بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
من slim دارم اپدیت کنم مشکلی نمی خورم.. چی کار کنم . کمک کنید ؟
اقا اگه کسی اسلیم داره کمک کنه ..................

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از این به بعد کلیه بحث های مربوط به قفل و اجرای این بازی و مسائل مربوطه همگی فقط در این تاپیک دنبال خواهند شد.

تاپیک اصلی بازی فقط در مورد بحث در مورد خود بازی است.

-----------------------------

یه موضوعی رو هم بگم در مورد این بازی چون دیدم یسری نگرانن که اگه بازی رو بگیرن یه وقت flag نشن.
خیلی صریح بخوام بگم شما یا بن رو انتخاب کنید یا بازی رو. درصورتی که دیسک این بازی رو در درایو خود بگذارید (البته به جز درایو های سامسونگ) چه بازی اجرا بشه، چه اجرا نشه، چه پچ شده باشه و ... شما flag می شید.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
خوب این تیم مانیا که میگن نباید یه اعلام وجود کنه به خارجی ها که بگن ما اینکارو کردیم که بعدا خارجی ها نیان به اسم خودشون ثبت کنند
====
ولی طفلک آنلاین باز ها همتون بن میشید :D

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
جا داره از همینجا از بروبچ گل مانیا سافت تشکر کنم همیشه ارزوم بوده یه روزی ما ایرانیا بجای c4eva کار های خارق العاده مثل هک ایکس باکس انجام بدیم که فکر کنم همین اجرای بازی اساسین که هیچ کس تو دنیا نتونستن کاری کنن جای تشکر داره بازم ممنونم . مانیا سافا هیپ هیپ هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا>:d<
:bash::excited: __

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اگر تا سه شنبه به مغازه های کارج نرسه,همون ظهر سه شنبه سفارشش می دم...

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
اگر تا سه شنبه به مغازه های کارج نرسه,همون ظهر سه شنبه سفارشش می دم...
شرمنده ها! اما این جمله خصوصی مربوط به شما بود، چه ربطی الان به تایپیک داشت!؟
دیگه اسپم زدن هم حدی داره به خدا.
===================================================
کسی بازی نکرده هنوز این AC:BH رو؟

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
سلام دوستان من بازی را اجرا کردم بالاخره البته همون نسخه اصلی را نه ماله مانیا سافت بازی رو درایو من که lg hitachi قدیمی هستش راحت اجرا شد>:d<
البته جا داره واقعا از امیررضا عزیز کاربر فعال تشکر کنم update را که گذاشته دانلود کردم و کار کرد بازی اجرا شد ممنونم امیررضا عزیز>:d<

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من درایو من هیتاچی ال جی هستش بازی اجرا میشه ؟؟؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
شرمنده ها! اما این جمله خصوصی مربوط به شما بود، چه ربطی الان به تایپیک داشت!؟
دیگه اسپم زدن هم حدی داره به خدا.
================================================== =
کسی بازی نکرده هنوز این AC:BH رو؟
شرمنده ها! شرمنده ها! شرمنده ها! شرمنده ها! شرمنده ها! ولی شما همین جمله ای که بخاطرش پست دادی و فقط ایراد گرفتی و الان کلی داری واسه خودت حال میکنی که ایرادی از کسی گرفتی و الان خودتو کسی میبینی میتونستی بجای این پست سراسر اسپم و بی مورد تو پروفایل این کاربر تذکر بدی
خودسازی یاد اوریه بجاییه
گرچه دفعه اولت نیست
از این جهت تو تاپیک پرسیدم چون احساس کردم سوال افراد دیگه ام هست
به هر حال کارتون خیلی درسته پیشنهادَن خودتونو به C4eva معرفی کنید:d

• Like
Reactions: <{ALTAIR}>

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها این ویدئو رو ببینید
فکر کنم با همین میشه ایمیج رو تغییر داد که کار کنه
https://il.youtube.com/watch?v=7YAHfj5dHMs
این توضیحی هست که یکی که میگه اپلود کننده اصلی ویدیو هست گفته :

if you have a liteon drive on your console, and you have not changed it, you CAN NOT play it, you cannot do anything, except wait for a new firmware
.
فکر میکنم معلوم دیگه گفته اگر Lite On هست و تغییرش ندادی کاریش نمیتونی بکنی.

انگاری خودش یه درایور سامسونگ داشته به Lite On تغییر داده و تونسته :

I've had a samsung ms28 dvd drive, but changed it to LiteOn.

That why it is working on a console with a newer dvd drive.
که تا جایی که میدونم چیز جدیدی هم نیست.

اول یه تشکر حصابی از مانیا سافت که به جَد شق القمر کردین من هنوز نفهمیدم چه کلکی زدین که فلگ نمیشیم
شما از کجا میدونی شناسایی نشدی الان؟

من نمیفهمم چرا همه چسبیدن بازی رو یه جوری پچ کنن بشه 20 نمیشه یک کاری کرد بازی اصلا آبدیت نخواد؟

آخرین ویرایش:

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
کسانی که آپدیت داشبورد جدید رو دارند
دیسک دست نخورده بازی رو دارند
ریسک بن و فلگ شدن رو می پذیرند یا قبلاً بن شدن،
یه پچ به WAVE 4 بکنید و نتیجه تست به همراه درایو و Firmware اش زو ذکر کنید.
ممنون

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
انعکاس هک بازی AC: Brotherhood توسط مانیاسافت در سایت ایتالیایی DDL Fantasy :

در تاپیک مربوط به بازی Brotherhood چنین میخوانیم:

Attention Attention

Played by software group Manyasaft performed
After hours of working on the game we finally managed to run the game Now proud as a first team player, interested in this game before we stretch Thus we Shrhh steps during Saturday morning at 04:00 download ended. After putting the disc into the drive to play the game forced us to be dashboard update I've updated the dashboard. After the dashboard update and restart the console after a few seconds to load disk-based message that the disk is unreadable on page appears And after hours of work on the iso game, finally at 2:30 Sunday morning We managed to run the game. It is worth mentioning we just worked on the iso file and no hardware or software changes on the console refused to do. Not sure to run the game on all consoles have In any case was not impossible to work and working people killed and more experienced than we are many and therefore not afraid for the future games. Let us no news

Sunday Morning 05:30
Game for a number of trusted friends were sent for testing and playing happily reported successful work was reported. Good thing the good news on the game console with Liteon drive was tested and run the game without any problems and seems on every drive also get another run.
atest news thing that you should run the game will update the dashboard so that the method worked with the disc is not possibleDashboard update error and when you'll need to drive without altering the time to get included in the package Btvnyd with the main drive to update your Dashboard

One important thing to mention that some friends Knsvlmvn This flag can not we live now and again. If not, I must say, the main drive and put the game that you update your dashboardAfter the update to the dashboard console and restart the main disk drive, remove it from the console and did not allow copies to be noticed Disk Unreadable disk error I get and giveNow the second disc into your drive and let the game fun. No change software and hardware also been done on Knsvltvn realize that consoles get hurt or later cause you to get Ben. And hope God will release firmware that LT Frymvrtvn time I update it very easy and you enjoy the upcoming games

Our game available on console that we've tested the consoles with Hitachi and Samsung drives with different Frymvrhay game was running without problems. Liteon drive with the console firmware Non Stealth game we tested was running without problems. But still can not say one hundred percent on game consoles run offline

لینک منبع

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر