بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
اگه اغراق نکرده باشیم , غولهای سری MGS همیشه جزو بهترین و به یاد موندنی ترین غولهای بازیهای کامپیوتری بودن. سایت Game Spot به مناسبت بیستمین سالگرد تولد این سری بازیها یه لیست 20 تایی از غولهای این سری بازیها رو تهیه کرده که میتونین اینجا ببینین.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
به نظر من بهترین غولش ، Liquid Snake بود که باید با مشت و لگد میکشتیمش .

boss_embed007.jpg

Vulcan Raven این هم فکر میکنم همونه که غیب میشد .

boss_embed005.jpg

The End این که بهترین و سخت ترین غولیه که تا حالا کشتمش . ( 1 ساعت طول کشید )

boss_embed016.jpg

یادشون بخیر . :((

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
ولکان ریون دقیقا کجا غیب میشد؟؟؟؟:-"

به نظر من که بهترین متال...همون قسمت اوله...بهترین غول هم که معلومه....برادر انگلیسیه سالید!:cheesygri

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
بیگ باس!...ازت بدم میاد!...جلوی Eva خیلی زود وا دادی!!

منم یه سوالی درباره ی این امضا داشتم...بیگ باس که جلوی EVA زود وا نداد ! هر کس دیگه ایی بغیر از بیگ باس بود و یه کمی از Charm های EVA رو تجربه میکرد , بند رو آب میداد !
بیگ باس که تا آخر ماموریت Snake Eater چیزی رو وا نداد (جز چند مورد بسیار بسیار بسیار گذرا) و بسیار جدی با EVA برخورد کرد...ماموریت که تموم شد دیگه تموم شد دیگه....وقت عشق و حاله دیگه !...دیگه دیگه !!!
دیگه بالاخره باید وقتش میرسید دیگه !!!

متشکرم...Nemesis

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
منم یه سوالی درباره ی این امضا داشتم...بیگ باس که جلوی EVA زود وا نداد ! هر کس دیگه ایی بغیر از بیگ باس بود و یه کمی از Charm های EVA رو تجربه میکرد , بند رو آب میداد !
بیگ باس که تا آخر ماموریت Snake Eater چیزی رو وا نداد (جز چند مورد بسیار بسیار بسیار گذرا) و بسیار جدی با EVA برخورد کرد...ماموریت که تموم شد دیگه تموم شد دیگه....وقت عشق و حاله دیگه !...دیگه دیگه !!!
دیگه بالاخره باید وقتش میرسید دیگه !!!
کاری که بیگ باس در برابر EVA کرد، از نظر من از مامورتش هم بزرگتر بود ( خودمون رو یه لحظه بزارم جاش مشخص میشه ):biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
شرمنده بابت تأخير !!
اخه منم نديدمش ولي IGN توي يه مقاله بلندي كه راجع به MGS4 نوشته , توي يه قسمت اينو گذاشته :
The storyline:
Alright, we know this is the final chapter in the saga, which started back with Metal Gear Solid 3 in the timeline, and moved forwards from there. From the trailers, we can confirm that a lot of key characters make appearances in the game, including:
  • Snake (obviously)
  • Meryl Silverburgh
  • Raiden
  • Revolver/Liquid Ocelot
  • Hal 'Otacon' Emerrich
  • Naomi Hunter
  • Roy Campbell
  • Mei Ling
  • EVA
  • Vamp

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب اينكه بياد بعيد نيست اما تو هيچ تريلري تا حالا حرفي ازش نبوده و قبلاً كسي چيزي نگفته. در هر حال حضورش محتمله...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر