بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یه کار دیگه هم میتونیم بکنیم که دورش بزنیم، منتها نیازمند هزینه بیشتری هست و نباید از این جمع چند نفری که هزینه می کنن بیشتر بشه.
به این صورت که یک سرور داخلی هر ماه بگیریم و بعد پروکسی اون رو به کسایی که هزینه کردن بدیم تا ست کنن روی مرورگر، دانلود منیجر یا روتر خودشون تا تمام نت براشون ایرانی بشه.

همین چند روز پیش هم به یه سایتی برخورد کردم که ادعا می کرد همین کارو میکنه منتهی نیازمند دعوت نامه یا عضویت در پارسا اسپیس داشت، من اونجا عضوم اما شماره خودمو تایید نکرده بودم و کدش هم ارسال نمیشد وگرنه اینم تست میکردم ببینم میشه یا نه.

پروکسی سرور ایرانی | چیتا پروکسی

• Like
Reactions: Snake.eyes

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
سرعت دانلود امشب من از سایت های خارجی :|
نمیدونم چیش شد این طوری شده، فکر کنم صد بار مودم رو خاموش روشن کردم :|
مثل قبل رو 15 مگ نیست، ولی از هیچی بهتره!
جالتر این که تکی دانلود میکنم از 400 تا بالا تر نمیره باید 10 تایی زد تو گوشش

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    2.6 MB · مشاهده: 61
  • Like

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
من سلب امتیاز کردم اما هیشکی حمایت نکرد و نمیکنه
بهترین کارو کردی.. منم منتظرم بسته روزانه ام که سه چهار روزش مونده تموم بشه بعدش سلب امتیازش کنم
کاملا حمایت میشه
باید از این به بعد فرهنگ سازی بشه در مقابل چنین زورگویی و کلاهبرداری ها و دزدی ها ایستادگی بشه.. تحریم بشه ... تا الان هم هیچی نگفتیم که دارن اینترنت دیال آپ به خوردمون میدن.. بسه دیگه
اونایی هم که میگن با یکی دو نفر هیچی نمیشه باید بدونن که همه باید از خودشون شروع کنن نه اینکه منتظر بقیه بمونن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بهترین کارو کردی.. منم منتظرم بسته روزانه ام که سه چهار روزش مونده تموم بشه بعدش سلب امتیازش کنم
کاملا حمایت میشه
باید از این به بعد فرهنگ سازی بشه در مقابل چنین زورگویی و کلاهبرداری ها و دزدی ها ایستادگی بشه.. تحریم بشه ... تا الان هم هیچی نگفتیم که دارن اینترنت دیال آپ به خوردمون میدن.. بسه دیگه
اونایی هم که میگن با یکی دو نفر هیچی نمیشه باید بدونن که همه باید از خودشون شروع کنن نه اینکه منتظر بقیه بمونن
ایول بهت اگه همه مثل شما باشن به نتیجه میرسیم
خسمتون کردن اقایون دزد

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
اندکی صبر سحر نزدیک است.یه زمانی ویدیو قاچاق بود ماهواره قاچاق بود الان کسی به اینها اهمیت هم نمیده .سرعت پیشرفت تکنولوژی این محدودیت ها رو با بولدوزر له میکنه.اینترنت ماهواره ای

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرعت بسته همراه اولی که بیش از 200 گیگ دانلود داشته
داخلی
interior.png

خارجی
extrior.png

سرعت بسته همراه اولی که 50 گیگ دانلود داشته

داخلی
intrior-sim50.png

خارجی
extrior-sim50.png

یه کار دیگه هم میتونیم بکنیم که دورش بزنیم، منتها نیازمند هزینه بیشتری هست و نباید از این جمع چند نفری که هزینه می کنن بیشتر بشه.
به این صورت که یک سرور داخلی هر ماه بگیریم و بعد پروکسی اون رو به کسایی که هزینه کردن بدیم تا ست کنن روی مرورگر، دانلود منیجر یا روتر خودشون تا تمام نت براشون ایرانی بشه.

همین چند روز پیش هم به یه سایتی برخورد کردم که ادعا می کرد همین کارو میکنه منتهی نیازمند دعوت نامه یا عضویت در پارسا اسپیس داشت، من اونجا عضوم اما شماره خودمو تایید نکرده بودم و کدش هم ارسال نمیشد وگرنه اینم تست میکردم ببینم میشه یا نه.

پروکسی سرور ایرانی | چیتا پروکسی
این رو تست کردم فایده نداشت

آخرین ویرایش:
  • Like

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
دوستان دیگه نخرید بسته از همراه اول ، منم بستم تموم شه نمیخرم دیگه ، فقط اگه مشکل انتن دهی دارید و مجبورید ، بسته روزانه بگیرید
(شبانه اصلا نخرید) رایتل شبانش بهتره ( ۳ شب تا ۹ صبح یک ماهه ۱۵۰ گیگ ) ۱۶ هزار تومن ( برای اپدیت کردن بازی ، دانلود بازی جدید با کنسول ، مخصوصا ایکس باکس پلیرا که دیتا بازیاشون تو سایتای داخلی نیست مناسبه )

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
رایتل شبانش بهتره ( ۳ شب تا ۹ صبح یک ماهه ۱۵۰ گیگ ) ۱۶ هزار تومن
رایتل همچین بسته ای نداره الان چک کردم. یه 150 گیگ داره 7 روزه 50 تومن که ساعت نداره و باید یا حجم یا زمان تموم بشه

• Smile
Reactions: simplexcomic96

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
من که کلا قید بسته رو زدم با این سرعتشون
80 تومن برای اینترنت مخابرات 180 گیگ ماهانه میدادم از ماه قبل 110 تومن برای 340 گیگ میدم
یعنی با 30 تومن بیشتر 160 گیگ حجم اضافه تر . سرعت دانلودم هم فیکس روی 6 مگابایت هست
این رو هم محدود کنن که فکر کنم مجبور میشیم دوباره کارت dvb ها رو از کارتن خارج کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر