بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شايد وقتي MGS4 اومد ديديم كه ربط داشت!
بالاخره جفتشون Gun هستن، شايد با اين اسم خواستن به The Boss اداي احترام كنن.
الان ميان ميگن اشتباه ميگي.
آره من اشتباه ميگم، شما خودتونو اذيت نكنين
عزیز من اول کسی قصد مسخره کردن شما رو نداری شما هم مثل بقیه برای ما مثل یک دوست میمونی
حالا نمیدونم میدونی که Patriot یک گروه بودند که باس هم به گونه ای یکی از اعضای اونها بود
اما هنوز چیز زیادی ازداستان شماره چهارم فاش نشده البته ربطش به Patriot ها مثل شماره قبل و با در نظر گرفتن اسمش زیاده اما اگر ربطی به اون ایتم داشته باشه چیزیه دور از عقله

solid

کاربر سایت
Jul 31, 2006
7
امیدوارم کسی تو این مدت به پدر ژنی من توهین نکرده باشه این کهولت سن باعث شده دیر به دیر بیام کسی راجب متال گیر 4 سوالی داره

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دوتا اول که خوب 2 صفحه پیش نوشته شده اما من هم خواستم که سولید ها رو بنویسن نامردها ننوشتن.
چرا نمینویسید ها!!!
بعدش الان ما کلا چند تا تریلر از نسخه 4 داریم؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
کسی داستان متال گیر 4 رو بلده برامون بگه ؟!!!؟؟

عزیزم شما هر موقع تونستی قسمت چهارم اسپایدر من (منظور فیلم اسپایدرمن) رو برای ما اینجا تعریف کنی قطعاً یک نفر هم پیدا میشه داستان MGS4 رو برای شما تعریف کنه...

پ.ن: :stupids:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اصلا شما كي هستي كه تشخيص ميدي سوالي باخود هست يا بيخود؟
سايت مدير داره، اين بخش مدير داره، خيلي هم فعال هستن، خودشون ميدونن چطوري برخورد كنن.
اصلا هرچي گفته باشه يا پيغام خصوصي ميدن يكي دو دفعه بعد كاري ميكنن،بازم ميگم، وظيفه مديره كه اين كارو بكنه، اونم اينجا رو ميبينه و صلاح اينجا رو بهتر از من و شما ميدونه اگه ببينه كاربر تخطي كرده خودش بلده چيكار كنه، نه اينكه بيان تو يه تاپيك عمومي همچين حرفي بزنن.
اطلاعات بازي ريليز! نشده رو هم خيلي ها ممكنه بدونن، شما خودتو با بقيه يكي نكن.
سعي كن اين لحن مسخره آميز رو هم از پستات ورداري با اون علامت هاي تعجب.
من به عنوان يه كاربر اين سايت، پست شما رو Spam ميدونم تا اين دوستمون كه يه سؤال معمولي پرسيده، اونم توي تاپيكي كه جاي اين حرفاس.
ولي شما چيزي گفتي كه نه جاش اينجاس، نه با لحن درستي گفتي، نه اصلا وظيفه توه كه اينو بگي.

چون دفعه چندم بود همچين رفتاري از شما ميديدم اينو گفتم.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
عزیزم شما هر موقع تونستی قسمت چهارم اسپایدر من (منظور فیلم اسپایدرمن) رو برای ما اینجا تعریف کنی قطعاً یک نفر هم پیدا میشه داستان MGS4 رو برای شما تعریف کنه...

پ.ن: :stupids:

جناب test84 تو این پست بالا ( قسمت شکلک ) قصد طعنه نبوده شوخی بوده(کاری به پستای دیگش ندارم). خوب اشتباهم نبوده چون بازیی که تقریبا میشه گفت خیلی از چیزهاش مشحص نیست و تنها 3 تا تریلر ازش منتشر شده خوب این مسلمه که داستان بازی هم هیچ کسی نمیدونه در حال حاضر (حالا نیایین بگین اونایی که بازی رو دارن میسازن میدونن:) ) حالا به گفته ی شما گیریم که تعدادی بدونن ولی مطمئنا اون تعداد هیچ کدومشون ایرانی نیستن پس پرسیدن این سوال میشه بی دلیل !
این نکته رو هم بگم که چون شناخت از Darkfie1d دارم میدونم که علاقه ی شدیدی نسبت به MGS داره و اطلاعاتشم در مورد این بازی خیلی زیاده و حرفی رو در مورد این بازی الکی ، میشه گفت نمیزنه !

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگه كار من اشتباه بود، چرا پست ايشون و جواب منو پاك كردين؟
:))
اينم پاك ميكنين!
كاري نداره واستون!
متاسفم واسه سايت كه ...
يه كاري كردين كه انگار نه خاني اومده، نه خاني رفته!!
بابا دمتون گرم!!!!
مارو بگو دلمون به مدير خوش بود!
رو ديوار كي يادگاري مينوشتيم!
هرچه بگندد نمكش ميزنند، واي به روزي كه بگندد نمك.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اگه كار من اشتباه بود، چرا پست ايشون و جواب منو پاك كردين؟
:))
اينم پاك ميكنين!
كاري نداره واستون!
متاسفم واسه سايت كه ...
يه كاري كردين كه انگار نه خاني اومده، نه خاني رفته!!
بابا دمتون گرم!!!!
مارو بگو دلمون به مدير خوش بود!
رو ديوار كي يادگاري مينوشتيم!
هرچه بگندد نمكش ميزنند، واي به روزي كه بگندد نمك.
سلام

همه نمی دونم چرا همیشه متاسفا !!؟ اگه قرار باشه همه چی در دنیا باب میل همه پیش می رفت که اصلا جهان این شکلی نمی شد. کار شما اصلا اشتباه نبود ولی دلیل پاک کردنش این بود که باعث می شد ار اونجایی که ما ایرانی ها اصلا جنبه در بحث کردن نداریم کار بیخود از یه سوال به جای های بیخود بکشه. دلیل اون پستی هم که امید از Darkf1eld نقل قول کرد برای این بود که بگه اون پست به قصد مسخره کردن طرف نبوده و خواسته برای مزاح اون مثالو بزنه! البته اون سوال واقعا زیاد جالب نبوده اگه بخوایم عمیق بررسیش کنیم! (البته هر کسی با توجه به اینکه شخصیت ها متفاوت هست ممکنه از یه حرف برداشت های مختلفی بکنه ولی این دلیل نمی شه که حتما برداشت طرف درست باشه!) وگرنه اون پست هم پاک می شد!

من دوباره پست شما بر می گردونم تا شما فکر نکنی اینجا مثلا حق کسی ضایع شده و ما از روی طرفداری از کسی این پست ها رو پاک کردیم! ولی این موضوع که جلوی جمع مثلا از دیگران انتقاد کردن و ایراد گرفتن ازش ()حالا رفتار یا هر چیز دیگری) باید بدونین که به هر نحوی ممنوعه در اینجا!!

در ضمن من نفهمیدم چرا اکثر کسانی که می خوان انتقاد کنن از اینکه مثلا پستشون پاک شده یا اتفاقی افتاده اصلا انگار چشاشون هیچ جای دیگرو به جز پاک شدن پست خودشون نمی بینه! مگه شما توجه نکردی که دو پست بالایی شم هم که از نظر شما غلط بوده پاک شدند!!! پس اینجا فقط شما نبودید که پستون پاک شده و یا حقی ازتون ضایع شده! (البته این اسمش حق نیست)

موفق باشی

solid

کاربر سایت
Jul 31, 2006
7
اقا جنگ و دعوا بسه به نظر من تاز اون 3 تریلر متال گیر میشه تا حدودی به کلیت داستان پی برد اصلا چه خوبه که هر کس استدلال خودشو تو تاپیک بزاره تا بتونیم در نهایت به یه جمع بندی خوب برسیم موافقید

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام
اینو بگم که من عاشق متال گیرم
یه سوال داشتم
میشه بگید کدوم از این سه برادر نقش اصلی بازیهای متال گیر 1 2 3 داشتند
یعنی هرکدمشون تو کدوم بودن بجز بازیهای قدیمیش

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام
اینو بگم که من عاشق متال گیرم
یه سوال داشتم
میشه بگید کدوم از این سه برادر نقش اصلی بازیهای متال گیر 1 2 3 داشتند
یعنی هرکدمشون تو کدوم بودن بجز بازیهای قدیمیش
عزیز شماره 1 و 2 سالید اسنیک بود
اما تو شماره سوم هیچ کدومشون نبودن بلکه بیگ باس شخصی بود که از روی او این سه برادر کلون شده بودند یه جورایی باباشون:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر