بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
من شرمندام
حالا چرا میزنی؟غلط کردم!:((

من شوخی کردم ، شما بزرگواری ، تازه من کی همچین جسارتی کردم که شما رو بزنم;)

-----------------------

عزیزم متال گیر 3 به هیچ عنوان برای کامپیوتر نمیاد ، یا حداقل تا این لحظه اعلام شده که نمیاد:(( .
بنظر من برو همون متال گیر 2 رو بازی کن کامپیوترش هست ، البته سیستمت باید قوی باشه (چون بازی توسط یک شبیه ساز یه کامپیوتر تبدیل شده) گرافیکشم فوق العاده قویه.:eek:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نه نمیاد!!(چه بد!)
پ.ن: ازین رفیق اگر هست یکیم به ما بده بازی کنیم
1_سیاوش صفحه قبل رو بخون! تازه مگه قرار نبود یکی بخری؟چی شد پس؟
2_من حاضرم یه مدت کوتاه (1 هفته) بدم بهت البته بعد اینکه خودم تمومش کردم.
باتشکر....

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
شما بسیار به بنده لطف دارید :love:
درمورد خرید هم که فعلاً مقدور نیست :( اساساً به پیسی خورده میباشم... این 360 ـه به لحاظ مالی منو به بحران کشونده :( من Grey Fox میخواااااااام :(

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من portable میخوام خوش بحالت سیاوش تو محمد حسین رو داری من پو لدارم psp دارم ولی میخوام ps3 بخرم نمیتونم خرج کنم بیخیال mgs 4 رو عشق است

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
بچها اگه کسی این Mgs:P oتموم کرد لطف کنه این داستانشو از اول تا اخر بنویسه یه دنیا ممنونش میشم .
ما که فعلا باید پولامونو جمع کنیم برای خرید Ps3وبازی کردن Mgs4

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مگه گری فاوکس هم داره؟؟بابا جمعشون جمعه. ولی نه.اونموقع که گری فاوکس ندارشتیم! منظورت کمپبل نیست؟

اون یارو که با خنجر میدوئه Gray Fox ـه دیگه!! Frank Yeager یا Frank Hunter قبل از اینه که به Big Boss و Fox ملحقشه.. اینجا فکر کنم 19 - 20 سالش باشه شایدم کمتر! البته من فقط اون کاتسنس هارو دیدم که تو TUS بود و لینکشونو گذاشتم. راستی نگم اسپویل شه مزش بره!!! آهنگ آخرشم، آخرشه! Calling to The Night از Natasha Farrow

من portable میخوام خوش بحالت سیاوش تو محمد حسین رو داری من پو لدارم psp دارم ولی میخوام ps3 بخرم نمیتونم خرج کنم بیخیال mgs 4 رو عشق است

ای بابا یه MPO میخوای بخریا :( ارزششو داره ها!!! از من گفتن بود :((

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ای بابا!
مگه یه دیویدی ناقابل چنده؟ همینجا بچه ها بهت میدن 400 تومن هر بازی رو.البته به شرطی که دستگاهت کپی خور باشه دیگه...هست؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ببخشید انگار من تو نوشتنم سوتی دادم بابا منظورم این بود که من psp ندارم اگ رکه داشتم که مکث نمیکردم حتی اگ راورجینال میخواستم بخرم

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
ای بابا هیچ کس جواب ما رو نداد که این بازی متا گیر که روی گیم کیوب اومد همونی که بازسازی متال 1 رو بازی کرده یا نه من که خیلی دوست دارم اونو بازی کنم
اگه کسی بازی کرده درباره امکاناتی که بهش اضافه شده و از این جور حرفا یه چیزی بگه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
بچه ها بنظرتون من یه psp یخرم متال گیر بازی کنم بهتره؟ یا یه کارت گرافیک توپ واسه کامپیوتر که متال گیر 2 رو بازی کنم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بچه ها بنظرتون من یه psp یخرم متال گیر بازی کنم بهتره؟ یا یه کارت گرافیک توپ واسه کامپیوتر که متال گیر 2 رو بازی کنم؟
به نظرم پولتو جمع کن ps3 بخر متال گیر 4 بازی کن!

میگم من بیام این تاپیک بهم فحش میدین؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر