بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
آقا بي زحمت اين دوتا عكس نيگاشون كنيد . چيكار كنم . مخصوصا تو عكس دوم ( Engin Room ) كه حواسم نبود چي گفت .مرسي

راستي ممد حسين داري چي بازي مي كني ؟؟؟

آخرین ویرایش:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
1. اگر میخوای بدونی که اون بچه ممکنه بچه اولگا باشه یا نه باید بگم که من فکر نمیکنم! بچه الگا حادثه تانک تو بیمارستان بعداز وضع حمل ازش گرفته شده تا مجبورشه با Patriots همکاری کنه. از این رو که اولگا در حادثه تانکر حامله بود! حداکثر یک بچه هم 9 ماه تو شکم مادر میمونه در زمانه حادثه Big Shell حداقل یکسال و خورده ایش بوده، از اونجا که حداقل ماجرای MGS4 به دوسال بعداز بیگ شل برمیگرده (تازه این خیلی خوشبینانه 2 سالو گفتم احتمالاً باید بیشتر از دوسال بوده باشه...) اون بچه حداقل باید 3-4 ساله باشه که اندازه یک بچه 3-4 ساله این نیست! از طرفی ممکنه بچه خود رایدن باشه چون رزمری هم از رایدن حامله بود...

2. منم احتمال میدم نقاط درگیری حوالی اسرائیل باشه. به هرحال من احساس میکنم که تو اورشلیم خواهیم بود :) اونجام احتمالاً در زمان MGS4 هات زونه و منطقه درگیریه. این قسمتم تا بوده جنگ بوده سرش... نوع پوشش هم که خوب معلومه اون پوشش مسلموناس که دارن میجنگن...

3. اگر اونجا SDV داشته باشی تا نگهبان The ENd رو نبره بزنیش دیگه تو جنگل باهاش برخورد نمیکنی چون همونجا میترکه اما مزه نبرد با The End رو از دست میدی...
ممنون.من وقتی با SVDزدمش ویلچرش پرت شد مستقیم اومد بالا سر من .منم تا اومدم تکون بخرم..
163.gif
شنیدم میشه اسنیک صورتش رو اصلاح کنه!درسته؟راستی چرا وقتی بزکوهی شکارمیکنی تو لیست غذا ها مینویسه Markhor??
اما یک سوال دیگه تو تریلر های MGS4 اسنیک از چاقو استفاده میکنه وتو TGS سال قبل سر بازرو که خلع سلاح کرد مثل CQCهایی که BigBoss و Boss انجام میدادن. اما اسنیک که بلد نبود از این کارا انجامبده؟
موفق باشید:biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ممنون.من وقتی با SVDزدمش ویلچرش پرت شد مستقیم اومد بالا سر من .منم تا اومدم تکون بخرم..
163.gif
شنیدم میشه اسنیک صورتش رو اصلاح کنه!درسته؟راستی چرا وقتی بزکوهی شکارمیکنی تو لیست غذا ها مینویسه Markhor??
اما یک سوال دیگه تو تریلر های MGS4 اسنیک از چاقو استفاده میکنه وتو TGS سال قبل سر بازرو که خلع سلاح کرد مثل CQCهایی که BigBoss و Boss انجام میدادن. اما اسنیک که بلد نبود از این کارا انجامبده؟
موفق باشید:biggrin1:

مارخور - در موردش با پارامدک صحبت کنی بهت میگه که مارخور به زبون فارسی میشه snake eater... ربطی به بلد بودن نبودن نداره :) اونموقع که MGS1 اومد که امکانش نبود وقتی هم که 2 اومد هنوز کوجیما راجعبهش فکر نکرده بود پس وقتی 3 رو ساخت به اینم به فکرش رسید که این CQC رو اضافه کنه... این بلد نبودم ازون حرفا بودا...

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
مارخور - در موردش با پارامدک صحبت کنی بهت میگه که مارخور به زبون فارسی میشه snake eater.

ببخشید من اصلا متال گیر بازی نکردم زیاد توی باغش نیستم.
چطوری شد ؟ یعنی چرا به زبان فارسی اینو وارد کردن ؟ منظور خاصی داشتن ؟ :eek:

با تشکر

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
SUPERMHR
دمت گرم ....خیلی عالی بود ...خسته نباشی
شاید همون چیزهایی که شما گفتی (یعنی گفتی بهتره نگم!!! چون ممکنه موهامون بریزه!!!)باعث شد تا بیگ باس زندگیش منحرف بشه
اولین تغییر رفتار در بیگ باس (من به خودم وفادارم!!!!)
تا حالا چند تا دلیل شد؟
1..کشته شدن مربی بیگ باس به دست خودش به خاطر اهداف سیاسی و اون میراث فیلسوفها در کمال بدنامی (به عنوان یک خائن)
2..خبر گرفتن بیگ باس از آینده خودش در تله پاتی با الیزا
خوب این همه شنگول رو هم دور خودش جمع کرده دیگه چی کم داره یه پایگاه مخفی.......
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اون دوستی هم که دنبال آهنگ های بازی میگشت بداند که!!من اینترنت رو زیر ورو کردم ولی حتی آهنگهای متال 1 رو هم پیدا نکردم (جز چند تا آهنک بی کیفیت با فرمت midi که آدم رو یاد ارگ های بچگانه میندازن مثل کاسیو 21!!!)
ولی باز هم سعی میکنم شاید .......
_____________________________________________________________________________________
مارخور - در موردش با پارامدک صحبت کنی بهت میگه که مارخور به زبون فارسی میشه snake eater
. منم چیز زیادی از این جمله نفهمیدم ...شما همجنان با سام فیشر باشی بهتره!!!

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ببخشید من اصلا متال گیر بازی نکردم زیاد توی باغش نیستم.
چطوری شد ؟ یعنی چرا به زبان فارسی اینو وارد کردن ؟ منظور خاصی داشتن ؟ :eek:

با تشکر

من نمیدونم چرا شماها میخواین از همه چیز یه برداشت خاصی داشته باشین؟! مارخور یعنی Snake Eater یعنی کسی یا موجودی که مار میخورد... حالا اگر دوست داری ازین قسمت برداشتای .... کنید مشکل خودتونه :)

اون دوستی هم که دنبال آهنگ های بازی میگشت بداند که!!من اینترنت رو زیر ورو کردم ولی حتی آهنگهای متال 1 رو هم پیدا نکردم (جز چند تا آهنک بی کیفیت با فرمت midi که آدم رو یاد ارگ های بچگانه میندازن مثل کاسیو 21!!!)
ولی باز هم سعی میکنم شاید .......

یک عدد µTorrent دانلود بفرمائید، سپس تورنت زیر رو از یکی از سایتها بگیرید و دانلود بفرمائید. مال 1 و 2 و 3 و TTS ـه...

http://www.torrentz.com/b161aad77e0c2c5c16b0cd3377bf2eb4085b04bd

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
راستی!!
من فهمیدم مارخور یعنی چی!
دو سه روز پیش توی جنگ افزار خوندم.
به Green Beret های آمریکا میگن مارخور Snake Eater.دلیلش هم که واضحه.
خوب این همه شنگول رو هم دور خودش جمع کرده دیگه چی کم داره یه پایگاه مخفی.......
خداییش همه از دم شنگولن!!!
آقا کسی نمیدونه این گوسفند! (جین) رو چجور بکشم؟البته کسی که خودش بازی کرده نرین از Walkthrough بگین ها!
آهنگهای MGS1 رو من رفتم خود بازی رو خریدم (واسه PC) بعد آهنگهاش رو کپی کردم! همه MP3 بودن!!!!!!!!!
البته یه مشکل داشتن و اون این بود که مثلا آهنگ توپ Encounter (موقعی که شناسایی میشین) در دو (یاسه) بخش بود که....خیلی حالگیریه!
برای موزیکهای کامل هر سه بازی با این Gamer220 یه ارتباطی بزن!
باتشکر....

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
راستی!!
من فهمیدم مارخور یعنی چی!
دو سه روز پیش توی جنگ افزار خوندم.
به Green Beret های آمریکا میگن مارخور Snake Eater.دلیلش هم که واضحه.

خداییش همه از دم شنگولن!!!
آقا کسی نمیدونه این گوسفند! (جین) رو چجور بکشم؟البته کسی که خودش بازی کرده نرین از Walkthrough بگین ها!
آهنگهای MGS1 رو من رفتم خود بازی رو خریدم (واسه PC) بعد آهنگهاش رو کپی کردم! همه MP3 بودن!!!!!!!!!
البته یه مشکل داشتن و اون این بود که مثلا آهنگ توپ Encounter (موقعی که شناسایی میشین) در دو (یاسه) بخش بود که....خیلی حالگیریه!
برای موزیکهای کامل هر سه بازی با این Gamer220 یه ارتباطی بزن!
باتشکر....

براحتی، شات گان یا یوزی وردار اون موقعی که داره ضر میزنه هرجمله اش که تموم میشه یا قبل از شروع جمله بعدی ببندش به گوله خنجراشو جاخالی بده خنجر آخرو که پرت میکنه سریع ببندش به گوله... موقعی که عصبی میشه میخواد بدوه تو حلقت جاخالی بده به هن و هون میافته بازم ببندش به گوله... با شات گان راحت تر میشه کشتش... چقدر کوتاه بود ولی....

پ.ن: مارخور البته به کماندو های ایرانی هم میگفتن (قبل از انقلاب). دلیلشم اینه که هم Green Beret و هم کماندوهای ما از تمریناشون این بوده که گشنه و تشنه تو بیابون ولشون میکردن و با استفاده از تکنیکهای سوروایوال مجبور بودن آب و غذاشونو تو بیابون خودشون پیدا کنن خوب تو بیابونم خوردنی فقط مار پیدا میشه...

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اهم!
دوباره اون سندرم بپرس و خودت پیدا کن رو گرفتم!
راهش رو پیدا کردم! بعد از سعی دوم مردش!خیلی خیلی راحت بود...
بهترین اسلحه رو من Scorpion دیدم.
از همون شروع بهش نشونه برید و وقتی شروع کرد به صورت تک تک بهش تیر بزنین و دو یا سومین تیر بهش برخورد میکنه و صداش قطع میشه!!!
اسلحه رو هنوز هم به سمتش نگه دارین.هروقت دستش رو حرکت داد که خنجر بزنه شلیک کنین و ادامه بدین و وقتی نزدیک شد در برین!
وقتی که حمله مستقیم کرد و به هن و هن افتاد حتما به سر شلیک کنین!!!
تموم!
فیلمهای آخر هم تکان دهنده بود! از همه موسیخ کن تر بخشی بود که افراد اسیر شده به اسنیک احترام میذارن.
درکل شاهکار بود آخر بازی.
من هم شدم Rabbit !!! خیلی ضایع است نه؟
البته.
هنوز اسنیک دلیلی برای ساخت Outer Heaven نداره.
البته مکالمه آخر بازی فقط یه سرنخ داد.آسلات (گور به گور شده!!!) اسنیک رو برای گروه جدیدش میخواست.برای میهن پرستای جدید.اما چطور قراره که اون ترغیب بشه؟
همه وسایل در اختیارشه.اطلاعاتی که جین داد و تجربه هاش از این ماموریت.و همینطور Respect ای که بدست آورد....ولی چرا و چجوری و کی ازشون استفاده میکنه؟
درکل.خیلی خیلی لذت بردم از بازی.
Be Loyal To Yourself
باتشکر...

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها تو رو خدا يكم از همون مكالمات موسيخ كننده كه ميگه من به خودم پايبندم بيشتر توضيح بديد بذاريد ما هم دورادور حال كنيم
با تشكر

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من نمیدونم چرا شماها میخواین از همه چیز یه برداشت خاصی داشته باشین؟! مارخور یعنی Snake Eater یعنی کسی یا موجودی که مار میخورد... حالا اگر دوست داری ازین قسمت برداشتای .... کنید مشکل خودتونه

سیاوش جان کسی برداشتی نکرده که ! :)
خوب برای چی میاد میگه markhor ؟
یادش بخیر توی midtown maddness 1 یارو میگفت توی نسخه ی انگلیسی وقتی تصادف میکردی به فارسی دقیقا این جمله رو میگفت "هی آقا . . . مواظب باش " که من داشتم شاخ در میاوردم ! :eek:

حالا اینجا چرا به فارسی میگه مارخور ؟ میخواسته طرفداران فارسی رو جلب کنه ؟ :confused:

آقا کسی نمیدونه این گوسفند! (جین) رو چجور بکشم؟
براحتی، شات گان یا یوزی وردار اون موقعی که داره ضر میزنه هرجمله اش که تموم میشه یا قبل از شروع جمله بعدی ببندش به گوله خنجراشو جاخالی بده خنجر آخرو که پرت میکنه سریع ببندش به گوله... موقعی که عصبی میشه میخواد بدوه تو حلقت جاخالی بده به هن و هون میافته بازم ببندش به گول
هروقت دستش رو حرکت داد که خنجر بزنه شلیک کنین و ادامه بدین و وقتی نزدیک شد در برین!
وقتی که حمله مستقیم کرد و به هن و هن افتاد حتما به سر شلیک کنین!!!

یه گوسفند این کارارو میکنه ؟ عجب بابا !

راستی محمد حسین تو با چی بازی میکنی ؟

آخرین ویرایش:

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
بچه ها سایتی هست که بشه آهنگهای متن Mgs3 رو دانلود کرد مخصوصا اون آهنگی که وقتی میخوای با ایوا به جنگ ولگین بری واقعا اهنگ سازی بازی محشر بود

بیا دوست عزیز تو این سایت موزیک هر بازی بخوای پیدا می شه (از شیر مرغ تا جون آدمیزاد) اونم با کیفیت عالی من خودم کلی از موزیک های متا گیر 3 رو دانلود کردم .
یا علی.

http://gh.ffshrine.org

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
سایت gamespot متال گیر Metal Gear Solid: Portable Ops بهترین بازی psp انتخاب کرده
متن خبر:
01. 8.07Metal Gear Solid: Portable Ops Dominates End of Year Awards!
The critics have spoken, and Metal Gear Solid: Portable Ops was one of the most highly regarded games for the PSP® (PlayStation Portable) system in 2006. The winner of GameSpot's "Best PSP Game" award as well as GameSpy's "Best PSP Game" and "Best Handheld Game" awards, Portable Ops is an all-new Metal Gear Solid adventure with a gripping storyline, intense stealth based action and all-new team building gameplay mechanics. Don't miss out on this award winning game - get your copy here at www.konami.com today!

من انگیلیسیم تعطیب یکی اینو ترجمه کنه
اینم فک کنم مهمه یکی اینو ترجمه کنه حتما ، ممنون
متن خبر اصلی:
01. 3.07Exclusive Metal Gear Solid 4 Cover Feature in the January Issue of GamePro!
The January issue of GamePro is packed with exclusive new screenshots and information on the hottest game around - Metal Gear Solid 4 for the PLAYSTATION®3 computer entertainment system! Featuring eight pages of Metal Gear goodness and an interview with Hideo Kojima you won't find anywhere else, you won't want to miss this incredible feature, so go and pick it up at your local newsstand today!

اینم لینک کل خبر:
http://www.konami.com/edealinv/servlet/ExecMacro?nurl=control/News.vm&ctl_nbr=3810

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
نمیدونم کسی گفت یا نه ولی Markhor به جز چیزهایی که بچه ها گفتن , واقعآ اسم یه نوع بز هم هست !
kgfk.JPG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر