بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
در مورد Raven امکانش کم نیست ولی تو شماره 1 کلاغها داشتن میخوردنش و یادمه جملاتی رو میگفت که مثل وصیت و خداحافظی بود ولی امکان داره باشه:confused:
حدود یک ماه دیگه نسخه قابل بازی در E3 به نمایش در میاد و مطمئنا تریلری هم پخش میشه بهتره که صبر کنیم:love:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
درسته...کلاغها داشتن میخوردنش....اما استخونهاش چی شد!؟
به نظر من قضیه کلا غیر عادیه...و حاکی از زنده بودن ریون هست....حالا یا بطور عادی زندست....یا به شکلی که ما نمیدونیم.....:confused:....و نظاره گر اعمال اسنیکه.....

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام خدمت دوستان....

داشتم دموهای بخش بریفینگ ( منوی اصلی ) متال گیر سالید1 رو نگاه میکردم....به چندتا نکته جالب برخوردم....

1) سرهنگ کمبل به اسنیک اعلام میکنه که شخص رئیس جمهور امریکا....مسئولیت کل این عملیات رو بعهده داره!....یعنی سالیداس اسنیک!
یعنی سالیداس در زمان ماموریت اسنیک در جزیره شدو موزز در الاسکا...رئیس جمهور امریکا بوده...یعنی خیلی بیشتر از اسنیک و لیکوئید به پیتریوتها نزدیک بوده...
اما با دیدن شجاعتی که لیکوئید در مبارزه علیه پیتریوتها از خودش نشون میده....سالیداس هم 2 سال بعد....قضیه بخش تانکر در نیویورک رو رهبری میکنه....یعنی شروع میکنه تا پا در جای پای ب.ب و لیکوئید بزاره....
اما معاونش کیه!!؟؟....اسلات حرومزاده که جاسوس پیتریوتهاست....!

2) وقتی سرهنگ کمبل به اسنیک میگه که NSA ( سازمان امنیت ملی ) و DIA ( سازمان اطلاعات ارتش{دفاع}) هم بر قضیه عملیات اسنیک نظارت دارن....اسنیک میگه که:
""یواش یواش داره درباره این ماموریت احساس بدی بهم دست میده...""
و اسنیک...مامورای سازمان اطلاعات دفاع رو با لقب""پشت میز نشینهای مسخره"" خطاب میکنه...!

و حالا چند نکته از اولین گفتگوهای اسنیک با سرهنگ...درست بعد از خارج شدن اسنیک از اب...

1)...به محضه اینکه بازی شروع میشه....لیکوئید دیده میشه که داره وسیله اسانسور بالا میره...و به اون دو سرباز محافظ میگه که:
""....حواستون باشه...من میدونم که اون از اینجا وارد میشه...چشماتونو خوب باز کنید..."" !!!!
چطور!؟
چطور لیکوئید میدونست که تنها راه نفوذ به جزیره و پایگاه شدو موزز....همون کانال اب بود که اسنیک از اون وارد بازی میشه....اما هیچ اقدام پیشگیرانه قابل قبولی انجام نداد!!؟؟:eek:

2) وقتی لیکوئید داره با اسانسور بالا میره...میگه که میخواد بره و حساب 2تا مزاحم رو توی اسمون برسم...!
حتما متوجه شدید وقتی که اسنیک به سطح زمین میرسه...میبینه که لیکوئید با یک هلیکوپتر میل-24 پرواز میکنه و میره....
و زمانی که اسنیک میخواد وارد دریچه هوا بشه و به انباری بره که 2تا تانک توشن....سرهنگ به اسنیک میگه که ما اون 2تا هواپیمای اف-16 ای رو که فرستاده بودیم...از دست دادیم!
یعنی لیکوئید با یه هلیکوپتر...2تا اف-16 رو زده!!:laughing:

3)...در همون قسمتی که اسنیک از اب بیرون میاد....سرهنگ بهش میگه که ارتباطات بین ما و تو از طریق سیستم کودک بر قرار میشه....و میگه که با ارتعاشاتی که در استخوان گوش تو بوجود میاد...تو صحبتهای مارو میفهمی....
یعنی وقتی اسنیک داره از طریق کودک با کسی مکالمه میکنه....کسی متوجه اون نمیشه....چون اصلا صدایی نمیشنوه.....

البته میخواستم بشینم و تمام دموهای متال گیر1 رو براتون بگم....
ولی...امان از دست این امتحانات....!:((
پس فعلا خدا حافظ.

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
با سلام
اقا يكي لطف كنه بگه من متال گير 1 براي كامپيوتر از كجا بگيرم
من 2و3 تو ps2 بازي كردم يه مونده 1 كه اينجوري كه معلومه داستانش خيلي مهمه
لطف كنه يكي ادرسي تلفني از كسي كه اين بازي رو براي كامپيوتر داره به من بگه
با تشكر

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
امیدوارم تبلیغ نباشه!
شما میتونی بری از داتکام بگیری.
داتکام هم توی خیابان ولیعصر_بالاتر از پارک وی_تقاطع زعفرانیه و ولیعصر_پاساژ زعفرانیه هستش.
شماره اش هم عوض شده وگرنه بهت میگفتم.
باتشکر.....

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
با تشكر از دوست عزيز كه ادرس دادن
راستش من بازي رفتم از اونجا گرفتم ولي يه مشكلي هست اينكه گرافيكش خيلي پايين
من تو عكسا كه ديده بودم حداقل صورتها معلوم بود
ولي واسه من ..........

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
با تشكر از دوست عزيز كه ادرس دادن
راستش من بازي رفتم از اونجا گرفتم ولي يه مشكلي هست اينكه گرافيكش خيلي پايين
من تو عكسا كه ديده بودم حداقل صورتها معلوم بود
ولي واسه من ..........
برادر اونی که شما دیدین که صورت ها معلوم بود اون بازسازی این شماره برای گیم کیوب بوده تنها تفاوتش هم اینه که گرافیکش بالا تر بوده.

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
بدون شرح :-" :cheesygri

Attachments

• bigboss.jpg
    bigboss.jpg
    23.2 KB · مشاهده: 108
  • big_boss_metal_gear_solid_-_kurt_russell.jpg
    big_boss_metal_gear_solid_-_kurt_russell.jpg
    40.2 KB · مشاهده: 103
  • roy_campbell_metal_gear_-_solid_richard_crenna.jpg
    roy_campbell_metal_gear_-_solid_richard_crenna.jpg
    30.8 KB · مشاهده: 97
  • solid_snake_metal_gear_-_kyle_reese_terminator.jpg
    solid_snake_metal_gear_-_kyle_reese_terminator.jpg
    47 KB · مشاهده: 98

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
برادر اونی که شما دیدین که صورت ها معلوم بود اون بازسازی این شماره برای گیم کیوب بوده تنها تفاوتش هم اینه که گرافیکش بالا تر بوده.

من دیروز که یه وقتی پیدا شد نشستم و Mgs:tts رو بازی کردم.. غیر از گرافیک و صدا، صحنه های سینمایی بازی! که از نو گرفتن خیلی هیجان انگیزه! ...تا قسمت درگیری اسلات با اسنیک رفتم...که بعدش گری فاکس میاد و اینجا شاهد خراب شدن ستونها توسط فاکس و درگیری بیشتر فاکس با اسنیک هستیم...که تا اونجایی که یادمه تو Mgs1 فاکس فقط اومد یه دستی رو قطع کرد! و یه حرفی زد و رفت .....

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
شون کانری و اون سرهنگه توی رمبو3 و شخصیت اون سربازه توی ترمیناتور1 شبیهن....اما راسل کرو کجا و ب.ب. کجا!!!؟؟؟

به نظر من همون کلینت ایستود یا هیو جکمن بهترن....

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
medium_MGS_DIGITAL_poster.jpg

hideo.jpg

hideo-kojima.jpg

imagesa.jpeg

Hideo_Kojima.jpg

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
سلام:biggrin1:

دیگه یه مدتی هست که 4 صفحه 4 صفحه این تاپیک رو میخونم و انصافا بحث الانش خیلی داغه

والا از حق نگذریم ممد در مورد کشته شدن آدم های که اسمشون سربازه و نگهبانی میدن تا یه جا حفظ باشه خیلی باحال گفت
یادمه یه شب سر پست بودم یه جای مخوف تاریک به اسمه سردخونه :cheesygri .نمیدونم رزیدنت ایول 3 بازی کرده باشین یا نه که همه بازی کردن:laughing: دقیقا شبیه صحنه آخر بود
خلاصه به خودم گفتم واقعا ایت بدبختهای که تو سنگر و لبه مرض پست میدن چه دلی دارن و همینطور چه گناهی دارن . طرف دیگه نمیگه به خودش که این بابا خونواده داره یا اینکه یه سربازه از خونش بگزره از راه دور میزنه میکشتش و ما هم همینطور تو بازی خیلی راحت آأم میکشیم . واقعا که چه دنیاییه :(
و اما در مورد اینکه چرا اسنیک کلاش دست گرفته :biggrin1: . به خاطر این بوده که بگه من تیرندازیم حرف نداره .دلیل؟ بزرگترین دلیلش فروپاشی شوروی سابقه :biggrin1: . بیخود نبوده شوروی داغون شد بس که این اسلحه بدقلقه ( غلق_قلغ ) چی میگن :biggrin1: همین این دیگه.. خال سیاه رو هدف میگیری میزنه به کوه :cheesygri
تفنگ 30 تیره که به درد تکتیر نمیخوره :cheesygri
خوبی ناجا این بود که با 3 تا اسلحه شلیک میکردی ژ3 ( به به ) کلاش و ریولور همون هفت تیر خودمونی .
استاد بنده جناب اسلات منو اخراج کردن. چون از نمره 100 فقط 5 گرفتم :-":biggrin1: . خیلی حال میده
بسه . و اما در مورد کرت راسل و اون فیلمش و استفاده کوجیما از اون . من که دیگه ترکیدم از دست کارای کوجیما احتمالا دیالوگهاش رو هم از این ور اون ور جمع کرده یه جوری شبیه کلمات قصار میمونه جمله های ادبی و درام و سیاسی و پخته .
بقیه رو یادم نیست
راستی اون تصویری که همه برو بچ با بیگ باس به خط شدن :biggrin1: رو یه نفر لطف کنه بزاره گیر نیوردم

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
به به!
خدمت زیر دست ب.ب. خوش میگذره!!!!؟؟؟؟:cheesygri

میگم....اگه بجای ( ممد!! ) از همون ( فاکس هاند 1985 ) استفاده کنی....فکر کنم بقیه هم متوجه منظورت بشن!!!:blushing:

میگم....این درجه که اون پایین زدی چیه!!!؟؟؟
من چون قراره چند وقت دیگه ستوان2 یا ستوان بشم....زیاد به علائم درجه دار ها!!!! توجه نمیکنم!!!!:blushing::laughing:

در مورد کشته شدن سربازها بدست ب.ب. و اسنیک هم که یه عده مارو محکوم کردن که دارم در مورد ب.ب. زود قضاوت میکنم!!!:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر