بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
یه مطلبی اقایون مانیا سافت عزیز هر کاری که کردید مورد تقدیر اما اگر میشه این پچ یا راه حلتون رو برای بچه های bc بذارید میدونم شما هم دنبال فروش بازیهاتونید ولی.....................................................

behjaf

کاربر سایت
Nov 6, 2009
141
دوستان خوب برید بخرید به هم کپی بدید - مغازه دارا بخرن کپی کنن
گیر دادید به مانیا سافتا
ای بابا

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
این پچ تبدیل AP25 به AP20 همین کار رو می کنه
مانیا سافت که نوشته بعد از ساعتها تلاش منظورشون احتمالا تلاش برای پیدا کردن پسورد لعنتی این پچ بوده که از fileups باید دانلود کرد
من که هر کاری کردم نتونستم یکی از این survey ها رو تمام کنم و پسورد پچ رو دانلود کنم
ببینین شما می تونین ؟
http://fileups.net/1hR697
این فایل mediafire هم که خرابه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوستان خوب برید بخرید به هم کپی بدید - مغازه دارا بخرن کپی کنن
گیر دادید به مانیا سافتا
ای بابا
ها؟:|
والا اگر روش خاصی برای این کار ابداع کردن خوب بیان صاف و صادق بگن چرا زیر ابی میرن؟
انصافا کیا از مانیا سافت خردین و دراویشون لایت ان بوده و بازی اجرا شده
فقط به اون خدایی که میپرستید نگید ما خریدیم کار کرده یه عکسی کلیپی که بشه بهش تکیه کرد

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام من بازی رو گرفتم روی دستگاه من گفت باید اپدیت بشه و آپدیت رو انجام دادم ولی الان بازی اجرا نمیشه

قابل ذکر هستش بگم که درایو بنده LG HITACHI هستش ؟؟؟ باید الان چی کار کنم ؟؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام من بازی رو گرفتم روی دستگاه من گفت باید اپدیت بشه و آپدیت رو انجام دادم ولی الان بازی اجرا نمیشه

قابل ذکر هستش بگم که درایو بنده LG HITACHI هستش ؟؟؟ باید الان چی کار کنم ؟؟

از مانیا گرفتی بازیرو ؟

god of game 3d

کاربر سایت
Oct 6, 2010
53
نام
مهدی
کسی لینک دانلود این پچ و داره؟؟

چجوری باید استفاده کنیم؟؟؟

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
مانیا سافت که نوشته بعد از ساعتها تلاش منظورشون احتمالا تلاش برای پیدا کردن پسورد لعنتی این پچ بوده که از fileups باید دانلود کرد
من که هر کاری کردم نتونستم یکی از این survey ها رو تمام کنم و پسورد پچ رو دانلود کنم
ببینین شما می تونین ؟
اقا منم تو همینش موندم نمیتونم فرمهاشو تکمیل کنم جون من یکی یه کاری کنه.نمیدونم تو این مورد چرا مدیرای سایت دخالت نمیکنن اگراقا خلیل بود الان همه چیز ردیف بود کجاییییییییییییی اقا خلیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل به دادمون برس
بچه ها یکی این پچ رو درست حسابی واسه دانلو د بزاره ممنون

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
اقا منم تو همینش موندم نمیتونم فرمهاشو تکمیل کنم جون من یکی یه کاری کنه.نمیدونم تو این مورد چرا مدیرای سایت دخالت نمیکنن اگراقا خلیل بود الان همه چیز ردیف بود کجاییییییییییییی اقا خلیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل به دادمون برس
بچه ها یکی این پچ رو درست حسابی واسه دانلو د بزاره ممنون

ولله این پچ به نظر میاد که فیک باشه ....من هم دانلود کردم این رو به نظر فیک میاد چون کاری انجام نمیده ... اگه هم جواب داده بود تا حالا دنیا رو گرفته بود

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
ها؟:|
والا اگر روش خاصی برای این کار ابداع کردن خوب بیان صاف و صادق بگن چرا زیر ابی میرن؟
انصافا کیا از مانیا سافت خردین و دراویشون لایت ان بوده و بازی اجرا شده
فقط به اون خدایی که میپرستید نگید ما خریدیم کار کرده یه عکسی کلیپی که بشه بهش تکیه کرد

داداش من هم چند صفحه پیش همین حرف رو زدم دیگه
میگم ملت آیفون هک میکنن - دانگل میسازن - کلی کار شاخ میکنن اینجور بازی هارو در نمیارن
حالا ما جماعت ایرانی اینجور کرد و کارها داریم
این تیم مانیای هکر بزرگ دنیا ، چرا این کاری که کرده رو علنی نمیکنه ملت بیان نتیجه اش رو بگن؟
ما که فقط شنیدیم مانیا هک کرد هک کرد بازی رو اجرا کرد
هیچ چیز دیگه ای نیدیدم
در مورد اون عکس ها هم بگم که هیچ کاری نداره عکس گرفتن
من خودم دیشب بازی رو ، روی یه دستگاه لانچ درایو هیتاچی به راحتی مثل آب خوردن بالا آوردم - 20 دقیقه هم بازی کردم
الان یعنی برم عکس بگیرم بزارم اینجا بگم هک کردم ؟
اگه این کار رو انجام دادین بقول این دوستمون دیگه چرا اینقده حرفه ای شناگر بازی در میارین ؟
ملت رو سر کار گزاشتین
قیمتش هم که خیلی جالب هست
توجیه آقای پیام خان رییس سایت در مورد قیمت بازی هم خیلی خنده داره واقعا ...
5500 چون 2 دی وی دی هست ، خوب چرا آپدیت رو روی یه سی دی چیزی نمیزنین که بدین دست ملت ؟
حتما باید از خود دی وی دی سورس بازی استفاده میکردین ؟
اصلا دی وی دی خام 9 گیگ قیمتش چند ؟
جای بسی تاسف و ناراحتی و شرمساری هست ....

واقعا که باز هم تکرار میکنم شخصیت زشت این هفته پارازیت یقینا بر و بچ مانیا و عواملی که پشت این کار هستند ، میشن
ببین من کی گفتم نگین نگفتی !!!!

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
من ديروز بعد از ظهر بازي رو سفارش دادم هنوز كه هنوزه نفرستادن..

داره كم كم 24 ساعت ميشه در حالي كه نوشته حداكثر 12 ساعت ارسال ميكنيم..

مثل اين كه هيچكس هم تا حالا اين نسخه ي مانيا سافتيايي :d رو نگرفته:-w

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
ببینین شما می تونین ؟

یکی پیدا نمیشه که پسورد این فایل رو پیدا کنه ؟؟

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
توضیح در مورد پچ

سلام به هم یکم توضیح را لازم دونستم راجب پچ بهتون بدم :
1_ اون فایلی که بدون پسورد گذاشتن و یک فایل اجرایی داخلشه بخاطر این کار نمی کنه که اون فایل اصلاَ اجرایی نیست پس وقتتون رو تلف نکنید روش .
2_فایل پسورد دار انگار سرورش مشکل داره یا هر چرتی که هست من با اینکه به زحمت تونستم ازش دانلود کنم بازم صفحه سفید بهم داد که میتونه مشکل بازم توی دانلود باشه .

از طرفی با توجه به تشکرهای زده شده در مورد اجرا شدن پچ به نظرم بهتره همه دنبال پسورد بگردیم و هر کسی پیدا کرد بیاد اینجا بذاره تا همه استفاده کنن ... خود من هم پیدا کنم میام میذارم الانم دارم سعی می کنم پسورد رو کرک کنم اگه کسی زودتر پیدا کرد بیاد بگه .
در آخر باز هم می گم برام جالبه این موضوع که چطوری بدون پچ کردن فایل اجرایی این قضیه می خواد دور زده بشه .

موفق باشید .

• Like
Reactions: iman_mi2002
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر