بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
هنوز هم از NT و کلیه ی جوامع اینترنتی تشکر می کنیم به خاطر زمان بندی بسیار خوبشون! >:d< یه بار نشد ما باشیم اینا چارتا عکس منتشر کنن >:d

این ماموریت مخفیه؟! :D
45292582949590902304.jpg

این چه آیتمیه؟! :D
l_5096556b415b6.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این حالت Training، یه جور Command List هم داره که اجازه میده دکمه هایی رو که میزنین رو همزمان ببینین، یه چیزی مثل Training بازی Tekken.
This mode will include a real-time command list that lets you view button inputs as you try out different kinds of combos and weapons.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب همین الان تریلر Combat Preview سایت GT رو دیدم. خیلی خوشم اومد. حرکات توی این تریلر نرم تر شده بود و کمبوهای جدیدی که قبلا ندیده بودیم رو نشون میداد. علاوه بر این، یه نظر Training رو هم دیدم که یه صفحه کاملا سفید هست و اونجا کمبوهای متفاوتی رو پیداه میکنه و دکمه ها + شکل اون وسیله ای که داره استفاده میکنه رو نشون میده و فکر کنم کمبوهایی هم برای یادگیری هم داره چون مینوشت که چه کاری انجام بده. مبارزه با اون باس که توی شهر بازی بود رو هم نشون میده. شهر رو هم بعضا جاهای جدیدشو نشون میده.
در ککل راضی بودم ازش>:d<

---------- نوشته در 02:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 PM ارسال شده بود ----------

تریلر Training رو هم کامل دیدم. فوق العاده بود. تا جایی که میتونی، روی دشمن کمبو میزنی، بدون محدودیت>:d<

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
میگم جدا" شخصیت دانته قراره تغیر کنه ؟ منظورم رفتارش...
یعنی اگر بعد این سری ، بازی دیگه ای با داستان بعد 4 ... بسازن ... رفتارش متفاوت خواهد بود؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
میگم جدا" شخصیت دانته قراره تغیر کنه ؟ منظورم رفتارش...
یعنی اگر بعد این سری ، بازی دیگه ای با داستان بعد 4 ... بسازن ... رفتارش متفاوت خواهد بود؟
اگه بخوان DmC رو ادامه (در صورت موفقیتش) بدن میشه دانته جدید.
اگه هم بخوان DMC رو ادامه بدن دانته ی قبلی بر میگرده.

کاملا طبیعیه.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
مگه میخواد چقدر تفاوت داشته باشه ... که اینقدر مجزاش کردی !
مهنوش جان زیاد تفاوتی ندارن اینا
در حقیقت این دانته ی جدید همون دانته ی قدیمیه اما داستانش در موازی با داستان سری قبله که از نظر من و خیلی دیگه از بچه های تاپیک هم بهتره این کار

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
چی بهتره ؟ اینکه رفتارش تغیر می کنه؟ چطوری قراره بشه که همه موافقید !؟ :d
عزیرم این رو می دونم که داستان مربوط به گذشته است ... :)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
باو شما چکار دارین این میمونه یا نه. جفتشون با هم قراره ادامه بدن. هر کدوم راه خودشونو میدن. در صورتی موفقیت DmC، چیزایی مثل DmC 2 رو هم خواهیم دید. علاوه بر این من مطمئن DMC5 هم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر