بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
این همه آدمهای عجیب و غریب که تو متال 1 بودند از کجا اومدند ....همگی دست پرورده های بیگ باس بودند .....مثلا همون raven خیلی شخصیت عجیبی داشت و گویا میتونست آینده رو ببینه (جسدش هم به طرز عجیبی در چند ثانیه ناپدید شد...(یا سایکو مانتیس و ....
آیا اینها همگی باقیمانده های outter heaven و عملیات زانزیبار بودند؟

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
اگه اینو ندیدید حتما ببینید
http://www.mgs-philanthropy.net
اینم که ندیدین
39.gif

http://s2.supload.com/./files/default/132-20070514065414.jpg

خیلی جالبه...پس فیلمی هم برای متال گیر ساختند احتمالا داستانش مربوط به متال 2 باشه
ممنون

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این همه آدمهای عجیب و غریب که تو متال 1 بودند از کجا اومدند ....همگی دست پرورده های بیگ باس بودند .....مثلا همون raven خیلی شخصیت عجیبی داشت و گویا میتونست آینده رو ببینه (جسدش هم به طرز عجیبی در چند ثانیه ناپدید شد...(یا سایکو مانتیس و ....
آیا اینها همگی باقیمانده های outter heaven و عملیات زانزیبار بودند؟
خیر قربون!
اینها همگی از فاوکس هاند بودن.در واقع قبل از اینکه فاوکس هاند اصلی بپاشه با کلنل کمپبل و نیومی و بقیه بروبچس! باهم کار میکرند که بعدش فاوکس هاند از بین رفت.Outer Heaven که خیلی وقت قبل بود.
باتشکر....

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خیر قربون!
اینها همگی از فاوکس هاند بودن.در واقع قبل از اینکه فاوکس هاند اصلی بپاشه با کلنل کمپبل و نیومی و بقیه بروبچس! باهم کار میکرند که بعدش فاوکس هاند از بین رفت.Outer Heaven که خیلی وقت قبل بود.
باتشکر....
خیر قربون بعضی هاشون مثل Sniper Wolf دست پرورده ی بیگ باس هستند توی صحنه ای که wolf داره میمیره به وضوح میگه که بیگ باس نجاتش داده و زیر دست اون پرورش یافته و بیگ باس رو به اسم saladin صدا میکنه که من نفهمیدم این اسم دیگه از کجا اومد

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
هیچدومشون دست پرورده بیگ باس نبودن.ولف بدبخت کجا گفته که توسط بیگ باس پرورش یافته؟؟
اسنایپر ولف هم که یه اسنایپر بود که توی چندتا آپریشن بیگ باس رو دیده بود و خلاصه!!!!
بابا شماها که ادعای MGS Fan یت دارین چه وضعتونه؟؟
اینارو که دیگه من نباید بگم!!!
Saladin همون صلاح الدین خودمونه که برای ولف که یه کرد بود فرد مقدس و بزرگی محسوب میشه برای همین هم بهش میگفت سالادین یا همون صلاح الدین.
افتاد قربون؟؟؟
(جالبه من دستم به منو متال 3 هم نرسیده از 70% شماها کل داستان متالگیر رو بهتر بلدم!! جمع کنین بابا!!)
باتشکر....

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
ببین قربون
39.gif
اینو بخون
در Metal Gear Solid , شخصيت Sniper Wolf در حال مرگ رئيس بزرگ را با نام Saladin و يا صلاح الدين خطاب ميكند...صلاح الدين ايوبی خود يك كرد بود و Sniper Wolf هم يك كرد بود كه رئيس بزرگ وی را در هنگام جنگ عراق با ايران در حاليكه خانواده خود را از دست داده بود نجات ميدهد(اگر باور نداريد با CODEC اطلاعاتی در مورد Wolf بخواهيد تا اينها را در اختيارتان قرار دهد...) البته خطاب كردن Big Boss با Saladin نشانه احترام شديدی بود كه Wolf برای وی قائل بود.
منبع مقالات Nemesis
پ.ن:مزایای آرشیو کردن این تاپیک
51.gif

(جالبه من دستم به منو متال 3 هم نرسیده از 70% شماها کل داستان متالگیر رو بهتر بلدم!! جمع کنین بابا!!)
میگم میخوای یه قرار بگذارین همدیگرو له کنین چطوره؟ها؟!
اره راست میگی متال باز واقعی خیلی کمه اما موضوع اینه که کسی ادعای متال بازبودن نکرد مثل من که خودمو اصلا جز این افراد نمیدونم فقط تعداد کمی تابلو هستن که متال بازن

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
هیچدومشون دست پرورده بیگ باس نبودن.ولف بدبخت کجا گفته که توسط بیگ باس پرورش یافته؟؟
اسنایپر ولف هم که یه اسنایپر بود که توی چندتا آپریشن بیگ باس رو دیده بود و خلاصه!!!!
Saladin همون صلاح الدین خودمونه که برای ولف که یه کرد بود فرد مقدس و بزرگی محسوب میشه برای همین هم بهش میگفت سالادین یا همون صلاح الدین.
افتاد قربون؟؟؟
باتشکر....

اون قسمت ادعا رو خوب اومدي، منم باهات موافقم. ولي سلاح الدين همون Big Boss‌ ـه و الا اصلاً و ابداً دليلي نداشت كه ولف اين مسئله رو عنوان كنه، و اسنيك هم اونجا بهش ميگه You mean Big Boss.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
سلام
آقا بازي متال گير فيلم هم داره؟
اگه داره لطفا اسمشو بگيد ممنون
يا علي

اینو بخون

On April 28, 2006, Kojima announced on his weekly podcast, HIDECHAN! Radio, that "[they] are going to do it as a movie," referring to Metal Gear Solid, and that it is going to be in English.[1][2] Kojima Productions distributed a catalog for upcoming games at E3 2006, which included an article on the film project. In it, Kojima stated that "a movie project is underway," and that a contract with a party in Hollywood has been finalized.[3]

Before the project was announced, German director Uwe Boll, known for his poorly received video game-based films, claimed that he received a script from Konami for a possible Metal Gear Solid movie adaptation.[4] In response, Kojima stated that they have never talked to Boll, and that "it's impossible we'd ever do a movie with him".[5] After the announcement, Kojima reiterated that Boll will have nothing to do with the project.[3][6]

On February 8, 2007, Sony Pictures Entertainment vice chairman Yair Landau revealed his studio is developing the project. "We're working with the Metal Gear guys," Landau said following his D.I.C.E. summit keynote address in Las Vegas. "It's a very cinematic game, it really lends itself to movie telling. But the question is, 'How do you translate Snake's experience into a full arc that conforms to what audiences expect on the large screen?'"[7]

It was also confirmed on February 8, 2007 that Michael De Luca would produce with Hideo Kojima executive producing.

In an interview, Hideo Kojima said that he would like actor Christian Bale to play the lead character, Solid Snake. In a later interview, Kojima stated that Viggo Mortensen would be his new first choice for the role. At one point, Christian Bale stated in an interview that he was interested in playing a character with a mullet and a bandanna, hinting, of course, at playing Solid Snake. However nothing ever came out of that statement.[citation needed]

On May 15, 2007, IGN reported that screenwriter David Hayter, who played Solid Snake in the Metal Gear Solid video games would NOT be writing the script as his script was turned down.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
تو متال گیر 1 اون رئیسی که تو هواست و ذهن مریل رو کنترل میکنه رو چطور بکشم؟!
البته من میزنم بهش و جونش خیلی کم میشه بد یع فیلم میشه و مریل رو نشون میده که میخواد خودش رو با تیر بزنه میزنم مریل رو ناکار میکنم بعد اون رئیسی همش غیب میشه و ظاهر نمیشه که بزنمش چطور باید بزنمش؟!

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
دوست عزیز با دوربین گرمای نگاه کن میبینیش بعد یا بهش شلیک کن یا برو جلو با موشت ولگد بزنش همیشه هم سعی کن گوشه دیوار باشی تا با وسایل داخل اتاق نتونه بزندت.

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
افتاد قربون؟؟؟
باتشکر....

من هم تایید میکنم که اونجا منظور بیگ باس بود و در ضمن ولف مستقیما با بیگ باس ارتباط داشته...

در ضمن...شما هم اگه فکر میکنی خدای نکرده جایی توی متال گیرها شاخی...همین الان بنده امادگیم رو برای یه مناظره درباره متال گیر و در باره هر موضوعی که شما مطرح کنید ...اعلام میکنم:evil:

دددددد....این که نشد...هی ما سوال میکنیم...هی کسی جواب نمیده...بعد هر کی خواست پاشه بیاد بگه من شاخم!:evil:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
سلام
تو متال گیر 1 اون رئیسی که تو هواست و ذهن مریل رو کنترل میکنه رو چطور بکشم؟!
البته من میزنم بهش و جونش خیلی کم میشه بد یع فیلم میشه و مریل رو نشون میده که میخواد خودش رو با تیر بزنه میزنم مریل رو ناکار میکنم بعد اون رئیسی همش غیب میشه و ظاهر نمیشه که بزنمش چطور باید بزنمش؟!

ngn عزیز....این حرفا چیه به جای جواب به خورد مردم میدی!!!؟؟؟;)

دوست گرامی...شما میتونی اگه با کنسول بازی میکنی...دسته رو از جای دسته شماره1 خارج کن و وارد جای دسته شماره2 کن...
اینطوری سایکو مانتیس(همون یارو که تو هوا معلقه) نخواهد تئنست تا افکار شما رو پیش بینی کنه و شما بسیار راحتتر میتونی اونو ناک اوت کنی...
( اگه از PC استفاده میکنی...باید جای کنترل دسته هارو عوض کنی.من چون با شبیه ساز پلی استیشن1 بازی کردم(همین تازگیها)...فقط کافی بود تا از توی منوی فرمانهای شبیه ساز...جای دسته رو عوض کنم...).

(پ.ن. حرفهای ngn همه درسته...اما روش مبارزه رو گفته...نه راه شروع درست مبارزه رو!:cheesygri ).

(پ.پ.ن. حواست باشه نباید مریل رو بکشی...فقط بیهوشش کن...حالا حالاها باهاش کار داری!!).

(پ.پ.پ.ن. اصلا گول نخوریها!!!...گوشه و کنار اتاق نریها!!!...فقط وسط محوطه باش اونهم به حالت خوابیده...و در زمانی که سایکو مانتیس در حال حمله نیست...بلند شو و بش تیر بزن.).

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر