بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
باز نسبت به رایتل و ایرانسل این همراه اول بنظر به صرفست البته به شرطی که حوصله دانلود کردن رو باهاش داشته باشی و فقط از دانلود منیجر استفاده کنی
100 گیگ رو با سرعت بالا میده از اون به بعد هم روزی حدود 9 گیگ برای من با سرعت دانلود 255 الی 300 کیلو بایت میده با گوشی میزارم دانلود بشه حدودا روزی 8 الی 9 گیگ میده که کلا ماهی میشه با اون 100 گیگ اولش 350 گیگ
ولی کسی که با گیم پس دانلود میکنه براش سخته ولی یجورایی باید برنامه ریزی کنیم
دیگه با دوران طلایی نامحدود شبانه که روزی 150 گیگ دانلود میکردیم باید خداحافظی کنیم

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
دوستانی که تو صفحات قبل راهکارهایی با استفاده از پروکسی ها و دی ان اس ها برای دور زدن محدودیت ترافیک داخلی مثل چیتا و شکن دادن، هوز کار می کنن؟ چون اگه کار کنن میشه روزانه نامحدود 2-7 ایرانسل خرید.

اگه جواب نده فکر کنم واسه دانلود حجم بالا مثلا ماهانه بین 2 تا 3 ترا تا جایی که من بررسی کردم به تی دی ال تی ای ایرانسل رسیدم و سرویس 300 گیگ 75 تومن. مقرون به صرفه تر از این نبود. اگه گزینه های دیگه و به صرفه تری دارید بی زحمت معرفی کنید.

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
دوستانی که تو صفحات قبل راهکارهایی با استفاده از پروکسی ها و دی ان اس ها برای دور زدن محدودیت ترافیک داخلی مثل چیتا و شکن دادن، هوز کار می کنن؟ چون اگه کار کنن میشه روزانه نامحدود 2-7 ایرانسل خرید.

اگه جواب نده فکر کنم واسه دانلود حجم بالا مثلا ماهانه بین 2 تا 3 ترا تا جایی که من بررسی کردم به تی دی ال تی ای ایرانسل رسیدم و سرویس 300 گیگ 75 تومن. مقرون به صرفه تر از این نبود. اگه گزینه های دیگه و به صرفه تری دارید بی زحمت معرفی کنید.
تک نت یه سرویس تی دی ال تی نامحدود داره ماهی 300 ولی نامحدود کامله محدودیت حجمی نداره

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
تک نت یه سرویس تی دی ال تی نامحدود داره ماهی 300 ولی نامحدود کامله محدودیت حجمی نداره

ممنون ولی متاسفانه من چنین سرویسی رو پیدا نکردم. وقتی ماهی 75 گیگ رو میده 211 تومن بعید می دونم نامحدود رو بده 300 تومن.

• Like
Reactions: Taha75

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,860
نام
مهراد
دیشب که بابا حتی از سافت 98 هم همراه اول سرعتش داغون بود! حداقل میومد بسته های یک روزه و یک هفته ای رو دوباره بر میگردوند. واقعا هرچی میکشیم تو این مملکت از انحصار و پر رویی میکشیم. خدا میدونه صیانت اجرا بشه چی به سر ما میاد

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
تنها راهش اینه سلیقه گیمری تون رو مشخص کنید .کدوم بازی رو بیشتر از همه بازی میکنید همونو دانلود کنید .

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Taha75

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
336
چند روزه سیم کارت (همراه اول دائمی) من نت نامحدودش روی 220 کیلوبایت قفله که دوستان هم گفته بودن محدود شده ولی نکته ی عجیبتر اینکه برای من حتی در طول روز هم محدود شده و سرعت دانلود روی 220کیلوبایته.نمیدونم چی توی ذهنشونه واقعا.

• Like
Reactions: NHM and Taha75

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,860
نام
مهراد
untitled_pv4.jpg

دیشب سرعت با ربات نیم پلاس خیلی خوب بود. هر چی داشتم و نداشتم دیشب همه رو دانلود کردم و کلا 3 روز از زمانم باقی مونده، دفعه بعدی برای قسمت جدید اسپایدرمن میگیرم همراه اول، ولی یه نکته ای هست که بعضی مکان ها (مثل خونه من) دکل رایتل وجود نداره و به خود دکل های همراه اول وصل میشه اما نمیتونه از نهایت سرعت استفاده کنه که نمیدونم فازشون چی بوده از این کار وگرنه خیلی به صرفه بود

• Like
Reactions: Taha75 and ravi

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
untitled_pv4.jpg

دیشب سرعت با ربات نیم پلاس خیلی خوب بود. هر چی داشتم و نداشتم دیشب همه رو دانلود کردم و کلا 3 روز از زمانم باقی مونده، دفعه بعدی برای قسمت جدید اسپایدرمن میگیرم همراه اول، ولی یه نکته ای هست که بعضی مکان ها (مثل خونه من) دکل رایتل وجود نداره و به خود دکل های همراه اول وصل میشه اما نمیتونه از نهایت سرعت استفاده کنه که نمیدونم فازشون چی بوده از این کار وگرنه خیلی به صرفه بود
لینکت از سرورای داخلیه ، بدون رباتم همینه

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان کسی اینجا تونسته لینک فیلمهای امریکایی را با سایت دیجیتال بام نیم بها کنه بعد سرعت بالای 250 کیلو بایت بره بتونه دانلود کنه من فیلم هام داره تموم میشه میخام فیلم بگیرم نمیدونم چیکار کنم سایتی هست فیلم خارجی نیم بها بزاره با کیفیت و حجم بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر