بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دوستان متاسفانه به هیچ وجه مشکل از دکل و یا چیز دیگه ای نیست بلکه خطی که برای دانلود استفاده میکنید رو محدود کردن.. دقیقا همین مشکل هم برای من 4 روزه که افتاده بود.. سرعت از ساعت 1 بامداد تا ساعت 11 صبح روی 220 کیلو قفل میشه
مراحل عیب یابی رو مو به مو انجام دادم
به غیر از بسته شبانه یه بسته یک ماهه 15 گیگ هم خریدم سرعتش اوکی بود ولی دقیقا وقتی ثانیه روی 01:00 بامداد میرفت سرعت به صورت اتوماتیک وار روی دو مگا بیت قفل میشد یعنی سرعت دانلود 220 کیلو نه کمتر نه بیشتر و دقیقا ساعت 11 صبح این محدودیت برداشته میشد
تو این سه چهار شب کارم شده بود همش چت کردن با بخش پشتیبانی.. حتی با 9990 هم تماس گرفتم که فرداش زنگ زدن و قشنگ پیچوندن.. حتی از سایت 195 هم شکایتی مطرح کردم ولی بر خلاف روال همیشگی که رسیدگی میکردن ولی اینبار متاسفانه چنین جوابی دریافت کردم
ggggg.PNG

تا این که امروز روی یک خط دیگه بسته شبانه خریدم و سرعت کاملا اوکی بود و متوجه شدم سیم کارتی که همیشه برای دیتا و دانلود شبانه استفاده میکردم به عمد محدودش کردن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان متاسفانه به هیچ وجه مشکل از دکل و یا چیز دیگه ای نیست بلکه خطی که برای دانلود استفاده میکنید رو محدود کردن.. دقیقا همین مشکل هم برای من 4 روزه که افتاده بود.. سرعت از ساعت 1 بامداد تا ساعت 11 صبح روی 220 کیلو قفل میشه
به غیر از بسته شبانه یه بسته یک ماهه 15 گیگ هم خریدم سرعتش اوکی بود ولی دقیقا وقتی ثانیه روی 01:00 بامداد میرفت سرعت به صورت اتوماتیک وار روی دو مگا بیت قفل میشد یعنی سرعت دانلود 220 کیلو نه کمتر نه بیشتر و دقیقا ساعت 11 صبح این محدودیت برداشته میشد
تو این سه چهار شب کارم شده بود همش چت کردن با بخش پشتیبانی.. حتی با 9990 هم تماس گرفتم که فرداش زنگ زدن و قشنگ پیچوندن.. حتی از سایت 195 هم شکایتی مطرح کردم ولی بر خلاف روال همیشگی که رسیدگی میکردن ولی اینبار متاسفانه چنین جوابی دریافت کردم
View attachment 238095

تا این که امروز روی یک خط دیگه بسته شبانه خریدم و سرعت کاملا اوکی بود و متوجه شدم سیم کارتی که همیشه برای دیتا و دانلود شبانه استفاده میکردم به عمد محدودش کردن
دقیقا من تو ماه گذشته حدود 1 ترابایت دانلود کردم
حدس میزدم که محدود شده
ولی خوب بد نبود بگن تا چه مدت قراره محدود بمونه

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
View attachment 238095

دوستان خط دیگه ای که شب گذشته براش بسته شبانه خریده بودم همون شب اول با سرعت خوب و نرمال همیشگی کار کرد ولی امشب سرعت روی 8 مگابیت ( سرعت دانلود حدودا 950 کیلوبایت ) قفل شده نه کمتر نه بیشتر
و جالبه خط قبلی هم همچنان روی سرعت 2 مگابیت ( سرعت دانلود 240 کیلوبایت ) محدود شده است..
چیزی که متوجه شدم سرعت کاربران به صورت هوشمند روی سرعت های مختلف ( البته سرعت های کم ) محدود میشه و با این شیوه روی محدود کردن سرعت کاربران سرپوش میزارن تا زیاد تابلو نشه
یکی روی 2 مگابیت - یکی روی 3 مگابیت - یکی روی 8 مگابیت
hmr.PNG
این تصویر مربوط به خط قبلی من که برای دانلود دیتا ازش استفاده میکنم

jjj.PNG
و این هم تصویر سیم کارت دومی که براش بسته گرفتم که دیشب با سرعت نرمال کار کرد ولی امشب بعد از حدود 40 دقیقه سرعت کاملا روی 8 مگابیت قفل شد و از حالت 4g به حالت 3g تغییر کرد

اگر دقت کنید هیچ یک از سیم کارت ها توی سرعت نواسان ندارن و اعمال محدودیت سرعت از طرف همراه اول کاملا واضحه

واقعا موندم چی بگم.. بگم به شعور کاربران توهین میکنن؟! بگم طرح صیانت رو اینطوری یواش یواش دارن تو پاچه ملت میکنن؟! موندم واقعا چی بگم

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
من یه چنتا بازی تو تخفیفات کریمس خریده بودم دیشب تو شبانه همراه اول گذاشتم دانلود خوب بود مثل همیشه حدود 100 گیگم دانلود شد

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
View attachment 238095

وزیر ارتباطات دولت محرومان : )* گفت که، بالاتریبن سرعت برای تلفن همراه 2 مگابیت هست و اینکه دارن بیشتر میدن خلاف میکنن : )
اون دوران گذشت که فکر پینگ و بازی و سرعت بودن دوران پایمال شدن خون شهدا با بیشتر از 2 مگ و.. است.

رایتل هم بسته های شبانه اشو حذف کرد وگرنه اونم خیلی خوب بود.

• Like
Reactions: akbar.wesker

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
هر وقت یه شخصی میره تازه قدرشو میگیرن ملت، اون جهرمی حداقلش جوون بودحالیش بود پینگو اینا مهمه... همون بدبختو بی دلیل اینقدر فحشش میدادن ، میدونستم اون بره اوضاع بدتر میشه چون ادمایی مثه اون تو سیستم فعلی کمن و قطعا از اون بهتر نمیومد و میشه همین که میبینین.. یکیو اوردن که میگه سرعت ۲ مگ بیشتر زیاده و ندین ... من که بخاطر همین چیزا دیگه میرم از اینجا ولی ای کاش یه روزی برسه سر نتو پینگو کوفتو زهرمارو اینجور مساعل پیش پا افتاده حرص نخوریم

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
بازم 200ک، دیگه فاتحه شبانه خوندس گویا
با این حساب ماهی 300 گیگ 1تا 11 بزور دانلود کنی،
قبلا این بسته ها فکر کنم 450 گیگ منصفانه بود... ممکنه به صورت نا محسوس محدودیت حجم رو برگردونده باشند،دوستانی که میگن کند شده آیا با یه بسته بیشتر 450 گیگ دانلود کردند؟؟

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
قبلا این بسته ها فکر کنم 450 گیگ منصفانه بود... ممکنه به صورت نا محسوس محدودیت حجم رو برگردونده باشند،دوستانی که میگن کند شده آیا با یه بسته بیشتر 450 گیگ دانلود کردند؟؟
این ماه تا الان 300 کیک اونم 90 درصدش سایت داخلی بوده

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
ولی فکر کنم توی اون 450 گیگ صحبتی از سایتها داخلی نشده بود...
پس اگه 300 دانلود کردی به همراه آپلود و اینکه معمولا با نرم افزار های دانلود مثل idm که معمولا با تیکه کردن فایلهای دانلود معمولا یه کم به حجم دانلود و مخصوصا آپلود اضافه میکنند(خودم تست کردم به علت ارتباط چندگانه حجم بیشتری میندازه ) میشه گفت شیرین 400 تا رو انداختی ولی سایتها داخلی رو نمی تونم دقیق نظر بدم ضمن اینکه فکر کنم یه سایتی بود که مشید از اون طریق فهمید که لینکی داخلی حساب میشه یا نه ولی فکر کنم توی اون 450 گیگ هم صحبتی از سایتها داخلی نشده بود...تهش با توجه با اینکه بچه ها با دو سیم کارت مجزا سرعتهای متفاوت گرفتند فکر کنم قضیه همین محدودیت حجم باشه،حالا نامردا روی چند قفلش کردند معلوم نیست،میگن قبلا اگه بیش از حد دانلود میکردی یه اس ام اس برات میومد که دانلودت بیش از حد بوده و تعرفه رو آزاد میکرده و یادمه همین قضیه باعث شده بود که بهشون شکایت بشه که این کار غیرقانونیه(البته این مال زمان جهرمی خدا بیامرز بود نه این وزیر که خودش مخالف اصلی سرعت بالای نت و کلا اصلا اینترنت هست!!!!)،اینها هم احتمالا دارن از این روش استفاده میکنند که کسی نتونه چیزی بگه!!!
یعنی هر بار که میگی این دیگه آخرشه میبین یه روشی جدیدی برای کلاه گذاشتن سر مردم اختراع کردند!!!...حالا اگه اینم تویتری چیزی داره باید ملت بریزن توش و مثل وزیر قبلی شکایت کنند شاید جواب داد اگرچه بعید میدونم از این آبی برای من و شما گرم بشه!!!
خدا ازشون نگذره با این انحصاری که توی همه زمینه ها وجود داره قشنگ دارند خون ملت رو میمکند..از ماشین گرفته تا لوازم خانگی و اینترنت و....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر