بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
همونطور یکه دوستمون خبرش رو گذاشت Sony Pictures که فیلمهای زیادی درمورد بازیها ساخته که میتوان به RE نیز اشاره کرد ساخت فیلم MGS رو برعهده گرفته که هنوز بازیگر و کارگردان فیلم انتخاب نشده ولی قول داده شده که بهترین فیلم اقتباس شده از روی یک بازی رو بسازن.

متال گیر هم خراب شد رفت بابا مگه بازیهای دیگه که فیلمش رو ساختن یا میخوان بسازن چی شدن که متال گیر بشه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
خوب . یه فاتحه جلیل برای متال بفرستید . ای Konami احمق . چطور بخودش اجازه داده یک افسانه رو به گند بکشونن . RE و Doom درس عبرت نشود برای این ملت سود جو.:(

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
اگه خود کوجیما بر ساخت فیلم نظارت داشته باشه و تحت مدیرتش این پروژه پیش بره و اجرا بشه شاید بشه امیدی داشت ! ولی در غیر این صورت ...:(

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بابا هنوز معلوم نشده که فیلم واقعی می خوان درست کنن یا یک انیمیشن تمام کامپیوتری البته هر کدومشون برای خودشون مزایای دارن اگه بخوان فیلم بسازند نمیشه صدای David Hayter رو استفاده کنن مگر اینکه خود David Hayter بازی کنه!!! اصل شخصیت اسنیک به صداشه اگر انیمیشن بسازن که میشه کاملا قیافه ی اصلی اسنیک رو بازسازی کرد و صدای David Hayter هم داشته باشه اما اون جزابیت فیلم رو نداره به هر حال امیدوارم فیلم متال گیر خوب از آب درآد با توجه به سابقه ی Sony Picture's
یکی از دوستان هم کمپانی کونامی رو فحش داد به خاطر این مساله اما این اصلا ربطی به کونامی نداره به کوجیما ربط داره اما من به کوجیما اعتماد دارم کوجیما می دونه داره چیکار میکنه و حتما این فیلم خوب از آب درمیاد

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اگه کسی داستان Metal Gear Solid : Portable OPS رو می خواد من می تونم تا یک ماه دیگه کاملش کنم و رو سایت بذارم حتما میدونید که MGS : PO ادامه MGS 3 هست و داستان غنی داره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بابا هنوز معلوم نشده که فیلم واقعی می خوان درست کنن یا یک انیمیشن تمام کامپیوتری البته هر کدومشون برای خودشون مزایای دارن اگه بخوان فیلم بسازند نمیشه صدای David Hayter رو استفاده کنن مگر اینکه خود David Hayter بازی کنه!!!

چرا نمشه از صداش استفاده کنن؟؟:confused:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
برای اینکه الان دیگه تو فیلمها معمولا نمیان صدای یه نفر رو به جای یه نفر دیگه به کار ببرن چون مکنه اصلا قیافه ی یارو به صدای نخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر