بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ببخشيد ميخواستم ببينم تو اين تاپيك داستان اين بازي رو كي گذاشته يا نه؟ اگه گذاشته برم دنبالش بگردم چون من فقطsnake eater رو بازي كردم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
داستان کامل کامل نیسا اما یه چند تایی هست
به نظر من از اول شروع کن به خوندن چون همه ی مطالبش به دردت می خوره

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دليل اينكه code name بيگ باس رو اسميك گذاشتن رو Major zero تو MGS3 ميگه براي اينكه جك تو ماموريت قبليش مجبور شده بود مار بخوره به خاطر همين Major Zero براش Code Name اسنيك رو انتخاب ميكنه

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
چرا چرت ميگي برادر من كي گفته اسلات پسر باسه ؟
دليل اينكه code name بيگ باس رو اسميك گذاشتن رو Major zero تو MGS3 ميگه براي اينكه جك تو ماموريت قبليش مجبور شده بود مار بخوره به خاطر همين Major Zero براش Code Name اسنيك رو انتخاب ميكنه

اولاً كه ايشون چرت نگفتن، شما هم اگر كمي دقت ميكرديد خيلي راحت متوجه ميشديد. توي يكي از اون كات سين ها وقتي ميگه كه بچه ش رو ازش جدا كردن خيلي واضح تصوير Ocelot جوان رو نشون ميده!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
ocelot پسرشه بابا . Darkfie1d. جان مطمئن نیستم اما فکر میکنم شخصیت بیرحم و بی قلبش به خاطر حرومزاده بودنشه دیگه ؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
آقا يكي آخر به ما بگه بين snake و boss تو snake eater چه رابطه اي بود من فقط فهميدم اينها سالها قبل با هم بودن و فنون رزمي رو توسعه دادن فقط همين آخه من آخراي بازي رو با يه ديسك ژاپني بازي كردم واسه همين نفهميدم چي شد تا اونجاشم كه انگليسي بازي ميكردم ماجرا معلوم نشد

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ocelot پسرشه بابا . Darkfie1d. جان مطمئن نیستم اما فکر میکنم شخصیت بیرحم و بی قلبش به خاطر حرومزاده بودنشه دیگه ؟

بابا اين چه حرفيه! شخصيت بي رحمش بخاطر اينه كه از بچگي تحت تعليم بوده و ساديسم هم يكي از همين عوارض بوده، كسي كه دچار ضعفهاي شخصيتي باشه و بخصوص اين ضعف ها در دوران كودكي با اون رشد كنن درصد گرفتاري به بيماريهاي روحي روانيش هم بالا ميره. خلاصه اين موضوع الان قابل بحث نيست چون من از دوران طفوليت آسلات خبر ندارم :biggrin1: اما خوب اين اتفاقات براي هركسي ممكنه اتفاق بيافته تا دلت بخواد توي دنيا از اين ساديستيكتر داريم، حالا اينكه يك شخصيت بازيه...

Read this if you're 18 or older.
حرامزادگي و مزخرفاتي كه در اين مورد گفته ميشه، چيزائيه كه توسط مدعيون مذهبي تو مغز ملت وارد شده، و الا حالا اينجا رو نگاه نكن، در تمام دنيا خيلي ها در هنگام مراسم عروسيشون ممكنه حامله باشن يا اصلاً بچشون بدنيا اومده باشه! خلاصه ميخوام اينو بگم كه قبل ظهور كليه اديان عمل آميزش صورت ميگرفته و اگر هم هرگز مذهبي بوجود نميومد بازهم صورت ميگرفت چون اين يك عمر غريضيست و ربطي به اين مسائل نداره. كلاً در مذاهب مزخرف زياد گفته شده زياد به اين مباحث دقت نكنيد.

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
..................

Metal Gear Solid 4 آخرین متال گیری هست که hedio kojima کارگردانی می کنه نه آخرین متال گیر.
در مورد کارگردان سری بعدی من اطلاعی ندارم،هنوز 4 نیومده نگران قسمت پنجمشی شاید یکی اومد از Hedio Kojima بهتر(الان طرفدارای Kojima و Metal به غیر خودمم که جزءشونم فحشو می کشن به جونم)

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
والا . Darkfie1d. نمونه بارزش kill bill 2 که طرف حامله هست نشسته داره عقد و ازدواج و :)
:biggrin1: :biggrin1:
والا واسه غضیه حروم زادگی هم هنوز یه نتیجه روانشناسانه نرسیدم :cheesygri . حرفات درست
اما باید برم دنبالش . الان فصل نشا هستش احتمالا کوجیما میاد سر زمین :cheesygri . از خودش میپرسم :cheesygri
spasiba

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
آقا يكي آخر به ما بگه بين snake و boss تو snake eater چه رابطه اي بود من فقط فهميدم اينها سالها قبل با هم بودن و فنون رزمي رو توسعه دادن فقط همين آخه من آخراي بازي رو با يه ديسك ژاپني بازي كردم واسه همين نفهميدم چي شد تا اونجاشم كه انگليسي بازي ميكردم ماجرا معلوم نشد
نبود؟ :-" :-" :-"

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نبود؟ :-" :-" :-"

اگر يكم آدم بخودش زحمت بده تاپيك ورق بزنه هيچ اتفاق بدي نمي افته ها ;) ...
Big Boss توسط Boss تربيت شده بود از دوران جواني، يك جور رابطه مادر و فرزندي بينشون بوجود اومده بود. اگر بازي كرده باشي، خود بيگ باس هم به اين نكته چندجاي بازي اشاره ميكنه...

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام...

اولا باید بگم که قضیه بیرحم بودن اسلات به علت حرومزاده بودنش رو اول من مطرح کردم...اون هم حین چت کردن با Jey Jey .!!!( که البته به نظر میاد که این صحبت رو به اسم خودش تموم کرده هااااا!!!!!!:biggrin1: )

دوما...اصلا فکرش رو هم نمیکردم که توی کلوب طرفداران متال گیر کسی وجود داشته باشه که ندونه اسلات فرزند نامشروع باس و سارو هست!!!:-"

ثالثا....به نظر من بهتره که از این به بعد هر تازه واردی که وارد میشه...به خودش این زحمت رو بده که موضوع رو از اون صفحه اولش بخونه و بیاد جلو.... نه اینکه توی صفحه 59 که الان هستیم...یکی بیاد و بگه که سنیک و باس چه رابطه ای دارن!!!؟؟؟:eek:
قطعا هر کسی که اینجا مطلبی میذاره(فک میزنه!)....انتظار داره که با دقت خونده بشه....نه ابنکه مجبور باشیم که هر 2-3 صفحه یک بار دوباره اون مطلب رو تکرار کنیم....
...لطفا به خودمون احترام بذاریم...

راستی...من چند وقت قبل متال گیر سالید1 رو تموم کردم...و در حین بازی...توی بعضی از محلها با دوربینم عکسهایی گرفتم ...مثلا در اخرای بازی..وقتی که قراره ا سنیک با لیکوئید در کنار متال گیر صحبت کنه...از خود متال گیر یه عکس انداختم... اما وقتی بازی تموم شد و رفتم سراغ عکس...دیدم که توی زمینه عکس...تصویر سازنده بازی منعکس شده!!!!
این مورد تا حالا برای شما هم اتفاق افتاده؟...کسی میدونه که کلا چند تا از این عکسا وجود داره!!؟؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر