بحث در مورد آیفون جدید...4S

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
قضیه این بلوتوس 4 چیه؟
سرعتش چجوریه بلوتوث 4؟؟؟؟
فایل باهاش میشه فرستاد!!!!؟؟؟
تا جایی که من فهمیدم حالت ارتقاع یافته قبلی هست
و مطمعنا نمیشه باهاش فایل فرستاد {سیاست های مسخره اپل}
سرعتش هم بیشتر هست ولی مهمترین تغییر مصرف خیلی کمتر باتری هست

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
اقا کاغذ رو ولش کن رو کاغذ خیلی گوشیها برترن از ایفون اما تو واقعیت واقعا هیچی لذت بخش تر از استفاده از ایفون نیست.اینو هر کسی که از محصوات اپل استفاده کرده باشه قبول داره.کیفیتش،کاراییش،زیبا ییش و ...
دوست عزیز روی کاغذ هم آیفون برتی فاحشی داره.... :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
لپ تاپ های جدید اپل هم این بلوتوث رو دارن . پس وقتی دو دستگاه بلوتوث 4 داشته باشه سرعت قضایی میشه دیگه ...! ما هنوز سرعت انتقال بلوتوث 3 رو ندیدیم...!!!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تا جایی که من فهمیدم حالت ارتقاع یافته قبلی هست
و مطمعنا نمیشه باهاش فایل فرستاد {سیاست های مسخره اپل}
سرعتش هم بیشتر هست ولی مهمترین تغییر مصرف خیلی کمتر باتری هست
دوست عزیز ما تو ایران میخوایم یه فایل رو با بلوتوث به هم ارسال کنیم ؛
بلوتوث در بهترین شرایط حد اکثر 90 کیلو بایت بر ثانیه سرعت میگیره
و در اکثر کشور ها از جمله خود امریکا WireLess سراسری وصل هست و دیگه کسی دیوانه نیست با بلوتوث ارسال کنه چیزی رو
با وایرلس این کار رو میکنه که به راحتی سرعت متوسط اونجا حدودا میشه 500کیلوبایت بر ثانیه ، و بلوتوث دیگه از رده خارج شده (خیلی وقته)
و فقط برای ارتباط با ریموت ، هدفون و از این قبایل وسایل هست .

• Like
Reactions: TOP Game

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
به جز دوربین 8 و سی پی یو A5 تقریبا هیچی:d
دیگه واقعا باید قبول کرد که اپل بعد از مدت ها خراب کرد.من موندم چرا هنوز رتینا؟!! چرا از AMOLED استفاده نکردن؟:|
خب سیستم عامل ارتقا یافته چیزای جالب بهش اضافه شده میخواستین پس گوشی بشه شبیه سفینه؟!
خراب نکرد پلتفرمش دستشونه زیاد از حد ام تغییر بدن خراب میشه میشه مثل HTC!
RETINA بهترینه رو دستش نیومده

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
همین که CDMA و GSM رو به قول خودمون دوتا یکی کردن خیلی خوبه . مخصوصا واسه کسایی که خارج آشنا دارن میخوان بیارن راحت میتونن بگیرن بیارن ( فقط باید آنلاک باشه دیگه ) .

دوست عزیز ما تو ایران میخوایم یه فایل رو با بلوتوث به هم ارسال کنیم ؛
بلوتوث در بهترین شرایط حد اکثر 90 کیلو بایت بر ثانیه سرعت میگیره
و در اکثر کشور ها از جمله خود امریکا WireLess سراسری وصل هست و دیگه کسی دیوانه نیست با بلوتوث ارسال کنه چیزی رو
با وایرلس این کار رو میکنه که به راحتی سرعت متوسط اونجا حدودا میشه 500کیلوبایت بر ثانیه ، و بلوتوث دیگه از رده خارج شده (خیلی وقته)
و فقط برای ارتباط با ریموت ، هدفون و از این قبایل وسایل هست .

100% تایید میشه . اینی هم که گذاشتن واسه استفاده از هنزفریه . همه که مثل ما تکنولوژی فوق پیشرفته بلوتوث بازی رو ندارن ...!

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
4s بنظرم فقط برای نگه داشتن اسم شرکت توی این موضوع بوده {گوشی} .... با توجه به فعالیت و محصولات شرکت های دیگه در حال حاضر ! ...
همچنین اینکه مورد بخصوصی توی مشخصات دیده نمیشه ..... توی ایران اصلا ارزش خرید نداره با اون قیمت{که میاد} با توجه به بودن موارد بهتر ........

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
4s بنظرم فقط برای نگه داشتن اسم شرکت توی این موضوع بوده {گوشی} .... با توجه به فعالیت و محصولات شرکت های دیگه در حال حاضر ! ...
همچنین اینکه مورد بخصوصی توی مشخصات دیده نمیشه ..... توی ایران اصلا ارزش خرید نداره با اون قیمت{که میاد} با توجه به بودن موارد بهتر ........

یعنی فقط میخواد یه گوشی داشته باشه تا از رقبا کم نیاره ؟ پس چطور شد که آیفون ۴ پرفروشترین گوشی تاریخ شد و بواسطه همین تک گوشی شرکت Apple نوکیا را کنار زد و فروشنده اول در جهان شد ؟

---
یه سایت یه حرف جالب زده گفتم اینجا بذارم شما هم بخونید :

‎'The only way you can characterize the iPhone 4S as a disappointment is if you believed all of the bullshit rumors that have been floating around the Internet for the past few months. That being the case, your readers should be disappointed with you for even suggesting this.

Clearly, you’re upset that it wasn’t an iPhone 5, but Apple never said it would be an iPhone 5. Perhaps you should show some disappointment in the rumors sites instead."

• Like
Reactions: Ayuna

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
یعنی فقط میخواد یه گوشی داشته باشه تا از رقبا کم نیاره ؟ پس چطور شد که آیفون ۴ پرفروشترین گوشی تاریخ شد و بواسطه همین تک گوشی شرکت Apple نوکیا را کنار زد و فروشنده اول در جهان شد ؟
ما اینجا حرفی از محصولات دیگه نزدیم، اپل محصولات مختلفی داره که یکیش گوشیه ...... که در حال حاضر خیلی برندهای دیگه مدل های قویتر و به صرفه تری ارائه کردن ................ به نظر من که iOS یه سیستم عامل احمقانه و خسته کنندس ....... یه مدت که باهاش کار کنی از خودتم بدت میاد، مسلما اونایی که 1تومن به بالا دادن بالای این گوشیا نمیان بگن "ماست ما ترش بود" ! واقعا نمیدونم چنین پولی بالای چی داده میشه توی ایران !
نکته ی دیگه اینکه کسی حرف از آمار فروش نزد ............. که بخواد با برندی مثل نوکیا مقایسه بشه ......... نه جدا با نوکیا مقایسه میکنی آیفون رو؟ حالا از هر نظری !!! ......
در آخر کار اشتباهی هم به نظر نمیرسید معرفی این مدل به جای i5 ! همونطور که گفتم برای روی سطح نگه داشتن شرکت توی "این" زمینه فکر خوبی بوده . از طرف دیگه اگه هم میخواست i5 بده بیرون حالا با هر قدرت و ویژگی ....... همونطور که میدونیم برندهای دیگه مدل های نهایی خودشون رو توی این چند ماه اخیر داده بودن بیرون ........ یه فضای خالی میمونه تا مدل بعدیشون و جهش بعدی ........... اگه اینو بخواد i5 پر کنه و اسم خودشو رقیب بذاره مسلما این فاصله زمانی فرصت خوبی میشد که برندهای دیگه چیزی فوق i5 رو ارائه میدادن بعدش، اینطوری میشد که i5 توی اون زمان مقام قدرت و ویژگی خودشو که "اول" حساب کرده از دست میده ......... پس fail ! و به همین خاطر گفتم کار اشتباهی نبود .........
در مورد بحث این مدل هم کما گفتم، بیخودی بیش نیست ....... نظر خودمه !

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
ما اینجا حرفی از محصولات دیگه نزدیم، اپل محصولات مختلفی داره که یکیش گوشیه ...... که در حال حاضر خیلی برندهای دیگه مدل های قویتر و به صرفه تری ارائه کردن ................ به نظر من که iOS یه سیستم عامل احمقانه و خسته کنندس ....... یه مدت که باهاش کار کنی از خودتم بدت میاد، مسلما اونایی که 1تومن به بالا دادن بالای این گوشیا نمیان بگن "ماست ما ترش بود" ! واقعا نمیدونم چنین پولی بالای چی داده میشه توی ایران !
نکته ی دیگه اینکه کسی حرف از آمار فروش نزد ............. که بخواد با برندی مثل نوکیا مقایسه بشه ......... نه جدا با نوکیا مقایسه میکنی آیفون رو؟ حالا از هر نظری !!! ......
در آخر کار اشتباهی هم به نظر نمیرسید معرفی این مدل به جای i5 ! همونطور که گفتم برای روی سطح نگه داشتن شرکت توی "این" زمینه فکر خوبی بوده . از طرف دیگه اگه هم میخواست i5 بده بیرون حالا با هر قدرت و ویژگی ....... همونطور که میدونیم برندهای دیگه مدل های نهایی خودشون رو توی این چند ماه اخیر داده بودن بیرون ........ یه فضای خالی میمونه تا مدل بعدیشون و جهش بعدی ........... اگه اینو بخواد i5 پر کنه و اسم خودشو رقیب بذاره مسلما این فاصله زمانی فرصت خوبی میشد که برندهای دیگه چیزی فوق i5 رو ارائه میدادن بعدش، اینطوری میشد که i5 توی اون زمان مقام قدرت و ویژگی خودشو که "اول" حساب کرده از دست میده ......... پس fail ! و به همین خاطر گفتم کار اشتباهی نبود .........
در مورد بحث این مدل هم کما گفتم، بیخودی بیش نیست ....... نظر خودمه !

دوست من با نوكيا رو فقط از لحاظ فروش مقايسه كردم ،
صلاً i5 روى هيچ موبايل و تبلتى تا الآن قرار نگرفته و نخواهد گرفت ، پردازنده اپل در 4S اسمش A5 هست و اصلاً هيچ ربطى به i5 اينتل كه براى كامپيوترهاى شخصى طراحى شده ندارد . منم صحبتى از بقيه محصولات نكردم و منظورم فقط آيفون بود . احمقانه بودن iOS هم سليقه شخصى شماست كه قابل احترامه .

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یعنی همه شرکتا خودشون و تیکه تیکه کردن که برسن به Iphone! مثل samsung یه نو آوری نداشته تا الان!
دوربین 12 cpu رو می کنن 2GHZ که چی ؟ بازم از لحاظ کیفیت به پای Iphone نمیرسن

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یعنی همه شرکتا خودشون و تیکه تیکه کردن که برسن به Iphone! مثل samsung یه نو آوری نداشته تا الان!
دوربین 12 cpu رو می کنن 2GHZ که چی ؟ بازم از لحاظ کیفیت به پای Iphone نمیرسن

دوست عزیز فقط CPU رو مقایسه میکنی؟

طراحیه بدنه گه Galaxy S2 سره...چه از لحاظ نازکی...چه از لحاظ وزن...و چه از لحاظ شیک بودن...

صفحه نمایش هم که دیگه ماشالله حرف اول رو میزنه تو جهان...

اینا چیزیه که آیفون هنوز تو کفش مونده...تو آیفون 4S فقط سخت افزار رو ارتقا داده و سیستم عامل...حتی تو صفحه نمایش هم دست نبرده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر