بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان عزیز لطفا اگر مقدوره فروشگاه های معتبر که دیسک بازی میفروشن و بعد برای تعویض یا خرید دیسک کارکرده کار میکنن معرفی کنید
فروشگاه های معتبر اکثرا گرون فروش هستن و موقع فروش یا تعویض هم یا انجام نمیدن یا خیلی خیلی قیمت پایین ورمیدارن مخصوصا برای فروش بهترین راه مغازه های بیرون و یا دیوار هستش

• Like
Reactions: Scαrface

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,563
دوستان یه توصیه ای به همتون میکنم؛

متاسفانه تعداد فروشندگان فیک و غیرقانونی اکانت ها به شدت زیاد شده و یه سری آدم دله دزد و کَلاش دارن از این راه پول درمیارن و هیچ اکانتی هم بهتون تحویل نمیدن و چون قانون درست درمونی در رابطه با این موضوع توی مملکت ما وجود نداره در نتیجه هیچ شکایتی هم نمیشه ازشون کرد و اگر هم شکایت کنین تهش میرسین به یه بدبخت کارتن خواب که یه حساب به اسمش باز کردن و کارتو ازش گرفتن دارن باهاش کاسبی میکنن و خلاصه دستتون به اون نفر اصلی که پولتون رو خورده نمیرسه. دور و اطراف خودم توی همین هفته 3 نفر رو دیدم که واسه بازیای مختلف پول دادن به کانالای تلگرامی و طرف رفته که رفته و جواب هم نمیده و خیلی هم به پر و پاشون بپیچی با یه بلاک ساده باهاتون خداحافظی میکنن و پولتون رو میخورن. سایت هایی هم که نماد اعتبار دارن و اکانت میفروشن رو اگر روی نماد اعتمادشون کلیک کنین میبینین که ده ها شکایت در دست بررسی دارن که این نشون میده که به سایت های معتبر هم نمیشه اعتماد کرد و اکثرشون یا اکانت نمیتونن تحویل بدن و یا اگر هم تحویل بدن اکانت هکی رو جای ظرفیتی میدن بهتون و تا شما بیاین روی نماد اعتمادش شکایت کنین و به نتیجه برسونین 2 ماه الاف میشین و تهشم ممکنه نتونین ثابت کنین.

همه ی اینا رو گفتم که بهتون بگم در حال حاضر بهترین راه توی ایران خرید دیسک هستش. یکم پول بیشتر بذارین دیسک بخرین بازی کنین. خیالتونم راحت تره. بعدشم بذارینش دیوار و با 100 تومن بالا پایین بفروشینش بره. من خودم ماه هاست قید اکانت های ظرفیتی رو زدم و دارم دیسک میخرم. شما یه دیسک بخری 2/500 بعدش بفروشی 2 میلیون دلت نمیسوزه چون میدونی که بازی رو تجربه کردی و تموم شده ولی به یکی 500 هزار تومن بدی و دستت به هیچی ام نرسه و بعدشم بخوای بدویی دنبال پولت و شکایت کنی خیلی زور داره و اعصاب ادمو میریزه بهم.

در پایان صلاح خویش خسروان دانند ولی اگر برای پولتون ارزش قائلین سعی کنین دیسک بخرین چون اینجا ایرانه و راه دزدی به شدت بازه و دست کسی هم به جایی بند نیست.
درسته ولی یک سری بازی ها مثل فیفا و .. رو نمیشه دیسک خرید و فروخت چون همیشه بازی میکنیم. خرید اکانت این مدل بازی های راهکار بهتری هست.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان عزیز لطفا اگر مقدوره فروشگاه های معتبر که دیسک بازی میفروشن و بعد برای تعویض یا خرید دیسک کارکرده کار میکنن معرفی کنید

برای دیسک :
بازی پورت ( داخل تلگرام ) سرچ کنید
یا ایستگاه بازی : https://istgahbazishop.ir/

برای اکانتی هم سایت زیر خودم ازش خرید کردم و مطمئنه :

https://cdstop.com/ - اینمبه ادمینش تو تلگرام پیغام بدین زودتر به جواب میرسید

• Like
Reactions: soheilarfaei

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
درسته ولی یک سری بازی ها مثل فیفا و .. رو نمیشه دیسک خرید و فروخت چون همیشه بازی میکنیم. خرید اکانت این مدل بازی های راهکار بهتری هست.
نه اینکه نشه ولی خوب چون مدت خیلی بیشتری بازی میکنیم تایم فروش افت قیمت بیشتری داره دقیقا مثل بازی کالاف دیوتی که چون دیسکش خیلی گرونه و نزدیک یک سال بازی میکنم مجبور شدم اکانتشو تهیه کنم
راستی دوستان عزیز کسی از وای تی گیم تاحالا خرید داشته نسبت به جاهای دیگه خیلی قیمتش مناسبه

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
قشنگ یک سری از این فروشندگان عزیز سلفون کشیدن روی کاور دیسک کارکرده رو یاد گرفتن که جای نو بفروشن . قشنگ کاور داد میزنه
ترجیحآ از دیجیکالا و مرکز خرید کنسول و بازی و لوازم جانبی نگیرید ( هم دو برابر میدن هم اجناس کارکردس)

Los Galacticos

💥Hala Madrid💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,213
قشنگ یک سری از این فروشندگان عزیز سلفون کشیدن روی کاور دیسک کارکرده رو یاد گرفتن که جای نو بفروشن . قشنگ کاور داد میزنه
ترجیحآ از دیجیکالا و مرکز خرید کنسول و بازی و لوازم جانبی نگیرید ( هم دو برابر میدن هم اجناس کارکردس)
دقیقا! من یه آنچارتد نسخه PS5 گرفتم، وقتی سلفونشو باز کردم دیدم روی کاور پر از خط و خشه و کاملا مشخص بود ریپک شده. همونجا بردم دادم فروشنده و گفتم این ریپکه. اولش زیر بار نرفت ولی وقتی دید من دارم قاطی میکنم یکی دیگه بهم داد اون اوکی بود.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اكانت اگه ميخريد از جاى درست بخريد.
مثلا يانگ سنتر جا و مكانش مشخصه مغازه داره.

من خودم از يانگ سنتر و گيم استور و cdstop خيلى راضى بودم.
درسته فروشگاه های معتبری هستن ولی بعضی بازی هارو هم قیمت نسخه فیزیکی گذاشتن مثلا یانگ سنتر ظرفیت ۲ مورتال کمبت گذاشته ۲۲۰۰ خوب چه کاریه طرف میره دیسکشو میخره
الان قیمت های وای تی گیم بنظرم خیلی مناسب هستش

• Like
Reactions: mikami.pro

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,205
نام
شیخ صدرا
درسته فروشگاه های معتبری هستن ولی بعضی بازی هارو هم قیمت نسخه فیزیکی گذاشتن مثلا یانگ سنتر ظرفیت ۲ مورتال کمبت گذاشته ۲۲۰۰ خوب چه کاریه طرف میره دیسکشو میخره
الان قیمت های وای تی گیم بنظرم خیلی مناسب هستش

اره گاهى قيمتاش پرته يانگ سنتر اما پشتيبانى خيلى خوب و منظمى داره.
ولى باز گيم استور قيمتاش هميشه منطقيه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر