بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
به نظر من شاید تا دو هفته ی دیگه کرک نشه ولی مطمئنم که توی دی و بهمن کرک خواهد شد.
چون الان هر حکری که توی دنیا وجود داشته ریختن تا اینو کرک کنن و هرکی زودتر کرک کنه کلی پول و ثروت گیرش میاد.
پس به شماهم پیشنهاد میکنم که زیاد عجله نکنید.
موفق باشید.

چرا ممکنه تا دو هفته ی دیگه کرک نشه؟؟؟:confused:
عجله کردن ما چه ربطی به کرک کردن اونا داره؟؟اونا اصلا به ما کار ندارن وبه کار خودشون ادامه میدن;)

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
چون الان هر حکری که توی دنیا وجود داشته ریختن تا اینو کرک کنن و هرکی زودتر کرک کنه کلی پول و ثروت گیرش میاد.
چرا کلی پول و ثروت ؟ اونا این کار رو کاملا فری انجام می دن.. یعنی تو اوقات بیکاریشون.... فقط بعضی ها که دلشون بخواد donate می کنن... اگه برا پول این کارو می کردن که زودتر از اینا حک میشد...;)

عجله کردن ما چه ربطی به کرک کردن اونا داره؟؟اونا اصلا به ما کار ندارن وبه کار خودشون ادامه میدن;)
عجله کردن ما ربطی به کرک کردن اونا نداره اما خود همونام خیلی دلشون می خواد که دیسک اورجینالشون خراب نشه و با بک آپشون بازی کنن.;)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
عجله کردن ما ربطی به کرک کردن اونا نداره اما خود همونام خیلی دلشون می خواد که دیسک اورجینالشون خراب نشه و با بک آپشون بازی کنن.;)

ببینم رفیق یعنی حرف من اشتباه بود؟؟؟؟

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Nope...;)

بدست آوردن Key Drive توسط Conectivity Kit... یه راه ساده تر برای بدست آوردن kEY درایو بدون لحیم کاری...

هنوز حک نشده... باید صبر کرد.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
Nope...;)

بدست آوردن Key Drive توسط Conectivity Kit... یه راه ساده تر برای بدست آوردن kEY درایو بدون لحیم کاری...

ببینم با این وسیله که شما میگی نمیشه کی 360 منو از تو مادر بورد برداشت؟؟؟؟
اخه درایوم سوخته وکی ش از بین رفته؟؟؟:((:((

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
Nope...;)

به نظر ما خیلی دیر هک میشود

در شیراز درایو تعویض میشود

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
دوستانی که نمی تونن صبر کنن برن درایو عوض کنن..;)

ببینم با این وسیله که شما میگی نمیشه کی 360 منو از تو مادر بورد برداشت؟؟؟؟
اخه درایوم سوخته وکی ش از بین رفته؟؟؟
در این مورد اطلاعاتی داده نشده.. اما من یه سرچی می کنم ببینم که چطور میشه.. راستی شما چطور درایو کی تونو سوزوندین آخه ؟
به نظر ما خیلی دیر هک میشود

در شیراز درایو تعویض میشود
به هر حال اینم نظر شماس دیگه.. راستی اگه شما درایو رو عوض می کنین و قیمتاتون منصفانه س برا بچه های سایت یه کاری بکنین.. بنده خداها مردن از بس صبر کردن.. بهشونم حق میدم. متاسفانه شیادین زیادی پیدا شدن که از این قضیه دارن سوء استفاده می کنن و 120 تومن بابت تعویض درایو ازتون می گیرن.. البته به دور از شما;)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
راستی شما چطور درایو کی تونو سوزوندین آخه ؟
;)

من درایوو سوزوندم نه کی رو:laughing:

البته اگه من سوزونده باشم.چون از اونی که خریدم میگه تو سوزوندی منم میگم سوخته بوده باز اون میگه تو..........ولش کن سرتونو درد نیارم:cheesygri:cheesygri

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستانی که نمی تونن صبر کنن برن درایو عوض کنن..;)

خدايی دلت مياد؟؟؟؟؟

من درایوو سوزوندم نه کی رو:laughing:

البته اگه من سوزونده باشم.چون از اونی که خریدم میگه تو سوزوندی منم میگم سوخته بوده باز اون میگه تو..........ولش کن سرتونو درد نیارم:cheesygri:cheesygri

شما کنسول رو از کی خريدی؟:confused:

electrolush

کاربر سایت
Aug 3, 2008
4
در مورد ثروت باید عرض کنم که خیلی از این حکرا برنامه های خودشونو به سایتهای مختلف تا این سایتها این برنامه هارو زودتر از سایتهای دیگه توی نت قرار بدن.اون سایتی هم که این کاررو میکنه ملت میریزن توی این سایتها تا این برنامه هارو دانلود کنن.بعدا مردم که وقتی بفهمن این سایت کارش درسته (البته توی خارج از کشور)شروع به حمایت از این سایتا میکنن تا پابرجا بمونن ومرم بتونن ازطریق اون چیزهایی رو که میخوان تهییه کنن.مثل سایت یوتویوب که ادم هرچی میخواد توش پیدا میکنهو این معروفیت و پابرجایی سایت بخاطر طرفدارانشن که بهش کمک میکنن. (پس یه جورایی به حکرهاهم پول میرسه.)
حالا بگذریم من میخواستم بدونم که ایا 100% لایت ان کرک میشه یا نه؟؟
زمانش مهم نیست ولی میخوام بفهمم که کرک شدن این درایو 100% هستش.چون دیروز به یکی از مغازه دارها که زنگ زدم گفت که به احتمال 100 درصد هرگز این درایوها حک نمیشن.اگر جواب بدید ممنون میشم.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
در مورد ثروت باید عرض کنم که خیلی از این حکرا برنامه های خودشونو به سایتهای مختلف تا این سایتها این برنامه هارو زودتر از سایتهای دیگه توی نت قرار بدن.اون سایتی هم که این کاررو میکنه ملت میریزن توی این سایتها تا این برنامه هارو دانلود کنن.بعدا مردم که وقتی بفهمن این سایت کارش درسته (البته توی خارج از کشور)شروع به حمایت از این سایتا میکنن تا پابرجا بمونن ومرم بتونن ازطریق اون چیزهایی رو که میخوان تهییه کنن.مثل سایت یوتویوب که ادم هرچی میخواد توش پیدا میکنهو این معروفیت و پابرجایی سایت بخاطر طرفدارانشن که بهش کمک میکنن. (پس یه جورایی به حکرهاهم پول میرسه.)
زمانش مهم نیست ولی میخوام بفهمم که کرک شدن این درایو 100% هستش.چون دیروز به یکی از مغازه دارها که زنگ زدم گفت که به احتمال 100 درصد هرگز این درایوها حک نمیشن.اگر جواب بدید ممنون میشم.

حکرا ادم رو هم حک میکنن چه برسه به درایو لایتون

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
ممنون از توضیحاتت... ;)

راستش من تو پیج قبل آخرین گزارش از irc رو نوشتم:
یکی اومده بود گفته بود:
i've lost faith in liteon modding

گفتش که من دیگه ایمانمو نسبت مد کردن درایو لایتون از دست دادم...

C4eva بعدش اومد با چشمک گفت:
keep the faith
ایمانتو حفظ کن...

این به این معنیه که c4ea یه کاری کرده و تا حالا به کسی هم نگفته...

پس منم به شما اینو می گم:

Keep your faith

;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر