بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
از کی تا حالا رهبر حزب کومونیست شوروی از سازمان سیا دستور میگیره!!؟؟..اون هم دقیقا در گیرو ویره بحران موشکی کوبا و جنگ جهانی سوم اتمی!!؟؟:confused:

کسی اینجا نیست که بدونه وجه تسمیه ( اسنیک) در سری متال گیر چیه!!؟؟

آخرین ویرایش:

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
من فکر میکنم بخاطر سبک stelth action یا اکشن مخفی کاری باشه که این اسم رو روش گذاشته..
این لقب از اول روی بیگ باس بوده و بعداً به پیروی از اون روی پسوند آخر اسم فرزندانش هم گذاشته شد.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
+ دیوید هایتر فیلمنامه ای برای ساخت فیلم بیوه سیاه پوش Black Widow که اقتباسی از یکی از شخصیتهای داستانهای کامیک مارول می باشد ، خواهد نوشت . شخصیت بیوه سیاه پوش که ناتشا نیز نام دارد یک جاسوس روسی است که در ابتدا در داستان مرد آهنی شکست ناپذیر ظاهر شد و در کتابهای کامیک دیگری نیز چون بی باک حضور دشت .
---------
+ تام کروز در مصاحبه ای اعلام کرده علاقمند است در فیلم 'مرد آهنی' Iron Man ایفای نقش کند . مرد آهنی یک از قهرمانان داستانهای کامیک مارول است که بدنش از زره ای آهنین پوشانده شده و به جنگ افراد جنایتکار می رود . هم اکنون دیوید هایتر ، نویسنده فیلمهای مردان ایکس و شاه عقرب ، مشغول نوشتن فیلمنامه آن برای استدیوی نیولاین است . داستان مرد آهنی نخستین بار در سال ۱۹۶۲ توسط شرکت مارول منتشر شد و فیلم آن در سال ۲۰۰۵ اکران می شود .

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
هیدئو کوجیما هم اکنون در ComicCon در سن دیگو به سر میبرد. این هم تصویر و هم چنین مواردی که او در این نمایشگاه در طی مصاحبه ای به آنها اشاره کرده است:

کوجیما در این مصاحبه گفته که نمیتواند MGS4 را بر روی DVD9 بگنجاند. از ایده Compression هم چندان خوشش نمی آید! (Lazy Dev!!)
MGS4 با کیفیت 1080 عرضه خواهد شد البته او اشاره نکرد که منظورش 1080p هست یا 1080i ولی گفت که سونی آنها را مجبور به این کار کرده! ( به هر حال من به شخصه ترجیح میدهم بازی با کیفیت 720p و 60fps عرضه بشه تا با کیفیت بالاتر و فریم ریت پایینتر)
در مورد اینکه قبر نشان داده شده در تریلر e3 قبر چه کسی بوده هم کوجیما گفته که باید فعلا صبر کنید.
او هم چنین قول داده که MGS در نمایشگاه e3 سال آینده Playable باشد! بنابراین در TGS این بازی حداکثر باز هم در قالب یک تریلر خواهد بود.
او هم چنین گفته که تیمی که در حال حاضر در حال کار بر روی MGS4 هستند بزرگترین تیم MGS تا بحال بوده و آنها هنوز هم در حال یاد گرفتن کار با سخت افزار ps3 هستند (یعنی محصول نهایی از کیفیتی بسیار بالا بهره خواهد برد)
او هم چنین گفته که شاید آنها از قابلیت motion sensor دسته ps3 برای شکستن گردن دشمنان استفاده کنند!
کوجیما هم چنین گفته که خیلی دوست دارد شماره جدید Zone Of Enders را بسازد ولی در حال حاضر با MGS4 سرش خیلی شلوغ است.

comicconpictures007ic0.jpg

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
علت نام گذاری به سالید(خشک یا جامد) و لیکوعید(مایع) بر روی 2 برادر چی بوده؟

نه خیر...منظور اینه که چرا از اسم ( مار ) استفاده شده؟...مثلا چرا از ( ببر ) و یا ( شیر ) و...استفاده نشده!؟:cool:

من فکر میکنم بخاطر سبک stelth action یا اکشن مخفی کاری باشه که این اسم رو روش گذاشته..
این لقب از اول روی بیگ باس بوده و بعداً به پیروی از اون روی پسوند آخر اسم فرزندانش هم گذاشته شد.<<<<
>>>> متاسفانه جواب شما اون مسئله مورد نظر من نیست...ولی خوب نزدیک شدید!;)

( از بین این همه طرفدار و دوستدار متال هیچ کس نمیتونه به این سوال جواب بده!!؟؟:confused: ).

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
نه خیر...منظور اینه که چرا از اسم ( مار ) استفاده شده؟...مثلا چرا از ( ببر ) و یا ( شیر ) و...استفاده نشده!؟:cool:

این لقب از اول روی بیگ باس بوده و بعداً به پیروی از اون روی پسوند آخر اسم فرزندانش هم گذاشته شد.<<<<

( از بین این همه طرفدار و دوستدار متال هیچ کس نمیتونه به این سوال جواب بده!!؟؟:confused: ).

من اینجوری حدس میزنم ولی مطمئن نیستم اگه دقت کنید قبل از اینکه ماموریت مار خور (snake eater ) شروع بشه همه بیگ باس رو جک یعنی اسم اصلیش صدا میکردن ولی به محض اینکه بیگ باس ماموریت رو شروع میکنه کلنل بهش میگه از این به بعد تو اسمی به نام جک نداری و باید فراموشش کنی و از اونجا اونو اسنیک صدا زدن حالا دلیلش رو نمیدونم یا دقت نکردم ولی میتونه یکی از دلیلاش ماموریت و پروژه مار خور باشه!!;)

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
کوجیما در این مصاحبه گفته که نمیتواند MGS4 را بر روی DVD9 بگنجاند
مطمئنی؟؟تو مصاحبه GamePro گفته بود از یک BlueRay 25 حجم بازی بیشتره!!
این
چه ربطی داشت به این

>>>> متاسفانه جواب شما اون مسئله مورد نظر من نیست...ولی خوب نزدیک شدید!
جمله ایشون سوالی بود جواب سوال شما نبود که.به"؟"توجه نکردین
کوجیما علت اینکه چرا اسم اسنیک رو انتخاب کرده گذاشته به عهده ی خودتون تون
دلیل:تو شماره 3 وقتی BIGBOSS از Major میپرسه چرا اسنیک؟میگه علتش رو خودت می فهمی.فکر کنم به خاطر این بود که وقتی سینه خیز میرفت تقریبا مثل خزیدن مار بود.
دونوع مار داریم مار ی که تو آب هست و ماری که تو خشکی.یا اصلا دلیل بهتر به خاطر تضاد بین آب و خشکی و اسنیک خیر و اسنیک شر.
از بین این همه طرفدار و دوستدار متال هیچ کس نمیتونه به این سوال جواب بده!!؟؟
هر مو قع تو نستی بگی چرا اسم Sam Fisher نیست اسامه بن لادن منم جوابتو میدم .آخه سوال ها سوالهای درست و حسابی نیست فقط وقت و پست حروم میکنه که نتجه ش میشه نفله شدن دو صفحه تاپیک.اگر میشه بی خیال شین.

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
هر مو قع تو نستی بگی چرا اسم Sam Fisher نیست اسامه بن لادن منم جوابتو میدم .آخه سوال ها سوالهای درست و حسابی نیست فقط وقت و پست حروم میکنه که نتجه ش میشه نفله شدن دو صفحه تاپیک.اگر میشه بی خیال شین.

>>>
به نظر من اون چیزی که اینجا درست و حسابی نیست جوابهای کاملا بی ربط به پستهای منه و تشکر های بیمورد شما از بعضی پستهای دارکفیلد.:mad:
.
قبلا هم گفته بودم که وقتی چیزی رو نمیدونید...بیخود و بی جهت به پستهای خودتون لحن تمسخر امیز ندید!.
اگه توی این تاپیک در باره این مسائل مهم متال گیر بحث نشه...پس کی و کجا باید این بحث صورت بگیره!!؟؟
.
اگه مسئله ای رو نمیدونید...بگید نمیدونم...نه اینکه بگید :درست و حسابی نیست!
.
.
حالا هم بخاطر اینکه خود دوستان قضاوت کنن...جواب این سوال رو میدم:

ببینید...اگه با نیروهای ویژه امریکا یا پیاده نظام سبک یا نیروهای کماندویی اشنایی داشته باشید(که شک دارم:blushing: )...باید بدونید که در این گروه ها...خود اعضای گروه یا رسته یا لشکر یا...بلاخره میدونند که در گروه اونا...چه کسی از بقیه ماهرتره و در واقع خفن تره!؟
یکی از مهمترین جنبه های این ارزشیابی ها...این مسئله رو به میون میاره که فرد مورد نظر چقدر از استتار و کمین میتونه به خوبی استفاده کنه...و مهمتر اینکه چه کسی میتونه با چنان سکوتی به پشت سر دشمن بره که دشمن صدای حرکات اون رو نشنوه و به راحتی سرش بریده بشه!!

خوب...اینا هم نشستن پیش خودشون و گفتن که برای ایجاد القاب مختلف...چه لقبی بهتر از ( مار ) که بسیار بی سرو صدا میخزه و به دشمنش نزدیک میشه و بعد کلکش رو میکنه!!؟؟
.
در واقع باید بگم که کوجیما در این مورد...از یک روند ابتکاری بهره برده...که همون استفاده از القاب نیروهای ویژه برای شخصیت داستانشه....
.
خب...حالا...هر کس که بگه این سوال :درست و حسابی نبوده...من خودم قول میدم که دیگه چنین پستی ندم!:blushing:

با تشکر...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

>>>
به نظر من اون چیزی که اینجا درست و حسابی نیست جوابهای کاملا بی ربط به پستهای منه و تشکر های بیمورد شما از بعضی پستهای دارکفیلد.:mad:
.
قبلا هم گفته بودم که وقتی چیزی رو نمیدونید...بیخود و بی جهت به پستهای خودتون لحن تمسخر امیز ندید!.
اگه توی این تاپیک در باره این مسائل مهم متال گیر بحث نشه...پس کی و کجا باید این بحث صورت بگیره!!؟؟
.
اگه مسئله ای رو نمیدونید...بگید نمیدونم...نه اینکه بگید :درست و حسابی نیست!
.
.
حالا هم بخاطر اینکه خود دوستان قضاوت کنن...جواب این سوال رو میدم:

ببینید...اگه با نیروهای ویژه امریکا یا پیاده نظام سبک یا نیروهای کماندویی اشنایی داشته باشید(که شک دارم:blushing: )...باید بدونید که در این گروه ها...خود اعضای گروه یا رسته یا لشکر یا...بلاخره میدونند که در گروه اونا...چه کسی از بقیه ماهرتره و در واقع خفن تره!؟
یکی از مهمترین جنبه های این ارزشیابی ها...این مسئله رو به میون میاره که فرد مورد نظر چقدر از استتار و کمین میتونه به خوبی استفاده کنه...و مهمتر اینکه چه کسی میتونه با چنان سکوتی به پشت سر دشمن بره که دشمن صدای حرکات اون رو نشنوه و به راحتی سرش بریده بشه!!

خوب...اینا هم نشستن پیش خودشون و گفتن که برای ایجاد القاب مختلف...چه لقبی بهتر از ( مار ) که بسیار بی سرو صدا میخزه و به دشمنش نزدیک میشه و بعد کلکش رو میکنه!!؟؟
.
در واقع باید بگم که کوجیما در این مورد...از یک روند ابتکاری بهره برده...که همون استفاده از القاب نیروهای ویژه برای شخصیت داستانشه....
.
خب...حالا...هر کس که بگه این سوال :درست و حسابی نبوده...من خودم قول میدم که دیگه چنین پستی ندم!:blushing:

با تشکر...

دوست عزیزم
با تمام این تفاسیر همه ی ما می دونیم که متال گیر و یا اسپلینتر سل فقط و فقط یک بازی هست و نمی تونه و نخواهد تونست کاملا واقعیت باشه من کاری ندارم که اسپلینتر سل واقعی اما متال نیست چون هیچ بازی نمی تونه واقعیت باشه اگه بود که اسمش بازی نبود ! اون موقع کوجیما هم می شد خدا !!! ثانیا ژاپنی ها رو دیگه همه میشناسن خدای تخیل هستن که اینو میشه تو متال حس کرد حالا شما میگی به خاطر این لقب اسنیک به بیگ باس دادن چون پشت سر دشمن راه می ره و راحت خفه می کنه !؟ اگه اینجوری باید به باس هم لقب خلع سلاح بدن چون تفنگ همه رو میگیره سه سوت هزار تیکه اش میکنه میریزه اونور !
سعی نکنید احساسی به بازی بنگرید چون فقط یک بازی شاید به واقعیت نزدیک باشه اما هیچ وقت واقعیت نمیشه ، شما از یه کماندوی حرفه ای آمریکایی انتظار ندارید که یه سرباز ساده رو از پشت بهش حمله کنه طوری که اون سرباز متوجه نشه ؟؟!
اگه ما بازی رو دوست داریم بخاطر گرافیک گیم پلی و دقت و از همه مهمتر داستان بازی و خود شخصیت اسنیک نه چیزه دیگه ای...
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
موفق باشید

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

من خودم سول پرسیدم و ربطی به سوال شما نداشت;)

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ببینید...اگه با نیروهای ویژه امریکا یا پیاده نظام سبک یا نیروهای کماندویی اشنایی داشته باشید(که شک دارم )...باید بدونید که در این گروه ها...خود اعضای گروه یا رسته یا لشکر یا...بلاخره میدونند که در گروه اونا...چه کسی از بقیه ماهرتره و در واقع خفن تره!؟

من با این کماندوها آشنایی خوبی دارم....
شنیده بودم که به کماندوهای Socom (سوکوم نیروهای مختلفی داره) بگن مارخور ولی نشنیدم که به گروهی لقب مار بدن....
ولی واقعا با این سوال کردنتون!! تاپیکو به یغما بردین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر