بحث در مورد بازی هاي Psp

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
دوستان اگه یه نگاهی به صفحه قبل بندازن چند خطی درباره pop: rival sword نوشتم!
بازی عالیه!... حتما نصبش کنید و بعد نظرتون رو در موردش بگید!

راستی کربن رو ریختم ... چرا اینقدر با pc فرق داره؟ دمو ها و داستان و کلا یه چیز دیگه هست!!! اسپورت کردن ماشین هم خیلی محدوده! most wanted پی اس پی هم همین طوره؟ یا بهتره؟
شرمنده ...
من نخونده بودم.
دستت درد نكنه داداش . :love:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
آقا من یه سوال دارم . تو این GTA Vice City Stories سوار هواپیما میشه شد ؟ دوچرخه چی ؟
اصلا به نظرتون این قشنگتره یا GTA LS ؟:p

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
rainbow six vegas این که خیلی مسخره هستش ولی کال آف دیوتی یه چیز دیگست
راستی این متال گر اسید چرا انقدر مسخرست خیلی تعریفش رو شنیده بودم

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
pro evolution soccer 2007 رو بازی کردین خیلی جدیده مثلا بالاک داخل چلسی است کریمی هم تو تیمش بازی میکنه و خیلی خوش تیپه از نقاط ضعف این بازی اینه که اسم بازیکنان را اشتباه نوشته است مثلا دایی نوشته dahoo :cheesygriاز عجیبترین نقاط ضعف بازی اینه که کریمی یک بازیکن ایرانی است ولی داخل تیم ایران بازی نمی کنه .دیگه انکه می تونین در we-shop تیم های قدیمی را بخرید و با اونها بازی کنید وقتی در master leage صعود کنید و برید به دسته یک میتونین با تیم کچل ها و تندروها و بلندها و ......بازی کنید که این یکی از نقاط قوت بازی است در کل بازی خوب و سرگرم کننده ای است و پیشنهاد میکنم برید بازی کنید:cheesygri

اگه Ps2 دارین و بازی Winning eleven 11 رو هم دارین :
1- PSP رو با کابل Usb به PS2 وصل کنید .
2- تو PSP برید به Option و بعد هم به Psp data link برید .
3- تو PS2 هم همینکار رو کنید .
4- کار تموم شد Save data ی PS2 اومد رو PSP و اسم بازیکنا هم درست شده و به جای Ligue C هم لیگ آلمان اومده .

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
vegas که خیلی باحاله!... من دیروز تمومش کردم... گرافیکش هم بدک نیست!... تفنگهای خیلی زیاد و با حالی داره!
بچه ها میشه یه بازی تو مایه های devil may cry برای psp معرفی کنید؟
سوم شخص اکشن باشه و گرافیکش هم خوب باشه!
اصلا خود psp دویل می کرای نداره؟!

آخرین ویرایش:

sahand_dak

کاربر سایت
Feb 7, 2007
22
من که اصلا با کانتر حال نکردم حتی روی Pc کمپانی Valv بازی توپی مثل Half Life و داد بیرون بعد کانتر و داد که گرافیکش از Half Life 1 هم بدتر بود چه برسه به 2ش...بعد جالبی اینکه کانتر خیلی خیلی معروف تر از Half Life شد البته تو ایران...جفتشون هم Single Player دارن هم Multyplayer .

کانتر تو کل دنیا هنوزم بازی شاخیه. اگه عصرا gameone نگا کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر