بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
1) تشکر میکنم از دوستمون کنجی که جواب سوالشو بر خلاف هیتمن....خودش داد!:cheesygri:laughing:
...

من این سوال رو برای اسکل کردن کسی نذاشته بودم که جوابشو ندم فقط می خواستم ببینم که کسی دیگه ای هم اینو میدونه یا نه
یه سوال کسی میدونه Hans Davis از کجا سر و کلش پیدا شد؟ یا شخصیت Snake تو MGA 2 چه ربطی با Solid Snake داره ؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=207077&postcount=1
گفتم این هم اینجا بگذارم.
نظرم:
یعنی چی ؟از هر شخصیتی آدم خوشش میاد میمیره که!!این رایدن هم دوستش داشتم حالا مثل اینکه این ومپ.......می کشتش . البته از اون اول هم حدس می زدم که بمیره چون مثل یک رسم میمونه نینجا کشی تو این بازیGrayFox,Olgaو حتی تو این دوتا MG,MG:SS هم نینجا میکشتی(البته یادم نیست اون موقع کدومشو بازی کردم اما یادم هست که نینجا کشتم)حالا هم که رایدن....
امروز فردا همه چیز مشخص میشه.....

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تریلر جدید که دیشب پخش شد فوق العادس مخصوصا خوبیش اینه که انگلیسیه الان باید برم برگشتم بحث رو در بارش شروع میکنیم ولی چیزی که هست استاد ومپ برگشته و رایدن دوست داشتنی هم حرکاتی میکنه که دیوانه کنندس :love:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
میگم من دیشب گذاشتم دانلود شد الان تموم شد:)
فقط می تونم بگم که خیلی نامردی Naomi!!!!
اون ومپ هم مثل یه حیون وحشی افتاده بود به جون رایدن.البته رایدن هرجوری میزدش تاثیری نداشت حتی اونجایی که ومپ پشت سرش هست شمیرش رو تو شکم خودش فرو میکنه از اون ور ومپ در میاد!!!!نمی دونم چرا دود یا بخار می اومد:confused:
اما بحث برانگیز ترین قسمتش همون اولشه که کل اون پایگاه نظامی+اسنیک+مریل وضعیتشون وخیم میشه. به نظر می اومد که اسنیک از همه بیشتر سازگار بود با اون شرایط سربازهایی که با مریل بودن و خودمریل که انگار صرع گرفتن سربازهای لیکوئید هم که می افتن به جون هم!!

راستی دیگه خبری از عربها نبود؟!
Simultaneons Worldwide Release!
منظورش چیه؟یعنی نسخه ژاپنی با انگلیسیش هم زمان میاد؟پس علامت تعجب برای چی هست.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
ببخشید پست پشت سر هم میزنم.
بعد از چند بار که تریلر رو دیدم به وجود یک شخصیت مرموز پی بردم:cool:یه ذره که دقت کردم فکر کردم که کسی نیست جز Young Snake به عکس زیر نگاه کنید:
158fs239516.jpg
پ.ن:چون PCـیم نمیتونست تریلر رو هندل کنه از رو تلویزیون عکس انداختم.
بعد اومد برم تو TUS بگم اونها زود تر فهمیده بودن :biggrin1:به نکته ای دقت کردن که من متوجه نشده بودم
158fs241895.jpg
به موهاش دقت کنید!!!:eek::confused:
The masked FOXHOUND member has light hair peaking out of his mask. He is also unaffected by the nanomachine tampering​
کلا نظر من اینه که این فرد نمیتونه از FoxHound باشه چون وقتی میره بالاسر مریل دست پاچست.اعضای FoxHound این طوری نیستن که.هستن؟​

reven666

کاربر سایت
Mar 24, 2007
26
The masked FOXHOUND member has light hair peaking out of his mask. He is also unaffected by the nanomachine tampering

تو trailer 6 آخرش ، وقتی برای اولین بار یانگ اسنیک نشون داده میشه .. اگه قبل از مدل گرفتش پیش مجسمه رو دقت کنید ، موهاش از پشت ماسکش زده بیرون و دقیقا همین رنگه !‌ طلایی روشن یا سفید :D ! ولی وقتی ماسک رو بر میداره موهاش قهوه ایه !
قضیه خیلی مرموزه ..
:-?:-?:-?:-?

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
بعد از چند بار که تریلر رو دیدم به وجود یک شخصیت مرموز پی بردم:cool:یه ذره که دقت کردم فکر کردم که کسی نیست جز Young Snake به عکس زیر نگاه کنید:
158fs239516.jpg
بعد اومد برم تو TUS بگم اونها زود تر فهمیده بودن :biggrin1:به نکته ای دقت کردن که من متوجه نشده بودم
158fs241895.jpg
The masked FOXHOUND member has light hair peaking out of his mask. He is also unaffected by the nanomachine tampering​
کلا نظر من اینه که این فرد نمیتونه از FoxHound باشه چون وقتی میره بالاسر مریل دست پاچست.اعضای FoxHound این طوری نیستن که.هستن؟​

خوب این از اول معلوم بود اون یارو از گروه FOXHOUND نیست چون وقتی همه قاطی کردن و افتادن زمین اون سالم بود حدس منم Young Snake هست.
واقعا این استاد کوجیما (البته استاد هم کمه برای ایشون) همه رو جون به لب میکنه تا بازی منتشر بشه اگه بدونید من چند بار مردم و زنده شدم تا MGs 3 منتشر شد:laughing:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
158fs239516.jpg
158fs241895.jpg

روی لباس نوشته شده Foxhound

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
کلا نظر من اینه که این فرد نمیتونه از FoxHound باشه چون وقتی میره بالاسر مریل دست پاچست.اعضای FoxHound این طوری نیستن که.هستن؟
به اون گنده گی نوشته foxhound. تازه لوگو هم داره :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
من قبلآ گفتم که این Raiden قیافه ش خیلی شبیه یه سایبورگ یا روبات شده ! الآن هم توی این تریلر E3-2007 با شمشیر شکم خودشو سوراخ میکنه ! و در ضمن از اون طرف دود هم درمیاد ! این یعنی چی ؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
من قبلآ گفتم که این Raiden قیافه ش خیلی شبیه یه سایبورگ یا روبات شده ! الآن هم توی این تریلر E3-2007 با شمشیر شکم خودشو سوراخ میکنه ! و در ضمن از اون طرف دود هم درمیاد ! این یعنی چی ؟!
منم موافقم. درسته عمرا به سایبورگ نینجا MGS1 نمیرسه ( هیچ رقمه ) ولی خیلی ردیف شده ( فقط خدا کنه که نمیره :biggrin1:). راستی این رایدن برای محافظت از اسنیک امده درسته، حالا که اینقدر شاخه چرا یه تنه نمیره کلک لیکوید رو بکنه؟ مگه کاری هست که اسنک بتونه انجام بده و اون نتونه؟ اون لباس فوق پیشرفته رو از کجا اورده ( پیچونده :cheesygri)؟
حالا عجیب تر اینکه، رایدن یه تنه 10 11 تا نانوماشین رو حریفه ولی جلوی vamp کم اورده، درنتیجه خدا بهمون رحم کنه که تو بازی Vamp یقمون نکنه :cheesygri.
التماس میکنم یکی بگه چرا همه جای این بازی سبز رنگ هست::sick:؟ ( شاید کور رنگی گرفتم:confused: ).
راستی این اسالات هم مثل قالی کرمون میمونه. هرچی پیرتر میشه، خوشگل تر و خوش تیپ تر از قبل میشه:love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
التماس میکنم یکی بگه چرا همه جای این بازی سبز رنگ هست::sick:؟ ( شاید کور رنگی گرفتم:confused: ).
کلآ انگار کوجیما علاقه داره هر قسمتی یه رنگی بیشتر به چشم بیاد. توی قسمت دوم که بیشتر آبی بود. قسمت سوم سبز و زرد بود ! حالا قسمت چهارم هم قهوه ای و سبزه ! البته قهوه ایش بیشتره و به خاطر شرایط منطقه بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر