بحث عملی در رابطه با قدرت گرافيک xbox360 در بازيهای انجام شده

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
اما فک نکنم تا زمان حیات این دو کنسول بازی ای بیاد که بتونه از MaximumPerformance سونی استفاده کنه چون هنوز بازیسازها از سخت افزار عقبترن و به احتمال زیاد تو نسل بعدی میتونن به اون برسن !
من منظورم از دید قدرت پردازش بود نه گرافیک، من نمیدونم شما چرا هی میخوای CPU رو به گرافیک بچسبونی ! ( یعنی بازی ای که بتونه 100% از حافظه CPU رو اشغال کنه ).

همین GTAIV خودمون که در نسخه 360 دارای 2xAA ست، بعلاوه اینکه در اکثر بازی های مشترک کیفیت رنگ بندی و وضوح تصویر در 360 بیشتر بوده میشه نتیجه گرفت 360 در زمینه گرافیک از ps3 بالاتره.
منم نظر فریدونو دارم AA و نورپردازی توی 360 بهتر از PS3 خودشو نشون میده که مثال بارزش هم همین بازی DMC4 هست که بوضوح مشخص .من اونجا منظورم از AI، هوش مصنوعی بازی بود که بالطبع بخاطر قدرت بیشتر پردازنده Cell میتونه سریعتر عمل کنه و بهتر .( البته یادمون باشه که 360 علاوه بر CPU، از GPU استفاده میکنه که تا حد مناسبی Processing رو هم انجام میده و به کمک CPU میاد ).

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
من خودم ایکس باکس دارم و برادرم پی اس تری داره
بعد از مقایسه بازی های مشترک مثل فوتبال و جی تی ای به این نتیجه رسیدیم که گرافیک ایکس باکس
خیلی قوی تره و اصلا قابل مقایسه نیستند

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
من خودم ایکس باکس دارم و برادرم پی اس تری داره
بعد از مقایسه بازی های مشترک مثل فوتبال و جی تی ای به این نتیجه رسیدیم که گرافیک ایکس باکس
خیلی قوی تره و اصلا قابل مقایسه نیستند
اصلا ربطی نداره که گرافیک PS 3 بالاتر یا پایین تر باشه در این بازی ها چون گرافیک بستگی به سازنده ی بازی داره و اون اگه بازی رو خوب پورت کنه رو PS3 اونم با ایکس باکس 360 مساوی میشه !
بعدشم این بحث مقایسه ی گرافیک PS3 و X360 مال اینجا نیست دوست عزیز !:biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اصلا ربطی نداره که گرافیک PS 3 بالاتر یا پایین تر باشه در این بازی ها چون گرافیک بستگی به سازنده ی بازی داره و اون اگه بازی رو خوب پورت کنه رو PS3 اونم با ایکس باکس 360 مساوی میشه !
بعدشم این بحث مقایسه ی گرافیک PS3 و X360 مال اینجا نیست دوست عزیز !:biggrin1:

مگه بازیها همه واسه 360 ساخته میشن و برای ps3 پورت ؟!
تمام بازیهایی که روی ps3 پورت شدن گرافیک پایینتری داشتن و میشه گفت پورت شدن یه بازی این مشکلات رو داره .
نه عزیز من بستگی داره که بازی روی کدوم پلتفرومی بعنوان پلتفورم اصلی ساخته بشه .
توی همین gta بحث سره aa هستش که در 360 بیشتره و برای همین اشکالاتی که این بازی داره رو میپوشونه .
در کل 360 تونسته در اکثر موارد بهترین گرافیک رو نسبت به رقیب خودش به نمایش بذاره که اینو مدیون ریلیز زودترشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر