بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

fox_hound1985

کاربر سایت
Confused نداره راست میگن اینو ببین(کیفیتش خوبه نوشته ه معلومه) روش نوشته SOLID EYE SYSTEM

اه چه سیستم خری من نتونستم رو این لگن بازی کنم .Fatman که خیالی نبود اون مرتیکه Vamp پدر منو دراورد دربه در BulletProof بود.
اهان منن یه چیزی یادم اومد تو MGS یکی بود که کمک اسنیک میکرد منتهی خودشو Deep...(بقیش یادم نیست)معرفی کرد تو کودک هم تصویرش برفک بود .اون کی بود ؟

خب...چکار Deep ::: داری؟
اون همون نینجا بود...گری فاکس...؟

کسی در مورد اسلات و باس چیزی نمیدونه؟

( اتفاقا ومپ برای من اسون بود...اما الان رسیدم به خود سالیداس!!!!!!!:((
دیگه بیخیال بازی شدم...در مقابلش هیچ کاری نمیشه کرد!!!:confused: )

hamed-ddd

کاربر سایت
Confused نداره راست میگن اینو ببین(کیفیتش خوبه نوشته ه معلومه) روش نوشته SOLID EYE SYSTEM

اه چه سیستم خری من نتونستم رو این لگن بازی کنم .Fatman که خیالی نبود اون مرتیکه Vamp پدر منو دراورد دربه در BulletProof بود.
اهان منن یه چیزی یادم اومد تو MGS یکی بود که کمک اسنیک میکرد منتهی خودشو Deep...(بقیش یادم نیست)معرفی کرد تو کودک هم تصویرش برفک بود .اون کی بود ؟

آقا ببخشید این سیستم خر شما(بازم ببخشید) چه مشخصاتی داره که بامتال 2 سازگار نیست شنیده بودم (از امین پاندورا تومارو) که نسخه pc باگ زیاد داشته
(اصلا شما متال 2 رو بازی کردی؟؟؟:biggrin1: )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
تو mgs 1 اون اولای بازی همه کارها رو کردم ولی تو اون سالنه تانک یارو زنگ نمیزنه که در رو بازی کنه و برم به جنگ یارو گنده که سوار تانکه:biggrin1:

نکنه چیزی یادم رفته؟!دقیقا باید چیکار کنم تا باز بشه؟!
بازیش رو چند سال پیش کردم الان یادم رفته..

soroushq

کاربر سایت
خب فرکانسش چی بود تا زنگ بزنم بهش؟:biggrin1:
140.15

Richard Horvitz, who's known for his voice as Zim from Invader Zim, Billy and his dad from The Grim Adventures of Billy and Mandy as well as that-really-pissed-off-beaver from The Angry Beavers apparently has done some voice acting for Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

What character Horvitz will be voicing is unknown
این خبرش برای یک ماه پیش هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
سلام
ممنون
ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و در باز نشد!!
میشه یکی دقیقا بگه قبلا از اینکه اون در باز بشه چه کارهایی رو باید انجام بدم,شاید کاری رو فراموش کرده باشم!;)

ویرایش:
در باز شد!!
تا طبقه ی دوم رفتم و برگشتم در خود به خود باز شد!
50.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند