بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,504
نام
مسلم
نظرسنچی قبلی از ایده‌ی خودم بود، اینم از ایده‌ی خودم باید بشه :p

از شوخی بگذریم من فکر می‌کنم نظرسنجی اینطوری باشه خیلی بهتره:D

سوال: دوست دارین چه کسی در نسخه‌ی بعد به عنوان شخصیت اصلی باشد؟

1. Dante
2. Vergil
3. Nero
4. Sparda (:x)
5. شخصیت جدید:D
شماره 1 تا 4 با هم :d
اینجوری شاید خلا های داستانیش هم پر بشه :-b

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
امیرحسین، من بر عکس تو فکر می‌کنم که اگر بشه برای یکبار هم شده از دانته بکشن بیرون (:D) برن سراغ اسپاردا که حداقل بفهمیم سرنوشتش چی شد. اگه DMC بعدی در مورد اسپاردا باشه، مطمئن باش بسیاری از پلاتهول‌های این سری از بین می‌رن:D

آخه چرا اسپاردا؟ :D از کجا معلوم نزنن شخصیت اسپاردا رو خراب نکنن؟ (که میکنن صد در صد :D) الان ما اسپاردا همین رو میدونیم که انسان ها و انسانیت رو دوست داشت و انسان ها رو نجات داد و اینا. همین. در مورد شخصیتش هیچی نمی دونیم. برای اینکه اسپاردا پروتاگونیست بازی بعدی باشه باید "شخصیت" داشته باشه! کپکام هم مطمئنم گند میزنه به شخصیتش. پس به نظرم اسپاردا در همین حد باقی بمونه بهتره. یا حداقل شخصیت اول نشه. خودم خیلی دوست دارم ورجیل شخصیت اول باشه (با اون طرح اصلی کامیا :D ورجیل با مو های بلند :x :D) اما اگه اینطوری بشه دوست دارم دانته هم تو بازی باشه. کلا سری DMC بدون دانته معنا نداره :D

پ.ن: اینا هر کاری کنن این سری پلاتهولاش درست نمیشه :D

ولی یه حقیقتی هست که واقعا نمیشه نادیده گرفتش:biggrin1: الان فکر کنین توی شماره بعدی اسپاردا و ورجیل با هم باشن. به نظرتون اون موقع بازی توی گیم پلی لنگ نمیزنه و چند درجه پایین نمیاد؟:biggrin1: ورجیل با اینکه شخصیت فوق العاده ای هست ولی انصافا گیم پلی محدودی داره. نقطه مخالفش دانته گیم پلیش به بینهایت میل میکنه:biggrin1: توی این سری هم اول گیم پلی حرف میزنه و بعد شخصیت. پس به نظرم یه عضو ثابت شماره بعد رو دانته حساب کنین و سر نفر دوم (نیرو - ورجیل - اسپاردا) بحث کنیم:biggrin1:
نه علی مثلا اگه ورجیل شخصیت اول باشه دیگه اون گیم پلی نصفه و نیمه شماره سوم رو که براش نمیذارن :D یه گیم کامل + سلاح ها و قابلیت های جدید برای ورجیل در نظر گرفته میشه :D فقط اسلحه های گرم حذف میشن که شاید مشکل ایجاد کنه :D

پ.ن: دلم برای احسان تنگ شده :(( همیشه تو بحث هامون شرکت میکرد :(

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,677
آخه چرا اسپاردا؟ :D از کجا معلوم نزنن شخصیت اسپاردا رو خراب نکنن؟ (که میکنن صد در صد :D) الان ما اسپاردا همین رو میدونیم که انسان ها و انسانیت رو دوست داشت و انسان ها رو نجات داد و اینا. همین. در مورد شخصیتش هیچی نمی دونیم. برای اینکه اسپاردا پروتاگونیست بازی بعدی باشه باید "شخصیت" داشته باشه! کپکام هم مطمئنم گند میزنه به شخصیتش. پس به نظرم اسپاردا در همین حد باقی بمونه بهتره. یا حداقل شخصیت اول نشه. خودم خیلی دوست دارم ورجیل شخصیت اول باشه (با اون طرح اصلی کامیا :D ورجیل با مو های بلند :x :D) اما اگه اینطوری بشه دوست دارم دانته هم تو بازی باشه. کلا سری DMC بدون دانته معنا نداره :D

پ.ن: اینا هر کاری کنن این سری پلاتهولاش درست نمیشه :D

نه علی مثلا اگه ورجیل شخصیت اول باشه دیگه اون گیم پلی نصفه و نیمه شماره سوم رو که براش نمیذارن :D یه گیم کامل + سلاح ها و قابلیت های جدید برای ورجیل در نظر گرفته میشه :D فقط اسلحه های گرم حذف میشن که شاید مشکل ایجاد کنه :D

چرا باید مشکل ایجاد کنه؟ خب همون Blade summoning ( DmC) رو به شیوه های مختلف میذارن، مثلا سرعت پرتاب زیاد و دمیج کم vs سرعت پرتاب پایین و دمیج بالا، یه نوع حد وسطش رو هم اضافه میکنن:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره ولی علی صلح و صفا مثل این که دوست نداره :| :D ولی علی (Safety & Peace) ما که زیاد در مورد اسپاردا نمی‌دونیم، از کجا معلوم شاید گیم‌پلی ای که واسه اسپاردا در نظر بگیرن خیلی بهتر از دانته باشه؟:D

پ.ن: دومی هم کیهیل زد:D اصلاً جان تری هیچ وقت تموم نمی‌شه :x
من واقع گرایم:-" جدی دست ما نیست که بخواییم چیزی رو تعیین کنیم:biggrin1: 99% بدون شک انتخاب اولشون دانته هست:biggrin1: گیریم گیم پلی اسپاردا بهتر از دانته باشه (که مطمئنا نیست:biggrin1: در بهترین حالت میشه یه چیزی مثل نیرو. چون نوشتن یه گیم پلی جدید و بسیار بزرگ تر از دانته اونم از صفر کار بسیار سخت و وقت گیریه) ولی بازهم خیلی سخته که بخواد جای پای خودشو باز کنه. اگر به من باشه به عنوان شخصیت دوم میارمش توی بازی نه شخصیت اول و آخر:biggrin1:
زیاد سخت نگیرین بچه ها:biggrin1: همین که دانته رو بدون تغییر توی یه شماره جدید بیارن عالیه. ما فقط میخواییم یه DMC شرقی و ایتسونویی ببینیم:biggrin1:

خو مرتضی نگاه کن به چیزایی که هست:biggrin1: ورجیل آدمی نیست سلاح دیگه ای بگیره دستش چون شخصیتش اجازه نمیده:biggrin1: یاماتو رو داریم + شاید Force Edge:biggrin1: البته باید قبول کرد توی DmC گیم پلیش به مراتب بهتر از شماره 3 شده بود ولی هم لازمه DMC، استفاده از حداقل 5تا سلاح مختلفه که فک نکنم ورجیل تا این حد پیش بره:biggrin1: با اینکه خودم عاشق ورجیلم ولی بازم به عنوان شخصیت دوم در نظرش میگیرم و حتی باز هم شخصیت منفی بازی:biggrin1:
سوال اینجاست نیرو رو کجا جاش بدیم؟:biggrin1: انصافا پتانسیل شخصیتی و گیم پلیی خوبی داره:biggrin1:

پ.ن: بریم بزنیم تو سرش و بیاریمش اینجا:|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
چرا باید مشکل ایجاد کنه؟ خب همون Blade summoning ( DmC) رو به شیوه های مختلف میذارن، مثلا سرعت پرتاب زیاد و دمیج کم vs سرعت پرتاب پایین و دمیج بالا، یه نوع حد وسطش رو هم اضافه میکنن:D
من DLC ورجیل تو DmC رو بازی نکردم پس نمی دونم. ولی آیا Blade Summoning به اندازه تفنگ ها به گیم پلی کمک می کنه؟ :D هدف اصلی تفنگ ها اینه که وقتی در حال اجرا کمبو نیستس بتونی با تفنگ ها Rankـت رو (برای یه مدت کوتاه) بالا نگه داری که کمبوی بعدی رو اجرا کنی :D چیزی که جایگزین تفنگ ها میشه باید به همین اندازه سریع و کارآمد باشه. :D
زیاد سخت نگیرین بچه ها:biggrin1: همین که دانته رو بدون تغییر توی یه شماره جدید بیارن عالیه. ما فقط میخواییم یه DMC شرقی و ایتسونویی ببینیم:biggrin1:

This :d

خو مرتضی نگاه کن به چیزایی که هست:biggrin1: ورجیل آدمی نیست سلاح دیگه ای بگیره دستش چون شخصیتش اجازه نمیده:biggrin1: یاماتو رو داریم + شاید Force Edge:biggrin1: البته باید قبول کرد توی DmC گیم پلیش به مراتب بهتر از شماره 3 شده بود ولی هم لازمه DMC، استفاده از حداقل 5تا سلاح مختلفه که فک نکنم ورجیل تا این حد پیش بره:biggrin1: با اینکه خودم عاشق ورجیلم ولی بازم به عنوان شخصیت دوم در نظرش میگیرم و حتی باز هم شخصیت منفی بازی:biggrin1:
سوال اینجاست نیرو رو کجا جاش بدیم؟:biggrin1: انصافا پتانسیل شخصیتی و گیم پلیی خوبی داره:biggrin1:

همممم.... ولی من ورجیل به عنوان شخصیت اول میخوام! :(( یه جوری درستش میکنن نگران نباش :D

پ.ن: بریم بزنیم تو سرش و بیاریمش اینجا:|

موافقم! :| :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
وقتی که اسم اسپاردای کبیر میاد، ورجیل و دانته معنایی ندارن :D #Fact :D
57041500349437944949.jpg

Vergil
قهرمان واقعی ! #Fact ! >:)
:d
مرد حسابی کافیه همون Yamato رو از غلاف بکشه بیرون، بقیه ـش دیگه....:-":d
در کُل من که خیلی دوست دارم ورجیل در نسخه بعد حضور پُررنگی داشته باشه ! :x
این رو هم نگاه کنین ، حال کنین ! :x
26294887329220605955.jpg

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
توی نسخه بعدی که دانته حتما باید باشه . اصلا بدون دانته نمیشه ! :d اما در مورد شخصیتهای دیگه به نظرم الآن ورجیل حضورش از هر کس دیگه ای مهمتره چون واقعا هیچ کسی نیست که بتونه مثل ورجیل حریف دانته بشه + اینکه 90% طرفدارا هم دلشون واسه ورجیل تنگ شده . اما اینکه بخوان گیم پلی رو بدن دست دو کاراکتر ممکنه یکم مشکل ایجاد کنه که البته اگه مراحل بازی بیشتر بشه این مورد هم حله . توی نسخه 4 اول با نرو شروع میکردیم که واقعا یکمی اولش این تغییر شخصیت از دانته به نرو اون هم بعد از 3 نسخه عجیب غریب بود . بعد از 10 مرحله تا به نرو عادت میکردی ، دانته رو میدادن دستت . باز به دانته عادت میکردی نرو رو میاوردن ! :|
از نظر گیم پلی هم که هر چی بخوایم بگیم باز دانته متنوع ترین و بهترین گیم پلی رو داره . نرو با اینکه Devil Bringer رو داشت اما واقعا تعداد کمبوهاش در برابر دانته خیلی کمتر بود . خلاصه اینکه من واقعا دوست دارم یک شخصیت دیگه هم مثل اسپاردا یا ورجیل وارد بازی بشه اما دوست ندارم که ورودشون مثل ورود نرو در قسمت 4 این طور ناگهانی صورت بگیره !
------------------------------------
در مورد نظرسنجی هم که اصلا میگم چه طوره بگیم کدوم آهنگ سری رو بیشتر دوست دارین ؟ :d:|
1. Shall Never Surrender
2. Devils Never Cry
3. The Time Has Come
.
.
.

!!!!
------------------------------------
این عکس هم به مناسبت اینکه دل هممون واسه ورجیل تنگ شده ! :sad:
96156450912762587797.jpg

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
می‌گم اگه یه چیزی بسازن تو مایه‌های Resident Evil 6 بد نیستا!:D منظورم اینه که سه شخصیت بذارین (ورجیل، دانته و اسپاردا) اونوقت بین آن‌ها بتونیم یکیشون رو انتخاب کنیم و نزدیک به 10 ساعت گیم‌پلی داشته باشه، نفر دوم هم وقتی انتخاب می‌کنیم 10 ساعت گیم‌پلی داشته باشه و نفر سوم هم بدین شکل. یعنی کلاً بازی 30 ساعت گیم‌پلی داشته باشه که متشکل از سه شخصیت باشه. یه چیزی مثل RE6؟:D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
می‌گم اگه یه چیزی بسازن تو مایه‌های Resident Evil 6 بد نیستا!:D منظورم اینه که سه شخصیت بذارین (ورجیل، دانته و اسپاردا) اونوقت بین آن‌ها بتونیم یکیشون رو انتخاب کنیم و نزدیک به 10 ساعت گیم‌پلی داشته باشه، نفر دوم هم وقتی انتخاب می‌کنیم 10 ساعت گیم‌پلی داشته باشه و نفر سوم هم بدین شکل. یعنی کلاً بازی 30 ساعت گیم‌پلی داشته باشه که متشکل از سه شخصیت باشه. یه چیزی مثل RE6؟:D
آره اینطوری هم خوبه ! :x:d
===
الان برا من یه سوال پیش اومده ! :| اصلا برا چی کپکام اون حماقت رو کرد و Ip رو دست استودیوی Ninja تئوری داد ؟! :-/:| reboot رو میگم !!!
پ.ن: کپکام :-l... حداقل خودشون با اون موتور گرافیکی همیشگی (:love:) می ساختن ! عجب چیزی می شد ! :bighug:
...:-l

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
آره اینطوری هم خوبه ! :x:d
===
الان برا من یه سوال پیش اومده ! :| اصلا برا چی کپکام اون حماقت رو کرد و Ip رو دست استودیوی Ninja تئوری داد ؟! :-/:| reboot رو میگم !!!
پ.ن: کپکام :-l... حداقل خودشون با اون موتور گرافیکی همیشگی (:love:) می ساختن ! عجب چیزی می شد ! :bighug:
...:-l
درسته که این کارشون اشتباه خیلی بزرگی بود ولی خب باید Capcom به سراغ بازارهای غرب می‌رفت این سری رو یک کمی از حالت ژاپنی خود فاصله بده و به سمت غرب ببره. اما خوشبختانه درست است که از نظر منتقدان یک عنوان خیلی خوبی بود ولی از نظر فروش وحشتناک عمل کرد:D الآن که فهمیدن غربی شدن بازی کمکی نمی‌کنه، احتمالاً نسخه‌ی بعدی رو ژاپنی‌پسند می‌کنند:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به نظر دوستان، نسخه‌ی بعدی رو کامیا بسازه یا ایتسونو؟ یا کس دیگه؟ :D

07161347908066023253.jpg

:d

هر کی غیر از کامیا :d
والا با این اخلاقی که از کامیا سراغ دارم کپکام کف پاشم لیس بزنه این DMC ساز نیست :d

نه اتفاقا گفته اگه موقعیتش پیش بیاد دوست داره دوباره با کپکام همکاری کنه. :D یعنی فکر نکنم کینه ای به دل گرفته باشن از کپکام. بالاخره بیزینسه دیگه :D اون اوایل معرفی DmC، کامیا گفته بود حاضره دوباره به سری برگرده. یه مصاحبه از یکی از مسئولان کپکام هم خونده بودم که نظرش مثبت بود نسبت به همکاری با پلاتینیوم. البته مصاحبه مشکوکی بود چون لینک منبعش خراب بود و فقط همون یدونه کپی ازش وجود داشت /:) :D به هر حال اینطوری نیست که کامیا نخواد و نشه و اینا :D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
کامیا هم بسازه بد نمیشه ! :d ولی DMC4 رو ک دادن دست ایتسونو واقعا خوب از آب دراومد . گیم پلی بازی واقعا عالی بود . یک سری مشکلات توی زمینه داستانی و ... داشت ولی مطمئنم ایتسونو اونها رو هم میتونه حل کنه .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نه اتفاقا گفته اگه موقعیتش پیش بیاد دوست داره دوباره با کپکام همکاری کنه. :D یعنی فکر نکنم کینه ای به دل گرفته باشن از کپکام. بالاخره بیزینسه دیگه :D اون اوایل معرفی DmC، کامیا گفته بود حاضره دوباره به سری برگرده. یه مصاحبه از یکی از مسئولان کپکام هم خونده بودم که نظرش مثبت بود نسبت به همکاری با پلاتینیوم. البته مصاحبه مشکوکی بود چون لینک منبعش خراب بود و فقط همون یدونه کپی ازش وجود داشت /:) :D به هر حال اینطوری نیست که کامیا نخواد و نشه و اینا :D

آخه من یادمه قبلا یه مصاحبه ای از کامیا خوندم که میگفت به هیچ وجه علاقه ای به نسخه های مختلف از یه بازی نداره و فقط دوست داره IP بخلقه :d ایده هاشم تموم شه خدافظی میکنه :d

من خودم خیلی دوس دارم کامیا بازیو بسازه چون گیم پلی کلا متحول میشه (:d) و مطمئنا با یه شاهکار طرفیم :bighug:

پ.ن: ولی بعید میدونم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر