بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
دوستان این بازی the secret world چه طوریه? تفنگی ?یا شمشیری?داستانش چیه?کلا یکی توضیح بده
هم تفنگ هست هم شمشیر هم مجیک
کلا تو این بازی چیزی به اسم لول وجود نداره فقط رو SP و AP سواره شما میتونی در ان واحد 2 تا کلاس مختلف رو برداری ولی Passive بقیه کلاس هارو هم استفاده کنی
داستانش هم عالی هست
دیروز از ساعت 10 رفتیم بازی 5 صبح بلند شدیم :d کلا انقدر ذهنو مشغول میکنه و سرگرم میکنه نفهمیدیم چی شد کی شد 5 صبح

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
هم تفنگ هست هم شمشیر هم مجیک
کلا تو این بازی چیزی به اسم لول وجود نداره فقط رو SP و AP سواره شما میتونی در ان واحد 2 تا کلاس مختلف رو برداری ولی Passive بقیه کلاس هارو هم استفاده کنی
داستانش هم عالی هست
دیروز از ساعت 10 رفتیم بازی 5 صبح بلند شدیم :d کلا انقدر ذهنو مشغول میکنه و سرگرم میکنه نفهمیدیم چی شد کی شد 5 صبح
بازی رو از کجا میشه گرفت

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستانی که احیانا توی فکر گرفتن tsw هستن از یه لحاظ می گم نگیرید از یه لحاظ می گم بگیرید ...

اگر سر کوئستای فکری و ایناهمش بخواد برید guid نگاه کنید بازی اصلا نصف بیشتر لذتش از بین میره ....

همین امشب یه کوئست داشتیم میرفتیم هیچ در گیری ای توش نداشت ولی حدود 2 ساعت یا بیشتر طول کشید اصلا مخمون fartid تازه یه سری پازلاشم با آزمون و خطا رفتیم .....

ولی باز زورمونو زدیم واسه حل کردنشون حالا اگه با guid می خواست آدم بره که هیچی....

ولی کوئست به شدت مخوفی بود با اینکه بعدشم خوب xp داد ول اصلا بعد کوئست من یکی که از بس از مغزم کار کشیده بودم سرم درد گرفت....

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
من یه ویدیو از RIFT دیدم حدود 100 نفر داشتن یه boss میزدن خیلی باحال بود ویدیوش حدود 1 ساعت بود
tsw بازیکناش تو استیم کم نیست؟
steam chart که خیلی تعداد بازیکن هاش رو کم نشون میده ....

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
من یه ویدیو از RIFT دیدم حدود 100 نفر داشتن یه boss میزدن خیلی باحال بود ویدیوش حدود 1 ساعت بود

یه دفعه پارسال که داشتم بازیش میکردم تو یه جا یه باسی زد بیرون ، خیلی بیشتر از 100 نفر اونجا بودن ...
باد باسه میگرفت من میمردم :d

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
من خودم توی ریفت توی اینجور درگیریا بودم ولی بخاطر محدودیت نت ما شما بری اونجا جز لگ چیزی نمی فهمی ....

TSW هم توی steamchart شاید زیاد نشون نده ولی که درسته تقریبا چون خیلیا با لانچر خود بازی بازیو ران می کنن(مثل همین vincent اینجا) که توی steamcharts دیگه به حساب نمیارتشون....

تا جایی که من می بینم بازی همچین خلوت هم نیست تقریبا مثل موقعیه که من ریفت بازی می کردم حتی بیشتره پلیراش هرجا میری چنتا پلیر می بینی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر