بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
اره مهدی جان..حق با توئه....

متاسفانه تمام این درد سرها تقصیر خودمه.....شنیدی میگن از ماست که بر ماست!؟

هیچ وقت یادم نمیره....
پدرم یه زمانی بهم گفت:
هیچ وقت تا کسی ازت چیزی نخواسته...اونو در اختیارش نذار....بذار اول چیزی ازت بخوان....بعد دستت رو رو کن....
اما من متاسفانه در این تاپیک بر خلاف این نصیحت عمل کردم....

برای روشن شدن موضوع اینو میگم:
شما دارکفیلد رو نگاه کنین....ماهی یک با میاد و یه پست میده و با عزت و احترام میره تا ماه بعد....
که البته هیچ اشکالی هم نداره.....
اما منو نگاه کنید....توی این چند صفحه قبل چنتا پست دادم!؟....اما هیچ کس حتی به روی خودش هم نیورد!!!!
در اخر هم کارم کشید به اونجا که باید برای یه عده...ثابت میکردم که من اسم گری فاکس رو میدونم!!!!!:((
واقعا شرم اوره......

اما خدا وکیلی من گلوم پاره شد بس که گفتم اخه من توی کدوم پست لحنم بد بود یا به قول تو بداخلاقی کردم!؟...چرا هیچ کس یه مثالی نمیزنه!؟:(

خب...
جناب کنجی کجا رفتی!؟
فکر میکنم الان دیگه وقتش باشه که از من عذر خواهی کنی...نه!؟:cheesygri

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام خدمت دوستان گرامی..

1) یه سوالی دارم درباره متال گیر3....اون قسمت که ب.ب رو بعد از شکنجه توی سلول میندازن....من همونجا بازی روsave کردم....اما وقتی بازی رو load کردم...با صحنه عجیبی رو برو شدم....
اول فکر کردم که یه بازی دیگه رو اشتباها load کردم.....
به جای ب.ب.....یه یارویی بود که توی یک محیط بسته از این ور به اون ور میدوید...و یه عده پلیس هیکل گنده هم دنبالش بودن.....
خلاصه صحنه عجیبی بود...
اما بعد از یه مدت....بازی دوباره از توی سلولی که ب.ب توی اون زندونی بود...ادامه پیدا میکرد....انگار که همه اون وقایع توی خواب ب.ب بوده.....!؟

کسی از دوستان به این موضوع برخوردی نداشته!؟

2) و میخواستم پیشنهاد کنم که ازاین به بعد توی این تاپیک....یه سری پرسش و پاسخ پیرامون موضوعات متال گیر مطرح کنیم...البته اگه دوستان موافق باشن..

با تشکر....

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
کسی از دوستان به این موضوع برخوردی نداشته!؟

خوب اینم از اوناست که خودت جوابش رو می دونی؟!

من همون بار اول این موضوع برام پیش اومد..
فکر کنم قرار بود کونامی هم یه بازی کامل براساس این قسمت بسازه!
-------------------------------------------------------
شما هم که اینقدر بیکار هستی(شوخی!) و اشتیاق زیاد داری یه کاری کن...تمام مطالب بدرد بخور تو این تاپیک رو تو یه پست جمع کن...هم پستهای خودت هم پستای بچه ها!!

انگار اصلآ یه بازی دیگه بود !

100 % !:)

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
یه سوالی دارم درباره متال گیر3....اون قسمت که ب.ب رو بعد از شکنجه توی سلول میندازن....من همونجا بازی روsave کردم....اما وقتی بازی رو load کردم...با صحنه عجیبی رو برو شدم....
اول فکر کردم که یه بازی دیگه رو اشتباها load کردم.....
به جای ب.ب.....یه یارویی بود که توی یک محیط بسته از این ور به اون ور میدوید...و یه عده پلیس هیکل گنده هم دنبالش بودن.....
خلاصه صحنه عجیبی بود...
اما بعد از یه مدت....بازی دوباره از توی سلولی که ب.ب توی اون زندونی بود...ادامه پیدا میکرد....انگار که همه اون وقایع توی خواب ب.ب بوده.....!؟
راستش منم این طوری شدم و هنوز نفهمیدم اون قضیه چی بود ! انگار اصلآ یه بازی دیگه بود !

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
اره....اگه شما به علاقه مند میگی بیکار.....من بیکارم......!
در ضمن....قرار نیست که من اینجا پست بدم....یه عده...گشاد بشینن پستهای منو بخونن که!!!
پس شما چکاره اید!؟
لابد به اندازه من بیکار نیستید!؟
+++++++++++++++++++++++++++++

اون سوالاتی هم که من خودم جوابشون رو میدونم موکول شد به زمانی که خود بچه ها بخوان یه بحث توپ در باره متال راه بندازیم.....
++++++++++++++++++++++++++++

اره....من هم تا قبل از اینکه شما بگید...واقعا فکر میکردم که اون یه بازی دیگه بوده!!!
گفتم که....فکر میکردم که یه بازی دیگه رو اشتباهی load کردم!!!!:laughing:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
این کنجی کوشش!؟....امیدوارم که با این زودی کم نیورده باشه!!!!!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
آقا خوب دقت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاهای بیگ باس توی اولین پوستر e3 اگر خوب نگاه کنید میبینید که پاهاش خیلی شبیه متلگیر ها هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته این نظر خودمه!!!!!!!!!!!!!!1

خلی برام جالب بود!!!!!!!!!!!!

حتمآ برید نگاه کنید.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اره....اگه شما به علاقه مند میگی بیکار.....من بیکارم......!
در ضمن....قرار نیست که من اینجا پست بدم....یه عده...گشاد بشینن پستهای منو بخونن که!!!
پس شما چکاره اید!؟
لابد به اندازه من بیکار نیستید!؟
آقا دوباره شروع نکن.یه بار من بحثو عوض کردم این دفعه هم مهدی جان اومد پادرمیونی کرد حالا باز شروع کن.در ضمن خوب نیست آدم تو یک جای عمومی مثل اینجا این طوری حرف بزنه.تاپیک آمارش به مدیرها رسیده .آخر سر یا چند نفر بن میشن یا در تاپیک تخته میشه.خواهش میکنم مراعات کنید.

اون Quize که گذاشتم تا همون روز زنده بود که از اون موقع تا حالا نفله شده با طرف صحبت کرم گفت:
Uh, I don't think that has anything to do with my quize.so I'm sorry , Ican't help you.​

یه سایتی هم پیدا کردم(با کمک TUSـی ها:biggrin1: )که سایت خوبیه
mgsaga.net که معروفه به TUFS= The Unofficial Fact Site​

انقدر به هم دیگه گیر دادیم سالگرد تولدش یادمون رقت
70.gif
212.gif

آقا خوب دقت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاهای بیگ باس توی اولین پوستر e3 اگر خوب نگاه کنید میبینید که پاهاش خیلی شبیه متلگیر ها هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

البته این نظر خودمه!!!!!!!!!!!!!!1

خلی برام جالب بود!!!!!!!!!!!!​

حتمآ برید نگاه کنید.​

چی میگه؟؟!!

اینو میگی؟
640x480-007.jpg
نه شبیه نیست این عکسو نگاه کن به پنجه های Gekko دقت کن.
148fs901186.jpg
پ.ن:Kenji جان خیلی آشنا میزنی/:) برحسب تصادف machine_shop نبودی؟
پ.ن':fox_hound اگر من درست Kenji رو شناخته باشم زیاد خودتو خسته نکن این قضیه رو من اولین بار تویه فرومی از ایشون شنیده بودم.
موفق باشید.​

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بله داش سروش خودمم machine_shop
تو اون قسمت که بازی رو load میکنی مثلا اسنیک تو زندان خوابیده و داره خواب میبینه
دوما اصلا توی متال گیر 1 صحبتی از frank jeager نمیشه شما خودتو خسته نکن تا پیداش کنی
جهت اطلاع شما تو mgs : po بحث اون کشیده میشه وسط و حتی میتونی از اون به عنوان کاراکتر قابل بازی استفاده کنی حالا فهمیدی داش؟ حالا دیدی خالی میبستی
راستی frank jeager هم همونطور که از اسمش معلومه آلمانیه
در ضمن من تا هفته ی بعد جمعه اینجا نمیام انقدر پیش خودت نگو کم اورده کم اورده

آخرین ویرایش:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
برو پی کارت!!!!

خودت هم خوب میدونی که منظور من از متال1...همون متال گیر سالید1 هست....

چون هر خری میدونه که توی متال گیر1....اسنیک با نوامی در باره گری فاکس صحبت نمیکنه!!!!

در ضمن...
من از این به بعد به هیچ گونه کل کلی چراغ سبز نشون نمیدم....:-"

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
فقط میتونم بگم اشتباه بزری کردم که متال گیر سالید 1 نسخه ژاپنیش رو بازی کردم .:( . چون هیچی از مکالمات نفهمیدم :biggrin1:
اما نمیدونم کدوماتون نسخه ژاپنیشو بازی کرده از نظر قدرت دیالوگ گویی واقعا حرف نداشت . چون وقتی متال 2 رو بازی کردم در میان قسمت های هیجان انگیزش که حرف میزدن خوابم میگرفت . اصلا حال نداد :biggrin1: .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
فقط میتونم بگم اشتباه بزری کردم که متال گیر سالید 1 نسخه ژاپنیش رو بازی کردم .:( . چون هیچی از مکالمات نفهمیدم :biggrin1:
اما نمیدونم کدوماتون نسخه ژاپنیشو بازی کرده از نظر قدرت دیالوگ گویی واقعا حرف نداشت . چون وقتی متال 2 رو بازی کردم در میان قسمت های هیجان انگیزش که حرف میزدن خوابم میگرفت . اصلا حال نداد :biggrin1: .
من انگلیسیشو دارم!
اتفاقا اون دیالوگ هاش خیلی خییل عالیه ولی خیلی خوب هست انگار یه فیلم سینمایی هست
مهدی سعی کن بازیش رو دوباره انجام بدی اگه هنوز پی 1داری...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
گری فاکس کیه میشه یکی کامل بگه کی بوده وچرا اسنیک رو کمک کرد؟:)

گري فاكس همون فرانك ئيگر هست كه اسنيك توي ماموريت اولش در outer heaven باهاش آشنا ميشه و بقولي باهم دوست ميشن، بعداً توي زنزيبار مجبور ميشن كه روبروي هم قرار بگيرن و متعاقب اون اسنيك توي يك مبارزه خونين در ميدان مين فاكس رو از پا در مياره...

من امين الان اعصابم داغوونه متني كه نيم ساعت بود داشتم مينوشتم نميدونم چي شد دستم به چه زهرماري خورد متن از بين رفت الان دلم ميخواد كيبوردمو تو اين مانيتور خورد كنم انقدر اعصابم خورد شد.. اه اه.. مرده شور اين كيبورد زباله رو ببره.. :mad: :angry: :cursing: :censored:

بگذريم.. Arrrghhh :angry: ....

بعد از اينكه اسنيك متوجه ميشه كه اون نينجا گري فاكس و اين مسئله رو به كمبل منتقل ميكنه، كمبل ميگه كه تو بايد بهتر از هر كس ديگه اي بدوني كه فاكس تو زنزيبار مرده... كه نائومي يهوئي ميگه كه نه، اون بايد ميمرد اما... توضيح ميده كه قبل از ملحق شدن به فاكس هاند اون داشتن روي يك سرباز براي پروژه gene therapy (ميشه درمان ژنتيكي ولي من دلم ميخواد ترجمه كنم اينجارو اصلاح ژنتيكي) كار ميكردن و توضيح ميده دكتر كلارك مسئول اين پروژه بوده و دوسال ژيش طي يك انفجار تو لابراتوارش ميميره. توضيح ميده كه بعد از سقوط زنزيبار اونها جسد سربازي رو كه از اونجا پيدا كرده بودن رو مورد مطالعه و آزمايش قرار ميدن اون رو احيا ميكنن (revive) و داخل نمونه اول exoskeleton قرار ميدن و در طي چهارسال زير تزريق دارو (بنظرم مخدر يا چيزي شبيه مورفين) هرگونه آزمايشي در رابطه با پروژه روش انجام ميدن و مثل يك موش آزمايشگاهي باهاش رفتار ميكنن. ادامه ميده كه سربازهاي ژنتيكي امروز با استفاده از دستاوردهاي آزمايشهائي كه روي فاكس انجام شده امروز بصورت اصلاح شده بدنيا ميان.

بعداز اين ميپرسه كه حالا ميخوايد دوباره باهم مبارزه كنيد؟‌ اسنيك جواب ميده كه نميدونم ولي انگار اون برگشته كه تا سرحد مرگ با من مبارزه كنه. نائومي ميپرسه كه پس ميكشيش؟ اسنيك ميگه كه من ترجيح ميدم كه اينجوري نشه، اما بنظر مياد اين چيزيه كه اون ميخواد.

و بنظر من توي يكي از بهترين دابلوگهاي تمام ادوار اسنيك زماني كه سعي ميكنه با نائومي درد و دل كنه اطلاعات بيشتري راجع به فاكس بدست مياد. جائي كه اسنيك به نائومي ميگه لطفاً با من حرف بزن، نائومي ميگه من هم صحبت خوبي نيستم. اسنيك ميپرسه هيچ خانواده اي داري؟ نائومي با گفتن اينكه اين موضوع خوشايندي براي صحبت كردن براي اون نيست سعي در طفره رفتن براي جواب دادن به اسنيك ميكنه.

اسنيك ادامه ميده، من خانواده اي ندارم، اما صبر كن، مردي بود كه ميگفت پدر منه! نائومي ميپرسه كه اون كجاست؟ و اسنيك با ناراحتي ميگه كه مرده، با دستاي من. در اين بين كمبل ميگه كه بيگ باس (منظور پدر اسنيك) نائومي هم در حالي كه از تعجب خشك شده بود ميگه كه من نميدونستم! كمبل هم ميگه نبايدم بدوني، فقط من و اسنيك اين حقيقت رو ميدونم كه توي زنزيبار واقعاً چه اتفاقي افتاد...

موضوع دوباره به فاكس ميرسه.. نائومي ميگه منم خانواده اي ندارم، فقط يك برادر بزرگ كه حتي هم خون نبوديم و خيلي از من بزرگتر بود. اسنيك ميپرسه كه اون كجاست، نائومي ميگه كه مرده. بعد از اسنيك ميپرسه كه آيا دوستي داشته و اسنيك ميگه كه يكي بود، فرانك ئيگر. نائومي كه الان شاخ هاي روي سرش هم ديده ميشه ميگه چي؟! كمبل ميگه كه مورد اعتماد ترين افسر بيگ باس، تنها كسي كه به درجه فاكس رسيده. اسنيك ادامه ميده كه من چيزاي زيادي از اون ياد گرفتم و نائمي با تعجب ميگه كه اما شما مگه سعي نكردين كه همديگرو بكشين؟! اسنيك ميگه كه درسته، تو زنزيبار ما كرديم. اما هيچ چيز شخصي بين ما نبود، ما حرفه اي بوديم روبروي هم، همين. نائومي ميگه كه اونوقت اسم خودتونو گذاشتيد دوست؟! اسنيك ميگه باورش سخته؟ جنگ دليلي براي پايان دوستي نيست. نائومي هم ميگه اين ديوانگيه. اسنيك ميگه كه من اولين بار توي ميدان جنگ ديدمش، اون زندانيه outer heaven بود، اما بنظر من زنداني نميومد، اون هميشه آرام و خونسرد بود. نائومي ميپرسه كه اونو خوب ميشناختي؟‌و اسنيك ميگه كه نه، ما درمورد زندگيه شخصيمون هيچ وقت صحبت نكرديم، يك قانون نانوشته (منظور بين مزدورها). ما فقط دو تا سرباز بوديم كه كارمون رو انجام ميداديم، درست مثل يك جور ورزش (منظور تو ورزش دوستها با هم رقابت ميكنن و روبروي هم قرار ميگيرن). نائومي ميگه، مردها و بازيهاشون. شما مثل حيوانات وحشي ميمونيد. اسنيك ميگه درسته، ماها حيوان هستيم....

درجائي ديگه نائومي توضيح ميده كه هرچيزي كه در مورد خودش تاحالا گفته بوده دروغ بوده و ميگه كه نميدونه اسمش چيه، نميدونه از كجا اومده ولي دليلش رو براي روي آوردن به علم ژنتيك رو راست گفته بوده و ميخواسته ببينه كه كيه و خانوادش كي بودن و از كجا اومده.. و ميگه كه اون تو دهه 80 يجائي تو Rhodesia پيدا شده و اسنيك ميگه كه همون زيمبابوه امروز؟ و توضيح ميده كه اون برادر بزرگ كه ازش مراقبت ميكرده همون فرانك ئيگر يا گري فاكسه و ميگه كه اون يك سرباز جوان بوده وقتي اونو از كنار رودخانه زامبزي پيدا ميكنه من از شدت گرسنگي تقريباً مرده بودم زماني كه اون منو پيدا كرد و آذوغش رو با من شريك شد، درسته مردي كه تو كشتي برادر بزرگ من و تنها خانواده من بود. من و اون از اون جهنم جون سالم بدر برديم، اون تنها رابط من با گذشته است، با گذشته من. اسنيك ميگه كه اون تورو به آمريكا آورد؟ نائومي ميگه نه! ما در موزامبيك بوديم وقتي اون (بيگ باس) اومد. اون مارو به آمريكا برد و بعد با برادرم به آفريقا برگشت تا جنگ رو ادامه بده، جائي كه تو ناجي من (بيگ باس) رو كشتي و برادرم رو عاجز (زمينگير) به خونه فرستادي.. من قسم خوردم كه انتقام بگيرم براي همين به فاكس هاند ملحق شدم. چون ميدونستم اينجا تنها جائيه كه ميتونستم ببينمتو ...

حالا اين فعلاً جوابگوئه تا من عصبانيتم فروكش كنه :(( سوالي بود هستم اين دور و بر...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من امين الان اعصابم داغوونه متني كه نيم ساعت بود داشتم مينوشتم نميدونم چي شد دستم به چه زهرماري خورد متن از بين رفت الان دلم ميخواد كيبوردمو تو اين مانيتور خورد كنم انقدر اعصابم خورد شد.. اه اه.. مرده شور اين كيبورد زباله رو ببره..
من نمیدونم تو فایرفاوکس چجوریه.
اما تو اپرا هروقت مینویسی صدبار هم عقب جلو کنی اطلاعاتت دست نخورده میمونه.
همچنین میشه از Copy to Note استفاده کرد!! ;)
اینم همینجوری!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
دستت درد نکنه سیاوش جان خیلی عالی بود:love:

محمد حسین تو هم بس دیگه هر جا که نباید بیای سم پاشی کنی...:)
در ضمن مگه نمیبنی میگه کیبوردم خب پس ربطی به فایر نداره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر