بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یکی از هوادارای سری DMC یه ویدئو برای ورجیل درست کرده که توش در مورد شخصیت، کارهایی که انجام میده و اینکه چرا یکی از بزرگترین Rival های تاریخ صنعت گیمه توضیح میده که وحشتناک خوبه. شدیدا، شدیدا توصیه میکنم این ویدئو رو ببینید (خصوصا اونایی که خود DMC3 و DMC4SE رو بازی نکردن):

FcSN3.jpg

Vergil (Devil May Cry 3) - Devious Intent

آخرین ویرایش:

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
گفتم در عرض این مدت تاپیک چندان آپ نمیشه و منم کاری از دستم بر نیومد:d پس چند تا عکس خاطره بگذارم که بعضیاشم جدیده... یادش بخیر یه سری از این آرت ورک ها رو توی سایت بازینما و اینجا میگذاشتم و کلی با برو بچ از جمله علی دانته خودمون میبحثیدم:d چند تا عکس از پدر و پسر (ورجیل و نیرو) :d یه سریاش خیلی قدیمیه میدونم:d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
وای ورجیل عجب موجود خوفناکیه سرعتش وحشتناکه نیرو مقابل بیشتر شبیه جوکه تو درجه son of sparta دارم بازی می کنم و به نظرم با ورجیل یکم زیادی آسونه :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ظاهرا تازگیا Reuben, Dan و Johnny (به ترتیب صداگذار های ورجیل، دانته و نیرو) یه DMC Reunion Panel داشتن که یه نفر امروز ویدئوش رو آپ کرده روی یوتیوب :D در مورد اتفاقاتی که افتاده حرف میزنند، اینکه چطوری نقشا رو گرفتن، پروسه ساخت بازی چطوری بوده و... حتی روبن در مورد شایعه ای که از یکی از منابع نزدیک به کپکامش شنیده که دارن روی DMC5 کار میکنند و قراره این سه تا رو برای اون برگردونند حرف میزنه و میگه هنوز کسی رسما باهاش تماس نگرفته ولی خب شایعه اش رو شنیده. من خودم تا الان حدودا نصفش رو دیدم و تا اینجای کار وحشتناک فان و جالب بوده :D خلاصه من که شدیدا، شدیدا این رو به همه DMC فنا توصیه میکنم، خداییش خیلی باحاله :D

چون فیلمبرداری توی این پنل ها ممنوعه طرف از راه دور با گوشی موبایل فیلم گرفته برای همین توصیه میکنم بخاطر اینکه بهتر صداشون رو بشنوید گوشی بزنید و صداش رو بلند کنید.

Ranger Stop 2015: DMC Reunion Panel with Reuben, Johnny, and Dan

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اگه کسی بخواد با شخصیتا استایلیش بره به ترتیب قدرت شخصیتا اینجوریه :
نرو
ورجیل
دانته
تریش
لیدی
شاید تریش یا لیدی رو بشه گفت مثل جوکن چون خون اسپاردا تو رگشون نیست و نمیتونن شیطانی بشن ........ولی به هیچ عنوان نرو رو نمیشه گفت مثل جوک میمونه ..... اگه بخوایم بگیم قوی ترین سلاح بازی چیه devil hand هست که باعث میشه نرو قوی ترین شخصیت بازی بشه..........

از لحاظ گیم پلی یا داستان؟

استایلیش رفتن فقط برا گیم پلیه دیگه علی جون........... کاری به داستان ندارم.............
یادمه وقتی با نرو میرفتم احساس قدرت میکردم........... مخصوصا سر باسها و یه سری تروفی که مربوط به S گرفتن تو مرحله ها بود رو فقط با نرو گرفتم ...........
کلا چون تریش و لیدی لباس شیطانی ندارن و از خون اسپاردا نیستن نمیشه شخصیتهای مهمی حسابشون کرد..........چه تو داستان چه تو گیم پلی...........

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه کسی بخواد با شخصیتا استایلیش بره به ترتیب قدرت شخصیتا اینجوریه :
نرو
ورجیل
دانته
تریش
لیدی
شاید تریش یا لیدی رو بشه گفت مثل جوکن چون خون اسپاردا تو رگشون نیست و نمیتونن شیطانی بشن ........ولی به هیچ عنوان نرو رو نمیشه گفت مثل جوک میمونه ..... اگه بخوایم بگیم قوی ترین سلاح بازی چیه devil hand هست که باعث میشه نرو قوی ترین شخصیت بازی بشه..........

چون با توجه به تجربه ای که من داشتم از لحاظ گیم پلی قدرت شخصیتا اینطوریه:
لیدی > ورجیل > دانته > نیرو = تریش

از لحاظ داستانی هم طبیعتا باید اینطوری باشه:
دانته = ورجیل > نیرو = تریش > لیدی

بهرحال دانته و ورجیل نیمه شیطون/نیمه انسان هستن و دنباله مستقیم نسل اسپاردا در حالی که نیرو فقط یک چهارم شیطونه و طبیعتا قدرتش باید کمتر از پسرای اسپاردا باشه (که همونطوری که کات سین های توی بازی دیدیم همینطور هم هست)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

چون با توجه به تجربه ای که من داشتم از لحاظ گیم پلی قدرت شخصیتا اینطوریه:
لیدی > ورجیل > دانته > نیرو = تریش

از لحاظ داستانی هم طبیعتا باید اینطوری باشه:
دانته = ورجیل > نیرو = تریش > لیدی

بهرحال دانته و ورجیل نیمه شیطون/نیمه انسان هستن و دنباله مستقیم نسل اسپاردا در حالی که نیرو فقط یک چهارم شیطونه و طبیعتا قدرتش باید کمتر از پسرای اسپاردا باشه (که همونطوری که کات سین های توی بازی دیدیم همینطور هم هست)

دقیقا همینطوره از لحاظ گیم پلی واقعا ورجیل وحشتناکه از طرفی به نظرم از نظر گیم پلی هم دانته به مراتب قدرتمند تر از نیرو بود شخصا خیلی راحت با دانته تمام باس های بازی رو می کشتم در صورتی که با نیرو یکم اذیت می شدم
به نظرم از نظر گیم پلی اینطوری منصفانه است
ورجیل>>>دانته>لیدی>نیرو>تریش
از لحاظ داستانی هم فکر نمی کنم نیاز به توضیح باشه کات سین های بازی خودش نمایانگره
دانته>ورجیل>>نیرو

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دقیقا همینطوره از لحاظ گیم پلی واقعا ورجیل وحشتناکه از طرفی به نظرم از نظر گیم پلی هم دانته به مراتب قدرتمند تر از نیرو بود شخصا خیلی راحت با دانته تمام باس های بازی رو می کشتم در صورتی که با نیرو یکم اذیت می شدم
به نظرم از نظر گیم پلی اینطوری منصفانه است
ورجیل>>>دانته>لیدی>نیرو>تریش
از لحاظ داستانی هم فکر نمی کنم نیاز به توضیح باشه کات سین های بازی خودش نمایانگره
دانته>ورجیل>>نیرو
بجز لیدی با بقیه دسته بندیت توی بخش گیم پلی موافقم. اگه صرفا بخوایم قدرت شخصیتا توی گیم پلی و میزان OP بودنشون رو حساب کنیم با اختلاف خیلی زیاد لیدی قویترین شخصیت 4SE و کلا سری DMC ـه. ترکیب شات گان Level 3 لیدی با Full DT Bar ـش میتونه توی چند ثانیه حتی بعضی باس ها رو هم ناکار کنه (همین دیروز داشتم Mission 19 رو روی درجه سختی DMD میرفتم و Dragon رو با استفاده از همین شیوه زیر 30 ثانیه کشتم!!!). لیدی از اون شخصیتاست که سبک بازیش با باقی کرکترای سبک اکشن (خصوصا سری DMC) خیلی فرق داره برای همین یکم عادت کردن بهش سخته ولی وقتی قابلیت هاش دستتون بیاد کلا تمام دشمنای بازی رو له میکنه.

در مورد قدرت داستانی هم با قویتر بودن دانته از ورجیل موافق نیستم :-" :D ورجیل و دانته توی سری اصلی تا الان 6 بار هم مبارزه کردن که هر کدومشون دو بار تونستن اون یکی رو شکست بدن و دوبار هم مبارزاتشون نصف کاره باقی مونده. برای همین برای تعیین اینکه کدوم برادر واقعا قویتر باید توی DMC5 یه مبارزه نهایی بینشون ببینیم تا قشنگ این مورد مشخص بشه :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ظاهرا تازگیا Reuben, Dan و Johnny (به ترتیب صداگذار های ورجیل، دانته و نیرو) یه DMC Reunion Panel داشتن که یه نفر امروز ویدئوش رو آپ کرده روی یوتیوب :D در مورد اتفاقاتی که افتاده حرف میزنند، اینکه چطوری نقشا رو گرفتن، پروسه ساخت بازی چطوری بوده و... حتی روبن در مورد شایعه ای که از یکی از منابع نزدیک به کپکامش شنیده که دارن روی DMC5 کار میکنند و قراره این سه تا رو برای اون برگردونند حرف میزنه و میگه هنوز کسی رسما باهاش تماس نگرفته ولی خب شایعه اش رو شنیده. من خودم تا الان حدودا نصفش رو دیدم و تا اینجای کار وحشتناک فان و جالب بوده :D خلاصه من که شدیدا، شدیدا این رو به همه DMC فنا توصیه میکنم، خداییش خیلی باحاله :D

چون فیلمبرداری توی این پنل ها ممنوعه طرف از راه دور با گوشی موبایل فیلم گرفته برای همین توصیه میکنم بخاطر اینکه بهتر صداشون رو بشنوید گوشی بزنید و صداش رو بلند کنید.

Ranger Stop 2015: DMC Reunion Panel with Reuben, Johnny, and Dan

علی دستت درد نکنه عالی بود :d اون تیکه ای که طرف شایعه ی DMC5 رو گفت Reuben هی میخواست جمعش کنه (چقد تابلو خالی میبست :d) ولی Dan هی شوخی میکردو جمع کردن Reubenرو به باد میداد :d (رسما واسه من یکی تایید شد دیگه، یه DMC با حضور دانته و ورجیل!!)

پ.ن: چقد Dan خوبه =))

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
یکی از هوادارای سری DMC یه ویدئو برای ورجیل درست کرده که توش در مورد شخصیت، کارهایی که انجام میده و اینکه چرا یکی از بزرگترین Rival های تاریخ صنعت گیمه توضیح میده که وحشتناک خوبه. شدیدا، شدیدا توصیه میکنم این ویدئو رو ببینید (خصوصا اونایی که خود DMC3 و DMC4SE رو بازی نکردن):

FcSN3.jpg

Vergil (Devil May Cry 3) - Devious Intent
حاجی لینکت خراب شده.اگه میتونی دوباره آپ کن;)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
این شمشیر های کاتانا و Rebellion از روی مدل های واقعی طراحی شدن واسه بازی؟چون تو یه بازی دیگه (دارک سولز) هم کاتانا دیدم که عین همین مدل ورجیل بود!حتی استایل غلاف کردنش هم یکی بود با این که بازی ها زمین تا اسمون فرق میکنن!!:d
یا یه شمشیر دیگه به اسم باستر سورد(:d) تو چند تا بازی فکر کنم باشه:d
اینا رو از رو همدیگه کپ زدن یا مدل واقعی دارن؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام
این شمشیر های کاتانا و Rebellion از روی مدل های واقعی طراحی شدن واسه بازی؟چون تو یه بازی دیگه (دارک سولز) هم کاتانا دیدم که عین همین مدل ورجیل بود!حتی استایل غلاف کردنش هم یکی بود با این که بازی ها زمین تا اسمون فرق میکنن!!:d
یا یه شمشیر دیگه به اسم باستر سورد(:d) تو چند تا بازی فکر کنم باشه:d
اینا رو از رو همدیگه کپ زدن یا مدل واقعی دارن؟
بیشتر شمشیرهای DaS مدل واقعی دارن اما همشون نه.
کاتانا که کلا اسم یه نمونه شمشیر ژاپنیه (شمشیرهای مدل سامورایی) و مدل واقعی داره و خودش هم شامل چندین نمونه میشه و یکی از یکی خوشگل تر:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر