بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

keyvan_zh

کاربر سایت
Oct 10, 2005
206
نام
keyvan
خوب!
دوسه روز پیش کلک این مرتیکه پایتان رو زدم ناکارش کردم!(ختم جمله بندی!!!!) ولی نامرد خیلی سخت بود.سه تا از بهترین یارهام رو از دست دادم....میتونستم لود کنم دوباره برم (قلقش دستم اومده بود!) ولی دیگه حسش نبود!
راستی.من در مورد این نیروی پایتان یکم سوتی دادم!
اون در واقع دمای بدنش به شدت بالا میرفت به طوریکه اگه ولش میکرد فقط 12 ساعت دوام میاورد. پس اومدن براش یه لباس درست کردن که توی نیتروژن مایع جریان داره و علاوه بر اون،این قدتهاش هم بهش میده که دست آخر به دردش نخورد!
جالبه!فقط شکستش دادم جای اینکه عین بچه آدم بمیره منفجر شد!!!!!!
خلاصه!
پس با دخالت پایتان ما نتونستیم از رفتن کلاهک های هسته ای به مخزن یا همون سیلوهای مخصوص متالگیر جلوگیری کنیم.
راه بعدی چیه؟از بین بردن خود کلاهک ها!
کلاهک ها از طریق هوا رفتن به منطقه که تیم جاسوس محل فرودگاه رو بدست آورد و اونجا با حرف کشی از مسوولین! محل سیلوها مشخص شد.
اونجا موقعی که میخوایم وارد بخش زیرزمینی سیلو بشیم اسنیک محاصره میشه و البته توسط یک نفر! کی؟ سرباز کامل!
دسپخت اون دختر توی آزمایشگاه.سرباز کامل که میتونه هرکاری بکنه و شکست ناپذیره البته راستشو بگم که کشتن این بابا خیلی آسون تر از پایتان بود.دوتا شلیک به بدن و یک هدشات با SVD و یک گلوله با اسلحه معمولی (قابل ذکره که طرف اگه منو فوت میکرد اون دنیا بودم!)
اما باید دونست که از این سربازها احتمالا بازهم هست.اینیکی اسمش نال Null بود.توصیفش راحته.این سربازهای کامل دقیقا پدربزرگ سابیورگ نینجاهای حال حاضر! هستن.علاوه بر تجهیز به اون شمشیر کذایی(ضد گلوله!!!!) نسبت به سایبورگهای آینده پیشرفت کرده!!!! و به اسلحه هم تجهیز شده.
در هر صورت.ما اونو شکست میدیم و اون ناباورانه میگه: تو زنده موندی(اسنیک:هان؟! چی میگی؟)....تا حالا نشده کسی روبروی من قرار بگیره و زنده بمونه....
سرباز دوباره حمله میکنه و اسنیک به راحتی دفاع میکنه اسنیک با خودش میگه: حرکات اون برام آشناست....منو یاد...
موزامبیک!
آخرین کلمه ای که از مدهن اسنیک در میاد.افراد دشمن اونو محاصره میکنن و اسنیک دستگیر میشه (برای هزااااااارمین با در طول تاریخ متال گیر این مرتیکه باید دستگیر بشه بره زندان دوباره در بره! هی میگم متالگیر تکراری بازی در میاره(فرمول موفق دوباره تکراریشه) هی بگین نه.اینیکی که دیگه برای تست کردن اسنیک نسبت به جدش نبود که!!!)
این کلمه موزامبیک یکم روی سبازکاملمون تاثیر میذاره به طوریکه برای چندلحظه از فرمان مافوقش داشت سربازمیزد و اسنیک رو میکشت(الهی میکشت و پارادوکس درست میکرد!) که البته همه چیز به خوبی گذشت...
حالا کمپبل و بربچس تا چند روز بعد که ارتباطشون با اسنیک قطع میشه یادشون میفته که برن دنبالش که دیگه من جلوتو نرفتم!
راستی یه چیز جالب!یک عضو غیر منتظره هم به گروه اضافه میشه! کی؟...پارامدیک!! Paramedic! اسنیک از پارامدیک درخواست چتربازهای امدادگر میکنه برای خط اول جنگ اما همگیشون به ویتنام اعزام شدن.پس پارامدیک تصمیم میگیره خودش بیاد وسط و ما هنوز منتظریم بیاد وسط!
همین!
احتمالا درآینده خیلی از بروبچش قدیم اضافه بشن! درکل با این سیاهپوسته Sigint هم ارتباط رادیویی داریم تا ببینیم چیکار میکنه!
باتشکر...
para medic رو قبل اینکه با همین مرتیکه بجنگی پیداش می کنی !!یا من اشتباه می کنم!!!این که زیاد سخت نبود کشتنش حالا بزار بری جلوتر می بینی سختاش چیه چنان سخت که اشکت در میاد
اسنیک خودش در نمی ره سربازاش میان نجاتش بدن!!

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
para medic رو قبل اینکه با همین مرتیکه بجنگی پیداش می کنی !!یا من اشتباه می کنم!!!این که زیاد سخت نبود کشتنش حالا بزار بری جلوتر می بینی سختاش چیه چنان سخت که اشکت در میاد
شاید...
من پارامدیک رو پیدا نکردم...کجا باید پیداش کنم؟
مبارزه ها رو مطمئنم همونطوره که میگی!!
توی همه متالگیرها اسنیک که خودش در نمیره.یکی میاد نجاتش میده بعد خودش در میره!(پارادوکس شد؟) غیر از متال3 که اونم باز یکی تقریبا کمک کرد....
اسلحه هام کم نیست اما زیاد هم خوب نیست...
خیلی دلم میخواد برای اسلحه Scorpion یا M1191 صدا خفه کن پیدا کنم.اصلا حال نمیده که تنها اسلحه خفه ات همین M9 تاریخی باشه (توی 2و 3 یادتونه؟البته 3 اسمش Hush Puppy هم بود!هیس هاپو!)
حالا کسی جای صدا خفه کن برای ه اسلحه ای رو میدونه؟
باتشکر...

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
بروبچز
امروز يه دمو از گيم پلي Mgs 4 رو ديدم كه خيلي حال كردم
اگه شما هم ديده باشيد حتماً كلي حال كرديد باهاش
اسنيك توي يه خرابه قل ميخورد و چند دور زد و آخر سرم تفنگ و نشونه رفت روي سربازاي دشمن
من خيلي باهاش حال كردم
يه جاي ديگه هم رفت توي يه بشگه و خودش رو انداخت زمين تا از تيررس دشمن دور بمونه
خيلي توپ بود
خيلي توپ بود
گرافيكش هم فوق العاده بودش ، يعني بهتر از اون نميشه
باور كنيد خالي نميبندم ، من منتظرم بي صبرانه براي بازي كردن اين بازي را .....

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
فقط شکستش دادم جای اینکه عین بچه آدم بمیره منفجر شد!!!!!!

این داستان منفجر شدن از نسخه 3 شروع شد که هر boss رو که میکشتی می پکید عین افراد برونکا تو کارتون چوبین(کی این کارتونو یادشه؟:biggrin1: )

keyvan_zh

کاربر سایت
Oct 10, 2005
206
نام
keyvan
شاید...
من پارامدیک رو پیدا نکردم...کجا باید پیداش کنم؟
مبارزه ها رو مطمئنم همونطوره که میگی!!
توی همه متالگیرها اسنیک که خودش در نمیره.یکی میاد نجاتش میده بعد خودش در میره!(پارادوکس شد؟) غیر از متال3 که اونم باز یکی تقریبا کمک کرد....
اسلحه هام کم نیست اما زیاد هم خوب نیست...
خیلی دلم میخواد برای اسلحه Scorpion یا M1191 صدا خفه کن پیدا کنم.اصلا حال نمیده که تنها اسلحه خفه ات همین M9 تاریخی باشه (توی 2و 3 یادتونه؟البته 3 اسمش Hush Puppy هم بود!هیس هاپو!)
حالا کسی جای صدا خفه کن برای ه اسلحه ای رو میدونه؟
باتشکر...
نیروی جاسوسی تو بیمارستان نذاشتی ؟ تو بیمارستان پیداش می کنی
صدا خفه کنم همین اسلحه ی آشغال داره!!!!تا با این سلاح می زنی مثل متال های قبلی نیست یه 10 دقیقه طول می کشه بخواب!!!!!!!:mad::eek:

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
خسته نباشی دموش برا ی3 ماه پیش یعنی tgs 06 هست;)
بابا خالي نبند
باور كن من حافظه ام ضعيفه و خيلي زود همه چيز يادم ميره
راست مگي مثل اينكه داره يه چيزايي يادم مياد ...
ولي باور كن من حافظه ام ضعيفه و يه چيزي تو مايه هاي آلزايمر دارم ...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
تو اون قسمت دیدید که اسنیک خودشو به مردن میزنه ولی یکی از اون رباتای خفن میفهمه بعدشم اسنیک از دستش به صورت خوایبده فرار می کنه ، من فک کنم اگه بصورت خوابیده حرکت میکنه واسه اینه که هم دید ربات کمه هم نمی تونه شلیک کنه ربات.
چرا کیفیت گرافیک بازی انقد پایین اومده (نسبت به تریلر اول که اولش اول شخص بود)
شاید کوجیما نمی خواد گرافیک اصلی بازی نشون بده!:eek:
هنوزم واسم سوال که اسنیک سر قبر کی رفته اگه باس بوده که اصلا اسنیک به اون چه ربطی داره
نکنه اون اسنیک نیست بیگ باس ؟ :eek: نه بابا اسنیک:-" ، پس سر قبر کی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
این داستان منفجر شدن از نسخه 3 شروع شد که هر boss رو که میکشتی می پکید عین افراد برونکا تو کارتون چوبین(کی این کارتونو یادشه؟ )
من...من...من...
به هر حال با منفجر شدن هر کدوم از شر یه شخصیت تکراری که ممکنه تو شماره های بعد بیاد خلاص میشیم (مثل این گری فاکس بدبخت که آخرش زیر پای متال گیر 1 لهید!!!(معادل ماضی فعل له شدن!!!)
بالاخره یکی نگفت مشکل این متال 2 چیه....(که نیارزد مفت بر پی سی)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تو اون قسمت دیدید که اسنیک خودشو به مردن میزنه ولی یکی از اون رباتای خفن میفهمه بعدشم اسنیک از دستش به صورت خوایبده فرار می کنه ، من فک کنم اگه بصورت خوابیده حرکت میکنه واسه اینه که هم دید ربات کمه هم نمی تونه شلیک کنه ربات.
چرا کیفیت گرافیک بازی انقد پایین اومده (نسبت به تریلر اول که اولش اول شخص بود)
شاید کوجیما نمی خواد گرافیک اصلی بازی نشون بده!:eek:
هنوزم واسم سوال که اسنیک سر قبر کی رفته اگه باس بوده که اصلا اسنیک به اون چه ربطی داره
نکنه اون اسنیک نیست بیگ باس ؟ :eek: نه بابا اسنیک:-" ، پس سر قبر کی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر گرافیک بازی پایین اومده برا یانه که دمو اول pre-render بود و سازندگان نتونستن اون گرافیک رو ارائه بدن البته در اینده امکان داره چون سونی گفته ps3 داره از 20 درصد قدرتش تو بازیها فعلا استفاده میکنه
در مورد اون قبر به احتمال زیاد قبر باس هست ولی ربطش با خودت البته امکان داره اون بیگ باس باشه ولی احتمالش کمه اگر بیگ باس باشه چه ربطی به اتاکن و کمپل داره ؟:confused:
البته شخصیت اخر معلوم نیست کیه که اگر معلوم بشه همه چیز رو میفهمی:pم
من که دعا میکنم اون شخصیت اخر همون solid خودمون باشه خدا کنه کوجیما هممون رو گذاشته باشه سر کار;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اگر گرافیک بازی پایین اومده برا یانه که دمو اول pre-render بود و سازندگان نتونستن اون گرافیک رو ارائه بدن البته در اینده امکان داره چون سونی گفته ps3 داره از 20 درصد قدرتش تو بازیها فعلا استفاده میکنه
در مورد اون قبر به احتمال زیاد قبر باس هست ولی ربطش با خودت البته امکان داره اون بیگ باس باشه ولی احتمالش کمه اگر بیگ باس باشه چه ربطی به اتاکن و کمپل داره ؟:confused:
البته شخصیت اخر معلوم نیست کیه که اگر معلوم بشه همه چیز رو میفهمی:pم
من که دعا میکنم اون شخصیت اخر همون solid خودمون باشه خدا کنه کوجیما هممون رو گذاشته باشه سر کار;)

خیر اصلاً هم Pre-Render نبوده دموی اول بازی در مراحل ساخت به سر میبره و بعداً میشه تمام تکسچرهارو عوض کرد و یا افکتهایی که در اون دمو دیده شد بعداً بهش اضافه کرد اگر یادت باشه موتواستورم هم همینطور بود اولین تریلری که از بازی اومد همه این طرفدارای 360 میخندیدن و مسخره میکردن میگفتن گرافیکش در حد PS2 ـه... در ضمن کوجیما همون دمو رو برای ملت ادیتور بصورت خصوصی نمایش داد و درش از افکتهای مختلف استفاده کرد و با دوربین در محیط بازی حرکت کرد. در ضمن نشون داد که داخل اطاق اتاکان چطوریه و نشون داد که ما شاید فقط صورت و نیم تنه بالای اتاکان رو ببینیم اما تمام جزئیات اتاکان مثل بقیه بازی بصورت کامل وجود داره و اون اطاق بصورت کامل رندر میشه.. نه فقط اتاکان...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نیروی جاسوسی تو بیمارستان نذاشتی ؟ تو بیمارستان پیداش می کنی
صدا خفه کنم همین اسلحه ی آشغال داره!!!!تا با این سلاح می زنی مثل متال های قبلی نیست یه 10 دقیقه طول می کشه بخواب!!!!!!!
چشم میذارم!
با MK22 هم باید هدشات کنی تا طرف همون لحظه بخوابه.متالهای قبلی هم همینجوری بود!
دیروز یه چیزی رو فهمیدم!اگه پایتان رو با همین MK22 میکشتم...یعنی Stanmina ی اون رو از بین میبردم (یه جور کشتنه دیگه!) مثل الگا توی متال 2...در هر صورت اگه اونجوری میکشتمش منفجر نمیشد! عوضش زنده میموند و به گروه ما میپیوست.خیلی بد شد....کاش میدونستم!
در هر حال.
با یک گروه از افراد سراغ اسنیک رفتم و به راحتی نجاتش دادم.
هنگام فرار (نمیدونم لباس از کجا آورد؟!!) ناگهان کانیگهام،همون کسی که در اول بازی اسنیک رو شکنجه و ازش پرس و جو کرد، اسنیک و افرادش رو غافلگیر میکنه.
حالا از کجا خبردار شدن؟ کار ارسولا Ursula یا همون خواهر الیزا Elisa هستش.اون با افرادش میاد سراغمون و تهدیدش میکنه که اگه جای یه چیزی! رو بهش نگه (همون چیزی که اول داستان میخواست) افرادش رو میکشه.
اسنیک جای اونو نمیدونه و کانیگهام یک گلوله به هر دویار ما شلیک میکنه.اونا البته زخمی میشن.ناگاهان یک کامیون از راه میرسه که توی اون کمپبل به همراه الیزا هستن.کانیگهام الیزا رو میبینه و میگه: تو؟....
اسنیک به همراه افرادش فرار میکنه.
حالا اونا جای متالگیر رو میدونن و میرن سراغش.
وقتی داخل هنگر متالگیر میشن جین GENE همراه با افرادش سر میرسه.
باید بدونین که جین هم مثل NULL یک انسان بازسازی شده است که مطلقا برای فرماندهی طراحی شده و بازسازی کاملی از باس BOSS هستش.به علاوه صدایی داره که اگه سرباز بشنوه به سرعت قبول و اطاعت میکنه.
خلاصه!اسنیک و الیزا و افرادش گیر جین و افرادش افتادن.
یه دفعه متالگیر راه میفته.کی توشه؟ همون افسر فرمانده که پایتان باهاش جر و بحث میکرد.میخواست همه رو بکشه و البته بیشتر افراد جین رو هم میکشه.توی این هیر و بیر اسنیک به سمت جین میره و یه Freeze درست وحسابی بهش میده!
ناکهان اسلحه متالگیر از کار میفته....
جین به اسنیک میگه: آفرین! حتی من هم نمیتونستم اون رو پیشبینی کنم.
ااسنیک که البته خودش هم نمیدونست میگه بالاخره برگ برنده ام رو رو کردم.
جین میگه برگ برنده؟الان برگ برنده رو نشونت میدم. ارسولا بیدار شو!!!
ناگاهن الیزا منقلب میشه و سرش رو میگیره! با ناله به اسنیک میگه :منو بکش....اسنیک منو بکش.....اگه اینکارو نکنی.....من...من.....
حالت چهره الیزا عوض میشه و شمایلی غیز انسانی پیدا میکنه و میگه :تو رو میکشم!
جین توضیح میده: الیزا و جین درواقع یک نفر هستن.اما از نظر روحی از هم جدا هستن و ارسولا خیلی قویتر هست.
الیزا پرواز میکنه و افسر رو از داخل متالگیر پرت میکنه بیرون و خودش مستقر میشه و اسنیک حالا باید بامتالگیر بجنگه.
البته مبارزه با اون به نظر من خیلی سخت نبود!راحت زدمش! اول باید پاهاشو بزنی و وقتی افتاد و هنگاه شلیک موشک که محفظه اش رو باز میکنه با آرپیجی بهش بزنی.
در هرصورت.متالگر و الیزا با هم "منفجر" میشن!!!!!! وقتی سربازای جین این صحنه رو میبینن تعجب میکنن و همگی منقلب میشن...
_یه مرد از گشوت و خون متالگیر رو شکست داد...
_پس بیگ باس اینه....
_دیگه واسه چی رزم کنیم؟...
و همه اسلحه هاشون رو به زمین میندازن.
جین به اسنیک میگه که فکر نکن متالگیر رو نابود کردی! این فقط یک تست بود به اسم راشا RAXA که فقط نمونه ربات اصلیه (که همزان با هلیکوپتر داشت منتقل میشد.
با اسنیک تماس گرفته میشه.همون فرد ناشناسی که قبلا با اسنیک ارتباط داشت.ایندفعه خودشو نشون میده!
اون کسی نیست جز سوکولف Sokolov خودمون!! (من نمیفهمم!! اگه این بابا روسیه پس چرا به طرز غلیظی بریتیش صحبت میکنه؟؟)
اسنیک تعجب میکنه و میگه تو زنده موندی؟البته! کسی که توانایی ساخت شگوهود رو داره...(دیگه یادم نیست!)
جین هم با تعجب میگه:اتنتظار هرکسی رو داشتم به غیر از تو که به ما خیانت کنی.
سوکولف هم میگه:درسته که منو نجات دادی و به خونواده ام بر گردوندی....برای مدتی.اما من نمیتونم ببینم که ساخته دست خودم خاک روسیه مادر رو نابود میکنه....
در هر صورت.
بین جین و اسنیک گفتگوهایی میشه که در اون به آسلات هم اشاره میشه.من اصلا یادم نیست.
جین با اون صدای مرموز خودش برای سربازهای باقی مونده سخنرانی میکنه طوری که اونا تحریک مین همدیگه رو بکشن!
شلیکی انجام میشه و همه فکر میکنن یکی از بینشون هست به هم شلیک میکنن و همه میمیرن...یه گلوله ای هم به اسنیک میخوره.(البته به بازوش)
اسنیک میگه چطور حاضر میشی اینارو بکشی؟
جین جواب میده:من دیگه به اینها نیازی ندارم...درضمن من حاضر نیستم اینارو بکشم.اینا خودشون خودشون رومیکشن....
اسنیک!! نه!!!
این فریاد جاناتان بود.اولین کسی که به گروه اسنیک ملحق شد و حالا خودشو رو جلوی اسنیک انداخت تا گلوله ای بهش اصابت نکنه....
اسنیک هم از سر بدبختی فریاد میزنه!
.....
.....
حالا من نمیدونم اگه این اسنیک این همه آدم خوب و باحالی بوده چطور آخرش شد بیگ باسی که Outer Heaven رو تاسیس کرد؟
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر