بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
حتما سریالش رو ببین :D من خیلی بهش دقت کردم قدش. صداش. هیکلش. چشم هاشو و صورتش دقیقاً مثل اسنیک یعنی خوراک این نقش اتفاقا تو این فیلم نقش یه سرباز کوماندو حرفه ای رو داره و واقعا خوراک نقش سالید لامصب :D
آره به خاطر این سالیدم که شده میگیرم سریالشو می بینم:d لامصب خیلی شبیهشه . توی MGS4یکی از صورتای اسنیک که اسنیک جوونه بدون هد بند توی این زاویه که این وایساده دقیقا همین شکلیه . :d

• Like
Reactions: Sega_genesis

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
خب همون طور که حدس میزدم ،Ground Zeroes یه بازی جداگانه از The Phantom Pain محسوب میشه ! :D
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes dated for Spring 2014 as cheaper release | VG247
خوبیش اینه که فقط نسخه دانلودی نداره و روی دیسک هم میاد و میتونیم راحت بازی کنیم. بازی هم بهار 2014 منتشر میشه.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
آرت ورک جدیدی از MGSV که در یک مجله ژاپنی منتشر شده، این آرت ورک به صورت رسمی هنوز منتشر نشده.
woow! آواتارشو خودم رزو کردم:-"

اینم دو تا عکس از اکشن فیگور های skull face و punished snake که خود کوجیما توییت کرده بود: (البته هنوز کامل نشدن!)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
این جملات گوهربار رو تو یکی از بلاگ های trumblr دیدم خیلی باحاله :d
WHY ARE WE STILL PLAYING? JUST TO SUFFER?
EVERY NIGHT, I STRAIN MY EYES, MY BACK, EVEN MY FINGERS…
THE TIME I’VE LOST, THE MONEY I’VE LOST
BUT I CAN’T STOP PLAYING.
YOU FEEL IT TOO, DON’T YOU?
:|

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - Hideo Kojima's Top 5 Metal Gear characters - IGN Video
کوجیما میگه میخواستم مبارزه با The End تو MGS 3 طوری باشه که یک یا حتی دو هفته طول بکشه :d ولی بعد از چند بار تست کردن به این نتیجه رسیدیم که نمیشه :d (من فقط نفهمیدم یکی دو هفته تو زمان واقعی یا بازی منظورش بود :d)

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
89fbb22f29d45d577eaea0535d3616ce.jpg

نقد و بررسی Metal Gear Solid ۳: Snake Eater

http://forum.bazicenter.com/thread92389/page11/#post3444907

پست 156 بخونید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟