بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
راست میگه....احتمالا میدونی کجاست...اگر هم نمیدونی : اول زعفرانیه که بپرسی هر افقانی هم که باشه بهت میگه !!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بابا بالا شهرییییییییییییییییی

ما که بچه کف تهرونیم (خیابون پیروزی ، شوش ، خراسون) این دور و برا سی دیش پیدا نمیشه
ولی تو بازار رضا هست من از اونجا گرفتم متال گیر 2 (از همون سی دی فروشی که رو مغازه اش زده سی دی ps2 هزار تومن)
متال گیر 1 (از پاساژ علادین گرفتم)

sgraphic

کاربر سایت
Dec 7, 2006
9
agha salam man ozve jadidam
mikhastam begam ke yeki az refighaye man ke khoreye computer ham hast
khodam didam ke dasht metal gear solid4 ro rooye computer bazi mikard
nemidoonam in bazi baraye computer miyad ya na kheyli ham graphicesh bala bood

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
به بازی سنتر خوش امدی
دوست عزیز متال گیر 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: :eek:
اگه متا گیر 3 منظورت که اصلا هیچ خبر مبنی به اومدن بازی به کامپیوتر نشده
شاید ترایلر متال گیر 4 دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

فکر کنم به این حرف فقط بشه خندید چون حتی قسمت سومش هم قرار نیست برای کامپیوتر بیاد البته فعلا ولی احتمال اینکه تریلر بازی رو دیده باشی خیلی زیاده

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
دوستان اگر تاپیکهای قبلی منو خونده باشند حتما میدونند که ترتیب داستانی بازیهای متال گیر به چه صورته!!!
ظاهرا ویژنامه کلیک از ورود بازی خبر داده
بعد ازپایان ماموریت بیگ باس در روسیه metal gear 3: snake eater ادامه داستان بازی (یعنی نحوه شکل گیری گروه فاکسهاند )رو در این نسخه که برای psp عرضه شده دنبال کنید.....
metal gear:portal ops
شاید پاسخ این سوال که چرا بیگ باس مسیر زندگیش رو منحرف کرد در این بازی نهفته باشه ؟؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دلتون بسوزه!!
مخصوصا تو سیاوش!!(آخر پی-اس-پی نخریدی؟؟؟؟)
من دارم Portable Ops رو بازی میکنم!
داستانش اینه که بعد از خروج اسنیک از فاکس هاند ما اون رو میبینیم که در یک زندان بیدار میشه و یک افسر فاکس ازش بازجویی میکنه.
سپس شما به کمک......روی کمپبل!!!! بله! روی کمپبل و در جوونی هاش از زندان آزاد میشین و سپس با Para Medic و Sigint ارتباط برقرار میکنین.
روی کمپبل میگه که ما الان در بخش شمالی آمریکای جنوبی هستیم که مبدل به یک منطقه کاملا نظامی شده و در حال ساخت یک اسلحه برای شلیک به روسیه است.جالب اینکه اونجا رو هم روسیا میچرخونن!روسی هایی که کشورشون بهشون پشت کرده و امیدشون رو به رئیسشون به اسم GENE سپردن.
حالا کمپبل از کجا اومد؟
اون از گردانی از کلاه سبز ها Green Beret بودش که برای شناسایی به منطقه اومدن و همگی کشته شدن.غیر از کمپبل.
حالا اون در نقش راننده شما ظاهر میشه(منطقه نظامی انقدر بزرگه که برای رفتن به نقاط مختلفش به وسیله نقلیه نیاز دارین) و همینطور در نقش کمپبل!!! یعنی همون وراجی که توی هر مرحله کمکتون میکنه! ظاهر میشه.
در ادامه شما شروع به سرباز گیری میکنین! البته من هنوز اطلاع ندارم (چون زیاد جلو نرفتم!) ولی شروعش با دستگیری یک سرباز هست که به نظر میاد از GENE دل خوشی نداره که البته اینطور نبود اما بعد از پی بردن به هویت شما به عضویت گروهتون درمیاد.
شما 4 گروه دارین.آلفا دلتا چارلی و امگا.
این تموم اطلاعاتی بود تا الان دستگیرم شده.
گیم پلی بازی دقیقا مثل اونچیزیه که در متال گیر 2 شاهد بودیم.به اضافه مخلفات.
شما توی این بازی میتونین ماموریت و مکان انجام اون رو انتخاب کنید تا کمپبل ببرتتون.
فعلا!
باتشکر....

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
دلتون بسوزه!!مخصوصا تو سیاوش!!(آخر پی-اس-پی نخریدی؟؟؟؟)من دارم Portable Ops رو بازی میکنم!داستانش اینه که بعد از خروج اسنیک از فاکس هاند ما اون رو میبینیم که در یک زندان بیدار میشه و یک افسر فاکس ازش بازجویی میکنه.سپس شما به کمک......
بگی بیگ باس بهتره ......
در ضمن داستان رو ادامه بده ...موفق باشی
ممنون

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این مصاحبه توسط ign ترتیب داده شده بود.
کوجیما و یک بازی جایگزین بجای متال گیر در xbox360 یا revolution .
این مصاحبه به نویی آمدن بازی metal gear solid 4 را برای کنسولهای دیگر نسل بعد غیر از ps3
رد میکند.در این مصاحبه hideo kojima کارگردان باهوش metal gear solid میگوید من برای خود
دلایلی داشتم که این بازی را معطوف ps3 کردم.او میگیوید در آخرین انتشار famitsu او سخت روی
mgs4 و پیشنهاداتی که برای آمدن آن برای یکی از کنسولهای آینده صحبت کرده .او میگوید با انتخاب
سخت افزار سونی از حمایت شدید سونی برخوردار خواهد بود که یک انتخاب ساده برای من را انجام میدهد.
او میگوید mgs4 منحصرا در محدوده ps3 خواهد بود تا موقعی که بازی در محدوده کوجیماست.او میگوید
من نمیخواهم به سخت افزاری دیگر اهمیت بدهم .او میگوید اینکار به کارکنان زیادی نیاز دارد و
تامین بودجه فراوان.(انگشت این تامین بودجه بروی سونی هست).او گفت بازی را که برای xbox360
یا revolution میسازد تا اندازه ای کاملا متفاوت از مجموعه metal gear solid است .kojima هم
هم اکنون چند پیشنهاد بالا در تمام سیتمهای نسل بعد دریافت و انتقال داده.
نظر کوجیما درباره xbox360 :
او میگوید من xbox360 را واقعا تحسین میکنم و باور مینمایم که توسعه دهنده های بازیهایشان
را برای آن توسعه خواهند داد.
نظر کوجیما درباره revolution :
as for revolution ,kojaima feels that the system is surrounded by mysteries right now .
کوجیما احساس میکند که این سیستم توسط رازها احاطه شده (اگر منظورش رو دست متوجه شده ام)
he believes that theres a surprise that has yet to be announced ,and he s excited to find
out what is it .
راستی شما چی فکر مکیند ؟
شما هم فکر مکیند همانطور که نظر کویجما رو در سطر آخر خوندید به نظر شما revolution یک شگفتی
یا سوپرایز به همراه خود دارد؟

منبع: darinoos.com

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این خبر و مصاحبه انقدر قدیمیه که اصلا ارزشی نداره.
منبعت رو هم نمیدونم بذار در کوزه یه کاریش کن!
انقدر قدیمیه که به wii هنوز میگه Revoloution!!!
پس اون محموله چی شد؟کجا رفت؟
برای فهمیدن این موضوع به دفتر بیمارستان میره و مدارک رو چک میکنه و میفهمه که همه محموله منتقل شده به آزمایشگاهی در شمال بیمارستان.
در همین هنگام یک هلیکوپتر همراه با Gene داره به سمت آزمایشگاه میره.یک دختر ناشناس هم توی اون هلیکوپتر هست.اسنیک نگاه اون دختر از اون فاصله زیاد رو حس میکنه.ظاهرا دختر دارای قدرت خاصیه.
سپس اسنیک با دنبال کردن رد هلیکوپتر به آزمایشگاه میره و اونجا یه چشمه دیگه از قدررتهای اون دختر رو میبینه.ظاهرا سربازها در حال ساخت چیزی هستند که میخواد در آینده دنیا رو تهدید کنه!
اسنیک به بخش اصلی آزمایشگاه میره و اونجا همون دختر رو ملاقات میکنه.ناگهان سربازها سر میرسند و دختر به اسنیک میگه که توی کمد قایم بشه! وقتی سربازها رفتند اسنیک با دختر وارد گفتگو میشه.
در هر صورت مشخص میشه که این دختر در واقع دونفرن.دوتا خواهر دوقلو که در آلمان بزرگ شدن و هردو دارای قدرت های ذهنی هستن.البته Elisa یا همون دختری که ما داریم صحبتش رو میکنیم دارای قدرتهای به مراتب کمتریه.ولی خواهرش از دشمنان ماست و قدرتهای بیشتری داره.
در اینجا شما با پروژه سربازیهای آینده هم روبرو میشین.در واقع پایه اصلی پروژه معروفی که در متال گیر یک باهاش آشنا میشیم:
Les Enfants Terribles
اونجا با اولین سرباز ژنتیکی آشن میسین که ساخته الیزا هستش.اونها هیچ احساسی ندارن و تنها یک هدف رو دنبال میکنند که همانا پایان بردن ماموریتشونه.بعد از ماموریت دوباره قرنطینه میشن و پنج حس ازشون گرفته میشه و حافظشون پاک میشه و مثل یک بچه تازه متولد شده دوباره به ماموریت فرستاده میشن...
________
بازی امکانات جالبی داره.
شما میتونین هر سربازی رو که دلتون خواست بیهوش کنین و با بردن به کامیونی که ازش پیاده شدین اونو به افراد خودتون اضافه کنین.و واقعا میگم هرکسی!!! از اون فرمانده تا زندانی ها یا دانشمندان رو میتونین بدزدین و به کامیون بیارین و به گروهتون ملحق کنین.
اینها رو میتونین به گروهاتون (آلفا،براوو،چارلی،دلتا) اضافه کنین یا به مناطق مختلف برای جاسوسی بفرستین.
جاسوسها هر مدتی یه بار براتون گزارش میفرستن که خیلی به دردتون میخوره!
باتشکر....

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
دیشب داشتم از سره بیکاری ( نه به این بیکاری نه به اینکه از فردا تا یک ماه به خاطر بدبختیام نمیام رو نت ! ) داشتم آخرین دموی متالگیر رو برای باره هزارم میدیدم ولی یه سوال واسم پیش اومد ! کسی دقیقا میدونه اون جایی که تو دموها هست ، (یعنی شهر ، کشور ) کجاست ؟! ممنون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر