بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

AZGALOR

کاربر سایت
Mar 10, 2008
64
من شدم
chartest%22%20target=%22_blank%22%3E%20%3Cfont%20face=%22Verdana,%20Arial,%20Helvetica,%20sans-serif%22%20size=%221%22%3E%20Which%20Final%20Fantasy%20Character%20Are%20You
vaan.jpg

حالا این مرد یا زن؟
خوب یا بد؟ :cheesygri

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
سلام دوستان عزیز. من یک راهنمایی می خواستم چون تا حالا فاینال فانتزی بازی نکردم. قصد دارم سری های فاینال فانتزی PSONE رو تهیه کنم، بخاطر همین می خواستم بدونم که بهترین بازی ها کدومن ؟ و آیا در نسخه های ژاپنی اون بازی ها تفاوت هایی وجود داره یا خیر؟

با تشکر ^_^

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
سلام دوستان عزیز. من یک راهنمایی می خواستم چون تا حالا فاینال فانتزی بازی نکردم. قصد دارم سری های فاینال فانتزی PSONE رو تهیه کنم، بخاطر همین می خواستم بدونم که بهترین بازی ها کدومن ؟ و آیا در نسخه های ژاپنی اون بازی ها تفاوت هایی وجود داره یا خیر؟

با تشکر ^_^
شماره های7 و 8 . ولی کلا سخته تو سال 2009 چنین بازیهایی رو انجام دادن. هر چند من خودم اولین فاینالی که بازی کردم 10 بود و بعدش رفتم سراغ نسخه های قبلیش. ولی اگه حوصله زیادی داری و به گرافیک و صدا زیاد اهمیت نمیدی بهترین تجربه های عمرت میشن.
ببینم final fantasy 7 همونیه که همه انتظار بازسازی شدنش رو می کشن؟
بله همونه ولی هنوز هیچ خبری نشده

آخرین ویرایش:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
وان پسره. کاراکتر اصلی FFXII. خیلی هم مثبته فقط گاهی دزدی می کنه:biggrin1:
عجب توصیفی کردی مهدی... البته دزدی شغل مقدسیه تو ff و یه جور افتخار محسوب میشه :biggrin1:
حسین سیفر شده!!! :biggrin1: عجب بابا....

ولی اگه حوصله زیادی داری و به گرافیک و صدا زیاد اهمیت نمیدی بهترین تجربه های عمرت میشن.
ببین درمورد گرافیک حق با توئه اما کسی که میاد سمت jrpg بخاطر داستان و شخصیت پردازیشه وگرنه خیلی از بازیهای نسل فعلی هستن که گرافیک خوبی دارن اما بی محتوان! درمورد موسیقی هم کم لطفی نکن دیگه! ff8 خدای موسیقیه! از همون سمفونی ابتداش بگیر تا آهنگ فوق العاده ای که توش میخونن!!! آهنگهای تمش هم خیلی قشنگن... ff7 هم همینطور....

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
ببین درمورد گرافیک حق با توئه اما کسی که میاد سمت jrpg بخاطر داستان و شخصیت پردازیشه وگرنه خیلی از بازیهای نسل فعلی هستن که گرافیک خوبی دارن اما بی محتوان! درمورد موسیقی هم کم لطفی نکن دیگه! ff8 خدای موسیقیه! از همون سمفونی ابتداش بگیر تا آهنگ فوق العاده ای که توش میخونن!!! آهنگهای تمش هم خیلی قشنگن... ff7 هم همینطور...
صدا فقط موسیقی نیست که!مثلا هیچکدوم از این دو تا بازی دوبله ندارن که البته ایرادی بهشون وارد نیست ولی تو این دوره زمونه بازی کردنشون کار هر کسی نیست.
در ضمن من خودم از کسایی هستم که به غیر از داستان و شخصیت پردازی به خاطر گیم پلی هم میام سراغ jrpg ! به خصوص عناوین نسل قبلی!!

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
من پیشنهادم اینه که حتما ff رو به ترتیبش بازی کن! البته ff1 و ff2 برای ps1 هم اومد! final fantasy : or منظورمه!
به نظرم ff6 از همه شون بهتر بود واقعا خیلی داستان و همینطور گیم پلی و موسیقیش خارق العاده بود.... اما برای اینکه از dissidia نهایت لذت رو ببری پیشنهاد میکنم از ff1 شروع کن به بازی کردن!!!!

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
صدا فقط موسیقی نیست که!مثلا هیچکدوم از این دو تا بازی دوبله ندارن که البته ایرادی بهشون وارد نیست ولی تو این دوره زمونه بازی کردنشون کار هر کسی نیست
آره عزیز حق با توئه منم خواستم بگم موسیقیش خودش میتونه یه دلیل کامل باشه برا بازی کردنش. دیگه کسی که میره سراغ نسل قدیم خودش پی این چیزا رو به تنش میماله دیگه:cheesygri
rinoa.jpg

اين كركتر رو نميشناسم!:confused:
اگه یه سرچ بزنی میفهمی عجب چیزی شدی!!!! :laughing:
ایشون تک ستاره ی آسمان ff8 هستن! یه چی تو مایه های همون زری خیاط خودت!
کسانی که فکر میکنن GEOW 2 تحول نبوده احتمالا زری خیاط بودن!:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر