بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
الان خبر رسید که یحتمل 14 نوامبر یه فریم ویر ال... خدمت دوستانعرضه میکنن تا نگران این بازیهای جدید نباشید!:biggrin1: حله:biggrin1:
کاپیتان جون اگر 14 نوامبر بیاد دعات می کنم!هر چند ربطی نداشت ولی کلا گفتم ما را امیدوار کردی امیدوارم الکی نباشه!

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
اگه اين فريم وير بياد ميشه ريخت رو فلش برد نصب كرد رو كنسول؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
کاپیتان جون اگر 14 نوامبر بیاد دعات می کنم!هر چند ربطی نداشت ولی کلا گفتم ما را امیدوار کردی امیدوارم الکی نباشه!
یعنی فردا میاد خدا کنه :x
یه روزه بربچ هک میکنن میدن بیرون مگه میشه :-/:-o

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
خـــــــــــدا ... :(( آخه چرا ...
این از نسخه 360، نسخه PC هم که تاخیر خورده ... باید بریم PS3 بخریم :(
حالا کو تا +LT ...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اگر فردا فریمور بیاد که خیلی خوب می شه.دلمونو صابون زده بودیم برای سه روز آخر هفته که تعطیله!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نه آقا دوستان مضاح ( درست نوشتم ؟ :D ) میفرمایند !
خوده C4eva گفته NO ETA یعنی چی ؟ یعنی معلوم نیست کی بیاد و قبلش هم اعلام کرده که امسال عرضه نمیشه
نقل قول پست اشکان :

+فیرمور LT+ کی عرضه می شود؟
هنوز هیچی معلوم نیست ولی C4EVA سازنده فیرمور گفته که امسال این فیرمور عرضه نخواهد شد.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
منم سورس ایشون رو تایید میکنم ! :d

امضات رو هم وردار چون نمیشه :d
یا حضرت سورس اق رضا:d
و الا چند روز صبر بیشتر و پیاده شدن بین 80 تا 110 تومن( البته نصبت به لطف فروشندگان عزیز بازی های اریج ps3)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
به جاي اين كل كل كردن ها بيايد دعا كنيم برا اين هكر ها تا بتونن زودتر هك كنند و ما رو از اين خماري در بيارن
اعصابمونو اين XBOX ريخته بهم
خدايي خبر باحالي بود
ولي به قول يكي از دوستام :
خدا كنه اين شايعه راست باشه

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من نميفهمم....يعنی الان بازی اومده اما اجرا نميشه ؟....و قراره فردا فريموری بياد که اجرا شه؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اونجور که من از فروم های خارجی فهمیدم برای بازی کردن یا باید کنسولتون jtag باشه یا کنسولتون خیلی قدیمی باشه در حد کنسول های زمان لانچ با درایو هیتاچی
من خودم هیتاچی اخر 2006 دارم باید یه تست بزنم ببینم چی میشه

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
من نميفهمم....يعنی الان بازی اومده اما اجرا نميشه ؟....و قراره فردا فريموری بياد که اجرا شه؟
بازي بصورت غير رسمي اومده اما تاريخ انتشار رسمي سه روز ديگه يعني 16 نوامبر هست. اينطور هم که به نظر ميرسه اين بازي نياز به آپديت ضروري داره (که بايد همون داشبورد جديد باشه) و همچنين چک AP2.5 هم داره که چنان چه بازي نسخه کپي باشه با خطاي اجرا مواجه ميشيد و همينطور فلگ هم ميشه دستگاه، يعني وقتي به لايو وصل بشيد اين موضوع که شما سعي کرديد از يک بازي کپي استفاده کنيد به اطلاع مايکروسافت ميرسه و ميتونه در يک تاريخ که تقريبا همه از اون بي اطلاع هستند دسترسي شما از لايو رو قطع کنه (به اصطلاح بن ميشه کنسول)

اگه صبر کنيد و نسخه اصلي بازي رو تهيه کنيد در اين صورت مشکلي با اجرا نخواهيد داشت، اما پس از آپديت به داشبورد جديد شما قابليت اجراي بازي هاي کپي که چک AP2.5 دارند رو نخواهيد داشت، اما به هر صورت حداقل در سال ميلادي جاري يا نبايد کلا سراغ بازي هاي اين شکلي برين اگه ميخواهيد از بازي هاي کپي استفاده کنيد يا اينکه بايد نسخه اصلي بازي ها رو تهيه کنيد.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
به نظر من بریم نسخه اورجینالش را بخریم بهتره تا این همه دنگ و فنگ را تحمل کنیم اصلا هم ارزش نداره که به خاطر دو یا سه تومن کنسولم را بن کنم. راستی اگه ارجینال بخرم دیگه مشکل حله.؟
یوبی سافت قبلا هم اعلام کرده بود که رو بازی های شاخش قراره قفل بذاره .حالا این هم اولیش.
البته این مسئله بدآموزی داره و ممکنه بقیه بازی سازها هم به این شیوه و قفل روی بیاورند.
بههرحال قیمت نسخه اصلش چنده؟می دونم الان گرگ جماعت ایرانی تا متوجه ضعف این بازی بشند قیمت این بازی را دوبرابر می کنند.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به نظر من بریم نسخه اورجینالش را بخریم بهتره تا این همه دنگ و فنگ را تحمل کنیم اصلا هم ارزش نداره که به خاطر دو یا سه تومن کنسولم را بن کنم. راستی اگه ارجینال بخرم دیگه مشکل حله.؟
یوبی سافت قبلا هم اعلام کرده بود که رو بازی های شاخش قراره قفل بذاره .حالا این هم اولیش.
البته این مسئله بدآموزی داره و ممکنه بقیه بازی سازها هم به این شیوه و قفل روی بیاورند.
بههرحال قیمت نسخه اصلش چنده؟می دونم الان گرگ جماعت ایرانی تا متوجه ضعف این بازی بشند قیمت این بازی را دوبرابر می کنند.
توی مملکت ما پیدا کردن بازی اوریجینال اونم از نوعه 360 کاره حضرت فیله ! به لطف فروشندگان هم قیمتشون دوبل میشه ! وگرنه مطمئن باشید خیلی ها بازی های باارزش مثل همین Bh رو میرن اوریج میخرن ! اگر دسترسی درست حسابی و کامل داشتن .

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
بازي بصورت غير رسمي اومده اما تاريخ انتشار رسمي سه روز ديگه يعني 16 نوامبر هست. اينطور هم که به نظر ميرسه اين بازي نياز به آپديت ضروري داره (که بايد همون داشبورد جديد باشه) و همچنين چک AP2.5 هم داره که چنان چه بازي نسخه کپي باشه با خطاي اجرا مواجه ميشيد و همينطور فلگ هم ميشه دستگاه، يعني وقتي به لايو وصل بشيد اين موضوع که شما سعي کرديد از يک بازي کپي استفاده کنيد به اطلاع مايکروسافت ميرسه و ميتونه در يک تاريخ که تقريبا همه از اون بي اطلاع هستند دسترسي شما از لايو رو قطع کنه (به اصطلاح بن ميشه کنسول)

اگه صبر کنيد و نسخه اصلي بازي رو تهيه کنيد در اين صورت مشکلي با اجرا نخواهيد داشت، اما پس از آپديت به داشبورد جديد شما قابليت اجراي بازي هاي کپي که چک AP2.5 دارند رو نخواهيد داشت، اما به هر صورت حداقل در سال ميلادي جاري يا نبايد کلا سراغ بازي هاي اين شکلي برين اگه ميخواهيد از بازي هاي کپي استفاده کنيد يا اينکه بايد نسخه اصلي بازي ها رو تهيه کنيد.
شما مطمئن هستید که AP داره یا احتمال میدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تعجب کردم cod نداشت.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
تو این بین که بازی به LT نیاز داره و حال هممون رو گرفته یکم دهنتون رو اب بندازم با ACTION FIURE EZIO :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر