بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
شما مطمئن هستید که AP داره یا احتمال میدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تعجب کردم cod نداشت.
والا اينطور که دوستان در همين انجمن گفتند و در چند انجمن انگليسي زبان ديدم، ظاهرا روي ديسک بازي يک آپديت اجباري وجود داره که براي اجراي بازي بايد اون آپديت انجام بشه روي کنسول و اگه اون آپديت، آپديت داشبورد باشه احتمالش خيلي زياده که چک AP2.5 رو داشته باشه. به اين خاطر بازم دقيق نميتونم بگم که قطعا اين چک رو داره چون من خودم بازي رو نگرفتم و فعلا نميگيرم تا اين وضعيت کامل مشخص بشه که به چه شکل هست. البته اگه جايي رو سراغ داشتم که ميتونستم هميشه نسخه اصلي بازي ها رو با قيمت جهاني (نه قيمت دو سه برابر!) خريداري کنم، هيچوقت سراغ بازي هاي کپي نميرفتم، اما تا زماني که وضعيت به اين صورت هست خواه ناخواه همه مجبوريم از نسخه هاي کپي بازي ها استفاده کنيم و خب طبيعي هست که هميشه با مشکل مواجه باشيم و دلهره و ترس از عدم اجرا، بن شدن و ... داشته باشيم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
والا اينطور که دوستان در همين انجمن گفتند و در چند انجمن انگليسي زبان ديدم، ظاهرا روي ديسک بازي يک آپديت اجباري وجود داره که براي اجراي بازي بايد اون آپديت انجام بشه روي کنسول و اگه اون آپديت، آپديت داشبورد باشه احتمالش خيلي زياده که چک AP2.5 رو داشته باشه. به اين خاطر بازم دقيق نميتونم بگم که قطعا اين چک رو داره چون من خودم بازي رو نگرفتم و فعلا نميگيرم تا اين وضعيت کامل مشخص بشه که به چه شکل هست. البته اگه جايي رو سراغ داشتم که ميتونستم هميشه نسخه اصلي بازي ها رو با قيمت جهاني (نه قيمت دو سه برابر!) خريداري کنم، هيچوقت سراغ بازي هاي کپي نميرفتم، اما تا زماني که وضعيت به اين صورت هست خواه ناخواه همه مجبوريم از نسخه هاي کپي بازي ها استفاده کنيم و خب طبيعي هست که هميشه با مشکل مواجه باشيم و دلهره و ترس از عدم اجرا، بن شدن و ... داشته باشيم
ao2.5 داره داداش,اگر نداشت که ما الان اینجا نبودیم!روم بودیم....
به نظر من بریم نسخه اورجینالش را بخریم بهتره تا این همه دنگ و فنگ را تحمل کنیم اصلا هم ارزش نداره که به خاطر دو یا سه تومن کنسولم را بن کنم. راستی اگه ارجینال بخرم دیگه مشکل حله.؟
یوبی سافت قبلا هم اعلام کرده بود که رو بازی های شاخش قراره قفل بذاره .حالا این هم اولیش.
البته این مسئله بدآموزی داره و ممکنه بقیه بازی سازها هم به این شیوه و قفل روی بیاورند.
بههرحال قیمت نسخه اصلش چنده؟می دونم الان گرگ جماعت ایرانی تا متوجه ضعف این بازی بشند قیمت این بازی را دوبرابر می کنند.
این قضیه ی ap2.5 که به یوبی ربطی نداره.به مایکروسافت ربط داره,این قفل رو فیبل 3 هم بود منتها اون موقع آپ تو دیت نیومده بود...

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من هنوز ایکس باکس رو LT نکردم میتونم با دیسک اکتیو بازی کنم یا نه؟
اگه فروشنده بازی رو WAwe 3 بکنه میشه بازی کرد نه؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
دوستان یعنی الان بازی روی آپدیت قدیم اجرا نمیشه و میگه باید آپدیت جدید رو بریزی؟
بعد اگه آپدیت جدید کنی هم اجرا نمیشه؟
کنسول بن بشه چه بلایی سرش میاد ، فقط نمیتونیم بریم لایو دیگه؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان یعنی الان بازی روی آپدیت قدیم اجرا نمیشه و میگه باید آپدیت جدید رو بریزی؟
کنسول درجا که بن نمیشه موقعی که وصل شدید به لایو اول فلگ میشه بعد تو بن ویو بن میشه.

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
همونطور که يکي از دوستان هم گفتند کنسول به صورت لحظه اي که بن نميشه و در يک تاريخي اين اتفاق مي افته و اونم در صورتي که شما قبلش حداقل يک بار به لايو وصل شده باشيد. بن که شديد ديگه نميتونيد از امکانات لايو استفاده کنيد.

در مورد بازي AC: Brotherhood هم اگه حتي آپديت رو هم انجام بديد، چون ديسک شما کپي هست بازم اجرا نميشه و اينجا هست که چک AP2.5 کار خودش رو بخوبي انجام ميده و کنسول شما رو فلگ ميکنه :d و چنان چه بعد از اين ماجرا به لايو کانکت شده باشيد و يه روزي از همين روزها Ban Wave شروع بشه ديگه کنسول شما براي هميشه از محيط لايو محروم ميشه و بعدا اگه خواستيد به لايو دسترسي داشته باشيد تنها راهش اينه که يک کنسول جديد خريداري کنيد. با همه اين توضيحات فعلا ارزش اين رو نداره که بخاطر يک بازي که حتي هنوز به صورت رسمي هم منتشر نشده، خودمون رو از خيلي چيزهاي بهتر محروم کنيم ;)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خدا کنه جایی باشه به قیمت درست بازی رو اوریج بیاره. من که به عنوان فن AC تازه خوشحالم میشم بازی رو اوریج بگیرم.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
داشتم تو فرومای خارجی گشت میزدم اینو دیدم:
Mine has the newest update and it runs fine for me with a Hitachi drive. I'm using a profile that isn't Xbox Live enabled though. Don't know if that makes a differance or not, but yeah I just did the tutorial level of it and everything was going smoothly.

مثله اینکه این بابا اپدیت جدیدرو ریخته و با درایو هیتاچی بازیو اورده بالا!

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
در لينک زير هم مطالبي وجود داره راجع به اجراي نسخه کپي بازي روي برخي کنسول ها (که البته به درايو مربوط ميشه)

Code:
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=7438615

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
فیبل 3 که فقط با LT 1.1 مشکل داشت!
حالا اینم این جوریه یا با همه ی Firmware ها (به جز اونایی که خیلیی قدیمین) مشکل داره؟

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
دوستان بالاخره ما نفهمیدم بازی رو میشه بالا آورد یا نه من اصلا به لایو وصل نمیشم و برام مهم نیست فقط بتونم بازی رو انجام بدم برام بسه

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دوستان بالاخره ما نفهمیدم بازی رو میشه بالا آورد یا نه من اصلا به لایو وصل نمیشم و برام مهم نیست فقط بتونم بازی رو انجام بدم برام بسه
البته ظاهرا استثناهايي وجود داره که ميشه نسخه کپي بازي رو انجام دادم روي برخي کنسول ها، که دوستان در صفحات قبل اشاره اي داشتند به اين موضوع، ولي به هر حال نسخه کپي بازي رو نميشه اجرا کرد، فعلا تنها راه براي اجراي بازي به صورت منطقي، اين هست که تا 16 نوامبر صبر کنيد تا حداقل بازي به صورت رسمي منتشر بشه و بعد از اون تاريخ در صورت امکان ميتونيد نسخه اصلي بازي رو تهيه کنيد و بدون دردسر بازي رو اجرا کنيد. راه ديگه هم اينه که تا انتشار LT+ منتظر بمونيد.

• Like
Reactions: ghost

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
اوه بابا که پوله بازی ارجینال رو داره باید منتظر +lt بمونیم ولی من دلم روشنه که وقتی بازی به طور رسمی بیاد یه هکی چیزی میزی براش بزنن که بشه بازی رو اجرا کرد

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
اوه بابا که پوله بازی ارجینال رو داره باید منتظر +lt بمونیم ولی من دلم روشنه که وقتی بازی به طور رسمی بیاد یه هکی چیزی میزی براش بزنن که بشه بازی رو اجرا کرد

60$ بدون حمل و نقل و مالیات و ...
تا اینجا برسه حتماً 2 برابر می شه!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر