بحث در مورد Smack down VS Raw 2008

The Rock

کاربر سایت
May 3, 2006
28
من تو اين SVR 2008 يه مشكل دارم! نميدونم چه جوري بايد پول كسب كنم تا سوپراستارهاي Legend رو بخرم!(مثل نسخه هاي قبل نگفته مثلآ فلان كار رو بكن تا پول بگيري...) از طرف ديگه سيستم مبارزات هم خيلي عوض و اعصاب خورد كن و سخت(از نظر سختي اجراي فنون) شده(به نظر من).
در كل اين شماره اصلآ فاز نميده!

آقا سپهر بهترین راه کسب پول این است که شما جان سینا را برداشته و بخش 24/7 را به عنوان سوپراستار با او بروید و در همه ی هفته ها در منوی Events Activities ( یک همچین چیزایی ) رفته و هر هفته عکس بگیرید ( اون عکسی که رو شما شمشیر کشیده اند )

پیشنهاد من در بخش جی ام مود هم این است که شما اگر میخواهید خیلی سخت نباشه براتان بار اول فقط 4 سوپراستار برداشته و مصدومیت را هم OFF کنید و خیلی راحت با گذاشتن بازیهای سنگین جی ام مود را تا آخر بروید :cool:

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
چند تا سوال

اول اینکه نسخه 2008 مانند سری های قبلی اول بازی یعنی هنوز وازد منو نشده دمو intro راو اسمکدان یا ای سی دبلیو نمیزاره ایا مال همه اینطور است؟

دوم اینکه gm جنرال منجر این بازی در کدوم قسمت هست هرچی کشتم پیدا نکردم .

سوم کسی هست بتونه برای من مشخص کنه که هنگام فینشر زدن چرا مثل قبل نیست؟ به جای clean و dirty ایتمهای دیگه های گذاشته اینها به چه دردی میخورند .

لطفا کسی که در این بازی خبره است به من هم یاد بده

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
دوستان یکی جواب بده من میخواهم بدونم نسخه همه همینطور است؟
دموی اول نشون نمیده
جی ام هم نداره
یکی راهنمایی کنه

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
اول اینکه نسخه 2008 مانند سری های قبلی اول بازی یعنی هنوز وازد منو نشده دمو intro راو اسمکدان یا ای سی دبلیو نمیزاره ایا مال همه اینطور است؟
نه...نشون نميده...
دوم اینکه gm جنرال منجر این بازی در کدوم قسمت هست هرچی کشتم پیدا نکردم .
اول برو تو Game Modes بعد برو تو قسمت 24/7 مد... بعد روي Play as a General Manager و بعدش هم كه ديگه معلومه...
سوم کسی هست بتونه برای من مشخص کنه که هنگام فینشر زدن چرا مثل قبل نیست؟ به جای clean و dirty ایتمهای دیگه های گذاشته اینها به چه دردی میخورند .
وقتي بخواي فينيشر خودت رو بزني وقتي كه منوي اسمكت پر شد بايد تو يك موقعيت مناسب با كلين مثلث فينيشرت رو بزني. وگرنه ميتونه اونو با ال 1 و ال 2 ذخيره كني.
حالا با توجه به كلاسي كه داري ميتوني با گرفتن آر1 و مثلث كارهاي خاصي رو انجام بدي:
Showman : در يك موقعيت مناسب با زدن آر يك و مثلث فينيشر حريف رو به خودش ميزني.
Power House : بعد از اينكه آر1 و مثلث رو زدي هر چي ضربه بهت بزنن اثري بهت نميكنه و ميتوني ملت رو با قدرت به خارج از رينگ پرت كني و همين طور حركات و فنهاي قدرتي رو ميتونه انجام بدي
Brawler : بعد از زدن آر1 و مثلث مشت و لگد رقبا روت اثري داره و همچنين پرقدرت تر و سريعتر ميتونه به رقيبت ضربه بزني
Hardcore: ميتوني بري بيرون رينگ و يك صندلي برداري و بعد آر1 و مثلث رو بزني...بعد صندلي رو ميكوبه تو كلش(!) و بعد كم كم بدنتكه مثلآ قرمز شده مثل روز اول سفيد ميشه...
دو كلاس ديگه يعني High Falyer و تكنيكي رو زياد بازي نكردم و حركات خاصشون رو نميدونم ولي تكنيكي فكر كنم اين جوري باشه كه نتونن روت فن بزنن و خوت راحتتر ميتوني فن بزني...

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
نه...نشون نميده...

اول برو تو Game Modes بعد برو تو قسمت 24/7 مد... بعد روي Play as a General Manager و بعدش هم كه ديگه معلومه...

وقتي بخواي فينيشر خودت رو بزني وقتي كه منوي اسمكت پر شد بايد تو يك موقعيت مناسب با كلين مثلث فينيشرت رو بزني. وگرنه ميتونه اونو با ال 1 و ال 2 ذخيره كني.
حالا با توجه به كلاسي كه داري ميتوني با گرفتن آر1 و مثلث كارهاي خاصي رو انجام بدي:
Showman : در يك موقعيت مناسب با زدن آر يك و مثلث فينيشر حريف رو به خودش ميزني.
Power House : بعد از اينكه آر1 و مثلث رو زدي هر چي ضربه بهت بزنن اثري بهت نميكنه و ميتوني ملت رو با قدرت به خارج از رينگ پرت كني و همين طور حركات و فنهاي قدرتي رو ميتونه انجام بدي
Brawler : بعد از زدن آر1 و مثلث مشت و لگد رقبا روت اثري داره و همچنين پرقدرت تر و سريعتر ميتونه به رقيبت ضربه بزني
Hardcore: ميتوني بري بيرون رينگ و يك صندلي برداري و بعد آر1 و مثلث رو بزني...بعد صندلي رو ميكوبه تو كلش(!) و بعد كم كم بدنتكه مثلآ قرمز شده مثل روز اول سفيد ميشه...
دو كلاس ديگه يعني High Falyer و تكنيكي رو زياد بازي نكردم و حركات خاصشون رو نميدونم ولي تكنيكي فكر كنم اين جوري باشه كه نتونن روت فن بزنن و خوت راحتتر ميتوني فن بزني...

اقا سپهر خیلی خیلی ممنون واقعا کمک خوبی کردی عزیز
من الان دارم با جان سینا 24/7 را میرم رستال مانیا را تمام کردم بعد تدی لانگ از من خواست که به اسمکدان برم و الان دوباره باید تا رستال مانیا برم فقط یک سوال دیگه اینه که حتما بازی ها را باید انجام بدم توی اسمکدان یا فقط توی ppv ها کافی است اگه اینم جواب بدید شرمنده میکنید.
باز هم بابت کمکتون ممنون

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اين بازي واقعا روش كار شده Batista و Undertaker كه ميدونيد چه جنگي باهم دارند؟؟؟يه مسابقه 4 نفره بزاريد تيكر و باتيستا رو هم بياريد وقتي تيكر داره وارد ميشه باتيستا با عصبانيت نشون مي ده.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
اقا سپهر خیلی خیلی ممنون واقعا کمک خوبی کردی عزیز
من الان دارم با جان سینا 24/7 را میرم رستال مانیا را تمام کردم بعد تدی لانگ از من خواست که به اسمکدان برم و الان دوباره باید تا رستال مانیا برم فقط یک سوال دیگه اینه که حتما بازی ها را باید انجام بدم توی اسمکدان یا فقط توی ppv ها کافی است اگه اینم جواب بدید شرمنده میکنید.
باز هم بابت کمکتون ممنون
تو قسمت 24/7 وقتي شما يه سوپراستار رو برميداريد با توجه به برد و باختهاتون براتون بازي گذاشته ميشه.
مثلآ اگر فلان بازي رو ببريد ميتونيد سر كمربند بازي كنيد و اگر ببازيد يه داستان ديگه براتون چيده ميشه.(بعضي از بازيها هم برد و باخت شما در اونها تآثيري در داستاني كه براتون چيده ميشه نداره)
در كل اگر حوصله داشته باشي و همه‌ي بازيها رو خودت بري و ببري بهتره...چون راحتتر و زودتر ميتوني Hall of Fame بشي. اگرم نخواستي ميتوني تا WM بزني Simulate بشه... اين ديگه ميل خودته... در كل هيچ اجباري روي شما نيست كه حتمآ بازي رو خودتون انجام بدين و حتمآ بازي رو ببرين...

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
یک چیزی برام خیلی جابه
مثلا من بازی را میبرم یاری که بازنده است خوشحالی میکنه
من با یک نفر بازی داشتم سر بازی با یک نفر دیگه و با مربی او
دلیل چیه؟؟؟؟؟؟

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
اقا سپهر واقعا ازت ممنونم که راهنماییم میکنی چون من این بازی را مانند سال پیش تا اخر سال بازی میکنم .
اما تغییراتی در این بازی انجام شده که گیجم کرده
همینطور که اقا نوید گفتن در season این بازی اتفاقات تکراری است و بعد از بازی صحنه چندان ربطی به بازی و نتیجه ان نداره و اینم دلیلش ضعف در ساخت بازی است.
در کل نسخه قبلی راحت تر بود
حتی در نحوه بازی ها هم سری کارهایی باید انجام بدیم که نتوانستم یعنی نمیدونم چطوری انجامش بدم
مثلا داور را چطور باید حل بدهم
یا چطور صندلی را زیر سر بازیکن بزارم و بعد با صندلی دیگه به سرش بکوبم؟!

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
1.برای گزاشتن سندلی باید ادم که هاردکورهست (همون که اکس سندلی) انتخاب کنی مثل
جف هاردی بد بری طرف کله یا پای هریف کلید A بزنی برای استفاده از دو سندلی هم باید هریف روزمین طوری افتاده باشه که سر و تنس به طرف رینگباشه و کمرشم روبه اسمون بد هم دوبره همونکارها.
2.برای زدن فینیشر درتی و هولدادن داور باید ادم درتی بگیری (اکس ستل اشقال) مثل رندی ارتن
بری جلوی داور A بزنی . برای فینیشر هم اول اونو زخیره کن بد میتونی مثل فینشر های دیگه ازش استفاده کنی .
کسی نمیدونه چجوری دوتا میزو گزاشت روی هم؟
درزمن همی اچیومنتهای افلاینشو گرفتم:cheesygri

آخرین ویرایش:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
وقتی مشت میزنند باید چیجوری دستشون رو بگیریم؟
کلا دفاع باید چیجوری بکنیم؟ مثلا میخوان یه فن بزنن وسط کار بزنیمشون؟

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
Lt زربات مثل مشت و لقد
Rt فنهای گرفتنی
(سروقت بزنید)
برای بدل ردن فن هایی که اکس انالوگ میزنه اول X و Rs (انالوگ راست) روبچرخانید

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
یک سوال دیگه در بازی هایی که در قسمت season انجام میدیم یک چیز دیگه هست که به کمکتان نیاز دارم.
بیشتر اوقات بعد از اتمام بازی دکتر قسمتی از بدن را نشان میده که مصدوم شده و در بازی های بعدی خیلی زود میبازه راهی برای خوب شدن مصدومیت وجود داره یا همینطوری باید بازی کنیم؟

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
شدیدن و خیلی خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم
من دیگه حسابی خسته شدم از بس season 27/7 را بازی کردم هرچی میرم تا رستال مانیا دوباره ادامه میده
الان 4 بار هست که بازی را تمام میکنم اما هنوز تمام نشده .
البته باید بگم 100% شده و مستر مک ماهون قاب تالار افتخار را هم بهم داده ولی همه زمینها و خود مستر مک ماهون قفل هستند.
در قسمت hall of the fame هم یک مقدار مونده که 100% شه .
من king of the ring را هم تمام کردم .
الان مشکلم اینه که 3 یا 4 تا زمین از جمله رستالمانیا و کمربندها و مسترمک ماهون هنوز قفل هستند.
من باید همه سابقات 24/7 را بازی کنم؟ چون الان فقط بازی هایی که برای کمربند هست یعنی ppv ها را بازی میکنم بقیه را میزارم خودش نتیجه بده .
خواهش میکنم بگید چطوری تمامش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر