بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
سلام به دوستان
تاپیک رو یه نگاه سرسری انداختم لامصب چه جوی بوده اون زمان... هیییی
من خیلی عاشق MGSهستم. از همون زمان که داستانش رو شنیدم. رفتم تصمیم گرفتم از اولین نسخه (براساس داستان) تا آخرش رو برم ببینم بجورم.
خب البته دسترسی به PS3 هم نداشتیم و فقط یه لپتاپ دارم که بازی های ۲۰۱۶ رو نهایت به زور و با هزارتا tweek و دستکاری تو فایل ها بتونه ران کنه. خلاصه.
نسخه سوم و پیس واکر رو از اجبار با YouTube رفتم و کیف کردم. البته تونستم یه نسخه با شبیه سازش رو گیر بیارم ولی خب داستان به زبان ژاپنی روایت میشد منو ها ژاپنی بود خیلی سخت هم بود من تا جایی که باس اسنیک رو از پل میندازه پایین و بعد اسنیک بعد از پرتاب بمب اتم کلنل ولگین بی هوش میشه رفتم ولی خب دیگه نمیشد سخت بود در نتیجه بقیش رو با YT دیدم و نسخه Portable OPs و Peace walker هم همینطور.
نسخه 5 رو رو لپتاپم اجرا کردم و واقعا لذت بردم در نهایت منتظرم یه دوره ای بیاد سرم خلوت شه تا بتونم ادامش رو تو YT ببینم.
این بود سرگذشت من و MGS. بله.

• Like
Reactions: VENOMEM and GZ454

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
پنج که اصلا داستانش رو هوا بود
باید نوارهارو گوش بدید دوست عزیز البته وقنی نوار ها هم گوش بدید یه سری پیچیدگی هایی داره که تا جای که به یاد دارم دچار یه تناقض هم می شد )!) ولی در کل داستان قابل قبول بود ولی میگم باید یه سری جاهاش نویسندکی هاش بهتر می بود ولی من که دوسس داشتم. ولی خودمونیم چقدر خلوت شده اینجا!!!

• Like
Reactions: Sega_genesis

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
باید نوارهارو گوش بدید دوست عزیز البته وقنی نوار ها هم گوش بدید یه سری پیچیدگی هایی داره که تا جای که به یاد دارم دچار یه تناقض هم می شد )!) ولی در کل داستان قابل قبول بود ولی میگم باید یه سری جاهاش نویسندکی هاش بهتر می بود ولی من که دوسس داشتم. ولی خودمونیم چقدر خلوت شده اینجا!!!
دو تا چپتر بازی اصلا حذف شده بود سرنوشت خیلیام مشخص نشد مثل میلر و خود ونوم اسنیک و آسلات و لیکویید و بچه های سرباز و .......

• Like
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دو تا چپتر بازی اصلا حذف شده بود سرنوشت خیلیام مشخص نشد مثل میلر و خود ونوم اسنیک و آسلات و لیکویید و بچه های سرباز و .......
آره کوجیما زیاد رفته بود سراغ مفاهیم انتزاعی و حتی پایان بازی هم عجیب تر بود ولی این فرم کاست محور بودن داستان (!) روحقیقتا دوست داشتم حالا نقصاش به کنار شیوه جدیدی بود برای سری

Sobhan ataei

کاربر سایت
Jun 22, 2020
19
من که میگم لیکوئید و رفقاش رفتن شدو موزز و فاکس هاند و درست کردن و دستای ساهلانتراپوس هم کندن که کسی نفهمه این همونه اسمش هم گذاشتن متال گیر رکس

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
چقدر خلوته اینجا.....
چی بگیم؟ خب من پیرالسال MGS 3 رو و Peace walker رو تموم کردم. پارسال هم گراند زیروز.
امسال میرم سراغ فانتوم پین.
بعد میرم سراغ تویین اسنیکس و دو آخرشم چهار.
برنامم برا به ترتیب داستان پیش رفتن سری اینه.
خدا پدر مادر سازندگان شبیه ساز را بیامرزد از این کونامی که بخاری بلند نمیشه.
خب
برنامه شماها چیه؟ ها راستی من فقط داستان
3 و پیس واکر و گراند زیروز رو می‌دونم.
برام اسپویل نکنید شیطونا بقیش هنوز تجربه نکردم.

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
بیایید قرار بگذاریم هرکس تو این تاپیک هست.
بریم برا دل خودمون یه دور سراغ نسخه های مختلف سری هر کسی بیاد تجربش رو بگه.
با هم حرف بزنیم انکار جوری باشه مثلاً بازی هنوز زندست.
یه چیزی ته دلم میگه امیدوار باش که
Metal Gear Remake در دست ساخته . نه توسط کوجیما ولی خب آره. در دست ساخته.
به کنفرانس های سونی و مایکروسافت دلخوشم. شاید این کونامی معرفی کرد. فقط خدا نکنه انحصاری استدیا شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر