بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
بابا یه سوال کردیم
چه بلبشویی شد !!!!
در مورد ولف و بیگ باس که مطمئن هستم
خب این گروه فاکس هاند (لطفا با هم دعوا نکنید) داستانش چیه ...ظاهرا تو metal gear:portable ops این قضیه درست مشخص نمیشه ....اعضا فاکس هاند از کجا میان؟؟؟

راستی امین میبینم که مشغولی به متال 1
سام فیشر که دوربین دید در شب و حرارتی راست کارش بود
اصولا یه آدم نامرئی باید پرتوهای فروسرخ داشته باشه ...نه!!! :cheesygri

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
راستی امین میبینم که مشغولی به متال 1
سام فیشر که دوربین دید در شب و حرارتی راست کارش بود
اصولا یه آدم نامرئی باید پرتوهای فروسرخ داشته باشه ...نه!!!
امین کارش استراتژیکه!!
به قول معروف:
Knowing Your Enemy Is The Best Way To Win
پس دیگه حرف نزن!!
در ضمن...شما هم اگه فکر میکنی خدای نکرده جایی توی متال گیرها شاخی...همین الان بنده امادگیم رو برای یه مناظره درباره متال گیر و در باره هر موضوعی که شما مطرح کنید ...اعلام میکنم

دددددد....این که نشد...هی ما سوال میکنیم...هی کسی جواب نمیده...بعد هر کی خواست پاشه بیاد بگه من شاخم!
جمع کن بابا!!!
________
سلام
تو متال گیر 1 اون رئیسی که تو هواست و ذهن مریل رو کنترل میکنه رو چطور بکشم؟!
البته من میزنم بهش و جونش خیلی کم میشه بد یع فیلم میشه و مریل رو نشون میده که میخواد خودش رو با تیر بزنه میزنم مریل رو ناکار میکنم بعد اون رئیسی همش غیب میشه و ظاهر نمیشه که بزنمش چطور باید بزنمش؟!
امین جون میگم از این به بعد مشکلی داشتی یه ندا به خودم بده!
باتشکر....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
عزیز....این حرفا چیه به جای جواب به خورد مردم میدی!!!؟؟؟;)

دوست گرامی...شما میتونی اگه با کنسول بازی میکنی...دسته رو از جای دسته شماره1 خارج کن و وارد جای دسته شماره2 کن...
اینطوری سایکو مانتیس(همون یارو که تو هوا معلقه) نخواهد تئنست تا افکار شما رو پیش بینی کنه و شما بسیار راحتتر میتونی اونو ناک اوت کنی...
( اگه از PC استفاده میکنی...باید جای کنترل دسته هارو عوض کنی.من چون با شبیه ساز پلی استیشن1 بازی کردم(همین تازگیها)...فقط کافی بود تا از توی منوی فرمانهای شبیه ساز...جای دسته رو عوض کنم...).

:eek::eek:
کف میکنیم;)
اون رو که کشتم نزدیک 30 دقیقه طول کشید:) با روش خودم:cheesygri این کار رو هم نکردم...

(پ.پ.ن. حواست باشه نباید مریل رو بکشی...فقط بیهوشش کن...حالا حالاها باهاش کار داری!!).

مشکل اینجا بود که من با لگد میزدمش:cheesygri
از اونایی که دود میکنه(
39.gif
) زدم تا بیهوش شد...
(پ.پ.پ.ن. اصلا گول نخوریها!!!...گوشه و کنار اتاق نریها!!!...فقط وسط محوطه باش اونهم به حالت خوابیده...و در زمانی که سایکو مانتیس در حال حمله نیست...بلند شو و بش تیر بزن.).

من بدون استفاده از 1 تیر کشتمش:laughing:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سلام
اونجایی که تو زندانم و باید با سس گوجه اون نگهبان رو گول بزنم رو یادم رفته,اخه قبلا این بازی رو تا اخر رفتم ولی الان یادم نیست...:cool:
-1 قبل از اینکه نگهبانه بیاد باید اون کارو انجام بدی چون اگر اونجا باشه دستت رو میشه براش.
2- می خوابی رو زمین سس رو انتخاب میکنی بعد Shot رو میزنی .
موفق باشید.;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
اونجایی که تو زندانم و باید با سس گوجه اون نگهبان رو گول بزنم رو یادم رفته,اخه قبلا این بازی رو تا اخر رفتم ولی الان یادم نیست...:cool:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
هیچی!
سربازه برای قضای حاجت میره World Cup
البته یادت باشه که بخش قبلی که سرنوشت سازه رو چطور تموم کردی؟
چون اگه تو شکنجه کم بیاری آآخر بازی مریل میمیره و با اتاکون میری و یه Optical Camo میگیری.
اگه کم نیاری که مریل زنده میمونه و آخر بازی هندی میشه و اتاکون هم که باید زنده بمونه تا بازی بعد!! اپتیکال کمو هم پر.
وقتی سربازه رفت اتاکون میاد و یه سس میده بهت با یه Ration
وقتی سربازه دوباره رفت منو رو باز میکنی و روی سس دکمه شلیک رو میزنی (یا Action یادم نیست) و بعد وقتی طرف اومد تو یه سلام میکنی و میری لباساتو ور میداری (بله!!! اونهمه اسلحه گنده توی یه جعبه!! تازه موقع پوشیدن 5 ثانیه وقت میگیره! من هم بخوام لباس بپوشم بیشتر طول میکشه!!) و خداحافظ!
البته میتونی بری زیر تخت قایم شی طرف اومد خفتش کنی ولی خوب سخت تره!
باتشکر....

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
امین کارش استراتژیکه!!
به قول معروف:
Knowing Your Enemy Is The Best Way To Win
پس دیگه حرف نزن!!

جمع کن بابا!!!
________

امین جون میگم از این به بعد مشکلی داشتی یه ندا به خودم بده!
باتشکر....

چیه!!؟؟...کم اوردی؟
اگه به خودت خیلی مطمئنی....چرا مناظره نمیکنی!!؟؟
البته این رو هم بگم که این مناظره برای من یه افت محسوب میشه!:-"

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
باز دو روز من نبودم تاپيكو ريختين به هم؟! :) چقدر بيخودي دعوا ميكنين! مناظره چيه الان؟!‌ بابا جان يك مقدار متواضع باشيد ديگه هرچقدرم كه در اين زمينه اطلاعات داشته باشيد بمن كه نميرسيد كه :cheesygri ولي خارج از شوخي بس كنيد لطفاً تاپيك رو از مسيرش خارج نكنيد اگر ميخوايد بهم ديگه چيزي ثابت كنيد با مطرح كردن پيرامون يك بحث مناسب اينكارو بكنيد نه يكسري چيزائي كه نمونش تو صفحات قبل مطرح شد و صداي اكثرمون هم سرش دراومد. بريد يخورده از MGS: TUS الگو بگيريد...

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اگر ميخوايد بهم ديگه چيزي ثابت كنيد با مطرح كردن پيرامون يك بحث مناسب اينكارو بكنيد
اگر می خوان چیزی رو ثابت کنن به نظر من این بهترین چیزه:)
http://quiz.cosmicsoft.net/takequiz.php
این تست رو یکی از همون اعضای TUS مطرح کرده که240 تا سواله از مو به موی بازی سوال دراورده حتی دیالوگ ها رو هم باید حفظ باشی من به 20 تای اول نرسید جازدم:-"این گوی و این میدان
112.gif

بريد يخورده از MGS: TUS الگو بگيريد...
اونا که وضعشون خیلی خرابه این سری بازی رو گاز زدن
حالا من یه تاپیک دیدم طرف حرفهای قشنگی زده یود یعنی من که یه ذره فکر کردم دیدم بد نمیگه حالا من پستشو عیناا نقل میکنم خودتون بخونید
نوشته شده توسط saladin:
Well the thing is about solid snake and his choices in life.

I've been thinking a lot about it, and i have come to a very shocking conclusion. SOLID SNAKE isn't a 100% good guy. He somehow seems to be the reason for all the tragedies in his FAMILY( u know who i mean). And yet he still makes same mistakes. Look. BB, SOLIDUS,LIQUID, they all wanted to kick the patriots ass. Solid Snake is trying to end them too right? ( IF any1 will try to attack me i have a proof (disc with the list of names of the patriots wich SS obtained)) So his family was trying to do same thing as him now. KILL THE PATRIOTS. All sankes realized that the patriots should be destroyed, except Solid. I must say that i was shocked by the thing i heard in MPO

SPOILER

When eliza said ( ur son will bring the world to ruin) and ( ur son will save the world

END OF A SPOILER

Well honestly at the beggining i thought the one who ruins is liquid and the savier is solid.

After some time i started to think about it in a different way. If liquid would destroy the patriots the world would be free from their control thus there wouldnt be so many wars ( as we all know [ the philosophers later patriots intend to KEEP THAT CYCLE GOING FOREVER]) Solid Snake would stop liquid so he would allow the patriots to play with the world a bit longer.

Anyway even if u compared solid snake to BB u can easily see SS is more....careless lets say. BB was truely good. SS never helped any1 like BB did. He never saved somebody by standing between the target and the bullet( like bb did when ocelot tried to TEST eva) BB also helped people like he helped SNIPER WOLF or naomi or GRAY FOX, ( SPOILER) or when he saved python if u dont kill him ofc. wich goes as an official i guess.(END OF A SPOILER)

I dont know what u think about but its just a conclusion i wanted u to read and think it through. If ur boed just lock it and leave it. Anyway thx for reading
نظرتون چیه؟؟هــوم!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نظرتون چیه؟؟هــوم!!
یه نتیجه گیری ساده بوده دیگه! چیز خاصی نداشت!
به CS آخر بازی مربوط میشه که الیزا آخرین کلماتشو به اسنیک میگه.
خوب اون هم اینجوری برداشت کرده!! برداشت خوبی هم بوده!منطقیه....بعضی وقتها فکر میکنم کوجیما یه سری نکته ها رو توی بازی یادش میره.مثلا شاید این دیالوگ نفس گیر(واقعا اون تیکه آدم مغزش میپیچه به هم!!) رو گذاشته ولی حواسش نبود شاید اینجوری برداشت بشه....شاید هم مثل همیشه حواسش هست و یه جور ماستمال میشه؟؟/
MGS بازها برن یادبگیرن!
اخه یه sc باز رخنه کرده تو تاپیک
بگو دوتا!!
باتشکر....

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
اونا که وضعشون خیلی خرابه این سری بازی رو گاز زدنحالا من یه تاپیک دیدم طرف حرفهای قشنگی زده یود یعنی من که یه ذره فکر کردم دیدم بد نمیگه حالا من پستشو عیناا نقل میکنم خودتون بخونید
با حرفهای اون تاپیک که معرفی کردی موافقم ....به نظر من هم اسنیک بیشتر به یه بازیچه شبیه تا یه قهرمان 100 درصد مثبت ......منو هم به فکر فرو برد (کاش تو این همدان خراب شده بازی متال 2 گیر pc گیر میومد..:(( ) ....شاید نوعی شستشوی مغزی ..... نمیدونم ...نظر شما چیه..؟
البته هیچوقت یادم نرفته که اینها همه ساخته و پرداخته ذهن یک نفره...همش بازی و سرگرمیه ولی خیلی گیرا و زیبا ساخته شده ...... ندیدم رو دست این بازی که انقدر داستان قوی و جذابی داشته باشه (از میکرو تا ps3 هم امتداد داشته باشه)

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
نظرتون چیه؟؟هــوم!!

خب پس من برای چی قبلا گفتم که بیگ باس از سالید اسنیک بهتره!!؟؟
توی اون پست هم میتونید به چند نکته در این باره توجه کنید...

و البته این هم کاملا درسته که هرکس بخواد با پاتریوتها در بیافته...به سرنوشت بیگ باس یا خوشبینانه تر...به سرنوشت سالید اسنیک دچار میشه...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
2 سوال:

mgs تموم !
همین طوری که گفتم داداشم بازی میکرد پس...;)

1)naomi کی بود این وسط؟:)
2)چطور میشه در مقابل شکنجه مقاوت کرد تا مریل زنده بمونه؟!اخه دمو هست!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر