بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@mikelwar

والا هنوز که چیزی در این مورد اعلام نکردن ولی خب همونطوی که صفحه قبل گفتم به نظرم احتمال عرضه بازی روی PC خیلی بالاست.

در مورد ورجیل هم باید بگم نه، ورجیل شخصیت شیطانیی نیست. توی نسخه 3 ورجیل دنبال بدست آوردن قدرت پدرش بود ولی اینکه میخواست دقیقا با اون قدرت چکار کنه مشخص نیست. (کپکام توی Trinity of Fates که بعدا برای DMC3 منتشر کرد اعلام کرده بود که این نیاز ورجیل به قدرت برمیگرده به عدم تواناییش در جلوگیری از مرگ مادرش Eva توسط شیطون ها) حتی توی خود بازی هم ورجیل به دانته پیشنهاد میده تا هر دوشون قوی بشن، پس معلومه که ورجیل به برادرش هم اهمیت میده و نمیخواد همه چیز رو برای خودش داشته باشه. ورجیل توی DMC3 هیچوقت شخصیت منفی نبود، فقط راهش اشتباه بود.

در مورد پسر ورجیل بودن نیرو چند صفحه قبل بحث های جالبی انجام دادیم که خوندشون خالی از لطف نیست. فقط در این حد بگم که تقریبا این موضوع تایید شده است.

و اما برسیم به بخش اصلی یعنی همون مواردی که توی DMC4SE انتظار میره به بازی اضافه کنند :D به صورت کلی منم نظرم به نظر مرتضی( @Nevan ) نزدیکتره. الان از این دید نباید به قضیه نگاه کنیم که ورجیل قراره بیاد Fourtuna Castle و باید توضیح بدن چطور اینجاست یا چجوری یاماتو توی دستش درحالی که توی خود بازی دانته یاماتو رو میده به نیرو و... اضافه شدن ورجیل به DMC4 به احتمال خیلی زیاد ربطی به داستان نداره و هیچ دلیل داستانیی براش نمیارن و صرفا یه بخش جدید گیم پلیه که سازنده ها برای هوادارای بازی آماده کردن. (مثل DMC3SE که از لحاظ داستانی بازی کردن با ورجیل توی اون مراحل بی معنی بود)

بخاطر همین کلا من هیچ انتظاری از بخش داستانی ورجیل (حتی همون یکی دوتا کات سینی که مرتضی گفت) ندارم و صرفا توقع دارم ورجیل رو به صورت یه شخصیت قابل بازی توی مراحل دانته, نیرو و قصرخونین ببینم :D
=======
ویرایش: یکی از هوادارای DmC دیروز یه ویدئوی خیلی جالب به مناسبت 2 سالگی این عنوان آپلود کرده که دیدنش رو به همه دوستان توصیه میکنم. خداییش درسته DmC از لحاظ عمق گیم پلی در حد سری اصلی نیست ولی هنوزم یکی از بهترین و عمیقترین HnS های صنعت گیمه و این موضوع رو به خوبی میشه توی این ویدئو دید.

Happy Birthday DmC Devil May Cry

آخرین ویرایش:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یه سوال ساخت dmc 5 هم تقریبا تایید شده ؟نه؟
دوستان بعد یه چیزه دیگه که یه جا خوندم این بود که نیرو ممکنه برادر گمشده ی دانته و وریجل باشد:-/
مگه سه تا داداش بودن؟؟؟؟ولی این جوری هم با حال میشه ها

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان بعد یه چیزه دیگه که یه جا خوندم این بود که نیرو ممکنه برادر گمشده ی دانته و وریجل باشد:-/

یه حرفای سربسته ای زده شده ک نمیشه زیاد بهشون امید داشت . خبری از تایید رسمی نبوده تا حالا !!!خدا بگم این کپکامو چیکار کنه . ایشالله که توی TGS بعدی دیگه معرفی بشه ما رو اینقدر منتظر نذارن . اخه عنوان ب این توپی رو کی ولش میکنه ؟؟؟
تا جایی ک من خبر دارم یکی از مسئولین کپکام در یک مراسمی ب طور رسمی اعلام کرد که نرو پسر ورجیله . (عاقا اینقدر ورجیل ورجیل نکنین جیگرم سوخت ... :(() البته اینکه بخوایم این سه نفرو داداش فرض کنیم احتمالش تقریبا منفیه اما خب باحال میشد . پشت سرشم باز مشکلات و حفره های داستانی زیاد میشد البته ... به شخصه من ک نرو رو به عنوان پسر ورجیل (:(() قبول کردم دیگه . کلا DMC4 خیلی ابهاماتش زیاد بود توی این SE بخشیشو رفع کنن تا واسه ساختن DMC 5 کارشون راحت تر شه خوبه !

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
وای دوستان شدیدا هوس dmc کردم .اون زمان هایی که توی یه راه رو راه می رفتیم و می دونستیم که جلوتر بریم با یه باس فایت رو به رو میشیم و اون حس استرس.واقعا خیلی خاطرات خوبی بود .حیف که این اخریه این حسو حداقل به من نداد .امیدوارم نسخه ی بعد به دوران قبلیش بگردهb-)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان خبر جدیدی چیزی نیومده??????

در مورد DMC4SE یا DmC:D

چون SE بعیده حالا حالاها چیزی ازش بشنویم (حداقل نه تا 2 ماه دیگه که DE میاد). ولی اگه منظورت با DE ـیه، فکر کنم به همین زودی ها باید خبرای بیشتری ازش بشنویم (اگه اشتباه نکنم Greg گفته بود چند روز دیگه ویدئوهای جدیدی از بازی منتشر میکنند که جزشون بخشی از بازی حرفه ای Sam D هم هست).
---
اینم یکی از کاربرای IGN پست کرده که دیگه تایید رسمی ایه به پسر ورجیل بودن نیرو:

u5sutny6dl3jeq6ta8sf.jpg

تصویر مال کتاب رسمی کپکام Devil May Cry 3・1・4・2 Graphic Arts (CAPCOM Official Book) Artworks ـه که سال 2013 منتشر شده.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
چند روزیه که دارم درباره سرنوشت ورجیل فکر میکنم و چندتا ایده جالب به ذهنم اومد
میدونیم تو دویل 1 ورجیل ظاهرا توسط انته کشته شد اما اصل قضیه یه چیز دیگه ممکنه باشه
  1. ورجیل پس از وقایع 1 تو دنیا شیاطین موند و پس از سالها وقتی دروازه جهم بدست اگنوس (درست نوشتم؟:d) و ساکنوس باز شد دوباره به دنیا انسانها برگشت و ماجراهایی هم به همراه خواهد اورد
  2. ورجیل بطور قطع کشته شده اما روحش هنوز به فعالیتش ادامه میده...قصد اصلی ورجیل یافتن جسم فیزیکی هست و برای این کار قصد داره از جسم نیرو استفاده کنه و باتوجه به شواهد اخیر این احتمال بیشتره
  3. ورجیل بعد شیطانی خودش رو حفظ گرده و ممکنه دشمن اصلی دانته و نیرو تو نسخه بعد باشه که احتمالش کمه

این موضوع که نیرو پسر ورجیله تایید شده هست اما بازم خوب شد کپکام تایید نکرد که نیرو برادر دانته هست چون ماجرا غیر عقلانی میشد حالا اگر این موضوع رو فرض کنیم:
با توه به سن نیرو قطعا با دانته برادر تنی نمیشد از طرفی اسپاردا اه از دنیایشیاطین بیرون میومد به احتما زیاد گوشه نشین میشد یا دنبال پسراش میگشت دیگه که نیمویمد دنبال این چیزا..

farzadds

کاربر سایت
Oct 12, 2012
19
نام
Farzad
سلام دوستان من یه مشکلی دارم
تو بازی devil may cry 4 هر وقت سیو میکنم و خارج میشم باز بعدی که وارد میشم اخرین مرحله ای که تموم کرده بودم رو دوباره باید برم یعنی مثلا مرحله 6 به پایان میرسه سیو میکنم میرم بیرون وقتی میام تو 6 رو از اول باید برم چه کنم؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
سلام دوستان من یه مشکلی دارم
تو بازی devil may cry 4 هر وقت سیو میکنم و خارج میشم باز بعدی که وارد میشم اخرین مرحله ای که تموم کرده بودم رو دوباره باید برم یعنی مثلا مرحله 6 به پایان میرسه سیو میکنم میرم بیرون وقتی میام تو 6 رو از اول باید برم چه کنم؟
اول هر مرحله که رسیدی بعد سیو کن

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
Devil May Cry 5 Confirmed To Be In Development For The PS4, Xbox One And PC? DMC 5 To Follow The Recently Announced DMC Definitive Edition Rumored بچه ها فکر کنم خبر های از dmc 5 اومده مگن در حال توسعه است حتی عوامل بازی از بازی تعریف کردن گفتن ما خیلی هیجان داریم بقیشو خودتون برید دنبالش بخونید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Devil May Cry 5 Confirmed To Be In Development For The PS4, Xbox One And PC? DMC 5 To Follow The Recently Announced DMC Definitive Edition Rumored بچه ها فکر کنم خبر های از dmc 5 اومده مگن در حال توسعه است حتی عوامل بازی از بازی تعریف کردن گفتن ما خیلی هیجان داریم بقیشو خودتون برید دنبالش بخونید

چرا من فکر و حس میکنم این خبر مال سایت Kdramastars هست؟ یعنی این چیزا فقط از همینا بر میاد:))

ویرایش:

مثکه واقعا همین Kdramastars خبر رو گذاشته=))
آقا هر چی این سایت میذاره رو به یه قسمت دایورت کن:d همین الان DMC6 و RE7 و DD3 رو تایید کرده بی پدر:)):d

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
چرا من فکر و حس میکنم این خبر مال سایت Kdramastars هست؟ یعنی این چیزا فقط از همینا بر میاد:))

ویرایش:

آقا هر چی این سایت میذاره رو به یه قسمت دایورت کن:d همین الان DMC6 و RE7 و DD3 رو تایید کرده بی پدر:)):d

قبلا هم گفتن قراره dmc 5 توی tokyo game show معرفی بشه که شایعه بود :)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

ویرایش:

جالب اینجاست خودشون شایعه میزارن دو روز بعد شایعه خودشون رو تایید می کنن همینطوری دور همی :))

باور نکنین نوشته های این سایت رو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر