بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
768
اگه اکانت اشتراکی بهت بدن چه مشکلی پیش میاد فقط باید بری اینیبل کنی تو کنسول یا نه باید بهشون پیام بدید اونا براتون قفل بازی رو باز کنن چیه قضیه دقیقا

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
اگه اکانت اشتراکی بهت بدن چه مشکلی پیش میاد فقط باید بری اینیبل کنی تو کنسول یا نه باید بهشون پیام بدید اونا براتون قفل بازی رو باز کنن چیه قضیه دقیقا
هیچی فقط هر هفته یا ۲ هفته یبار بعد قفل شدن بازی باید بری داخل اکانت و اینیبل کنی همین. مشکلی پیش نمیاد که نیاز به نگرانی باشه

• Like
Reactions: ps3_360_wii

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
من اکثر خریدام از CDSTOP بوده و هست...
خیلی شاپ مرتب و خوبیه...
هر از گاهی بعضی اکانتام دیسیبل میشه ک راحت انیبل میکنم...

تجربه من بسیار راضی کننده بوده...

پ.ن: @Erehx داداش ناراحت نشی ها، جدا از همه چی، آوتارت که ددی بلید هست، خیلی حالیدم بات...
UIDت رو بده اگ اروپا هستی...
چ گنشین چ استار ریل...

• Like
Reactions: Erehx

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,183
نام
آرمان
پول ظرفیت اختصاصی رو میدی ولی اون چیزی که تحویل میگیری ظرفیت اختصاصی خودت نیست و اشتراکیه اونم معلوم نیست بین چند نفر! و اگه سونی این رو درست کنه که هر اکانت فقط رو یک کنسول اکتیو باشه، اکانتت اگه اشتراکی باشه دیگه پریده و اون فروشنده هم قطعا گردن نمیگیره.

scofield007

عضو جدید
Jan 11, 2011
108
نام
saeed
من که برای فروش ظرفیت 2 و 3 رو فقط به یک یوزر اختصاص میدم و با همین رویه هم امیدوارم بتونم مشتریمو راضی نگه دارم تا برام بازم مشتری بیاره و البته پاسخگو مشکلاتشونم هستم
کلا اکانت اشتراکی نمیفروشم

• Like
Reactions: pedram_sad

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,968
نام
امین پاشاپور
من که برای فروش ظرفیت 2 و 3 رو فقط به یک یوزر اختصاص میدم و با همین رویه هم امیدوارم بتونم مشتریمو راضی نگه دارم تا برام بازم مشتری بیاره و البته پاسخگو مشکلاتشونم هستم
کلا اکانت اشتراکی نمیفروشم
سلام و درود،
ظرفیت 1 هم میفروشین دیگه

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
594
نام
امیر
سلام.
من از سایت Golden games اکانت ظرفیت 2 خریدم. اول اینکه خیلی طول کشید تا یوزر و پسورد بده.
بعدش صدتا مشکل داشت. جواب دهی هم دو سه روزی طول میکشه تا جواب بدن.
الان بعد از یک ماه فقط میتونم آفلاین بازی کنم....
اصلا راضی نبودم...
منم یبار از اینا خریدم رفت تو پاچم دیگه جواب نمیدن

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
518
نام
علی
سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین

من تازه ps5 گرفتم و هیچ آشنایی با اکانت قانونی و هکی ندارم ممنون میشم ارزان ترین روش رو‌ معرفی کنین. بعضی از سایت ها رو می دیدم مثلا ظرفیت 1 قیمتش خیلی خوب بود با خودم گفتم چرا هکی اما باز بعضی های دیگه خیلی اختلاف داره هکی و قانونی ( هر چند ۱ هم قانونی نیست)

نکته دوم اگر قرار باشه به همین ریختن در مشهد همه 1.500 می گیرن که اصلا بهشون اعتماد ندارم دستگاه بدم

یکی دیگه هست 2 میلیون می گیره قابل اعتماد هست اما گفتم اگر به صرفه هست خودم بریزم از این به بعد همین هکی ها رو!؟ نظر شما چیه!؟ آموزشی داره!؟ اصلا خیلی تفاوت داره خودم بریزم یا بدم بیرون چون دیتا هم باید دانلود بشه

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,600
نام
امین
سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین

من تازه ps5 گرفتم و هیچ آشنایی با اکانت قانونی و هکی ندارم ممنون میشم ارزان ترین روش رو‌ معرفی کنین. بعضی از سایت ها رو می دیدم مثلا ظرفیت 1 قیمتش خیلی خوب بود با خودم گفتم چرا هکی اما باز بعضی های دیگه خیلی اختلاف داره هکی و قانونی ( هر چند ۱ هم قانونی نیست)

نکته دوم اگر قرار باشه به همین ریختن در مشهد همه 1.500 می گیرن که اصلا بهشون اعتماد ندارم دستگاه بدم

یکی دیگه هست 2 میلیون می گیره قابل اعتماد هست اما گفتم اگر به صرفه هست خودم بریزم از این به بعد همین هکی ها رو!؟ نظر شما چیه!؟ آموزشی داره!؟ اصلا خیلی تفاوت داره خودم بریزم یا بدم بیرون چون دیتا هم باید دانلود بشه
بهترین کار خرید یه پلاس اکسترا ظرفیت دو هست.
مطمئن باش پشیمونت نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر