بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
بابا چه خبره اینجا!!!
چی کار میکنید ؟؟؟
حالا یکی دو روز پایین بالا بازی میکنید دیگه.
به هر حال اینو باید اینجا بگم تا خیال خیلی ها راحت بشه و الکی خودشون رو دربدر نکنن :
بازی رو امروز بردیای خوب برام آوورد هم پچ شده و هم پچ نشده.و چند ساعتی روشون کار کردم.
داشبورد رو باید آپدیت کنید.
روی درایو های سامسونگ هر دو مدل دیسک پچ شده و نشده کار کرد و هیچ مشکلی هم نداشت همونجور که c4eva گفته بود.
روی درایوهای هیتاچی مدل 78 و 79 و 47 با فرمور 1.51 nonstealth اجرا شد اسپوف شده سامسونگ.
روی درایوهای بنکیو با هیچ فرموری اجرا نشد تقریبا 10 تا فرمور زدم.
روی هیچ درایو لایت آنی اجرا نشد تقریبا تمام فرمورها رو زدم .
نکته مهم :
همین الان تونستم روی لایت آن و بنکیو بازی رو اجرا کنم.
اما
من درایوها رو برای کنسولی که توی ناندش درایوش سامسونگ تعریف شده بود اسپوف کردم.یعنی هم لایت آن و هم بنکیو رو بجای سامسونگ اسپوف کردم . و بازی براحتی کار کرد.
یعنی اینکه این ap2.5 روی کنسولهایی که درایوهاشون سامسونگ هست اصلا کار نمیکنه چون مایکروسافت میدونسته که درایوهای سامسونگ به خاطر ساختار فرمور و ساختار سخت افزاری قابلیت اجرا و چک ap2.5 رو ندارن به خاطر همین اصلا توی کنسولهایی که درایوهاشون سامسونگ هست ap.2.5 کار نمیکنه.حالا هر درایوی رو هم که اسپوف کنی و بزاری روی این کنسولها براحتی بازی رو اجرا میکنه.
تمام کسایی که میگن بازی رو روی لایت آن اجرا کردیم یا کاملا دارن دروغ میگن یا درایوهاشون اسپوف شده سامسونگه یا اینکه ........

به هر حال صبر کنید

پ ن :
تصحیح میکنم
الان متوجه شدم که کنسولی که باهاش هیتاچی رو تست میکردم هم اسپوف شده بود و درایو اصلیش سامسونگ بوده.
از دوستانی که گیج شدن معذرت میخوام.

آخرین ویرایش:

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
تمام کسایی که میگن بازی رو روی لایت آن اجرا کردیم یا کاملا دارن دروغ میگن یا درایوهاشون اسپوف شده سامسونگه یا اینکه ........

به هر حال صبر کنید

اين که گفتی يعنی چه؟?????!!!!!:-/

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
Spoof کردن درايو يعني اينکه مثلا درايو کنسول شما LITE-ON هست و شما با ايجاد تغييراتي در Firmware درايو کاري کرديد که فکر کنه درايو شما Samsung هست، اصطلاحا به اين عمل ميگن Spoof که البته فقط در اين مورد خاص کاربرد نداره، چون کلا به هر کاري که باعث بشه سر چيزي کلاه گذاشته بشه اين اصطلاح بهش اطلاق ميشه.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
پس آخرش چی شده من ایکس باکسم رو پارسال عید خریدم با این پچ و اینا اجرا میشه یا نه؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی کسی که درایو کنسولش سامسونگه میتونه راحت بازی کنه ؟ بدون اینکه فلگ بشه ؟

در ضمن برای اجرا کردن بازی روی درایو سامسونگ باید حتما فریمور Lt باشه ؟

ممنون

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
یعنی کسی که درایو کنسولش سامسونگه میتونه راحت بازی کنه ؟ بدون اینکه فلگ بشه ؟

در ضمن برای اجرا کردن بازی روی درایو سامسونگ باید حتما فریمور Lt باشه ؟

ممنون

درایو سامسونگ توانایی چک امنیتی AP25 رو نداره و این مسأله روی اون کاملاً بی تأثیر هستش. در نتیجه بله می تونین بازی کنید فیرمور فرقی نمی کنه. چون wave 9 هست با lt یا 1.61 non به راحتی می تونین اجرا کنید.

• Like
Reactions: Dante Never Cry

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
پس چرا من که درایوم هیتاچی ال جی هستش بازی با اپدیت و.... همون آپدیت تقریبا 100 مگی اجرا نشد>؟؟؟؟؟

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
خب من هنوز بازش نکردم اون فایل رو ولی با توجه به اینکه هیچ کجا به غیر از زیر اون فیلم ها نتونستن استفاده کنن یا بهتره بگم کامنت نذاشتن که اجرا شده در نتیجه بیخودی وقت تلف نکنید .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببینم روی هیتاچی دقیقا چه جوری کار میکنه؟ من یه کنسول دارم درایورش هیتاچی هست اون موقع ME2 رو هم نخوند به خاطر Wave اش حالا اینو دقیقا چه جوری میخونه؟

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
[FONT=&quot]AP25 comes from Anti Piracy 2.5, a method used by microsoft to check if the disk you inserted in your xbox360 is authentic or not.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]If your dashboard is equal or higher than 2.0.12583, AP25 will be triggered. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Here is the patch to make it run under the old AP2.0![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]This will simulate the ROM in your XBOX360, making it look like you have hitachi V46/47 or samsung ms25/ms28 (if you dont have those already)[/FONT]
[FONT=&quot] Enjoy!![/FONT]
[FONT=&quot]اينو تو فايل اين پچ نوشته اينو رو ذي وي دي رايت كنيد بذاريد تو دستگاه بعد باريه اصليو بذاريد راستي بازيو تو پشت شهرداري نمي فروشن تو انقلاب رفتم ميگفتن دو دي وي ديشو داريم هارد ميخاد
[/FONT]

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
Spoof کردن درايو يعني اينکه مثلا درايو کنسول شما LITE-ON هست و شما با ايجاد تغييراتي در Firmware درايو کاري کرديد که فکر کنه درايو شما Samsung هست، اصطلاحا به اين عمل ميگن Spoof که البته فقط در اين مورد خاص کاربرد نداره، چون کلا به هر کاري که باعث بشه سر چيزي کلاه گذاشته بشه اين اصطلاح بهش اطلاق ميشه.

خوب ما خودمون ميتونين spoof کنيم يا نه ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من فکر کنم شما یک کم اشتباه گفتی.
Spoof کاری میکنه که شما اگر Lite On داشته باشید و بخواید سامسونگ بزارید کاری میکنه که دستگاه فکر کنه سامسونگ همون Lite On هست. یعنی درایور تعویضی رو فکر میکنه همون درایور اصلی هست وگرنه فکر نکنم درایور Lite On رو بکنه سامسونگ.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
میبینم maniyasoft همه ملت رو گذاشته سرکار!
این همه شاکی!!!

نه باو
بندهی خدا اومد جواب داد ایناهاش( جوابشون به شاکی ها) :
با سلام خدمت دوستان گرامی ، اول در مورد ارسال بگم که همه سوال کردن. امید بخدا ارسال سفارشات رو از اول وقت روز سه شنبه شروع میکنیم. دلیل اینکه دوشنبه شروع نکردیم این بود که داشتیم بازی رو روی کنسول های بیشتری تست میکردیم و در تلاش بودیم بازی رو کنسول های بیشتری اجرا بشه. کار بسیار وقت گیری هستش حالت های مختلف رو بررسی کردیم و نتیجه ای که تا این لحظه گرفتیم این بود که بازی روی تمام درایوها با فریمور نان استلیث اجرا شد (95%) ، بازی روی درایوهای هیتاچی ، ال جی ، سامسونگ ، بن کیو ، با فریمور ال تی اجرا شد (95%) ، بازی روی درایو لایت آن با فریمور ال تی اجرا نشد ولی با فریمور نان استلیث حتی روی کنسول های 2010 اجرا شد. ما تمام تلاش خودمون رو کردیم و بیش از سی حالت مختلف رو روی ایزو بازی بررسی کردیم و نتیجه رو روی حداقل ده کنسول با شرایط مختلف تست کردیم ، نتیجه کار شصت تا هفتاد درصد کنسول ها رو پوشش میده ، امید بخدا از سه شنبه صبح ارسال بازی رو شروع میکنیم. موفق باشید

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی

اولا ممنون از میثم عزیز برای پست کاملش.
دوما فکر کنم منظور میثم از اینکه بعضی ها با درایو Lite-on بازی رو اجرا میکنن این بود که کنسولشون در اصل با درایو سامسونگ بوده ولی درایو Lite-on رو روی اون کنسول Spoof کردن.
اگر بر عکس این کار رو انجام بدید یعنی فرمور سامسونگ رو روی درایو Lite-on بریزید و به کنسولی که درایو اصلیش Lite-on بوده وصل کنید نتیجه نخواهید گرفت.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر