کجا ها رفته.:d

سوال جالبیه.بعد از فرارش که به همین جزیره ای که کلیر رو میبره میره و همونجا به آزمایشاتش ادامه میده.البته تازه اونجا نرفته.از زمان فرارش از دست اسپنسر و پیش از رخ دادن حوادث RE0 و RE1 اونجا بوده.استیو رو هم همون اول میبره به همین جزیره.یعنی مقر اصلی فعالیت هاش و جایی که خودش اقامت داشته.بنابراین کلیر از دل فتنه سر درمیاره!

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
داستان این دو سناریویی که قراره با اویل 5بیاد چی هست؟؟
سناریو جدید Desperate Escape
* سناریو جدید Lost in Nightmare

اولی مربوط میشه به سرگذشت جیل پس از جدا شدن از کریس و شوا و ملحق شدنش به جاش برای کمک به کریس و شوا و در نهایت آوردن هلیکوپتر نجات و دومی مربوط میشه به 3 سال قبل از وقایع RE5 و نفوذ کریس و جیل به مخفیگاه اسپنسر در اروپا و در نهایت سقوط جیل از پرتگاه برای نجات کریس!;)

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نیما جان ببخشید شما قبلا گفته بودی که می خوای یه کتاب در باره ی RE بنویسی، خواستم بپرسم چی کار کردی؟ ممنون.

بله.اون نگارشش تموم شده داداش.فقط این وسط دو تا مسئله هست:

1-منتظر رولیشنز 2 هستم تا اضافه کنم.چون داستانش به شدت برای سری مهمه!

2-با توجه به حجم کتاب،هزینه ی چاپش حداقل 15 میلیون تومن میشه!:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

مگه چقدر نوشتی شده 15 ملیون؟کتاب مصور بوده؟:d

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
مگه چقدر نوشتی شده 15 ملیون؟کتاب مصور بوده؟:d

ایمان جان با توجه به پول کاغذ و چاپ و کارای گرفتن مجوز و دردسراش اونقدرا میشه، شدیدا منتظرم نیما بتونه بعد از اومدن revlation2 داستان رو تموم کنه، کمکی هم اگه از دستمون برآد در خدمتیم.

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام

آیا این مربوط به همان 3 کتابی هست که داستان RE رو شرح می دهند و چندین سال پیش منتشر شده اند؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
آیا این مربوط به همان 3 کتابی هست که داستان RE رو شرح می دهند و چندین سال پیش منتشر شده اند؟

نه عزیزم.اونا فقط ترجمه ی رمان های رزیدنت اویل بودن که از لحاظ داستانی رسمیت ندارن.کتاب من نخستین دایرۀ المعارف جامع رزیدنت اویل در جهانه.شامل داستان کامل رزیدنت اویل (بیش از 400 صفحه)،بیوگرافی کل شخصیت ها (بیش از 100 شخصیت)،بیوگرافی کل B.O.W (در تمام نسخه ها)،کلید واژه های رزیدنت اویل (آمبرلا،استارز،راکون سیتی،سازمان،B.S.A.A،تراسیو،تمام انواع ویروس ها و....) و همچنین روز شمار رزیدنت اویل (ذکر تک تک وقایع به ترتیب وقوع) و تازه تمام اینها هم به صورت مصور و با عکس رنگی!

در ضمن،این کتاب ترجمه یا کپی از منبع دیگری نیست و تنها منبع من برای نوشتن اون،خود بازی ها و فایل های اونا بوده!

ایمان،به نظرت اینا همه باهم 15 میلیون نمیشه؟:d

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
نیما جان اگر فکر رنگی هستی باید هزینه رو خیلی ببری بالاتر! تقریبا دو برابر! 15 تومن تیراژ 5000 رو برای یک کتاب 400 صفحه‌ای رنگی اصلا جواب نمی‌ده. اگر رنگی مد نظرت باشه باید حساب کنی از اون طرف قیمت کتابم می‌ره بالا و کمتر کسی میاد 20-25 تومن بده واسه یه جلد. چون هزینه‌ها روی دوش خودته و مالک کتاب خودت هستی (نه ناشر)، باید دست تنها کاری کنی تا می‌تونه بفروشه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه عزیزم.اونا فقط ترجمه ی رمان های رزیدنت اویل بودن که از لحاظ داستانی رسمیت ندارن.کتاب من نخستین دایرۀ المعارف جامع رزیدنت اویل در جهانه.شامل داستان کامل رزیدنت اویل (بیش از 400 صفحه)،بیوگرافی کل شخصیت ها (بیش از 100 شخصیت)،بیوگرافی کل B.O.W (در تمام نسخه ها)،کلید واژه های رزیدنت اویل (آمبرلا،استارز،راکون سیتی،سازمان،B.S.A.A،تراسیو،تمام انواع ویروس ها و....) و همچنین روز شمار رزیدنت اویل (ذکر تک تک وقایع به ترتیب وقوع) و تازه تمام اینها هم به صورت مصور و با عکس رنگی!

در ضمن،این کتاب ترجمه یا کپی از منبع دیگری نیست و تنها منبع من برای نوشتن اون،خود بازی ها و فایل های اونا بوده!

ایمان،به نظرت اینا همه باهم 15 میلیون نمیشه؟:d
من غلط کردم:d

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
نیم ساعت پیش این نوشته و تصویر روی فیسبوک رزیدنت ایول رفت!

What's this? A photograph of... What could this mean for Resident Evil Revelations 2?

تا چند روز آینده مشخص می‌شه!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نیم ساعت پیش این نوشته و تصویر روی فیسبوک رزیدنت ایول رفت!

What's this? A photograph of... What could this mean for Resident Evil Revelations 2?

تا چند روز آینده مشخص می‌شه!

الکس وسکره دیگه! آلبرت که مرده آگه آلبرت باشه گند زدن چون خودشون گفته بودن مرده! اگر هم این عکس مربوط به آلبرت باشه که نیست دلیل نداره نشونش بدن و هایپ راه بندازن. شک نکنید الکس وسکر هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر